Co jest grane? Spóźnia mi się okres! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-24, 13:04   #1
etna0o0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8

Co jest grane? Spóźnia mi się okres!


Sytuacja wyglada nastepujaco, kochałam sie z moim partenerem prawdopodobnie w dni płodne, pierwsze 4 "pchnięcia" były bez prezerwatywy dlatego obawiam się zapłodnienia przez Preejakulat (przed wytrysk) Nie mam żadnych objawów przed miesiaczkowych, zero bólu, piersi miękkie itp. Okres miał nadejść 5 dni temu , dlatego zrobiłam test , wynik ujemny , brak ciąży. Wiem , ze powinno mnie to znacznie uspokoić jednak tak nie jest! wiem ze testy często się mylą a do tego nie pamietam czy kiedykolwiek spózniała mi sie miesiączka. Pomocy
etna0o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 13:12   #2
Odonate
Zadomowienie
 
Avatar Odonate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 790
GG do Odonate
Dot.: Co jest grane? Spóźnia mi się okres!

Mamy zbadać Cię przez internet?

Za jakiś czas powtórz test. Jesli miesiączka nie pojawi się w czasie 2 tygodni od "planowego" wystąpienia, udaj się do ginekologa.
__________________
Odonate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 13:19   #3
annabella11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Co jest grane? Spóźnia mi się okres!

To sie nazywa ciąża urojona, stres i obawa przed nia pewnie tylko opoznia ci okres. Jezeli test zrobilas nie wczesniej jak 2 tygodnie po stosunku to jego wynik jest prawidłowy i nie ma co sie stresowac tylko spokojnie czekaj na okres. I nie martw sie mysle ze Twój pratner nie mial preejakulatu po "4 pchnieciach" poczytaj troche o edukacji seksualnej.
annabella11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 14:10   #4
etna0o0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Co jest grane? Spóźnia mi się okres!

Myslę że możesz mieć sporo racji. Nie ma co się nakręcać. Wiem, że preejakulat u mojego partnera wystepuję w trybie natychmiastowym zwłaszcza jeśli wcześniej jest mocno pobudzony . Zależy to od organizmu a nie jest odgórnie oszacowane!
etna0o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 14:42   #5
Odonate
Zadomowienie
 
Avatar Odonate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 790
GG do Odonate
Dot.: Co jest grane? Spóźnia mi się okres!

Prejakulat nie zawiera plemników. Jest to fakt potwierdzony wiarygodnymi badaniami naukowymi. Jeśli Twój partner nie był bliski wytrysku po tych '4 "pchnięciach"', to nie masz się czego obawiać.
__________________
Odonate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 22:23   #6
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Co jest grane? Spóźnia mi się okres!

Cytat:
Napisane przez Odonate Pokaż wiadomość
Prejakulat nie zawiera plemników. Jest to fakt potwierdzony wiarygodnymi badaniami naukowymi. Jeśli Twój partner nie był bliski wytrysku po tych '4 "pchnięciach"', to nie masz się czego obawiać.
Możesz powiedzieć cos więcej na temat tych badań?

Autorko, zrobiłabym na Twoim miejscu test z krwi - będziesz pewna uspokoisz się, to pewnie i okres się pojawi.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 23:48   #7
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Co jest grane? Spóźnia mi się okres!

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Możesz powiedzieć cos więcej na temat tych badań?

Autorko, zrobiłabym na Twoim miejscu test z krwi - będziesz pewna uspokoisz się, to pewnie i okres się pojawi.
Właśnie, też jestem ciekawa
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 23:53   #8
Odonate
Zadomowienie
 
Avatar Odonate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 790
GG do Odonate
Dot.: Co jest grane? Spóźnia mi się okres!

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Możesz powiedzieć cos więcej na temat tych badań?
Nie pamiętam już w którym, ale generalnie czytałam o tym w którymś międzynarodowym, anglojęzycznym magazynie, jakoś rok temu.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Próbowałam wyszukać go w necie ale nie pamiętam ani w którym magazynie, ani jaki to był tytuł, więc to chyba jak szukanie igły w stogu siana.
Natomiast coś takiego znalazłam na wp. Nie jest to może najwiarygodniejsze źródło i nie uwierzyłabym pewnie, gdybym wcześniej już o tym nie czytała :
http://facet.wp.pl/kat,1034221,wid,1...?ticaid=110d40
__________________
Odonate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 18:38   #9
izamelka
Przyczajenie
 
Avatar izamelka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
GG do izamelka
Dot.: Co jest grane? Spóźnia mi się okres!

Dziewczyny jestem tu pierwszy raz wiec wybaczcie jak pisze od rzeczy mam straszny mętlik ....
Ostatnią miesiączkę miałam 14 maja ...tydzien przed miesiaczka zaczely sie bole ale całkiem inne niż zawsze nie dostałam kolejnej więc cierpliwe czekałam , bóle nie ustępują 19 miałam jakieś dziwne plamienie które trwało kilka godzin i tyle ... ale w niedzielę popołudniu zrobiłam test i bach ! dwie kreski testowa bledsza od kontrolnej ale jest doskonale widoczna .... zrobiłam 2 kolejne kazdy innej firmy wszystkie pozytywne ...
Poszłam wczoraj do ginekologa ten stwierdził rozpulchniona macice powiedział że to raczej wczesna ciąża wysłał na bhcg ale dzisiaj odebrałam wynik <5,00 mlU/ml
czy jest szansa że to jednak ciąża ?
lekarz przepisal mi luteine i nie wiem teraz co dalej ?

Edytowane przez izamelka
Czas edycji: 2013-06-25 o 19:09
izamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:16   #10
awaria1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Co jest grane? Spóźnia mi się okres!

Mam nadzieję, że ktoś jeszcze to przeczyta i zdoła mi odpowiedzieć na pytanie które nurtuje mnie cały czas i spędza sen z powiek.
Kochałam się ze swoim partnerem bez zabezpieczenia i wszystko było ok bo stosunku nigdy nie kończył we mnie lecz odkąd przyjaciółka mnie nastraszyła ciążą to zaczynam mieć schizy i wypatruję u siebie objawy ciąży. Zrobiłam test i wyszedł negatywny, lecz ja nadal się denerwuję i jest coraz gorzej. Moje miesiączki są nieregularne i teraz znów mi się spóźnia, ale tak jak napisałam wyżej test wyszedł negatywny.

Czy to możliwe ze jestem w ciąży?
Co mam teraz zrobić? Jestem w totalnej rozsypce i nie mogę się na niczym innym skupić.
Błagam pomóżcie bo nie wiem co robić!
awaria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 13:36   #11
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Co jest grane? Spóźnia mi się okres!

Cytat:
Napisane przez awaria1 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ktoś jeszcze to przeczyta i zdoła mi odpowiedzieć na pytanie które nurtuje mnie cały czas i spędza sen z powiek.
Kochałam się ze swoim partnerem bez zabezpieczenia i wszystko było ok bo stosunku nigdy nie kończył we mnie lecz odkąd przyjaciółka mnie nastraszyła ciążą to zaczynam mieć schizy i wypatruję u siebie objawy ciąży. Zrobiłam test i wyszedł negatywny, lecz ja nadal się denerwuję i jest coraz gorzej. Moje miesiączki są nieregularne i teraz znów mi się spóźnia, ale tak jak napisałam wyżej test wyszedł negatywny.

Czy to możliwe ze jestem w ciąży?
Co mam teraz zrobić? Jestem w totalnej rozsypce i nie mogę się na niczym innym skupić.
Błagam pomóżcie bo nie wiem co robić!
Zrób test z krwi i będziesz miała pewność.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.