Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-20, 07:18   #4531
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Cholewka, a używała któraś maści propolisowej?
Masakrycznie mnie wysyfiło w związku z okresem, hormony się poprzestawiały również.
Atakowałam kwasami, ale to jeszcze nie to. I przyszła mi na myśl maść... ale czy mnie to nie zapcha dodatkowo? Ew. czy ktoś miał do czynienia z propolisem pod jakąkolwiek postacią i co polecacie?
Oj nie polecam propolisu. ja miałam taki fajny krem firmy Life czy jakoś tak na bazie propolisu. Był on na trądzik właśnie. Na początku używania było super a jakże i myślałam że mam z głowy trądzikowe okropieństwo, aż tu nagle wysyp i masakra. Dalej stosowałam ten krem w nadziei że pomoże. No ale niestety było gorzej. A taka szkoda bo kremik pachniał cudownie. Potem dowiedziałam się (od pani co mi trądzik wyleczyła) że propolis zapycha niestety.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 15:35   #4532
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja rzuciłam rękawice mojej twarzy ostatnio, nie wiem czy to wina hormonów, czy co... ale istny kataklizm pojawił się na mojej twarzy i to w każdym możliwym miejscu. No ARMAGEDON po prostu.
Zakupiłam (po konsultacjach z kwc, jakby inaczej? )
Garnier z aktywnym węglem (czy jakoś tak) - tak wiem, że to detergent, jednak chcę go wypróbować.
Maskę z błota + redual Bingo Spa
i tego dziwaka Bielendy Mezo Mask - maskę na noc z kwasami, bo też zachwalają na kwc
Poza tym olej lniany, do OCM.
Zdam relacje, póki co czekam na przesyłki.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 15:37   #4533
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ja rzuciłam rękawice mojej twarzy ostatnio, nie wiem czy to wina hormonów, czy co... ale istny kataklizm pojawił się na mojej twarzy i to w każdym możliwym miejscu. No ARMAGEDON po prostu.
Zakupiłam (po konsultacjach z kwc, jakby inaczej? )
Garnier z aktywnym węglem (czy jakoś tak) - tak wiem, że to detergent, jednak chcę go wypróbować.
Maskę z błota + redual Bingo Spa
i tego dziwaka Bielendy Mezo Mask - maskę na noc z kwasami, bo też zachwalają na kwc
Poza tym olej lniany, do OCM.
Zdam relacje, póki co czekam na przesyłki.
Maskę z bielendy bardzooooo sobie chwale. Tylko trzeba się przygotować na to, że wyciągnie wszystko, nawet to czego nie widać.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 15:40   #4534
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ja rzuciłam rękawice mojej twarzy ostatnio, nie wiem czy to wina hormonów, czy co... ale istny kataklizm pojawił się na mojej twarzy i to w każdym możliwym miejscu. No ARMAGEDON po prostu.
Zakupiłam (po konsultacjach z kwc, jakby inaczej? )
Garnier z aktywnym węglem (czy jakoś tak) - tak wiem, że to detergent, jednak chcę go wypróbować.
Maskę z błota + redual Bingo Spa
i tego dziwaka Bielendy Mezo Mask - maskę na noc z kwasami, bo też zachwalają na kwc
Poza tym olej lniany, do OCM.
Zdam relacje, póki co czekam na przesyłki.
Powodzenia!
Oby tylko skora nie zareagowala zle na tyle nowosci w jednym czasie. Chyba, ze chcesz wprowadzac stopniowo?
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 16:13   #4535
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Powodzenia!
Oby tylko skora nie zareagowala zle na tyle nowosci w jednym czasie. Chyba, ze chcesz wprowadzac stopniowo?
Stopniowo oczywiście, tak samo na przemian Garnier z OCM, wiem, że jak przesuszę skórę to dopiero wywołam armagedon!

Lamadolamy - a co mi tam! Miesiąc, nieco ponad do urlopu, może się uda chciałabym jakoś na tych wakacjach wyglądać. Oczywiście filtr 50 i kapelusz przy bielendzie, mimo że to tylko 10%.
Możesz opowiedzieć coś więcej o bielendzie?
Używasz tylko maski, czy czegoś jeszcze? Zacieram ręce kocham KWC
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 16:24   #4536
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Stopniowo oczywiście, tak samo na przemian Garnier z OCM, wiem, że jak przesuszę skórę to dopiero wywołam armagedon!

