Etiaxil-pomocy :((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-12, 21:01   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

Etiaxil-pomocy :(((


dziewczyny pomóżcie ... użyłam dziś etiaxilu 3 raz z rzędu (na ulotce jest napisane żeby przez 3-4 dni używać codziennie) ,niestety przed użyciem musialam ogolić paszki ,wprawdzie po nalozeniu etiaxilu tak bardzo mnie nie piekło ,ale napewno bardziej niż jak nie goliłam i piecze nadal troszkę ,a nawet się przestraszyłam ,bo zobaczyłam w niektórych miejscach (posmarowanych preparatem) bomble (nie duże ale są) ... i nie wiem czy to przez to ,że nałożyłam etiaxil na ogolone paszki czy przez to ,że to mocny ,silnie działający preparat (moja mama mnie ostrzegała ,że moga mi się bomble i opuchlizna zrobić...) ..a może którejś z was się coś podobnego przytrafiło ? błagam piszcie ,bo nie wiem czy to zmyć czy nie ... może tak to działa ? nic bardzo nie boli ,leciuteńko ,naprawdę leciuteńko piecze...ale te bomble mnie przerażają to coś jakby mi uczulenie wyskoczyło..dziwne bo jak pierwszy raz użyłam to nic nie piekło ,za drugim razem lekko swędziało ,a teraz taka niespodzianka ...
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 21:26   #2
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Etiaxil-pomocy :(((

muszę dodać ,że to wszystko to moja wina ,bo raczej za dużo sobie tego kosmetyku nałożyłam (myślałam ,że moje paszki są wyjątkowe i że nic nie jest w stanie zapobiec ich poceniu się ,nawet cała buteleczka etiaxilu ) a też wydaje mi się ,że troszkę przekroczyłam obszar na który przeznaczony jest preparat...wprawdzie nałożyłam etiaxil wyłącznie na pache ,ale nie cała pacha jest pokryta tymi "najgorszymi gruczołami" i właśnie w tych miejscach "poza" mi się zrobiły te bomble...ale zmyłam już preparat i nałożyłam kremik...odczekam dwa dni ,potem znowu...jeżeli nic się nie stanie to będe go stosować co 2,3 dni...sama nie wiem co robic
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 10:23   #3
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Etiaxil-pomocy :(((

hm, nie wiem, czy ci pomoge, bo ja ogolnie jestem alergikiem i nie chce tu ani robic zlej reklamy, ani cie przestraszyc. W kazdym badz razie mi tez przytrafilo sie cos takiego ostatnio. I tez wlasnie najbardziej zaognione miesjce to byly te 'poza' owlosiona czescia pachy. Ogolnie cala pacha mi sie zrobila czerwona itp., itd. Na poczatku tez mialam take bable i myslalam, ze zejdzie, niestety nie zeszlo i wybralam sie do dermatologa. A dermatolog stwierdzil, ze to egzema i zapisal mi Laticort. No i zeszlo po 2 tygodniach Ogolnie bylo po prostu malo przyjemne, bo swedzialo przeokropnie i bylo caly czas zaczerwienione.
A z domowych sposobow to bardzo mi pomoglo stosowanie zimnych okladow, okladow z rumianku rowniez, tzn pomagalo na to swedzenie glownie, natomiast na zaczerwienienia troche pomagala woda termalna i swietnie jak troche wczesniej postala w lodowce, to tez lagodzilo podraznienia. To tyle Powodzenia
A tak przy okazji zapytam, czy ktoras z was stosowala ten anyperpirant firmy SVR? Jakies uwagi, komentarze na temat dzialania? Czy dziala podobnie jak Etiaxil i Antidral?

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 11:20   #4
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: Etiaxil-pomocy :(((

Ja niestety kupiłam SVR i na mnie w ogóle nie podziałał.
Po 15 minutach od nałożenia moje paszki były znowu mokre. Próbowałam kila razy i żadnego efektu
Wydałam na niego 38,00 zł i stoi sobie grzecznie na półeczce
Teraz używam Etiaxilu i jestem szczesliwa Pod paszkami suchuteńko, podrażnienia minęły i wszystko jest
Etiaxil jest dla mnie (i nie tylko) NAJLEPSZY!!!
Do Sergeevny!
Nio kto używa Etiaxilu po depilacji, nio kto?!?! Nie wolno!!! Nu!Nu!
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 12:50   #5
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Re: Etiaxil-pomocy :(((

