Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 22:45   #61
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

hej dziewczyny
fajnie że już jest 3 część
ja leżę z lapkiem w łóżku i ledwo co widze, dziś mnie rozłożyło kaszel dusi ehh..

też jestem za zrobieniem klubu
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 23:10   #62
Martita88
Rozeznanie
 
Avatar Martita88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 650
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Witajcie Kobietki

Całą sobotę i niedzielę spędziłam na działce, na świeżym powietrzu, jestem aż nadtleniona Dotleniłam się za wszystkie czasy
Cudowny odpoczynek od cywilizacji i internetu
Martita88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 23:14   #63
sallyann
Raczkowanie
 
Avatar sallyann
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 54
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

trzymam kciuki za wątek żeby nie zginął jak zrobicie klub
sallyann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 07:25   #64
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

wróciłam

laptop naprawiony

troszkę tęskniłyście jak widzę
okazało się, że zasilacz się popsuł
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2010-09-27 o 07:38
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 07:51   #65
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
wróciłam

laptop naprawiony

troszkę tęskniłyście jak widzę
okazało się, że zasilacz się popsuł
Liliiiiiiiiiiiiiiii!!! nareszcie jesteś pewnie, że tęskniłyśmy, smutno tu bez Ciebie jak nie wiem ja z tęsknoty za Tobą zrobiłam wczoraj frytki

A propo klubu to też myślałam o tym ostatnio bo tak się zżyłyśmy, że chętnie bym Wam napisała nieraz rzeczy o których nie chce mówić publicznie a jeszcze jak widzę ile osób tylko czyta nasz wątek i nie napisze ani słowa to mi tak dziwnie jakoś i odechciewa mi się uzewnętrzniać lepiej być czujnym bo nigdy nie wiadomo kto może przeczytać o jakichś szczegółach z naszego prywatnego życia i wykorzystać je przeciwko nam

201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 07:56   #66
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
z tęsknoty za Tobą zrobiłam wczoraj frytki


idę sobie kawę zaraz zrobić, bo jeszcze nie byłam, a mała już mleko wydoiła
w ogóle to tak zbierałam paragony i naprawdę przeraziłam się, ile przetraciliśmy na to, na czym mogliśmy zaoszczędzić. np. na 2 tygodnie na napoje 80 zł

w ogóle to mam znowu żeli na zapas, bo była promocja żeli Johnsons i za 2 sztuki 400 ml zapłaciłam 10 zł w Tesco

poza tym wczoraj byłam w Carrefour (wydaliśmy 130 zł w tym 40 pieluchy ) i zakupiłam jabłka, marchew mam i ugotuję małej zupę dziś i zrobię gotowane jabłko z biszkopcikiem. te gotowe słoiki nas dobiją :/ jak przejrzałam paragony to okazało się też, że dodatkowo dużo idzie na wodę dla małej- może niepotrzebnie biorę Primawerę lub Żywiec. Po prostu boję się wody z kranu do mleka jej przegotować, a tańszej też nie kupuję, bo kupuję dla niej tylko wodę, co dziecko jest narysowane w ogóle jeśli chodzi o małą jestem strachliwa .
Poza tym nie wspomnę o tym, że przez 2 tygodnie wydaliśmy na słodycze 80 zł

effie ale masz Tż'a obrotnego i pracowitego 3 pokojowe to bardzo duże jak na wynajęte ale to on już je opłaca tak długo
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2010-09-27 o 08:18
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 08:22   #67
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

czesc SPD
Lili jak fajnie że wróciłaś teraz to pojdziemy jak burza z tym wątkiem

ja mam dzis doła od rana, ta sytuacja z TZ i dodatkowo, szkola. Nie zaliczyłam egzaminu poprawkowego, zadnej informacji nie ma, ja sie powinnam bronic, wiec i obrony nie będzie. Mało tego nawet nie wiem czy musze pisać jakies podanie gdzieś, jeśli tak to jakie? Zaraz jest 30 wrzesnia jak nic nie zrobie to mnie skreslą z listy studenta i tyle po moich studiach. Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze udało mi sie zdać egzamin, ewentualnie poprawke, a teraz to, i jeszcze obrona..
Dziś moja samoocena jest poniżej zera
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 08:26   #68
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Melduję się i ja w III części
Od wczoraj leje, nie pada, a leje nawet przejście kawałka drogi z samochodu do domu wymaga użycia parasola nie cierpię takiej pogody.
Weekend minął szybko, zdecydowanie za szybko i w sumie nic ciekawego się nie działo.
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 08:26   #69
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Dobry

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
wróciłam

laptop naprawiony

troszkę tęskniłyście jak widzę
okazało się, że zasilacz się popsuł
Lili wróciłaś!