Lamadolamy - a co mi tam! Miesiąc, nieco ponad do urlopu, może się uda chciałabym jakoś na tych wakacjach wyglądać. Oczywiście filtr 50 i kapelusz przy bielendzie, mimo że to tylko 10%.
Możesz opowiedzieć coś więcej o bielendzie?
Używasz tylko maski, czy czegoś jeszcze? Zacieram ręce kocham KWC
Teraz z kosmetyków kwasowych używam tylko maski. Raczej nie rozjaśnia przebarwień, ale potrafi spowodować delikatne zluszczenie (byłam ostatnio w szoku!) i właśnie wyciąga cuda na wierzch. Jest super bezproblemowa w obsłudze, twarz szybciej się goi, jedyne co, to klaczki z pościeli się do niej przyklejaja trochę i z meszkiem na twarzy się budzę
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:20   #4537
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Teraz z kosmetyków kwasowych używam tylko maski. Raczej nie rozjaśnia przebarwień, ale potrafi spowodować delikatne zluszczenie (byłam ostatnio w szoku!) i właśnie wyciąga cuda na wierzch. Jest super bezproblemowa w obsłudze, twarz szybciej się goi, jedyne co, to klaczki z pościeli się do niej przyklejaja trochę i z meszkiem na twarzy się budzę
ostatnio w porywach kupiłam znów żel biedronkowy do mycia twarzy ten nawilżajacy bebeauty więc rano nie boję się myć twarzy. W każdym razie ... przyszła mi maska bingo, dziś jeszcze jej nie próbowałam - może jutro.
Mam nadzieję, że buzia naprawdę się oczyści, bo - NIE MAM POJĘCIA co spowodowało, że nos jest taaaaak zapchany... że aż mi słabo. Poważnie, zawsze miałam problem z wągrami, ale nie AŻ TAK. Nigdy nie miałam otwartych ''dziadostw'' na nosie, ostatnio miewam. Hormony - hormonami, ale zwykle wysypywało mnie na żuchwie, teraz na całej twarzy Już nawet myślałam o zmianie diety, wiecie, odrzucić nabiał, ziarna... ale ja bez nabiału nie dam rady - poza tym, nigdy jedzenie specjalnie nie wpływało na stan cery. Dermatologów zaczęłam omijać łukiem, bo ''been there done that''. Także zobaczymy, co będzie po mojej kuracji :P

Aha! Chciałam dodać, że picie bratka naprawdę pomaga Nawet przed @ miałam gładką buzię - pod warunkiem, że stosujemy zielsko systematycznie
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 20:22   #4538
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
ostatnio w porywach kupiłam znów żel biedronkowy do mycia twarzy ten nawilżajacy bebeauty więc rano nie boję się myć twarzy. W każdym razie ... przyszła mi maska bingo, dziś jeszcze jej nie próbowałam - może jutro.
Mam nadzieję, że buzia naprawdę się oczyści, bo - NIE MAM POJĘCIA co spowodowało, że nos jest taaaaak zapchany... że aż mi słabo. Poważnie, zawsze miałam problem z wągrami, ale nie AŻ TAK. Nigdy nie miałam otwartych ''dziadostw'' na nosie, ostatnio miewam. Hormony - hormonami, ale zwykle wysypywało mnie na żuchwie, teraz na całej twarzy Już nawet myślałam o zmianie diety, wiecie, odrzucić nabiał, ziarna... ale ja bez nabiału nie dam rady - poza tym, nigdy jedzenie specjalnie nie wpływało na stan cery. Dermatologów zaczęłam omijać łukiem, bo ''been there done that''. Także zobaczymy, co będzie po mojej kuracji :P

Aha! Chciałam dodać, że picie bratka naprawdę pomaga Nawet przed @ miałam gładką buzię - pod warunkiem, że stosujemy zielsko systematycznie
Sypanego?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 06:56   #4539
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Sypanego?
Pijałam i sypanego i tego w torebkach. Bodajże herbapolu (?)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 06:59   #4540
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Pijałam i sypanego i tego w torebkach. Bodajże herbapolu (?)
Musze sobie kupić też
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 11:30   #4541
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja nie do końca wierzyłam w to jego oczyszczanie, a zioła lubię, ba! mówią na mnie w domu czarownica Bratek spowodował, że przed i w trakcie @ nie miałam wysypu.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 16:48   #4542
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja po bratku miałam wysyp kaszy i problemy z pęcherzem.

