źle Zrobione Paznokcie żelowe !! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-10, 10:59   #31
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Niestety wilele stylistek paznokci z dyplomami robi paznokcie, z ktorych kientki nie sa zadowolone: albo sie szybko lamia, albo zapowietrzaja sie od razu albo sa nierowne lub grube itd itd ja wiele manikiurzystek w zyciu przeszlam z roznymi opiniami i moje kolezanki rowniez.. dyplom n ie czyni mistrzem, dlatego warto pytac najpierw o opinie innych na temat tej manikiurzystki.
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 14:13   #32
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Edytko ja przestalam miec klopoty z paznokciami , ktore robie jakos po 4-5 miesiacach pracy( tzn. teraz wiem , ze z mojej winy nic sie nie zapowietrzy , ani nie zlamie- wczesniej nie bylam taka pewna). Niestety wymaga to praktyki.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 15:48   #33
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Juz wiele razy to pisałam, ale sie powtórze- dobrej stylistki nasze klientki dłuuugo szukaja, podobie jak dobrej fryzjerki, czy dobrej kosmetyczki i nie znaczy to wcale, ze nie ma dobrych ryuzjerek, kosmetyczek i stylistek paznokci, tylko, ze jest ich mało!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 00:02   #34
Betsy_Caty
Raczkowanie
 
Avatar Betsy_Caty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 105
GG do Betsy_Caty
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Wyjscia w szukaniu tych dobrych manikiurzystek sa dwa: albo szukac poprzez rekomendacje znajomych, albo probowac, probowac az znajdzie sie wlasciwa - ale to czasem kosztuje wyrzucenie pieniedzy i nerwy tak jak kolezanke, ktora zalozyla ten watek

Ja sie na przyklad dziwie, dlaczego niektorym manikiurzystkom nie zalezy, aby starannie i ladnie zrobic klientkom paznokcie - przeciez to dla nich najlepsza reklama, kiedy jakas kolezanka klientki pyta "ale super paznokcie! gdzie robilas?!"
Betsy_Caty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:54   #35
EDYTKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 20
GG do EDYTKA
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

No właśnie... wiem, że będę musiała się dużo uczyć i ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć. Ale chcę, chcę to robić, chcę być w tym świetna...
Wiesz tiara, Ty dałaś sobie radę w 4 miesiące, może ja też sobie poradzę... w każdym razie mam taką nadzieję.
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki...
EDYTKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 15:00   #36
EDYTKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 20
GG do EDYTKA
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

No właśnie... wiem, że będę musiała się dużo uczyć i ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć. Ale chcę, chcę to robić, chcę być w tym świetna...
Wiesz tiara, Ty dałaś sobie radę w 4 miesiące, może ja też sobie poradzę... w każdym razie mam taką nadzieję.
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki...
EDYTKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 15:17   #37
cacharelll
Raczkowanie
 
Avatar cacharelll
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 40
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Długo nie miałam dostępu do kompa i z tego wszystkiego nie napisałam co wynikło z mojej drugiej wizyty u tej stylistki - niby tej całej reklamacji. No więc ta "stylistka" frezarką spiłowała mi paznokcie spod spodu, spiłowała pilnikiem żel u dołu paznokcia i nałozyła świeży ( podejrzewam że tak wygląda uzupełnianie) i to tyle.... Paznokcie nadal są brzydkie jak były , może trochę cieńsze , a żel odchodzi mi po bokach tak że jak na to patrze to chce mi się płakać Zbieram kasę na zdjęcie ich ale już nie w tym zakładzie... chciałabym mieć takie śliczne , jak sobie wymarzyłam ale boje się że znowu wydam kase i znowu trafię na taką stylistkę od siedmiu boleści ... Cieżko znaleźć kogoś kto mógłby mi polecić jakąś naprawdę dobrą , pytałam i nic... Nie wiem co mam robić , najbardziej dobija mnie to że przed założeniem miałam mocne , dosć długie paznokcie i boję się że teraz będą słabe i zniszczone
cacharelll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 10:15   #38
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

czytalam to forum i bardzo wspolczuje dziewczynom ktore trafily do takich stylistek.
ja wczoraj zalozylam pierwszy raz tipsy i jestem narazie bardzo zaowolona. tylko mam male obawy. otoz na srodkowym palcu mam malutka pustke (chyba powietrze ktore nie zostalo wypchniete przy przyklejaniu tipsa)bardzo sie boje ze przez ten maly pecherzyk przy koncu paznokcia cos moze byc nie tak. . a jesli bym chciala go wypelnic i poprawic to czy trzeba sciagac calego tipsa i robic wszystko od poczatku czy mozna wpuscic jakos klej ? ? moze moje pytania sa banalne ale pierwszy raz mam tipsy i jestem w tym zielona
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 10:19   #39
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

