Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 11:24   #991
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Wczoraj zamówiłam żółty korektor pod oczy PeepO i 4 próbki (podkład Warm Peach i Barley Buff, Flawless Matte Puder Sypki i South Beach Bronzer) .
Bardzo jestem ciekawa tych produktów, dzisiaj mam je dostać

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Mam swoją przesyłkę .
Kosmetyki przyszły starannie zapakowane w folię bąbelkową i w kartonik. Oczywiście od razu zasiadłam do testowania... Próbki są tycie, dla mnie na 2 użycia, podczas gdy próbka z Lumiere starcza mi na tydzień.

Po kolei wrażenia z pierwszych testów :
- Flawless Matte Puder Sypki - bardzo sypki i pylący biały puder, może się wydawać że troszkę bieli ale momentalnie się wtapia, skóra po uzyciu gładka i jedwabista. Jak trzyma mat jeszcze nie wiem .
- żółty korektor pod oczy PeepO - zamówiłam pełnowymiarowe opakowanie i troszkę bałam się czy produkt zda egzamin. Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie, bo bardzo ładnie zneutralizował sińce pod oczami, wiadomo nie ukrył wszystkiego jak drogeryjny kosmetyk, ale zneutralizował na tyle dobrze, że po nałożeniu podkładu sińców nie widać. Aha, mam dojrzałą skórę i korektor nie podkreslił zmarch ani nie powłaził tam gdzie nie trzeba.
- podkład Barely Buff - zaczęłam testy od niego. Ładny ciepły kolor, jednak dla mnie za ciemny o jakieś 3 tony
- podkład podkład Warm Peach - baardzo bardzo fajny , chyba strzał w 10. Poziom jasnosci ok, ładnie ujednolica, wyrównuje koloryt, moja twarz wygląda w nim zdrowo i na wypoczętą . W woreczku wygląda na lekko ziemisty odcień, na pewno bym po niego nie sięgneła sugerujac się wyglądem, na buzi natomiast ślicznie, ciepło.

Generalnie podkłady nie dają płaskiego matu, tylko delikatne satynowe wykończenie, co czyni skórę bardzo świeżą. Obawiałam się małego krycia, nieporzebnie, bo skóra "ubrana" w ten podkład wygląda bardzo dobrze! Ja nałozyłam 3 cienkie warstwy (za duzo wysypało mi się na talerzyk) i nie mam na twarzy tapety. Nakładałam począkowo flatem, ale nie podobał mi się efekt, zdecydowanie fajniej, moim zdaniem, podkład wygląda nakładany lekko wilgotnym pedzlem typu kabuki (uzyłam kulki Sephory do pudrów mineralnych). Miałam nadzieję że będą bardziej kremowe w konsystencji, a one raczej suche są...

- South Beach Mineralny Bronzer - pomarańczka! Nie radzę stosować na całą twarz, efekt marchewy gwarantowany. Ja użyłam kapkę na policzki, żeby troszkę ocieplić skórę, ale generalnie nie widzę dla niego zastosowania, na pewno pełnowymiarowego opakowania nie kupię .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 12:25   #992
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
- żółty korektor pod oczy PeepO - zamówiłam pełnowymiarowe opakowanie i troszkę bałam się czy produkt zda egzamin. Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie, bo bardzo ładnie zneutralizował sińce pod oczami, wiadomo nie ukrył wszystkiego jak drogeryjny kosmetyk, ale zneutralizował na tyle dobrze, że po nałożeniu podkładu sińców nie widać. Aha, mam dojrzałą skórę i korektor nie podkreslił zmarch ani nie powłaził tam gdzie nie trzeba.
Dostała próbkę tego korektora od jednej z Wizażanek i byłam równie mocno nim zachwycona, szkoda, że w sklepie nie można zakupić próbek korektorów.
PeepO jest rewelacyjny bo jest mocno żółty i zmarszczek mi też ie podkreślił. Jak czytam coraz więcej dobrych opinii na jego temat to pewnie skuszę się za jakiś czas na pełny wymiar.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 12:34   #993
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Wczoraj zamówiłam żółty korektor pod oczy PeepO i 4 próbki (podkład Warm Peach i Barley Buff, Flawless Matte Puder Sypki i South Beach Bronzer) .
Bardzo jestem ciekawa tych produktów, dzisiaj mam je dostać

