Nowy kolor w³osów - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-25, 19:08   #1
nightwish85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 5
Hej Dziewczyny
Idzie wiosna, czas na zmiany... Chce i¶æ za nied³ugo do fryzjera i chcia³am co¶ zmieniæ w swoim wygl±dzie. Mam 23 lata i jestem nauczycielk± przedszkola. Jestem brunetk±, mam d³ugie, proste w³osy, które nie chc± siê uk³adaæ, okr±g³± twarz. Planuje lekko podci±æ koñcówki i je wycieniowaæ, a tak¿e zrobiæ pasemka. I mam problem, jaki kolor mi pasuje. Dodam jeszcze, ¿e mam jasn± karnacjê i zakaz opalania siê. Chcia³abym jaki¶ kolor, który nie bêdzie pokazywa³ mojej bladej twarzy. Obecnie wygl±dam jak "szara myszka" i to chce zmieniæ. Ale nie chce wygl±daæ krzykliwie bo dzieci bêd± siê mnie ba³y:P Zastanawiam siê nad grzywk± - mam wysokie czo³o, zrobiæ ja czy nie? Jak powinnam siê ubieraæ. Próbuje stawiaæ na kolory, ale nie jestem pewna czy w mojej pracy mogê sobie na to pozwoliæ. Wszyscy chodz± tam szaroburo, a nie jestem osob±, która lubi siê wyró¿niaæ ...Pomó¿cie
Podsumowuj±c: mam 168 cm i wa¿e 60 kg, mam piwne oczy i jasn± karnacjê, okr±g³± twarz i duzy nos, brunetka lub wed³ug innych osób ciemna szatynka - szara mysz..
Przesy³am zdjêcie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-02-28 o 21:37
nightwish85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 09:30   #2
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Nowy kolor w³osów

Ja bym zaproponowala jakis karmelkowy ewentualnie odcienie zblizone do karmelu, ciemnego blondu, pasemka bym odradzila. do tego mocno wycieniowac wloski by odbijaly sie od nasady. Grzywka? Bez niej Ci dobrze i w niej mysle bedzie Ci dobrze. Do tego wszystkiego wyprostowalabym wloski na twoim miejscu
__________________


" . . D
zisaj uwierzy³am, ¿e do szczê¶cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by³a . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 12:49   #3
Madziusiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: w³oc³awek
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Nowy kolor w³osów. Pomó¿cie!!

proponuje ci zabawe jak i kolorem fryzury i ksztaltem wystarczy wpisac login haslo i email i od razu jestes zalogowana ladujesz twoje zdjecie twarzy i przerabiasz fryzurki. jak nie wiesz jak to zrobic to napisz do mnie a tu ta genialna strona http://www.taaz.com/
Madziusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 13:10   #4
gajane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Nowy kolor w³osów. Pomó¿cie!!

Mam podobne w³osy i te¿ zamierzam i¶c do fryzjera. I wiecie, co sobie pomy¶la³am? ¯e mam lat 20 (przynajmniej jeszcze przez 2 miesi±ce) i jeszcze nigdy nie zaszala³am z niczym na g³owie. Zawsze stawia³am na t± sam± fryzurê (kilka delikatnych zmian ewentualnie) i nie farbowa³am w³osów. A latka lec± Wiêc kiedy bêdê próbowaæ zmian? W wieku lat 30? Ok, niby nigdy nie jest za pó¼no, ale postanowi³am, ¿e pójdê ¶ci±æ w³osy jako¶ fakjnie i je pofarbujê na...rudo Mo¿e nie na taki w¶ciek³y marchewkowy rudy, ale co¶ w ten deseñ. A jak mi siê nie spodoba, to wrócê do br±zów i tyle.
gajane jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 13:20   #5
kasiastudzinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Nowy kolor w³osów

Cze¶æ dziewczyny Mam pytanko.... Nasz³o mnie ostatnio na zmiany i chcia³a bym zmieniæ kolor w³osków. Z tym ¿e nigdy ich nie farbowa³am a moim naturalnym kolorem jest bardzo jasny bl±d. Chcia³a bym je przefarbowaæ na jaki¶ jasny br±z lub orzech.... tylko ¿e nie wiem czy dam radê pó¼niej wróciæ do mojego naturalnego koloru? Chcia³a bym te¿ aby to by³ kolor do kilku myæ.... Bêde bardzo wdziêczna jak mi co¶ doradzicie
Poniewa¿ ja nie mam o tym zielonego pojêcia.... Proszê o pomoc... Z góry dziêki
Pozdrawiam
kasiastudzinska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 14:54   #6
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Pomó¿cie zrobiæ ze mnie ³abêdzia!