Łooooo matko! Czy u Was też jest taka masakryczna pogoda?
Niby ciepło 15-16 stopni, więc nawet chustę odwiązywałam, ale leje jak z cebra. Dosłownie hektolitry deszczu.
Na domiar złego zaliczyłam bliskie spotkanie ze ściana kałużowej deszczówki. Mam mokre całe spodnie i cały sweter bo byłam rozpięta.
Przysięgam, że miałam ochotę się wrócić do domu!
I teraz mi trochę zimno, a rozebrać się nie mam za bardzo z czego i jak to wysuszyć.
Katar będzie jak nic!


W ogóle zapowiedzieli podobną pogodę cały tydzień. PIĘKNIE!
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 08:42   #70
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość

effie ale masz Tż'a obrotnego i pracowitego 3 pokojowe to bardzo duże jak na wynajęte ale to on już je opłaca tak długo
Chyba tak, ale mówił, że narazie 300 tylko płaci bo tam remontuje wszystko. U nas tak stoi wynajem za 3 pokoje do 500 zł bo małe miasteczko. Wiem, że to jest gdzieś za naszym miastem napewno jakaś wioska, ale mamy samochód więc może nie będzie źle. Ja jestem w szoku, że on sam wszystkie papiery załatwiał, ludzi do remontu zatrudnił, po urzędach latał. Szok nigdy bym się po nim nie spodziewała tego. Ale pozytywny szok od razu zaczęłam inaczej na niego patrzyć. Teraz czeka na zgode na założenie instalacji gazowej bo tam nie ma. Więcej nic nie wiem jak ma być niespodzianka to niech będzie, niech ma tą satysfakcje, że cos zrobił sam dla nas.

Edytowane przez effie22
Czas edycji: 2010-09-27 o 08:47
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 08:48   #71
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Haniuu bardzo mi przykro, ale wierzę, że uda Ci się wyjść z tej sytuacji obronną ręką może spróbuj skontaktować się z tym wykładowcą, może uda Ci się z nim umówić na jeszcze jedną poprawkę, a przede wszystkim musisz napisać wniosek o przedłużenie sesji żeby móc się bronić później i żeby nie skreślili Cię z listy studentów, nie poddawaj się

Effie aż ciarek dostałam jak czytałam o wyczynach Twojego Lubego, musi Cię bardzo kochać ale tez mnie zastanawia czy on cały czas płaci za wynajem tego mieszkania które de facto stoi póki co puste??

Pogoda faktycznie dobija ja nadal się kiepsko czuję, muszę wysiedzieć w pracy do 15 a potem fruu do lekarza (pech chciał że koleżanka z biura ma akurat dzisiaj urlop a zawsze jedna z nas musi być na posterunku bo inaczej nasze chłopy się gubią i nie radzą z najprostszymi sprawami, jakby była dzisiaj w pracy to bym poszła do lekarza od rana) mam nadzieję, że to nic poważnego jednak
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 08:53   #72
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Lili - nareszcie
Ja już się obudziłam, bo mąż do pracy i kocica szalała podgryzając moje stopy. Dałam jej jeść, sobie zrobiłam herbatkę i teraz leżymy ja pod kołdrą a kocica na mnie przy szyi, robi za szaliczek Co do klubu to dobry pomysł, tylko żeby rzeczywiście wątek nie padł Dziś, jutro i w środę obiadów nie gotuję, bo jeździmy do babci dzieciaków pilnować, więc już zapowiedziane mamy obiady TŻ wróci z pracy to się dowiem jakie plany materialne możemy na najbliższe miesiące Może nawet uda się nam coś odłożyć. Ja nadal chora, znów wzięłam Gripex, ale chyba Fervex sobie kupię, bo Gripex nie daje rady. Zjedliśmy wczoraj serek wiejski z porządną ilością czosnku i cebuli Nie mam termometru i nawet nie mogę sprawdzić jaką mam temperaturę Ale jak pojadę do mamy to jej zwędzę (znaczy się sama mi go odda, bo już go przyszykowała w paczce ) Zaraz sobie pooglądam filmiki urodowe na yt Dobry kanał ma Izabelle25D
A pogoda jest iście cudna. :/ Niby 16 stopni, a leje i jest ciemno
__________________