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Mam swoją przesyłkę .
Ja też zamawiałam wczoraj, na razie czekam... pędzel przygotowany, tylko kuriera brak
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 12:55   #994
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Dostała próbkę tego korektora od jednej z Wizażanek i byłam równie mocno nim zachwycona, szkoda, że w sklepie nie można zakupić próbek korektorów.
PeepO jest rewelacyjny bo jest mocno żółty i zmarszczek mi też ie podkreślił. Jak czytam coraz więcej dobrych opinii na jego temat to pewnie skuszę się za jakiś czas na pełny wymiar.
Rzeczywiście szkoda, bo wtopić od razu 40 zł + przesyłka to zdecydowanie za drogi interes. Ja już myślę o korektorze do twarzy, bo pewnie się skuszę

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja też zamawiałam wczoraj, na razie czekam... pędzel przygotowany, tylko kuriera brak
Ja też już czekam na kolejne zamówienie, ciągle ma status "przyjete".... miałam nadzieję że jutro dostanę ale chyba nic z tego
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:04   #995
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mam przesyłkę Wszystko elegancko zapakowane, idę oglądać
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:06   #996
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Rzeczywiście szkoda, bo wtopić od razu 40 zł + przesyłka to zdecydowanie za drogi interes. Ja już myślę o korektorze do twarzy, bo pewnie się skuszę

Ja też już czekam na kolejne zamówienie, ciągle ma status "przyjete".... miałam nadzieję że jutro dostanę ale chyba nic z tego
Dla mnie właśnie cena powala, gdybym miała więcej kasy -ok, ale jednak jakieś próbki mogliby dystrybutorom "pozwalać" sprzedawać...

Śliczny jest też bronzer Waikiki i rozświetlacz Stardust. Rozświetlacz mogę sobie odpuścić bo mam wiele podobnych, ale takie odcienia bronzera niet, i próbowałam już taki odcień sama ukręcić, i mam dość po kilkunastu próbach

Kolejne zamówienie? Ale Ci zazdroszczę
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:07   #997
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Mam przesyłkę Wszystko elegancko zapakowane, idę oglądać
Szybko pisz co i jak . Co zamówiłaś?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 13:16   #998
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Mam przesyłkę Wszystko elegancko zapakowane, idę oglądać
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Szybko pisz co i jak . Co zamówiłaś?
podbijam wpis esterr, pomacaj i popaciaj i daj znać bo też chcemy się cieszyć z Tobą
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:17   #999
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Dla mnie właśnie cena powala, gdybym miała więcej kasy -ok, ale jednak jakieś próbki mogliby dystrybutorom "pozwalać" sprzedawać...

Śliczny jest też bronzer Waikiki i rozświetlacz Stardust. Rozświetlacz mogę sobie odpuścić bo mam wiele podobnych, ale takie odcienia bronzera niet, i próbowałam już taki odcień sama ukręcić, i mam dość po kilkunastu próbach

Kolejne zamówienie? Ale Ci zazdroszczę
Zgadza się, dziwną politykę z tymi próbkami mają...

Nic wielkiego teraz nie zamówiłam, tylko pełnowymiarowy róż a z próbek: 2 podkłady, puder sypki i najciemniejszy bronzer .