wogole pani ledwo ledwo sie zdecydowala robic tipsy bo moje paznokcie byly maxymalnie wygryzione. nakladajac tipsa wchodzil mi na skorki , wiec pani musiala maxymalnie odchylic mi skorki i wypilowac tipsa ( tzn . to wglebienie od spodu na paznokcia) . jak bede w domu (teraz jestem w pracy) to porobie zdjecia i postaram sie je zamiescic
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 22:03   #40
sumka
Przyczajenie
 
Avatar sumka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Dziewczyny mam pytanie. Tydzien temu miałam zakładany żel na naturalne paznokcie. Zależało mi żeby się nie łamały i długo trzymały lakier. Efekt jest taki że przy skórkach żel mi się łuszczy a na czubkach żel poodpryskiwał i zaczepia mi o wszystko czego sie dotknę . Czy ja coś zrobiłam nie teges, czy trafiłam na kiepską stylistkę. Dodam że czytając wasze posty umówiłam się do salonu który sam szkoli w zakładaniu pazurków, właśnie po to żeby uniknąć skuchy.
Poradzcie mi coś kochane doświadczone stylistki bo umówiłam się na oględzinki do salonu i nie chcę zostać wyrolowana.
sumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 08:22   #41
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

ciężko wyczuć co było nie tak, ale Twojej winy to raczej w tym nie ma. Idź do tej kobieciny co ci zakładała i niech poprawi co zepsuła. Ja już od 2 lat mam żele na paznokciach. Raz skuszona ceną poszłam do dziewczyny mojego kumpla żeby zrobiła mi żele. Masakra - po jednym dniu powietrze podeszło tak bardzo że żel odchodził płatami. Poprawiła bez gadania - było lepiej - żel wytrzymał całe 2 dni ) Poszłam potem do poleconej stylistki. Żel trzyma sie świetnie. W sobotę będzie 5 tygodni od nałożenia. Odrost mam mały bo wolno rosną mi paznokcie. A z braku czasu dopiero jutro idę na uzupełnienie. A co mogę powiedzieć - 1. kiepski żel 2. Kiepska robota. Te dwie rzeczy do kupy = katastrofa na paznokciach.
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 17:42   #42
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Cytat:
Napisane przez ila87 Pokaż wiadomość
wogole pani ledwo ledwo sie zdecydowala robic tipsy bo moje paznokcie byly maxymalnie wygryzione. nakladajac tipsa wchodzil mi na skorki , wiec pani musiala maxymalnie odchylic mi skorki i wypilowac tipsa ( tzn . to wglebienie od spodu na paznokcia) . jak bede w domu (teraz jestem w pracy) to porobie zdjecia i postaram sie je zamiescic
wg mnie skoro miałaś bardzo obgryzione paznokcie to powinna Ci przedłużyc żelem na szablonie, a nie nakładać tipsa
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:02   #43
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

teraz tipsy mi zeszły i mam swoje paznokcie długości sztucznych. i robie sobie sama, bez kursu (i nie narzekam , choć perfekcyjne to one napewno nie są).
mam część tipsów , część naturalnych
__________________
C6H5-NH-C2H5 I&M
31.08.2013

Edytowane przez ila87
Czas edycji: 2007-02-15 o 10:08 Powód: dopisanie
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 13:56   #44
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
wg mnie skoro miałaś bardzo obgryzione paznokcie to powinna Ci przedłużyc żelem na szablonie, a nie nakładać tipsa
Obgryzione pazurki przedłużamy zarówno na tipsie jak i na szablonie
Do ogryzków sa specjalne tipsiki No zależy tez jak mocno kobitka zjadła te pazurki swoje
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:48   #45
Denise93
Raczkowanie
 
Avatar Denise93
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Myszung
Wiadomości: 81
Wyślij wiadomość przez ICQ do Denise93 GG do Denise93 Send a message via Skype™ to Denise93
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Jestem z bydzi i mniej więcej obok domu jest super kosmetyczka która robi świetnie paznokcie i mało kosi - french żelowy 15zł . Jest naprawdę świetna! A za frencha zwykłego na naturalnych, normalnym lakierem 4 - 7zł
__________________
She was a teenage zombie!