15


Edytowane przez aneczka240
Czas edycji: 2010-09-27 o 08:56
aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 08:54   #73
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

Effie aż ciarek dostałam jak czytałam o wyczynach Twojego Lubego, musi Cię bardzo kochać ale tez mnie zastanawia czy on cały czas płaci za wynajem tego mieszkania które de facto stoi póki co puste??
W sumie to nawet nie wiem, mi sie wydaje, że on to mieszkanie od jakiegos znajomego ma skoro je tak całe remontuje. Nie chce sie za duzo wypytywać bo jeszcze go zniechęce, poczekam az skończy. Ja nadal w to uwierzyc nie moge bo mój tż to w domu ostatni leń, nic mu się nie chce robic, a wczoraj cały dzień przeleżał. Widocznie musi mieć motywacje do działania, bardzo chce żebyśmy mieszkali sami
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 08:55   #74
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Effie gratuluje naprawde popzazdrościc takiego Tzta

Kashmirko dziekuje dzis jade na uczelnie może czegoś się dowiem, i moze uda mi sie zastać tą Panią, jednak ona nie jest zbyt przyjemna, i nigdy "nie ma czasu"więc nie wiem czy uda mi się coś załatwić
A już się powoli przekonywałam zeby iśc zaocznie na mgr
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 08:58   #75
ssnowdrop
Zadomowienie
 
Avatar ssnowdrop
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 093
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
prywatny klub? nie wiem co to jest i na jakiej zasadzie działa?pomysł wydaje się dobry
ja też nie wiem co to, niech mnie ktoś oświeci

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Dziękuję Miał być prosty i czytelny - mam nadzieję, że taki właśnie wyszedł...
A ja faktycznie gdzieś tam się zapodziałam... Między kotem a kotem
nie bądź taka skromna matko-założycielko

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Aaa, to jak tak, to super
Ps. Wtopiłam z tym tytułem wątku I żaden moderator się nie zlitował...
weekend był dajmy moderatorom troszkę odpocząć pewnie dzisiaj się tym zajmią

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Troche nadrobiłam, ale szczerze nie mam dziś nastroju. U nas też "ciche dni" TZ obraził się na śmierc i zycie , nie odzywa się ani słowem już 2 dzien, wychodzi z domu/pokoju jak mnie widzi. Nie wiem co w niego wstąpiło :/ A dla mnie dziś taki ważny dzień.. odebrałam suknie i miało być tyle radości, a nie było. Genialnie zepsuł mi humor.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
ja mam dzis doła od rana, ta sytuacja z TZ i dodatkowo, szkola. Nie zaliczyłam egzaminu poprawkowego, zadnej informacji nie ma, ja sie powinnam bronic, wiec i obrony nie będzie. Mało tego nawet nie wiem czy musze pisać jakies podanie gdzieś, jeśli tak to jakie? Zaraz jest 30 wrzesnia jak nic nie zrobie to mnie skreslą z listy studenta i tyle po moich studiach. Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze udało mi sie zdać egzamin, ewentualnie poprawke, a teraz to, i jeszcze obrona..
Dziś moja samoocena jest poniżej zera
ach ten niedobry tż, zaraz weźmiemy go na kolano i spierzemy za denerwowanie Haniulki w tak ważnym dniu

co do uczelni to najlepiej zadzwoń do dziekanatu,albo jeśli masz blisko to tam pójdź i wszystkiego się dowiesz... zazwyczaj są 2 terminy poprawkowe lub możesz przedłużyć sesje. nie ma co się martwić na zapas kochana


Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Łooooo matko! Czy u Was też jest taka masakryczna pogoda?
dokładnie taka sama...nienawidzę jesieni!!

Lili- jesteś
__________________
so what if it hurts me
so what if i break down
so what if this world just throws me off the edge
my feet run out of ground
i gotta find my place
i wanna hear my sound
don't care about other pain infront of me
cause im just tryin be happy
ssnowdrop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:13   #76
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

A ja dziś wstałam chora...
Już wczoraj coś mnie plecy bolały, ale myślałam, że to po tym całym dniu sprzątania... Wieczorem jednak ciekło mi z lewej dziurki, co zdarza się baaardzo rzadko, nawet nie przy każdej chorobie. No i dziś już gardło zawalone, nos zawalony, ogólnie grypowy ból głowy i grypowe łamanie w krzyżu. A tu w pracy trzeba siedzieć

Tak w ogóle w czwartek dyrektor wezwał mnie do siebie i powierzył pewne zadanie - zadanie z kosmosu!! Kurcze, głęboka woda jak smok, pracy na kilka miesięcy... Nie wiem, czy nie pokłada we mnie zbyt dużych nadziei Bo ja nawet nie wiem, od czego zacząć...

