za mocny samoopalacz :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-04, 08:26   #1
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134

za mocny samoopalacz :(


Witam drogie Panie

Otoz w wakacje z racji pracy nie mialem zbyt wiele czasu na "łyknięcie" Słoneczka, a poza tym z natury jestem dosc baldy i postanowilem to zmienic, kupilem Samoopalacz do twarzy w kremie Ziaja, nalozylem go na twarz, wmasowalem rownomiernie i budze sie rano a moja twarz jest cala brazowo-zolta, z jednej strony ciesze sie, ze preparat jest skuteczny, ale z drugiej daje on stanowczo za mocny efekt. Chce nadmienic , ze nie nalozylem go raczej przesadnie duzo, macie Panie jakis pomysl jak mam nakladac ten krem zeby buzia nabrala bardzo delikatny koloryt? zeby nikt nie wiedzial, ze nakladam ten krem?

Poza tym mam jeszcze balsam brazujacy do ciała takze tej firmy, ale on jest bardziej w konsystencji płynu, tak wiec nie wiem czy odwaze sie go nalozyc na twarz. prosze Was o pomoc
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 09:04   #2
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: za mocny samoopalacz :(

Blasam brązujący jest o tyle bezpieczny, że po dokładnym wsmarowaniu (nawet jeśli jest bardzo płynnej konsystencji) nie zostawia plam, ale efekt widać dopiero po kilku nałożeniach. Ma mniejsze stężenie substancji odpowiedzialnych za efekt opalający.
Samoopalacz radzę wymieszać z kremem nawilżającym i dopiero rozcierać, będzie łatwiej. Zwróć również szczególną uwagę w okolicach włosów i brwi, ewentualnie zarostu. Samoopalacze nie roztarte dokładnie przy włoskach dają brzydkie plamy.

I nigdy nie kładź się spać bezpośrednio po wsmarowaniu Lepiej to zrobić przynajmniej godzinę przed położeniem się do łóżka. Preparat musi się bardzo dobrze wchłonąć. Wtedy plam nie będzie ani na buzi, ani na pościeli - a spierają się one niestety ciężko.
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 09:14   #3
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: za mocny samoopalacz :(

wielkie dzieki za odpowiedz

ale chodzi mi nie tyle o plamy co o intensywnosc, po prostu wygladam bardzo nienaturalnie z tym samoopalaczem do twarzy
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 12:26   #4
abaco
Raczkowanie
 
Avatar abaco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: za mocny samoopalacz :(

Zawsze kiedy mam za mocny samoopalacz przed kazdym nalozeniem mieszam go pol na pol z kremem do twarzy. tzn. wylewem na rękę troche samoopalacza i troche kremu i rozcieram ręce. Mysle ze to moze Cie poratować.
Nie zapomnij maznąc troche szyi - zeby sie twrz nie odcinała, aha, no i koniecznie umyj dobrze ręce po całej "operacji"
abaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 13:03   #5
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: za mocny samoopalacz :(

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
wielkie dzieki za odpowiedz

ale chodzi mi nie tyle o plamy co o intensywnosc, po prostu wygladam bardzo nienaturalnie z tym samoopalaczem do twarzy
To może zamiast ro jasnej cery kupiłes do ciemnej?
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.