Właśnie moje zamówienie jest "potwierdzone".
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:19   #1000
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Szybko pisz co i jak . Co zamówiłaś?
Zamówiłam róż Ooh La La i próbki podkładów: China Doll, Candy Cane (już widzę, że najmniej trafiony) i Blondie, plus transparentny puder sypki. Próbki są faktycznie tycie, dlatego daruję dziś sobie full make up - i tak siedzę w domu . Podoba mi się opakowanie różu, ładna czcionka
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:30   #1001
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Zamówiłam róż Ooh La La i próbki podkładów: China Doll, Candy Cane (już widzę, że najmniej trafiony) i Blondie, plus transparentny puder sypki. Próbki są faktycznie tycie, dlatego daruję dziś sobie full make up - i tak siedzę w domu . Podoba mi się opakowanie różu, ładna czcionka
Zamówiłam ten sam róż
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 13:37   #1002
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Zamówiłam ten sam róż
Ja wzięłam go trochę na siłę, bo zależało mi na podkładach- wielka szkoda, że nie można kupić samych sampli w woreczkach strunowych... tak więc po obejrzeniu licznych swatchy w necie padło na ten róż. Kolor bardzo mi się podoba, ale dopiero w praniu wyjdzie, czy pasuje do mojej jasnej karnacji
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:42   #1003
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Zamówiłam róż Ooh La La i próbki podkładów: China Doll, Candy Cane (już widzę, że najmniej trafiony) i Blondie, plus transparentny puder sypki. Próbki są faktycznie tycie, dlatego daruję dziś sobie full make up - i tak siedzę w domu . Podoba mi się opakowanie różu, ładna czcionka
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Zamówiłam ten sam róż

Ja ma próbkę Waszego różu, Clementine miałam pełny wymiar ale się podzieliłam. Hi hi, i też na pierwszy raz wzięłam róż by poznać kolory podkładów.

Opakowania są cudne, dla mnie to taka klasyka jak mła czarna, perły i czerwona pomadka do ust.

A puder transparenty jest ok?
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:51   #1004
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
A puder transparenty jest ok?
Puder jest perłowobiały i wydaje mi się, że będzie lekko rozjaśniał cerę- ale dla mnie to plus Nie wiem, czy nada się na całą twarz, z moją trudną strefą T chyba nie zaryzykuję, ale już na policzkach powinien wyglądać ładnie. Teraz zaczytuję się w sposobach aplikacji- wolicie nakładać minerały na sucho czy np. lekko zwilżonym pędzlem?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:03   #1005
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Puder jest perłowobiały i wydaje mi się, że będzie lekko rozjaśniał cerę- ale dla mnie to plus Nie wiem, czy nada się na całą twarz, z moją trudną strefą T chyba nie zaryzykuję, ale już na policzkach powinien wyglądać ładnie. Teraz zaczytuję się w sposobach aplikacji- wolicie nakładać minerały na sucho czy np. lekko zwilżonym pędzlem?

To puder sobie daruje mam perłowy i bambusowy...i też mam mieszaną ze strefą T, musisz wypróbowac na T w jakiś dzień co siedzisz w domu, bo mi czasami makijaż się waży po pewnych pudrach.

Na mokro tylko cienie nakładam, nawet nie próbowałam na mokro podkładu, ale pewnie jutro już przetestuję
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:05   #1006
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Ja ma próbkę Waszego różu, Clementine miałam pełny wymiar ale się podzieliłam. Hi hi, i też na pierwszy raz wzięłam róż by poznać kolory podkładów.

Opakowania są cudne, dla mnie to taka klasyka jak mła czarna, perły i czerwona pomadka do ust.

A puder transparenty jest ok?
I jak en róż Ooh la la? Fajny jest? Ja bardzo lubię takie dziewczęce odcienie rózy, tylko ten błysk mnie trochę niepokoi...nie wiem czy nie będzie za duży. Lubię co prawda róże rozświetlajace, ale tu wydaje mi się, że błysk jest wiekszy

Opakowania bardzo fajne, na plus zamykane sitko, więc przy transporcie nic nie powinno się wysypać. No i lubię, gdy na wieczko mozna wysypać odpowiednią do uzycia ilość produktu, a to wieczko idealnie się do tego nadaje .

