Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-12, 18:14   #61
znogamiwchmurach
Wtajemniczenie
 
Avatar znogamiwchmurach
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 178
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

te komary są okropne -,-
Dobrze że wczoraj miałam bluzke która odkrywała tylko jedno ramie bo własnie tylko na tym jednem ramieniu mam bomblel przy bomblu. Współczuje inny dziewczynom które miały bardziej odkryte bluzki ;/
__________________
"Tylko ten, kto czuje się wolny, kocha bezgranicznie. A ten, kto kocha bezgranicznie, czuje się wolny."




znogamiwchmurach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 18:17   #62
be unique
Wtajemniczenie
 
Avatar be unique
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 318
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

.
__________________
Nie liczy się nic, liczą się przyspieszone tętna!

[ori_bas]571882[/ori_bas]

Edytowane przez be unique
Czas edycji: 2010-08-26 o 19:42
be unique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 18:43   #63
martysia2701
Wtajemniczenie
 
Avatar martysia2701
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 342
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

znogamiwchmurach - mi też przede wszystkim szkoda znajomych, chodź z dziewczynami w większości się nie rozstajemy na szczęście a z chłopakami, tymi, którzy teraz są, to wiem, że będą im później. Takie rzeczy się nie kończą

Kashte - nie poddawaj się, tylko układaj dalej !

vo... miłego leżenia

Uni, ja to też bym musiała sobie offa kupić, czy coś, bo to jest masakra jak one tną..

a więc... wczoraj byłam w Kielcach, spełniałam swoje przewielkie marzenie! Byłam na meczu Polska: Chorwacja.. ale Wam trochę przynudzę i opowiem..

oprócz tego, że na początku się wkurzyłam bo miałyśmy mniej płacić kumplowi za przejazd niż przewidywałyśmy i komary nas wieczorem gryzły jak najęte to był najpiękniejszy dzień w nietylko moim życiu !
spocone jak dzikie świnie jesteśmy już w kielcach, ale że nie wpuszczali nas pod hale musiałyśmy trochę dojść.. no i idziemy i jedzie taki autobus z flagą Polski. To ja już zaczęłam swoje wywody, jak to jest zaje.biście takim kibicem, że napewno świetna atmosfera tam u nich itd.. Patrzymy im w okna a tam kto ? Lijewski Marcin ! taki żal mi później samej był siebie No ale wchodzimy na hale, wszystko pięknie ładnie.. Patrze, mój Michał.. serce mocniej bije.. Jak się ocknęłam podleciałam, o zdjęcie poprosiłam.. (...) Matko, jak on mi patrzał w oczy ! Japiedziele... Zaczyna się mecz, świetni kibice, robiliśmy flage, fale, ostro śpiewałyśmy, darlyśmy jape.. Najgorsze w tym wszystkim to kontuzja Bieleckiego.. Ale nic, wygrała Polska ! Takie szczęście, bo Chorwaci w ważnych meczach z nami wygrywali.. No i takie całe w skowronkach chcemy podlatywać do wszystkich, prosić o zdjęcia.. No to kto był, z tymi miałyśmy.. Ale chciałyśmy im wejść do szatni. Ochraniarze mimo ostrych bajerów, nieustępliwi. Ale dowiedziałyśmy się, że piłkarze idą na bankiet, a tam mogą wejść tylko ważne osoby.. My już myślimy co robić, aż mądra Cycha załatwiła bilety od panów z polsatu na ten bankiet.. a więc wynika z tego, że byłyśmy na bankiecie z piłkarzami ręcznymi Polski i Chorwacji.. Gadałyśmy z nimi, śmiałyśmy, było cudownie. Wypiliśmy sobie z nimi po piwku, tam ful wyżera była! Ale dobra, trzeba wychodzić.. I jeden z Chorwatów robił ostrą zagaduche do mnie, taki słodziak w ogóle z niego.. Oni wsiedli już do autobusu, a my stałyśmy przed i on nam kiwa, żebyśmy weszły. To my speszone wchodzimy, Natala siadła sobie obok takiego jednego.. On jej non stop dawał buzi Czy wy to rozumiecie dostać buzi od reprezentanta Chorwacji ?! Ten mój, poprosił mnie, żebym mu napisała na kartce imię i nazwisko, bo on by chciał mnie znaleść na facebooku i do mnie napisać wiadomość Dziewczyny, to istne szaleństwo wczorajszy dzień, będę wspominać do końca życia ! Jesteśmy takimi fartami jak nikt inny ! uh... Musiałam napisać, no musiałam