Jezeli na tym zdjeciu sa w³osy bez ¿adnego modelowania, to nie radzi³a bym robiæ grzywki bo beda sie puszyæ, ty nie mas zprostych w³osów wiêc postawi³abym na fale, które mo¿na osi±gn±c przez nak³adanie papilotów - efekt murowany!
Jezeli koniecznie chcesz grzywkê to na bok d³uga, nie b edziesz mia³a z nia wtedy problemów.

Makoja¿ konieczny pasowa³y by cienie w tonacji br±zowej, przy k±ciku oka be¿ dalej ciemniejsyz odcieñ i na koñcu br±z, bardzo ³adne po³±czenie z tego wyjdzie
Mo¿esz jeszcze zrobic cieniusieñk± kreske w kolorze brazowym na górnej powiece.
Usta wtedy mozesz potraktowac jesnm b³yszczykiem, bad¿ pomadk±, pamiêtaj je¿eli oczy sa mocni pomalowane szminka musi nie rzucac sie w oczy inaczej bêdziesz wygl±dac teatralnie.

Co do koloru w³osób nie eksperymentuj, proponowa³abym ciemniejsyz br±z ni¿ teraz marz, farba nada blasku.

Taka m³odzitka osoba jak ty oczywi¶cie ¿e powinna stawiac na kolory, tylko co za duzo to niezdroo, musisz wszytsko dopasowac ladny by by³ zestawik to spodnie elegancjie br±z lub czerñ, nie rurki (chyba wiesz o czym mówie? ) bluzka i ¿akiecik z np rekawami 3/4
Do tego tylko dobrac odpowiednia torebke i w droge.
A no i jeszcze byty, bardzo ³adne sa bytu z wysokim obcasem i koturn± z przodu, jak zacznie sie wiosna mo¿esz spokojnie w takich chodzic, ozaków na teraz jednak nie ma snesu kupowac bo nie wiadomo co za rok bêdzie modne.

Ja ci powiem ze lepiej jest byc blada ni¿ upieczon±, mo¿esz zastosowac puder br±zuj±cy któyy sprawi ze twoja skóra bêdzie bardziej jednolita i b³szc±ca (oczywi¶cie w tym dobrym sensie )


Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz , chêtnie pomoge

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Przepraszam za literówki ale pisa³am na szybko
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 18:24   #7
Elizeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Nowy kolor w³osów

Ze zdjêcia wynika ¿e masz lekko falowane w³oski na twoim miejscu wycieniowa³abym je dosyæ mocno i troszkê wystopniowa³a od lini brody, wtedy uk³ada³y by siê du¿o lepiej i tak fajnie podkrêca³y je¶li chodzi o kolor to radzi³abym jakie¶ ciep³e kolory ale te¿ niezbyt jasne. mo¿e co¶ z jakim¶ ciemniejszym blondem co do grzywki to jak ju¿ to bym zrobi³a prost± ale nie wiem czy obejdzie siê wtedy bez codziennego prostowania.
__________________


To co we mnie niezniszczalne trwa...




Elizeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 23:01   #8
carmen14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Pomó¿cie zrobiæ ze mnie ³abêdzia!

Jak dla mnie wcale nie jeste¶ blada.Wiem o czym mówiê,bo ja mam o wiele ja¶niejsz± twarz od twojej.Istotnie grzywki nie rób,bo masz zbyt puszyste w³osy,a pasemka ...my¶lê ¿e trochê ja¶niejsze od naturalnego odcienia by³yby ok.
carmen14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.