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Puder jest perłowobiały i wydaje mi się, że będzie lekko rozjaśniał cerę- ale dla mnie to plus Nie wiem, czy nada się na całą twarz, z moją trudną strefą T chyba nie zaryzykuję, ale już na policzkach powinien wyglądać ładnie. Teraz zaczytuję się w sposobach aplikacji- wolicie nakładać minerały na sucho czy np. lekko zwilżonym pędzlem?
Ja zdecydowanie wolę na mokro, spryskuję pędzel wodą termalną, nabieram podkład i na twarz. Na sucho nie podobał mi się finisz, tzn zbyt pudrowe wykończenie jak dla mnie było, na mokro super się stapia już przy aplikacji.
Ale może zbytnio się nie sugerujcie, bo ja minerałami zainteresowałam się w zeszłym tygodniu .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:11   #1007
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
To puder sobie daruje mam perłowy i bambusowy...i też mam mieszaną ze strefą T, musisz wypróbowac na T w jakiś dzień co siedzisz w domu, bo mi czasami makijaż się waży po pewnych pudrach.
Ja też mam bambusowy, z BU, matuje świetnie

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
I jak en róż Ooh la la? Fajny jest? Ja bardzo lubię takie dziewczęce odcienie rózy, tylko ten błysk mnie trochę niepokoi...nie wiem czy nie będzie za duży. Lubię co prawda róże rozświetlajace, ale tu wydaje mi się, że błysk jest wiekszy



Ja zdecydowanie wolę na mokro, spryskuję pędzel wodą termalną, nabieram podkład i na twarz. Na sucho nie podobał mi się finisz, tzn zbyt pudrowe wykończenie jak dla mnie było, na mokro super się stapia już przy aplikacji.
Ale może zbytnio się nie sugerujcie, bo ja minerałami zainteresowałam się w zeszłym tygodniu .

Róż na pewno nie jest perłowy, wg mnie daje lekko satynowe wykończenie. Myślę, że będziesz zadowolona, bo na pewno nie jest to ani płaski mat, ani perła
Spróbuję nałożyć minerały na mokro wg Twojego opisu- znalazłam przed chwilą filmik na youtube, gdzie pokazana jest dokładnie taka aplikacja, jak opisujesz i w dodatku na przykładzie LilyLolo- od ok. 05:45
http://www.youtube.com/watch?v=SqluFgnTPUM
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:25   #1008
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
I jak en róż Ooh la la? Fajny jest? Ja bardzo lubię takie dziewczęce odcienie rózy, tylko ten błysk mnie trochę niepokoi...nie wiem czy nie będzie za duży. Lubię co prawda róże rozświetlajace, ale tu wydaje mi się, że błysk jest wiekszy

Opakowania bardzo fajne, na plus zamykane sitko, więc przy transporcie nic nie powinno się wysypać. No i lubię, gdy na wieczko mozna wysypać odpowiednią do uzycia ilość produktu, a to wieczko idealnie się do tego nadaje .



Ja zdecydowanie wolę na mokro, spryskuję pędzel wodą termalną, nabieram podkład i na twarz. Na sucho nie podobał mi się finisz, tzn zbyt pudrowe wykończenie jak dla mnie było, na mokro super się stapia już przy aplikacji.
Ale może zbytnio się nie sugerujcie, bo ja minerałami zainteresowałam się w zeszłym tygodniu .
Och la la błyszczy się? toż to mat jest przepiękny, nałóż go na skórę jest śliczny. Właśnie ja bym go tak nazwała, że dziewczęcy - przynajmniej na moich polikach. Clementine wpada w pomarańcz, Och La La w róż. Klementynka jest w sumie też piękna, pomarańczu nie widać, ale Och La La daje mi lepszy efekt, w ogóle to też sama bym radziła by jako pierwszy zakupić Lalę;-)...

Sitko jest super, ja bym wolała by zamykało sie całkiem - tak jest w podkładzie, a nie tylko do połowy.

Ja niby już jakiś czas się inetersuję minerałkami, ale i tak nie dosięgam do pięt Adze Bil, Cathy, Pastereczce i innym wspaniałym minerałoholoczkom, które stały się moimi nauczycielkami w tym temacie;-), ale jakoś na mokro nie przyszło mi do głowy... a czynię różne dziwn cuda, a to taka podstawa.... płynne podkłady nakładam zwilżoną gąbeczką...