__________________
28.05 66,7kg
31.07 - kongres - 61 kg !
28.08 59,9kg! marzenie

Edytowane przez martysia2701
Czas edycji: 2010-06-12 o 18:45
martysia2701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 18:55   #64
znogamiwchmurach
Wtajemniczenie
 
Avatar znogamiwchmurach
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 178
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

martysia zazdrszcze Ci chociaż akurat moje marzenie to by nie było ;D ale i tak napewno niezapomniane chwile
No ja ze swoimi znajomymi też sie będę widzieć i napewno całe wakacje razem spedzimy ale późneij każdy pójdzie do innej szkoły i już nie bedzie tak jak dawniej..
__________________
"Tylko ten, kto czuje się wolny, kocha bezgranicznie. A ten, kto kocha bezgranicznie, czuje się wolny."




znogamiwchmurach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 21:35   #65
Just_Smile
Zadomowienie
 
Avatar Just_Smile
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 600
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Uni - Jutro idę kupić zdrapki ! xD
I nie wiem, 10 ich kupię i muszę coś w nich
wygrać no !Koniecznie
Myślałam dzisiaj o tym żeby coś sprzedać
tylko nie wiem co
Znogamiwchmurach - no szkoda ale co zrobisz
Martysia- A wiesz że to może by wyszło ?
Tylko ze ja głosu nie mam .
Jeny jaki dzień!I Chorwaci . Ale szczęściara z Ciebie
To napisz nam jak on się do cb odezwie
Kashte- 23,21,20 i 6
No nie wiem kogo mam się zapytać,koleżanek spróbuje.
może jakieś znajomości mają
Vo -
Śliczne zakupki,szczególnie spodenki i spódniczki <3
__________________
Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy.



Zapuszczam wlosy
Ograniczam slodycze
Ucze sie hiszpanskiego
Cwicze brzuszki

Just_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 22:23   #66
fioluss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
GG do fioluss
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Clau tam od razu pijaku
Kashte to może to będzie bliższy kolega A co do D. to nie rób sobie nadziei
Just wyjdź z domu a nie będziesz siedzieć tak cał czas A lekcje nie uciekną
Mari u mnie dziś było 37 stopni
znogamiwchmurach a ja chyba nie będę mieć już dyskoteki w szkole
Vo to widzę, że dzień udany I ładne ubranka ostatnia spódnicza cudo
Martyś jak byłaś w Kielcach to mogłaś pisać to byśmy Cię z Kingą dorwały I się cieszę, że się podobało

I co do komarów to u mnie to samo koszmar A do tego kleszcze!!!!!



Uni Inf Wob*** Moja Bound*****


---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

A co ja tu sama zostałam??
To idę spać w takim razie
Kocham<3333 Dobranoc***
__________________
Dziękuję Wam Kochane za te chwile mile spędzone z Wami...
Za Wasze rady, za Wasze wsparcie, za to, że zawsze umiałyście mnie rozbawić...
Nie zapomnijcie tu o mnie...
I pamiętajcie, że Was kocham...

Obiecuję, że wrócę!

Edytowane przez fioluss
Czas edycji: 2010-06-12 o 22:13
fioluss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 22:31   #67
blanka16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 981
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

MELDUJĘ SIĘ!

Bound pierwszy post robi wrażenie udało Ci się

moje laski


Kashte
to następnym razem nie przytulaj się pod domem
D. zgodził się na spotkanie?


Wob już pod namiotami śpisz? łooo nieźle


Martysia zazdroszczę Ci ! Kurde jak w filmie jakimś. Takie wspomnienia
ostroooo


mnie komary też gryzzą dosyć ich mam !
__________________
Uspokaja się biorąc kąpiel w blasku świec.

blanka16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 08:02   #68
MaRaKuIa
Zakorzenienie
 
