Szybki demakijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 13:19   #1
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831

Szybki demakijaż


Tak jak w tytule. Zależy mi na szybkim, niepodrażniającym demakijażu oczu. Takim: przyłożyć płatek, potrzymać chwilę i jednym ruchem "ściągnąć" makijaż z całego dnia z oczu. Mam wrażliwe oczy, noszę przy tym soczewki kontaktowe i mam dość tych wszystkich płynów, które tylko rozmazują a nie zmywają makijażu, działając jak woda, kosztując przy tym dużo! Pomożecie?

Bardzo proszę także o pomoc w doborze tuszu do rzęs i czarnej kredki do oczu (to mój podstawowy, codzienny makijaż, mam bardzo delikatny, dziewczęcy typ urody i bez tego wyglądam jak "dziewczynka z podstawówki"), które będą trwałe przez cały dzień, a które łatwo mi będzie wieczorem zmyć z oczu.

Liczę na Waszą pomoc!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 15:18   #2
YYYY9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 83
Dot.: Szybki demakijaż

Do skutecznego i delikatnego demakijażu oczu najlepsze są płyny dwufazowe - olej w wodzie. Też noszę soczewki i mam wrażliwe oczy. Wypróbowałam płyny z avonu, l'oreal, vipera i ziaja. Wszystkie porównywalne dobre. Ale ziaji najtańszy i najłatwiej dostępny, także używam obecnie tego. No ale na pewno nie zmyjesz makijażu jednym ruchem, natomiast nie trzeba trzeć, wystarczy przemyć delikatnie.
Co do tuszu, to jest ich bardzo wiele. Obecnie mam masterpiece max max factor. Jest trwały, dobrze się zmywa. Nie polecam tuszy z maybelline i rimmela.
Kredki nie używam, także nie polecę. Używam eyelinera eveline cosmetics 2000 procent. Tani, trwały, łatwy w użyciu.
YYYY9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 17:12   #3
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Szybki demakijaż

Cytat:
Napisane przez YYYY9 Pokaż wiadomość
Do skutecznego i delikatnego demakijażu oczu najlepsze są płyny dwufazowe - olej w wodzie. Też noszę soczewki i mam wrażliwe oczy. Wypróbowałam płyny z avonu, l'oreal, vipera i ziaja. Wszystkie porównywalne dobre. Ale ziaji najtańszy i najłatwiej dostępny, także używam obecnie tego. No ale na pewno nie zmyjesz makijażu jednym ruchem, natomiast nie trzeba trzeć, wystarczy przemyć delikatnie.
Co do tuszu, to jest ich bardzo wiele. Obecnie mam masterpiece max max factor. Jest trwały, dobrze się zmywa. Nie polecam tuszy z maybelline i rimmela.
Kredki nie używam, także nie polecę. Używam eyelinera eveline cosmetics 2000 procent. Tani, trwały, łatwy w użyciu.
Miałam wszystkie płyny o których piszesz i żaden mi nie służy, w dodatku takie małe buteleczki jak ma ziaja czy l'oreal starczają mi na 3 tygodnie
Tusz mam też MF tylko 2000 Calorie, nie podrażnia oczu ale jednak ciężko go zmyć, osypuje się i wypadają od niego rzęsy przy dłuższym stosowaniu :/
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 17:18   #4
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Szybki demakijaż

Rewelacyjne są husteczki do demakijażu z Loreala
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:18   #5
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Szybki demakijaż

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Rewelacyjne są husteczki do demakijażu z Loreala
A podasz linek do KWC o ktore chodzi? Chodzi mi scricte o demakijaż oczu..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 11:43   #6
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Szybki demakijaż

Dziewczyny jeszcze raz proszę o pomoc. Używam kredki do oczu Gosha i tuszu MF naprzemiennie z Avonem. Jak je skończę zamierzam zaopatrzyć się w tusz dla wrażliwców LRP.

Obecnie do demakijażu używam żelu micelarnego Tołpa Rosacal oraz płynu micelarnego AA Therapy, ale makijażu oczu nie sposób nimi zmyć! Nawet jak się męczę godzinę to i tak rano wstaję z czarnymi podkówkami pod oczami. Już mnie to doprowadza do szału ;(
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 16:40   #7
kittie07
Raczkowanie
 
Avatar kittie07
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 53
GG do kittie07
Dot.: Szybki demakijaż

Polecam duoaktywny żel micelarny z Pharmaceris.Używam go od dłuzszego czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń.Można go stosować z wodą lub bez.Ja przykładam na chwilę nasączony nim płatek żeby się troszkę rozpuścił makijaż i póżniej już bez problemu i większego tarcia wszystko schodzi.
Kredki niestety nie polecę bo ztarły się napisy z niej a nie pamiętam gdzie ją kupowałam a co do tuszu to używam teraz Max Factor MasterpieceMax i też bardzo mi przypadł do gustu.
kittie07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.