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja też mam bambusowy, z BU, matuje świetnie
Bambus podkreśla mi skórki na mojej strefie T, nie przepadam za nim. Wolę perłowy i daję go jako bazę pod podkład mineralny i na koniec, ale też trzeba czasem uważać by nie przesadzić ;-)
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:13   #1009
nadia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej Dziewczyny!
Doszło do mnie zamówienie: róż Clementine i sample: Butterschotch, Popcorn, Warm Honey oraz Ooh La La.
Dzisiaj użyłam Butterschotch i Clementine. Butterschotch w porównaniu do Lucy Medium Olive jest rzeczywiście bardziej żółty ale dobrze pasuje do mojego kolorytu. Jest bardziej suchy i, co mnie bardzo martwi, mniej kryje... Używam flat'a Hakuro H50, nie mam kabuki, więc nawet nie wiem, jak by się spisał, ale wiele z Was twierdzi, że większe krycie jest flatem, więc nawet chyba nie kupię kabuki. Mam problem z czerwonymi plamkami po różnych "niespodzianko - syfach" i Lily sobie z tym nie radzi. Aaaa, świeciłam się dzisiaj w strefie T, ale może dlatego, że wczoraj na noc wymazałam się Ambrosią Lucy. Policzki (tam gdzie róż położyłam) były matowe, satynowe. Róż pozostawił bardzo ładne wykończenie oraz nie zniknął aż do godziny 17. Postaram się spróbować Flawless Matte i chyba w końcu zakupię frakcję sojową, tak jak polecacie. Nie mam sposobu na to moje błyszczenie ale podejrzewam, że to dlatego, że nie nawilżam twarzy. Krem to dla mnie kosmetyk luksusowy, ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedniego. Albo mnie cholerstwo zapycha, albo świecę się jak latarnia i mam nie wchłoniętą maź na twarzy, która nie nawilża.
Jutro będę próbować Popcorn albo Warm Honey i Ooh La La a potem zdam relację.
Pozdrawiam!
nadia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 20:08   #1010
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Róż na pewno nie jest perłowy, wg mnie daje lekko satynowe wykończenie. Myślę, że będziesz zadowolona, bo na pewno nie jest to ani płaski mat, ani perła
Spróbuję nałożyć minerały na mokro wg Twojego opisu- znalazłam przed chwilą filmik na youtube, gdzie pokazana jest dokładnie taka aplikacja, jak opisujesz i w dodatku na przykładzie LilyLolo- od ok. 05:45
http://www.youtube.com/watch?v=SqluFgnTPUM
Gdzieś widziałam na swatchach ze Ooh La La daje efek tafli, nawet intensywny...ale całkiem mozliwe że swatche na mokro były robione .

Mi bardzo odpowiada aplikowanie minerałów lekko wilgotnym pędzlem, uważam ze daje to lepszy efekt i wtopienie ze skórą niż spryskanie makijazu na końcu hydrolatem czy wodą termalną (ten sposób robił mi jakieś "błoto" na twarzy, nie ważne jak mało bym prysneła i z jakiej odległosci, efekt był opłakany).

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Och la la błyszczy się? toż to mat jest przepiękny, nałóż go na skórę jest śliczny. Właśnie ja bym go tak nazwała, że dziewczęcy - przynajmniej na moich polikach. Clementine wpada w pomarańcz, Och La La w róż. Klementynka jest w sumie też piękna, pomarańczu nie widać, ale Och La La daje mi lepszy efekt, w ogóle to też sama bym radziła by jako pierwszy zakupić Lalę;-)...

Sitko jest super, ja bym wolała by zamykało sie całkiem - tak jest w podkładzie, a nie tylko do połowy.

Ja niby już jakiś czas się inetersuję minerałkami, ale i tak nie dosięgam do pięt Adze Bil, Cathy, Pastereczce i innym wspaniałym minerałoholoczkom, które stały się moimi nauczycielkami w tym temacie;-), ale jakoś na mokro nie przyszło mi do głowy... a czynię różne dziwn cuda, a to taka podstawa.... płynne podkłady nakładam zwilżoną gąbeczką...
No to mnie pocieszyłaś z tym różem, mam nadzieję że jutro się sama przekonam jaki jest .