Avatar MaRaKuIa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7 208
GG do MaRaKuIa
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Kasthe...poprostu gdyby mi cos takiego zrobil..to nie chcialabym sie z nim spotykac ... ;*
Just..jesli masz juz dorosle rodzenstwo..
to moze popros je zeby Ci pozyczyli..
wiem jest troche tej kasy..
ale jak im powiesz ze kiedy tylko uzbierasz to im oddasz..to moze sie uda
Vo... "aa syyraa wzienes?" - dobre, dobre xD !
ciekawe zakupy..taa trzeba korzystac ze znizek dla powodzian c'nie ? ;p
Martys..to faktycznie swietny dzien ! ;D
bedziesz miala co wspominac ;]
reszta <333


komers jak najbardziej udany..musielismy skonczyc nieco wczesniej bo szla burza ale i tak bylo mega..
zal rozstawac sie z tymi ludzmi..jakie to zadziwiajace ze kiedy sie rostajemy to kazdy kazdego docenia...
__________________
WYMIANA
MaRaKuIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 09:29   #69
martysia2701
Wtajemniczenie
 
Avatar martysia2701
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 342
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Just, bo ja mam dobre pomysły my tak robiłyśmy na obozie, bo chciałyśmy iść na banana a nam żal kasy było haha..

znogamiwchmurach - jak komuś na kimś zależy, to nawet mimo jakiejś przerwy w widywaniu się, dalej może być świetnie

fioluś, ja pisałam Kindze bo ja normalnie na samą myśl że mogłabym się z Wami spotkać, się cieszyłam ale ona miała w pt bierzmowanie, i taka lipa, bo o tej samej godzinie co mecz... nawet nie wiesz, że ja sama strasznie bym chciała ! i to u Was te komary są straszne

Blanka, mogę Cię pomiziać, może mniej będzie swędzieć
a dzień najpiękniejszy z możliwych ja dalej chodzę uhahana, nie umiem uwierzyć, że akurat mi się to przytrafiło

Mari, a może coś więcej o komersie ? masz może jakieś zdjęcia, albo coś ? ;* i tak zawsze jest. a dzień najpiękniejszy 'kuwa'


ale mi się wczoraj miło zrobiło.. gadałam z Dawidem i mi dziękował za wszystko, że jestem zawsze przy nim, że nigdy nie było takiej sytuacji, że zostawiłam go samego, że jestem prawdziwą przyjaciółką,tylko że jedno go wkurza : 'Ty masz problem i do mnie nie przychodzisz'. Że czasem mam dni, e chodzę zamulona i nic mu nie powiem.. A pozatym, chciałby się dowiedzieć jaki był mój tata.. I kurde te które mnie znają wiedzą jaka była moja reakcja wczoraj <chlastmiwryj>
__________________
28.05 66,7kg
31.07 - kongres - 61 kg !
28.08 59,9kg! marzenie
martysia2701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:05   #70
MaRaKuIa
Zakorzenienie
 
Avatar MaRaKuIa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7 208
GG do MaRaKuIa
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Martys..szczerze mowiac z tego wszyskiego wyszlo..ze wszystkim zdjecia porobilam..a sobie nie
__________________
WYMIANA
MaRaKuIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:00   #71
fioluss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
GG do fioluss
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Martyś no mogłaś do mnie jeszcze napisać A koszary to się zgodzę u nas są koszmarne Ale to fajnego masz przyjaciela


A w ogóle to Dzieńdobry wszystkim************** **

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Ale tu ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiichoooooooooooooo ooooooooooo
__________________
Dziękuję Wam Kochane za te chwile mile spędzone z Wami...
Za Wasze rady, za Wasze wsparcie, za to, że zawsze umiałyście mnie rozbawić...
Nie zapomnijcie tu o mnie...
I pamiętajcie, że Was kocham...

Obiecuję, że wrócę!
fioluss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 12:00   #72
Kashte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Vo rok temu w upsie moja siostra kupiła spódniczkę za 4 złote z groszami
Współczuję siostrze -.-

Uni tylko nie mogę się zdecydować na styl Bo miał być dancehall, zaczęłam, ale potem stwierdziłam, że głupio się będę czuła jak się wszyscy na mój tyłek będą patrzeć No więc zmieniłam piosenkę na jazz Ale stwierdziłam, że ja nie jestem aż tak rozciągnięta żeby to wyglądało pięknie To dawaaaj modern tańczę! Ale tu tyyyyle piosenek, że na tytuł się nie mogłam zdecydować I sobie myślę, że hip-hop zawsze kochałam to moja pierwsza solówka mogłaby być w tym stylu i zaczęłam nawet tańczyć do tej piosenki kiss me thru the phone... Ale teraz jednak myślę, że jak chcą niech się gapią i ja chcę dancehall! Może zrobię, nie wiem, zobaczy się.
Topienie świadczy o głupocie ludzi o.O
To szczęście masz mnie swędzi no!