TŻ dziś napisał mi smsa, że od dziś wszystkim w domu zajmuje się On, a ja mam odpoczywać i się kurować... Skoro nalega


Z kasą baaardzo krucho, już musieliśmy pożyczyć... Mam coraz większego doła, jak sobie pomyślę o wszystkich wydatkach
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:21   #77
motylek1
Wtajemniczenie
 
Avatar motylek1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 440
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Witajcie kochane SPD
Widzę że narzekacie na pogodę a u mnie od kilku dni cieplutko i nawet kropla deszczu nie spadła, ale jakoś teraz czarne chmury zawisły nad blokiem wiec chyba się zbliża od was deszczyk a ja wybieram się zaraz na zakupy małe. Wszytsko sobie napisałam co mam kupić bo inaczej znowu bym nabrała rzeczy niepotrzebnych i wydała niepotrzebnie kasę. A i muszę odwiedzić tego Rossmanna i odebrać ten prezencik mam nadzieje że będzie bo w sobotę już nie zdążyłam.

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja się tak czaje i czaje, podczytuje Was od dłuższego czasu, ale odwagi mi było brak żeby coś napisać .
Przyjmiecie mnie w swoje progi?
Cytat:
Napisane przez sallyann Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta Od jutra oficjalnie zamieszkuje z moim TŻ i mam trochę obaw jak sobie ze wszystkim poradzimy.. Wsparcie doświadczonych sie bardzo przyda Przyjmiecie mnie do grona ?
Witam nowe SPD

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Klub zakłada się na wizażu i niepowołane osoby nie mają do niego wstępu. Założyciel klubu tylko akceptuje zaproszenia Jak więcej osób się zgodzi możemy takie coś założyć. Warto przemyśleć po jakim czasie bytowaniu na wątku wpuszczać dziewczyny, żeby nie okazało się, że ktoś węszy w naszym życiu
Cytat:
Napisane przez niniona Pokaż wiadomość

tez o tym juz kiedys myslalam, ale nie mialam odwagi zaproponowac, bo mimo wszystko nie jestem tu az tak czesto bywalczynia, jednak jestem jak najbardziej za
Oczywiście jestem za takim klubem, nie udzielam się za często bo czasu brak jednak uważam, że to super sprawa taki klub, ponieważ czasami chciałabym coś napisać jednak obawiam się, że niepowołane osoby mogłyby to przeczytać i wykorzystać to przeciwko mnie, a już czytałam na innych wątkach, że dziewczyny miały kłopoty bo się udzielały na forum i ktoś z ich otoczenia to czytał i rozpowiadał innym.


Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
czesc SPD
Lili jak fajnie że wróciłaś teraz to pojdziemy jak burza z tym wątkiem

ja mam dzis doła od rana, ta sytuacja z TZ i dodatkowo, szkola. Nie zaliczyłam egzaminu poprawkowego, zadnej informacji nie ma, ja sie powinnam bronic, wiec i obrony nie będzie. Mało tego nawet nie wiem czy musze pisać jakies podanie gdzieś, jeśli tak to jakie? Zaraz jest 30 wrzesnia jak nic nie zrobie to mnie skreslą z listy studenta i tyle po moich studiach. Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze udało mi sie zdać egzamin, ewentualnie poprawke, a teraz to, i jeszcze obrona..
Dziś moja samoocena jest poniżej zera
Nie martw się pogadaj z tą babką a później złóż podanie o przedłużenie sesji w dziekanacie i o przedłużenie terminu obrony jeśli miałaś termin do 30 września. Będzie dobrze

Dobra kochane lecę na te zakupy bo chyba faktycznie zaraz zacznie lać
__________________


motylek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:31   #78
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
wróciłam

laptop naprawiony

troszkę tęskniłyście jak widzę
okazało się, że zasilacz się popsuł
LILI super że jesteś, jasne że tęskniłyśmy