Sitko w różu nie zamyka się całkiem?? Dziwne, bo w korektorze się zamyka, tylko troszkę mocniej trzeba przekręcić...

Spróbuj na mokro koniecznie, dla mnie to najlepsza metoda.

A na pudrach perłowych/bambusowych etc nie znam się wcale . Czyli mówicie że perłowy lepszy bo nie podkresla suchych skórek? A jaki efekt na buzi daje? I stosuje się go jako primer czy puder wykończeniowy?

Wieczorem była u mnie koleżanka i pochwaliła mnie za makijaż , myślała że dopiero co robiony, a on od od południa na buzi w stanie nienaruszonym . W ogóle zachwycała się jaka wypoczeta twarz i promienna a to zasługa minerałków

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nadia82 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Doszło do mnie zamówienie: róż Clementine i sample: Butterschotch, Popcorn, Warm Honey oraz Ooh La La.
Dzisiaj użyłam Butterschotch i Clementine. Butterschotch w porównaniu do Lucy Medium Olive jest rzeczywiście bardziej żółty ale dobrze pasuje do mojego kolorytu. Jest bardziej suchy i, co mnie bardzo martwi, mniej kryje... Używam flat'a Hakuro H50, nie mam kabuki, więc nawet nie wiem, jak by się spisał, ale wiele z Was twierdzi, że większe krycie jest flatem, więc nawet chyba nie kupię kabuki. Mam problem z czerwonymi plamkami po różnych "niespodzianko - syfach" i Lily sobie z tym nie radzi. Aaaa, świeciłam się dzisiaj w strefie T, ale może dlatego, że wczoraj na noc wymazałam się Ambrosią Lucy. Policzki (tam gdzie róż położyłam) były matowe, satynowe. Róż pozostawił bardzo ładne wykończenie oraz nie zniknął aż do godziny 17. Postaram się spróbować Flawless Matte i chyba w końcu zakupię frakcję sojową, tak jak polecacie. Nie mam sposobu na to moje błyszczenie ale podejrzewam, że to dlatego, że nie nawilżam twarzy. Krem to dla mnie kosmetyk luksusowy, ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedniego. Albo mnie cholerstwo zapycha, albo świecę się jak latarnia i mam nie wchłoniętą maź na twarzy, która nie nawilża.
Jutro będę próbować Popcorn albo Warm Honey i Ooh La La a potem zdam relację.
Pozdrawiam!
Hej
Flat daje większe krycie niż kabuki .
Spróbuj nakładać więcej warstw a cieniutkich, plamki i niespodzianki spróbuj przykryć miejscowo kolejną cieniutką warstwą, może to pomoże . Pokombinuj, te podkłady można też nakładać na mokro, to mój ulubiony sposób , mam wrażenie że lepiej się wtapiają i nie dają tak pudrowego wykończenia, bo same w sobie suche dosyć są.
Ja akurat spodziewałam się słabego krycia i LL mnie zaskoczyło, bo myślałam że wyrówna mi tylko koloryt, a tymczasem poradził sobie całkiem nieźle z moimi piegami na nosie .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:27   #1011
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Witajcie dziewczyny, czy raczej kusicielki Wracam po jakims czasie zerknac na tą strone a tu akurat piszecie o odcieniach jakie mnie interesuja i jak tu się oprzec takiej pokusie
Esterr i Lukrecja bede Was podczytywac bo zastanawiam sie nad warm peach, chaina doll, barely buff, candy cane.
To Wasza pierwsza przygoda z minerałami?