Martyś wiesz jaki mam zaciesz z tego? Atmosfera super, ale jak do tego doszli Ci reprezentanci Chorwacji to już w ogóle odlot!
Też bym chciała żeby ktoś mi coś takiego powiedział jak Tobie Dawid.

Just tyle braci i żaden się na prezent nie złoży z Tobą?

Wiola ja sama już nie wiem co mam myśleć...

Blanka
ja nie chciałam się przytulać! On mnie pierwszy przytulił W ogóle to nigdy tak nie robił... Wszystko, bo G. (koleżanka) to wymyśliła Sorry, ale mi to nie pasuje... Te spotkania zaczynają robić się dziwne... Chyba przestanę wychodzić z nimi przez jakiś czas, bo inaczej będę musiała im powiedzieć, że to dla mnie jest nie halo takie zachowanie i się atmosfera popsuje -.-''
Nie zgodził się.

Mari mnie też to zawsze dziwi, że na koniec się dopiero docenia
__________________
Koniec. Wyleczyłam się. W końcu udało mi się Ciebie pozbyć. Moja podświadomość jest wolna, a ja zaczynam żyć życiem, nie Nim. Moje serce doszło do siebie, ale to nie znaczy, że jest gotowe ponownie pokochać. O nie, już więcej nie zaryzykuję. Za dużo kosztują brutalne wspomnienia, bezsenność.

Edytowane przez Kashte
Czas edycji: 2010-06-13 o 12:10
Kashte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:12   #73
MaRaKuIa
Zakorzenienie
 
Avatar MaRaKuIa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7 208
GG do MaRaKuIa
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Fioluss..hej fakt ostatnio jest tu cicho..ale to nie od dzis tak jest... ;p
Kasthe..za 4zl ?! xD
co to za spodniczka ?
__________________
WYMIANA
MaRaKuIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:12   #74
Kashte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

W ogóle to ja muszę na zakupy Jak będzie więcej luzu to się wybiorę
__________________
Koniec. Wyleczyłam się. W końcu udało mi się Ciebie pozbyć. Moja podświadomość jest wolna, a ja zaczynam żyć życiem, nie Nim. Moje serce doszło do siebie, ale to nie znaczy, że jest gotowe ponownie pokochać. O nie, już więcej nie zaryzykuję. Za dużo kosztują brutalne wspomnienia, bezsenność.
Kashte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:13   #75
fioluss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
GG do fioluss
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Kashte moje wieloletnie badania doprowadził do jednego ważnego wniosku Że im więcej o czymś myślimy tym większe z tym problemu Nie myśl o niczym tylko żyj chwilą i rób to na co w tym momencie masz ochotę

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Mari to musimy wszystkich jakoś rozbudzić Może jakieś dzikie orgie
__________________
Dziękuję Wam Kochane za te chwile mile spędzone z Wami...
Za Wasze rady, za Wasze wsparcie, za to, że zawsze umiałyście mnie rozbawić...
Nie zapomnijcie tu o mnie...
I pamiętajcie, że Was kocham...

Obiecuję, że wrócę!
fioluss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:15   #76
Kashte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Mari a bardzo fajna Taka jeansowa Bo z przeceny była, bo stara kolekcja + jeszcze jakaś promocja i w końcu wyszło, że ją za 4 zł kupiła Potem miała taaaki zaciesz i się wszystkim chwaliła

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Wiola ale , ale , ale ja wiem! Tylko, że gorzej z praktyką
__________________
Koniec. Wyleczyłam się. W końcu udało mi się Ciebie pozbyć. Moja podświadomość jest wolna, a ja zaczynam żyć życiem, nie Nim. Moje serce doszło do siebie, ale to nie znaczy, że jest gotowe ponownie pokochać. O nie, już więcej nie zaryzykuję. Za dużo kosztują brutalne wspomnienia, bezsenność.
Kashte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:17   #77
blanka16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 981
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Mari skoro Twój komers był megaa to super
to może Tobie kto inny zdjęcia porobił nawet o tym nie wiesz ? ;>

Martysia pomiziaj

Kashte w sumie myślę, że nie powinnaś zaniedbywać towarzystwa tylko powiedzieć wprost , że nie chcesz takiego zachowania bo Ci to nie odpowiada.
Bardzo się rozczarowałaś?