Zapuszczam włosy!!!
19>>>>>67
Denise93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:51   #46
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Cytat:
Napisane przez Denise93 Pokaż wiadomość
Jestem z bydzi i mniej więcej obok domu jest super kosmetyczka która robi świetnie paznokcie i mało kosi - french żelowy 15zł . Jest naprawdę świetna! A za frencha zwykłego na naturalnych, normalnym lakierem 4 - 7zł

?????????????? to chyba jakiś żart
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 22:31   #47
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Cytat:
Napisane przez Denise93 Pokaż wiadomość
Jestem z bydzi i mniej więcej obok domu jest super kosmetyczka która robi świetnie paznokcie i mało kosi - french żelowy 15zł . Jest naprawdę świetna! A za frencha zwykłego na naturalnych, normalnym lakierem 4 - 7zł
Cos podobnego! Instytucja charytatywna??? czy o co chodzi??
Biorac nawet pod uwage to, ze ta Pani pracowałaby na najgorszych produktach ( np. z allegro) to nie bardzo by sie jej to kalkulowało.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 02:06   #48
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

A to ciekawe, ja też z Bydgoszczy..gdzie takie pazurki można sobie założyć..? heh..
katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 22:29   #49
mushynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

przez ponad pol roku nosilam paznokcie zelowe (3 m-ce zel na moich paznokciach) robilam je u poleconej mi przez znajome dziewczyny z TM. zalozenie 30zl wypelnienie 15zl a efekt genialny jedne paznokcie z braku czasu na zmiane nosilam 5tyg! i poza odrostami nic z nimi nie bylo.(faktem jest ze dziewczyy miala od7 rano do 21 wiec mzoe jej sie to w jais sposob kalkulowalo a raczej musialo gdzyz potrafi z tego utrzymac siebie dziecko i mieszkanie i niczego sobie nie zaluje)bywaja u niej dziewczyny ktore potrafily wydac 300zl w salonie a i tak zaraz im odpadaly dopiero goska potrafila zrobic im tak ze byly naprawde zadowolone. dodam ze nie robila kiepskimi zelami bo kupowala je za 80zl po sporym rabacie w jednej hurtowni. wiec cena nie zawsze gra role a raczej wprawa. Od 2 miesiecy sama probuje zakladac.narazie cwicze na znajomych i zauwazylam ze duzo tez zalezy od paznokcia.jednym trzymaja sie bez zarzutu, innym notorycznie podchodza powietrzem. wiem ze duzo jeszcze pracy przede mna ale moze w koncu uda mi sie dojsc do perfekcji pozdrawiam i wspolczuje zalozycielce tematu...
mushynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 15:09   #50
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

mushynka to ile będziesz musiała ćwiczyć samo się okarze jak tylko pzrystąpisz do robienia pazurków
cacharell współczuję Tonie i innym osobom poszkodowanym przez żałosne imitacje stylistek, ja tez miałam z nimi do czynienia. Jednak czas robienia pazurków jest indywidualny i nie należy się dziwić, że osobie po kursie zajęło to 8 godzin. Przynajmniej, jak napisała klientka, pazurki wyszły pięknie. Takie są początki... wiem to na swoim przykładzie hehe
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 21:36   #51
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
wg mnie skoro miałaś bardzo obgryzione paznokcie to powinna Ci przedłużyc żelem na szablonie, a nie nakładać tipsa
a pod co niby miała wsadzic ten szablon, zwłaszcza jak paznokiec jest obryziony na maxa to robi sie "żabi paluszek". taki paznokiec by sobie leciał o 45 stopni w zwyż
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 21:39   #52
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Pod specjalnie zrobiona z cienkiej warstwy zelu "zaczepke"
Tips raczej nie zda egzaminu przy mocno obgryzionych paznokciach, zwłaszcza z wystającym opuszkiem, bo w końcu opuszek go wypchnie do góry i odklei, poza tym jest zbyt mała powierzchnua na naturalnym paznokci dla prawidłowego naklejenia tipsa.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 11:44   #53
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Albertyna jesteś wielka
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 18:46   #54
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