Nadia, współczuje kochana, wiem co czujesz Postaraj sie zadbac o pielegnacje i nawilzac cere, postaw na oleje, hydrolaty, dobre oczyszczenie glinkami, poszukaj kremu z jak najkrotszym składem, poczytaj o składach i zobacz co z nich masz u siebie na półce, zebys wiedziala na przszlosc co konkretnie Cię zapycha.
Choc pewnie i tak juz wszystko wiesz skoro jestes na Wizazu
Mnie tez wszystko zapycha i doszlo do tego, ze mogłam na dzien tylko nawilzac sie hydrolatem, mgiełkami przed nalozeniem makijazu
Teraz nakladam pod minerały olej i nie jest zle dla makijazu, gorzej dla cery. Wiec szukam jakiegos naturalnego kremu, ale jest to ciezka i kręta droga.
Acha, ja jeszcze nic nie zamawiałam z BU/Mazideł/ZSK ale zamierzam. Myśle, ze tam takie osoby jak Ty i ja znajda cos dla siebie.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:28   #1012
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez nadia82 Pokaż wiadomość
Butterschotch w porównaniu do Lucy Medium Olive jest rzeczywiście bardziej żółty ale dobrze pasuje do mojego kolorytu. Jest bardziej suchy i, co mnie bardzo martwi, mniej kryje... Używam flat'a Hakuro H50, nie mam kabuki, więc nawet nie wiem, jak by się spisał, ale wiele z Was twierdzi, że większe krycie jest flatem, więc nawet chyba nie kupię kabuki. Mam problem z czerwonymi plamkami po różnych "niespodzianko - syfach" i Lily sobie z tym nie radzi. ....
Jutro będę próbować Popcorn albo Warm Honey i Ooh La La a potem zdam relację.
Nadia, mam wrażenie, ze nic bardziej nie kryje niż Lucy Minerals, więc każdy kolejny podkład będzie Ci się wydawał mało kryjący. Ja bez korektora nie ruszam się z domu i tak.
Jestem bardzo ciekawa Twoich testów i porównań Butterscotch i Popcornu, bo też lubię Medium Olive, a z Lily lolo próbowałam Popcorn. Mam próbkę Butterscotch, ale będzie musiała poczekać co najmniej tydzień na światło dzienne, aby go wypróbować. Czekam na Twoje porównanie!
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:38   #1013
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, czy raczej kusicielki Wracam po jakims czasie zerknac na tą strone a tu akurat piszecie o odcieniach jakie mnie interesuja i jak tu się oprzec takiej pokusie
Esterr i Lukrecja bede Was podczytywac bo zastanawiam sie nad warm peach, chaina doll, barely buff, candy cane.
To Wasza pierwsza przygoda z minerałami?
Uroki Wizażu, gdzie nie wejdziesz, tam kuszenie .
Na razie mam porównanie warm peach do barely buff, ten drugi jest sporo ciemniejszy i ma mniej żółtych tonów, choć też jest zdecydowanie ciepły.
Czy pierwsza przygoda? To moje początki, poznałam odrobinę podkłady Lumiere, teraz testuję LL .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:39   #1014
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, czy raczej kusicielki Wracam po jakims czasie zerknac na tą strone a tu akurat piszecie o odcieniach jakie mnie interesuja i jak tu się oprzec takiej pokusie
Esterr i Lukrecja bede Was podczytywac bo zastanawiam sie nad warm peach, chaina doll, barely buff, candy cane.
To Wasza pierwsza przygoda z minerałami?
Ja dopiero zaczynam, mam na razie próbki LilyLolo i Meow. Sama nie wiem, czego użyć na pierwszy ogień , kusi mnie jedwabny puder, bo jest taki połyskujący , zobaczę na co jutro najdzie mnie ochota
Esterr, jestem ciekawa Twoich wrażeń po przetestowaniu Ooh La La- możliwe, że swatche, które widziałaś były robione na mokro, ja też chyba widziałam tą stronę... ale na pewno nie musisz się obawiać błysku
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:49   #1015
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