Kurde jutro czeka mnie sprawdzian z matmy ( 3/4) i polskiego (4/5)
boję się , czuję że zawalę obydwa sprawdziany
__________________
Uspokaja się biorąc kąpiel w blasku świec.

blanka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:24   #78
fioluss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
GG do fioluss
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Ja zmykam bo już na mnie krzyczą Chciałam się dziś z A. spotkać, ale nic nie wyszło bo muszę do "przyjaciółki" jechać bo ma problemy
Kocham******* Pa*

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Kashte z praktyką w cale nie jest tak trudno
Blanka na pewno będzie dobrze Trzymam kciuki
__________________
Dziękuję Wam Kochane za te chwile mile spędzone z Wami...
Za Wasze rady, za Wasze wsparcie, za to, że zawsze umiałyście mnie rozbawić...
Nie zapomnijcie tu o mnie...
I pamiętajcie, że Was kocham...

Obiecuję, że wrócę!
fioluss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:28   #79
Kashte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Blanka ale to im rozwali całą atmosferę, bo innym to odpowiada... Po za tym teksty też są na takim innym poziomie niż kiedyś, wiesz jakie Nie chcę im tego psuć, na razie się wycofam, potem zacznę z nimi wychodzić i jak nie minie, bo mam nadzieję, że to tylko takie tymczasowe jest to im powiem
Rozczarowałam tym, że go nie spotkam? Wiesz rozmawiałam z moją Klaudią i ona mi potrafi wypunktować moją głupotę, rozwali każdy mój argument. Więc jeśli on nie chce to... trudno, a podobno lepiej dla mnie... Przekonuje mnie do tego żeby w ogóle zerwać z nim kontatk
Dasz radę Idź się poucz jeszcze

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Wiola Twoje podejście do "przyjaciółki" nie jest fajne...

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Właśnie zobaczyłam świetną torbę i zadowolona stwierdziłam, że będzie moja Po zobaczeniu ceny było "trochę" gorzej 1099 zł o.O Jednak moja nie będzie
__________________
Koniec. Wyleczyłam się. W końcu udało mi się Ciebie pozbyć. Moja podświadomość jest wolna, a ja zaczynam żyć życiem, nie Nim. Moje serce doszło do siebie, ale to nie znaczy, że jest gotowe ponownie pokochać. O nie, już więcej nie zaryzykuję. Za dużo kosztują brutalne wspomnienia, bezsenność.
Kashte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 12:31   #80
blanka16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 981
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Wiola dzięki ; ))

Kashte no w sumie fakt , mogłabyś rozwalić całą atmosferę , ale wiesz , że potem może być jeszcze gorzej będą dalej na tym poziomie i wgl. więc trudniej będzię się Tobie "wczuć" w ten klimat. Chociaż w sumie z drugiej strony to może rzeczywiście na jakiś czas odciąć się tak trochę od tej grupy.
Może dla Twojej psychiki lepiej jest , że się nie spotkaliście bo przeważnie jest , że możesz funkcjonować normalnie , ale potem jak go zobaczysz to wszystko automatycznie powraca i się pieprzy. Więc może tak będzie lepiej.
No zaraz pójdę się uczyć dalej.
__________________
Uspokaja się biorąc kąpiel w blasku świec.

blanka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:36   #81
Just_Smile
Zadomowienie
 
Avatar Just_Smile
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 600
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

wiola - no chętnie bym gdzieś wyszła,szczególnie
dzisiaj bo piękna pogoda jest ale są mamy urodziny
więc raczej zostanę w domu
Mari - No tak tylko jeden mieszka w Polsce,
przysłał mamie już prezent, drugi też ma już
prezent a z trzecim się składam więc będzie git!
Dla mamy już będzie bilet, jeszcze tylko dla mnie
Martysia- I jak,dużo zebrałyście?
Kashte- jeden się składa, reszta ma już prezenty
Blanka- Dobrze ci jutro pójdzie,zobaczysz .