Haniula koniecznie się podowiaduj co i jak. i oby była jeszcze szansa na egz

effie
nic tylko się cieszyć




nie będę orginalna jeśli powiem że u mnie też leje może to i nawet lepiej bo humor mam dziś beznadziejny i doskonale współgra z pogodą za oknem.
TŻ w pracy, obraził się chyba.
Dobrze że do sklepu nie trzeba iść, lodówka w miarę pełna więc obiady rozplanowane martwi mnie ta ilość słodkiego w domu, no ale będę dzielna bo ostatnio sobie pofolgowałam
__________________


Edytowane przez Nadia5
Czas edycji: 2010-09-28 o 16:19
Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:35   #79
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez sallyann Pokaż wiadomość
Oboje mamy po 19, zaczynamy studiować więc przeprowadzamy się do Gliwic żeby bliżej na uczelnie było Mieszkanie wynajmujemy, ale jest śliczne znaczy mi sie tam bardzo podoba i TŻ też zadowolony ze to właśnie tam, a nie gdzieś indziej
Witamy!
Ja też studiuję w Gl na IŚiE, a Wy?? 2 lata mieszkałam w akademiku (Solaris)

Lili- jesteś wreszcie!

Haniula- To Twój TŻ miał jakiś powód, żeby się tak zachowywać (pokłóciliście się?) czy po prostu fochem strzelił nie wiadomo o co? A ze studiami może da się jednak coś wymyśleć? Głowa do góry kochana, jesteś SPD! Dasz radę !

aaby- kuruj się kochana, mnie też rozłożyło Gardło mnie strasznie boli i ogólnie nie najlepiej się czuję...

U nas też pogoda STRASZNA! A ja jutro muszę na uczelnię jechać

Muszę się pochwalć- u nas dzisiaj Matki Boskiej Pieniężnej TŻ wypłatę dzisiaj powinien dostać
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 09:40   #80
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

troszkę zaginęłam w akcji
w czwartek wraca tż, więc zacznie się życie razem na pełen etat
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:44   #81
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

hej
zle spałamJulka beczała w nocy jak kozica górska ,od kilku dni to nie moje dziecko amrudna taka ze idzie sie pochlastać...
małżonek po pracy zaniósł mamusi pieniądze fajnie nie? no to teraz albo po wypłacie kupujemy węgiel albo nie zamykamy debetu..baja

ja obiad mam juz wczorajsze leczo więc nic nie robie normalnie nic..
chorowitkom życze dużo zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia

lilii witaj laska
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:53   #82
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
hej

małżonek po pracy zaniósł mamusi pieniądze fajnie nie? no to teraz albo po wypłacie kupujemy węgiel albo nie zamykamy debetu..baja
a czemu mamusi
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:55   #83
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
a czemu mamusi
bo mamusia chciała pożyczyć

ale by mi się ciśnienie w takiej sytuacji podniosło
dudi
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:55   #84
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

lilii wczoraj o tym pisałammamusia pożyczyć kase chciała 200 zł do wypłaty bo mamy kase a malżon sam zaproponował to skorzystała nie skozrystac to grzech przecież,biedna kasy nie ma ..
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:55   #85
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez effie22 Pokaż wiadomość
Chyba tak, ale mówił, że narazie 300 tylko płaci bo tam remontuje wszystko. U nas tak stoi wynajem za 3 pokoje do 500 zł bo małe miasteczko. Wiem, że to jest gdzieś za naszym miastem napewno jakaś wioska, ale mamy samochód więc może nie będzie źle. Ja jestem w szoku, że on sam wszystkie papiery załatwiał, ludzi do remontu zatrudnił, po urzędach latał. Szok nigdy bym się po nim nie spodziewała tego. Ale pozytywny szok od razu zaczęłam inaczej na niego patrzyć. Teraz czeka na zgode na założenie instalacji gazowej bo tam nie ma. Więcej nic nie wiem jak ma być niespodzianka to niech będzie, niech ma tą satysfakcje, że cos zrobił sam dla nas.
aha, czyli remontuje z pieniędzy właściciela jakby
już myślałam, że z własnych nieswoje remontuje
a myślicie kiedyś o swoim czy raczej o wynajmnie (tak długoterminowo)