Hello! Ja też byłam taka nieostrożna i zastosowałam Etiaxil na ogolone pachy. Nałożyłam go na noc, lekko piekło, ale nic nadzwyczajnego, dopiero w środku nocy obudziło mnie straszliwe pieczenie, nie mogłam w ogóle poruszyć ramionami i myślałam, że umrę! Rano miałam całe pachy w bąblach i jeszcze przez jakieś 3 dni czułam pieczenie. Druga aplikacja Etiaxilu (po odczekaniu 48h) skończyła się też podrażnioną skórą, bo drapałam się w nocy jak wściekła, tak mnie pachy swędziały. Z każdym następnym razem było lepiej, a teraz już w ogóle nie ma problemu. Acha, ja też najbardziej podrażnioną skórę miałam tuż poza linią włosków. Głowa do góry, będzie dobrze, tylko stosuj się do instrukcji A na te bąble i inne zaczerwienienia pomógł mi Sudocrem. Pozdrawiam!
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 14:48   #6
gałgan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 32
Re: Etiaxil-pomocy :(((

Ja też miałam antyperspirant SVR (wersja w kremie). Jest bardzo delikatny, ale skuteczność na poziomie zwykłych antyperspirantów, więc szkoda kasy
Może spróbuj antyperspirantu Dermedica (wg producenta zapobiega nadmiernej potliwości). Z ich strony internetowej mozesz sobie zamówić 2 próbki kosmetyków, w tym właśnie ten antyperspirant
gałgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 17:37   #7
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Etiaxil-pomocy :(((

no to widze ,że przyczyną raczej było to ,że ogoliłam paszki ... dobrze ,że odrazu gdy bomble zauważyłam to zmyłam etiaxil ,dzisiaj mam już tylko lekkie zaczerwienienie po brzegach paszek i myślę ,że w piątek albo sobote będe mogła znowu użyć Etiaxilu .
Heh rzeczywiście jest rewelacyjny ,wogóle się nie poce , nie mogę w to uwierzyć bo zawsze w moim wypadku wydawało się to nie możliwe a tu proszę taki ładny prezencik i wszystko dzięki wizażykowi
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 16:37   #8
Tonnyskc
Przyczajenie
 
Avatar Tonnyskc
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ze Skierniewic
Wiadomości: 6
GG do Tonnyskc
Dot.: Etiaxil-pomocy :(((

kobiety nie katujcie się tak tą chemią
Tonnyskc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 16:42   #9
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: Etiaxil-pomocy :(((

rowniez uzywam Etiaxilu i czuje nieprzyjemne pieczenie jak i swedzenie pod pachami ale tylko wtedy gdy wlasnie naloze specyfiku za duzo i jestem tuz po depilacji pod pachamimoze nastepnym razem kup Etiaxil dla wrazliwej skory uwazam tez ze nawet jak na pierwszy tydzien stosowania te 3,4 razy o ktorych jest napisane na ulotce to za duzo ja uzywalam od poczatku kuracji 2 razy w tygodniu i w zupelnosci starczylo a skutecznosc przetestowana na powyzej 30 stopniach na dworze
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:15   #10
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Etiaxil-pomocy :(((

Cytat:
Napisane przez Daria1707 Pokaż wiadomość
rowniez uzywam Etiaxilu i czuje nieprzyjemne pieczenie jak i swedzenie pod pachami ale tylko wtedy gdy wlasnie naloze specyfiku za duzo i jestem tuz po depilacji pod pachamimoze nastepnym razem kup Etiaxil dla wrazliwej skory uwazam tez ze nawet jak na pierwszy tydzien stosowania te 3,4 razy o ktorych jest napisane na ulotce to za duzo ja uzywalam od poczatku kuracji 2 razy w tygodniu i w zupelnosci starczylo a skutecznosc przetestowana na powyzej 30 stopniach na dworze
To temat sprzed pięciu lat,autorka napewno nie potrzebuje już rady
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 11:18   #11
Tonnyskc
Przyczajenie
 
Avatar Tonnyskc
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ze Skierniewic
Wiadomości: 6
GG do Tonnyskc
Dot.: Etiaxil-pomocy :(((

ale komuś, kto będzie szukał rady, może się przydać.
Tonnyskc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 14:42   #12
krowka
Przyczajenie
 
Avatar krowka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Etiaxil-pomocy :(((

kurcze,ja uzywam Etiaxilu do skory wrazl.od chyba 3 lat i nie wyobrazam sobie zycia bez niego ale od niedawna tez wyszly mi jakies podraznienia(tez skora dookola powierzchni gdzie smarowalam)....czekam az zejdzie,ale w koncu znow nakladam bo jak tu zyc bez etiaxilu...ale moze tez powinnam isc do dermatologa?babli az nie mam,ale skora swedzi,jest czerwona...
krowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.