Przed chwilą skończyłam robić ciasto/tort
truskawkowy .
I nażarłam sie przy okazji truskawek że mnie teraz
brzuch boli.
Zaraz idę odkurzać a potem włosy wyprostować
po raz pierwszy od miesięcy
__________________
Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy.



Zapuszczam wlosy
Ograniczam slodycze
Ucze sie hiszpanskiego
Cwicze brzuszki

Just_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:45   #82
Kashte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Blanka dokładnie... odetnę się od tej grupy. Ale z innymi normalny kontakt...
Ja wiem, że po tym spotkaniu byłabym wykończona psychicznie i w ogóle. Wiem, wiem, mam tego świadomość. Ale chciałam zobaczyć komu poświęciłam ponad 3 miesiące i przez kogo zawalił się mój świat. Po za tym kiedyś tam i tak bym go zobaczyła, więc wolę przeżyć to teraz niż później. Uodpornię się trochę.
Będę myślała o Tobie jutro intensywnie, żeby wszystko poszło ok

Just no to fajnie, że bilet będzie Tylko szkoda, że dla Ciebie już nie...
Daj torta! Ja mam ochotę na coś słodkiego
A po co prostujesz? Fajne masz
__________________
Koniec. Wyleczyłam się. W końcu udało mi się Ciebie pozbyć. Moja podświadomość jest wolna, a ja zaczynam żyć życiem, nie Nim. Moje serce doszło do siebie, ale to nie znaczy, że jest gotowe ponownie pokochać. O nie, już więcej nie zaryzykuję. Za dużo kosztują brutalne wspomnienia, bezsenność.
Kashte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 13:09   #83
martysia2701
Wtajemniczenie
 
Avatar martysia2701
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 342
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Mari, czy to znaczy, że nie masz ani jednego zdjęcia ?! To skandal

Fioluś, ja nie mam Twojego numeru ;* a ten, Ty się kiedyś widziałaś z Kingą ? szkoda że nie jedziesz do niej z chęcią, tylko z musu

Kashte, no nie ma co, miło to usłyszeć, ale taki niedosyt, że tylko przyjaciółka ale lepsze to niż nic chce zobaczyć twoją dupe i pokaż tą torbę

Just, podziel sie mała tym tortem, proszę ;*
a zebrałyśmy 50 złotych ale miałyśmy ubaw przy tym
__________________
28.05 66,7kg
31.07 - kongres - 61 kg !
28.08 59,9kg! marzenie
martysia2701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 13:45   #84
Kashte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Martyś ale od Ciebie wziął numer co nie? To napisze, spotkacie się i w ogóle będą fazy różne ah i oh zazdroszczę!
Przyjedź do mnie to zobaczysz moją dupę! Ale ja w zamian zobaczę Twoją
A już zgubiłam to zdjęcie, bo to jakieś z londyńskiego sklepu było, nawet miałam Just prosić, żeby mi kupiła i bym jej kasę oddała, ale aż tyle to ja nie mam do wydania na jakieś ciuchy.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

A w ogóle od shake i tyłków to mamy na forum mistrzynię - Morf Więc jak ktoś głodny takich widoków to do Niej
__________________
Koniec. Wyleczyłam się. W końcu udało mi się Ciebie pozbyć. Moja podświadomość jest wolna, a ja zaczynam żyć życiem, nie Nim. Moje serce doszło do siebie, ale to nie znaczy, że jest gotowe ponownie pokochać. O nie, już więcej nie zaryzykuję. Za dużo kosztują brutalne wspomnienia, bezsenność.

Edytowane przez Kashte
Czas edycji: 2010-06-13 o 13:30
Kashte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 13:52   #85
MaRaKuIa
Zakorzenienie
 
Avatar MaRaKuIa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7 208
GG do MaRaKuIa
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Blanka..byc moze zrobil ktos inny ;p
Just..ale mi chodzi o to zeby Ci pozyczyl..
a Ty jak zarobisz to mu oddasz <na ten Twoj bilet xD>
Martys..tak to oznacza ze nie mam ani jednego !
nie wiem jak to sie stalo ;D

Kasthe..gdybym mogla to tez bym Ci radzila tak jak Twoja przyjaciolka..
abys sie z nim wgl nie spotykala ...
reszta <333
__________________
WYMIANA
MaRaKuIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:03   #86
Kashte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Mari ja jestem głupia już i sama nie wiem co robić -.- I miałam jeszcze napisać, że dobrze Just radzisz - pożyczka i będzie gitara oraz szczęśliwa mama!