mała dziś mega niegrzeczna nawet zjeść nie mogę nic
fajnie, że tęsnkniłyście troszkę
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:56   #86
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
a czemu mamusi
Lili, nadrób poprzednią część, to wszystko będzie jasne
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:57   #87
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
lilii wczoraj o tym pisałammamusia pożyczyć kase chciała 200 zł do wypłaty bo mamy kase a malżon sam zaproponował to skorzystała nie skozrystac to grzech przecież,biedna kasy nie ma ..
czytałam zaległe posty, ale tego było dość dużo i pobieżnie czytałam
teściowa pożycza, a jeszcze niedawno mówiła, że jakiś tam płyn taki jak ty to kupowała, jak bieda była
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:58   #88
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
jak przejrzałam paragony to okazało się też, że dodatkowo dużo idzie na wodę dla małej- może niepotrzebnie biorę Primawerę lub Żywiec. Po prostu boję się wody z kranu do mleka jej przegotować, a tańszej też nie kupuję, bo kupuję dla niej tylko wodę, co dziecko jest narysowane w ogóle jeśli chodzi o małą jestem strachliwa
Akurat Żywiec jest niewiele lepszy od kranówki - nie jest to dobra woda... Od kilku lat jak zawsze w jakiś rankingach patrzę, to jest na szarym końcu. Najlepsza jest Staropolanka i Nałączowianka...


Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Łooooo matko! Czy u Was też jest taka masakryczna pogoda?
Niby ciepło 15-16 stopni, więc nawet chustę odwiązywałam, ale leje jak z cebra. Dosłownie hektolitry deszczu.
U mnie jest 9 stopni. I leje. Dlatego nie wychodzę z domu dzisiaj.


Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Tak w ogóle w czwartek dyrektor wezwał mnie do siebie i powierzył pewne zadanie - zadanie z kosmosu!! Kurcze, głęboka woda jak smok, pracy na kilka miesięcy... Nie wiem, czy nie pokłada we mnie zbyt dużych nadziei Bo ja nawet nie wiem, od czego zacząć...
Kochana! Na pewno Ci to powierzył, bo wie, że sobie dasz radę. W końcu SPD zawsze są we wszystkim dobre! Wiadomo, że początek może być trudny, ale potem pójdzie wszystko jak z płatka. Wierzymy w Ciebie


Ja dzisiaj spędzę dzień na wysyłaniu CV
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:01   #89
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Akurat Żywiec jest niewiele lepszy od kranówki - nie jest to dobra woda... Od kilku lat jak zawsze w jakiś rankingach patrzę, to jest na szarym końcu. Najlepsza jest Staropolanka i Nałączowianka...
ale ja Żywiec daję do mleka-czyli przegotowuję i normalnie z mlekiem małej w proszku mieszam. Ona nie pije wody- woli herbatki. Sprawa rozchodzi się o to,że boję się kranówki zagotowywać, bo kiedyś w okolicy wykryto bakterie Coli i mam jakiś taki strach sama sobie gotuję kranówę, ale małej się boję Nałęczowiankę chwalą, ale ona nie jest źródlana tylko mineralizowana, więc do mleka to nie bardzo chyba
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:03   #90
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
A pogoda jest iście cudna. :/ Niby 16 stopni, a leje i jest ciemno
U mnie to samo.
W ogóle sobie zawsze wieczorem ciuszki szykuje do pracy leżakują na wieszaku w sypialni, później tylko bielizna, kolczyki i GO!
Zazwyczaj daję rade, ewentualnie żaluzję podniosę. A dzisiaj masakra jakaś. Musiałam TZ kołdrą nakrywać i światło zapalać, bo się o własne nogi potykała, ciemno jak w trumnie miałam.


Kurujcie się dziewczęta kurujcie

Ja się póki co jeszcze trzymam. TŻ też. Łykamy cerutin i pijemy sok z cytryny.
Niestety nie każdy się trzyma dobrze i ludzie przychodzą do pracy chorzy. Ja rozumiem, dzień, dwa. Ale nie. Zapalenia oskrzeli, drugi antybiotyk i taka dychająca siedzi i mi brzęczy nad uchem. I zarazki rozsiewa.
Kolejna w drugim pokoju, podobna jest.


Jutro mam pracę zdalną. Idę na szkolenie i hurtownie muszę odwiedzić.
Nie specjalnie mnie to cieszy, zważywszy na pogodę - podróżowanie w deszczu bleeee.
Nie mniej jednak, pośpię dłużej i będę wolna wcześniej, więc nie ma tego złego.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.