No- 178 cm
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:50   #55
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
a pod co niby miała wsadzic ten szablon, zwłaszcza jak paznokiec jest obryziony na maxa to robi sie "żabi paluszek". taki paznokiec by sobie leciał o 45 stopni w zwyż
Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Pod specjalnie zrobiona z cienkiej warstwy zelu "zaczepke"
Tips raczej nie zda egzaminu przy mocno obgryzionych paznokciach, zwłaszcza z wystającym opuszkiem, bo w końcu opuszek go wypchnie do góry i odklei, poza tym jest zbyt mała powierzchnua na naturalnym paznokci dla prawidłowego naklejenia tipsa.
o tak, uwielbiam zaczepki, czasem wolę nawet klientkę z takimi ogryzkami, niż z dłuższymi ale
dziwnymi", bo jak zrobisz cienką zaczepkę to nie ma takiej opcji żebyś potem źle podłożyla formę
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 21:55   #56
Golka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

jeśli ktoś założy paznokcie a paznokcie odpadają po kilku dniach, nie ma co liczyc na zwrot kasyy, ja tego doświadczyłam. A naprawa poczatkowo była proponowana mi, ale z biegiem czasu odwlekana, odwlekana, podając różne powody, tak żebym dała sobie spokój i strwierdziła: ok. ja juz nie bede o nie walczyć! Osoba która robiła mi paznokcie nie wzięła za nie odpowiedzialności tylko osądziła, że byc może mam złą płytkę i że to nie jej wina!!!! Tak jest najwygodniej. A gdy domagałam się zwrotu kwoty zapłaconej, uznała,że oskarży mnie w sądzie o wyłudzanie pieniędzy!
Golka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 09:07   #57
ShootTheRunner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 8
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Ja robiłam w życiu paznokcie żelowe parę razy w jednym salonie i wyobrazcie sobie, że dopiero po skończeniu moich pierwszych pazurków wydało się, że Pani stylistka nie ma żadnego kursu
Ale szczerze? W całym moim małym mieści8e nikt nie robił paznokci lepiej, byłam bardzo zadowolona porównując moje paznokcie z paznokciami koleżanek, które robiły sobie np. akrylki za grubą kasę u Pani po kursach i z wieeeeeloletnim stażem- moje były śliczne, nie łamały się, nie pękały, żel nie odchodził, dziewczynina się starała za jedyne 35 zł za odnowę.Za to akrylki koleżanek były bardzo niestaranne- brak krzywej C, łopaty, french był zawsze niestarannie namalowany, już nie wspominając o tym, że nie było jakiejkolwiek linii uśmiechu.
A więc- nie zawsze Pani po kursie jest lepsza od tej bez niego! Kurs kursowi nie równy. Poza tym wszystko zależy od tego jak bardzo stylistka się stara, ile uwagi skupia na robieniu swojej pracy... Cóż, tamta od koleżanek robiła to na odwal i to widać gołym okiem.
__________________
ShootTheRunner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 15:23   #58
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

Cieszę się że ktos zauważył ze duzo zalezy od kursu;D
Agoosia fajnie napisałas z tym zaczepkiem tez mnie to interesuje i koniecznie zapytam moją instruktorkę o to jezeli sama o tym nie wspomni...
Ale i tak jakos się boje takiego wyzwania moze ktos pokaże swoje zaczepki?
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 13:43   #59
monic_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 72
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

dziewczyny pomóżcie, w czwartek załozyłam paznokcie żelowe na tipsie, zakladałam po raz drugi tyle ze niestetuy i innej kosmetyczki, za pierwszym razem trzymały mi się około 5 tygodni, myślałam ze teraz tak tak bedzie, jednak już w niedziele, czyli po 3 dniach złamał mi sie pierwszy paznokieć, tzn. odpadł cały tips, pozostała tylko częśc żelu na kawałku paznokcia. poniedziałek - kolejny paznokieć, i dzis w ten sam sposób złamał się trzeci. to chyba nie jest normalne, pod jednym na pewno miałam pęcherzyki powietrza, i tak czułam że złamanie to kwestia czasu. kosmetyczka stwierdziła ze musi pazokcie zobaczyc i stwierdzic czy stało się to z mojej winy czy z jej. ja jednak nic takiego nie robie, nie uzywam silnych detergentów, paznokcie łamały się np przy zakładaniu kurtki czy przykrywaniu się kołdrą:| pani powiedziala ze pieniędzy na pewno nie zwróci, jedynie jesli stwierdzi ze stało sie to z jej winy, może mi je sciagnac za darmo. co o tym mysliscie? bo juz nie wiem co mam robić
monic_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 16:50   #60
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

jeżeli jest tak jak piszesz jest to ewidentna wina tej "stylistki"... dobrze by było gdybyś wstawiła tu zdjęcie tych paznokci, będzie łatwiej ocenić czy to z jej winy... paznokcie nie mają prawa się tak łamać....jeżeli stwierdzi że to jej wina to wypadałoby zrobić paznokcie od nowa... jeżeli ta Pani dba o klientki tak właśnie zrobi... czemu zrezygnowałaś ze sprawdzonej stylistki?
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-19 15:43:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.