To prawie zupełnie jak Ja
W poprzednie lato stosowałam Pixie i zarzuciłam testy bo probki mi sie pokonczyły, nie byłam jakos mega zachwycona i wrociłam do chemii. Cera to odczuła
Przed świętami zamowiłam Blusche oraz Barefaced Beauty. Testuje na razie Blusche i jestem oczarowana.
Cały czas tez czaje się na zamowienie Lily Lolo i znow Pixie z mineralne-kosmetyki. Wygrałam bon znizkowy wiec teraz nie ma wymowki i trzeba wkoncu cos zamowic
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:51
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 21:27   #1016
nadia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Kurna, nie wiem jak cytować wiele postów po kolei

Esterr
, kładę cienkie warstwy, dzisiaj położyłam chyba ze 3!! a efekt baaardzo marny, żeby nie powiedzieć żaden. Przy Medium Olive punktowo na przebarwienia kładłam Pale Olive, bo Medium robił się pomarańczowy (jak kładę kilka warstw, to w miare dobrze mi się kolor rozprowadza; jak położę punktowo, to żeby to dziadostwo pokryć, potrzebuję więcej proszku i dlatego używałam Pale Olive aby nie być langustą plamistą, heh).

Poli
, właśnie w tym sęk, że wiem o jak najkrótszym składzie ALE!! nie wiem, co mnie zapycha. Myje twarz Jeleniem, który wysusza, ale przynajmniej nie jest najgorzej z wypryskami. Możliwe, żeby oleje, hydrolaty oraz glinka zapychały? Jeśli nie, to byłby cud.
Kupiłam sobię Sensibio H2O, bo jest bardzo zachwalany ale jestem po tym jakaś... lepka? Błysk na maksa, "tłusta" warstwa na twarzy i uczucie ściągnięcia. Jak widać, jestem jakaś inna.
Jestem na Wizażu (i to dosyć długo już) ale szczerze powiedziawszy nigdy nie mam siły zabrać się za składy, bo strasznie dużo tego wszystkiego. Czaję się na frakcję, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Joasia Be
, jaki korektor do Butterschotch polecasz?
Jutro napiszę, jak spisał się następny odcień.

Aaaa, Clementine szałowy dla mnie nie jest. Znaczy kolor, bo samo wykończenie, jak najbardzie OK. Taki jakiś, jakby niepasujący. Ciekawe, co zrobię z całym opakowaniem?!
Liczę na Ooh La La a potem przetestuję Rosebud, Rosy Apple, Flushed, Blushing Rose (jak zamówię, oczywiście)
nadia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 21:42   #1017
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Pytanie dla dziewczyn które ostatnio kupowały podkład: Czy ma ona zakrywane sitko? W sensie że idzie je zakryć żeby podkład się nie wysypywał. Mam nadzieję że któraś zrozumiała o co mi chodzi
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 22:23   #1018
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

NADIA
Odstaw Bioderme i zobacz efekty. Zastap ja czyms bardziej naturalnym.
Mydełko Jelen.... odradzam. Kiedys robilam do niego podejscie (kostka-plyn) i nie byłam zadowolona. Nie doczyszczal cery, meczył ją, zalepiał (wiem dziwnie brzmi, ale tak sie czułam). Od tamtej pory stosowalam rozne mydełka.
Masz inne? Znasz jakies? Radze zmienic Jelenia jak najszybciej.
Ja polecam z olejkiem herbacianym Thyrsday Plantation dostepny w zielarskich (sa 2 wersje, mozesz brac ktora chcesz, jedna organic druga stara wersja z dłuzszym skladem ale na pewno lepszym składem niz Jelen). Ta firma ma tez płynne. Wpisz w google "Thursday plantation tee tree".
Mydelka Aleppo naturalne i lecznicze.
Jak chcesz czegos na szybkiego moze mydełka Alterra z Rossa, ale nie miałam ich osobiscie.

Nie chce robic off topu, wiec moze wejdz tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=574791
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-12 o 22:24
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 22:23   #1019
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Róż ma zakręcane sitko, więc podkład pewnie też ma.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 22:32   #1020
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Róż ma zakręcane sitko, więc podkład pewnie też ma.
No własnie tak mi się wydaje, ale pewna nie jestem, dlatego pytam.
Mam puder i on ma. Super by było gdyby podkład tez miał.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.