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Ja chcę coś słodkiego!

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Zjadłabym sobie ciasto Just *.*
__________________
Koniec. Wyleczyłam się. W końcu udało mi się Ciebie pozbyć. Moja podświadomość jest wolna, a ja zaczynam żyć życiem, nie Nim. Moje serce doszło do siebie, ale to nie znaczy, że jest gotowe ponownie pokochać. O nie, już więcej nie zaryzykuję. Za dużo kosztują brutalne wspomnienia, bezsenność.

Edytowane przez Kashte
Czas edycji: 2010-06-13 o 14:12
Kashte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:13   #87
fioluss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
GG do fioluss
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Kashte jest aż za dobre Wspieram ją, zawsze jej wysłuchuję pomagam jej w każdym problemie, mimo, że ona cały czas delikatnie mówiąc nawet jak koleżanka się nie zachowuje... I normalny człowiek za to co zrobiła by ją znienawidził Tylko ja tak nie umiem Wiem, że wręcz nie powinnam ale ją wspieram

Just no to chyba raczej nici z wyjściaI też bym truskawki zjadła
Martyś jeszcze się nie widziałam bo dopiero nie dawno wpadłam na genialny pomysł, ze mieszkamy tak blisko siebieNie no, żeby aż z przymusu to nie bo wiem, że jestem jej potrzebna, ale, żeby z ogromną chęcią i utęsknieniem to nie powiem, ze jadę

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Mari
__________________
Dziękuję Wam Kochane za te chwile mile spędzone z Wami...
Za Wasze rady, za Wasze wsparcie, za to, że zawsze umiałyście mnie rozbawić...
Nie zapomnijcie tu o mnie...
I pamiętajcie, że Was kocham...

Obiecuję, że wrócę!
fioluss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:24   #88
Kashte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Wiola... za dobre? Byłaś zła, że musisz jej pomóc i nie możesz się spotkać z A. ...
Jak Ci jej zachowanie nie pasuje to jej o tym powiedz...
__________________
Koniec. Wyleczyłam się. W końcu udało mi się Ciebie pozbyć. Moja podświadomość jest wolna, a ja zaczynam żyć życiem, nie Nim. Moje serce doszło do siebie, ale to nie znaczy, że jest gotowe ponownie pokochać. O nie, już więcej nie zaryzykuję. Za dużo kosztują brutalne wspomnienia, bezsenność.
Kashte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:27   #89
fioluss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
GG do fioluss
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Kashte bo jak mam do wyboru spotkać się z nią czy z A. to nie będę ukrywać, że wolę z nim. A o jej zachowaniu już jej wiele razy mówiłam. I jakoś sobie z tego nic nie robi. A jak zrywamy kontakt to jak ma problem to i tak dzwoni, a ja wiem, że nie mogę ją z tym problemem samą zostawić i zawsze do niej jadę.
__________________
Dziękuję Wam Kochane za te chwile mile spędzone z Wami...
Za Wasze rady, za Wasze wsparcie, za to, że zawsze umiałyście mnie rozbawić...
Nie zapomnijcie tu o mnie...
I pamiętajcie, że Was kocham...

Obiecuję, że wrócę!

Edytowane przez fioluss
Czas edycji: 2010-06-13 o 14:29
fioluss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:30   #90
boundlessly
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5 674
Dot.: Rocznik '94 cz. X - wakacjujemy! :D

Paulina niedaleko Działoszyna (nie chcę pisać na forum, jak coś pw ;] )
Vo cudowne rzeczy kupiłaś
Martyś!! Jezu, cudownie to się czyta! Wspaniałe przeżycie, aż nie do uwierzenia milutko
Blanka nie zwalisz ;*

nie wszystkim odpowiedziałam, wiem, ale nadrobiłam
przepraszam Inf za błąd, nie wiem dlaczego napisałam źle. przepraszam;*
i Klau dziękuję za pomoc ;-)
a ten drugi wątek nie chciał mi się długo załadować to zrobiłam od początku, a tu się okazało, że jednak jest. kazałam zamknąć..
I dziękuję za miłe słowa
__________________



boundlessly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.