U mnie najgorszy problem jest z przetłuszczaniem - pory otwarte, że normalne dziury widać, na nosie, czole, tłuszcz się co chwile wylewa. Nie wiem co robić.
W dodatku nos mam jak zwykle czerwony i po godzinie spływa z niego każdy podkład, nawet Colorstay. Wygląda to okropnie, podkład z nosa schodzi placami, i mam w rezultacie nos w czerwono beżowe łatki.
Nakładam pod podkład zieloną bazę, ale to nic nie daje. Z każdym kremem jest to samo... Masakra, poradzicie coś?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 18:09   #4543
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja po bratku miałam wysyp kaszy i problemy z pęcherzem.

U mnie najgorszy problem jest z przetłuszczaniem - pory otwarte, że normalne dziury widać, na nosie, czole, tłuszcz się co chwile wylewa. Nie wiem co robić.
W dodatku nos mam jak zwykle czerwony i po godzinie spływa z niego każdy podkład, nawet Colorstay. Wygląda to okropnie, podkład z nosa schodzi placami, i mam w rezultacie nos w czerwono beżowe łatki.
Nakładam pod podkład zieloną bazę, ale to nic nie daje. Z każdym kremem jest to samo... Masakra, poradzicie coś?
Mnie też ostatnio pojawiły się takie kratery Nie mam pojęcia od czego - dlaczego - skąd! Liczę, że produkty, które kupiłam mi pomogą.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 20:52   #4544
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja po bratku miałam wysyp kaszy i problemy z pęcherzem.

U mnie najgorszy problem jest z przetłuszczaniem - pory otwarte, że normalne dziury widać, na nosie, czole, tłuszcz się co chwile wylewa. Nie wiem co robić.
W dodatku nos mam jak zwykle czerwony i po godzinie spływa z niego każdy podkład, nawet Colorstay. Wygląda to okropnie, podkład z nosa schodzi placami, i mam w rezultacie nos w czerwono beżowe łatki.
Nakładam pod podkład zieloną bazę, ale to nic nie daje. Z każdym kremem jest to samo... Masakra, poradzicie coś?
ja ostatnio, dzięki jakiejś forumce, używam ręcznie robionego toniku na bazie hydrolatu i kwasu kojowego. Kupuję hydrolat np. oczarowy 100 ml i 5 g kwasu, mieszam to ze sobą i trzymam w lodówce. Nie dodaję konserwantów, ponieważ ta mieszanka do miesiąca wytrzyma.
A efekt jest świetny. Twarz stała się jaśniejsza, gładsza, szybciej goją mi się krosty, a pory są zmniejszone.

Jak mi się ten tonik skończył, to znowu wyglądałam jak wielkie nieszczęście. Od razu zrobiłam drugi.

Spróbuj, może Tobie pomoże? Koszt nie duży, a może zadziała tak dobrze, jak i u mnie.
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 08:39   #4545
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
ja ostatnio, dzięki jakiejś forumce, używam ręcznie robionego toniku na bazie hydrolatu i kwasu kojowego. Kupuję hydrolat np. oczarowy 100 ml i 5 g kwasu, mieszam to ze sobą i trzymam w lodówce. Nie dodaję konserwantów, ponieważ ta mieszanka do miesiąca wytrzyma.
A efekt jest świetny. Twarz stała się jaśniejsza, gładsza, szybciej goją mi się krosty, a pory są zmniejszone.

Jak mi się ten tonik skończył, to znowu wyglądałam jak wielkie nieszczęście. Od razu zrobiłam drugi.

Spróbuj, może Tobie pomoże? Koszt nie duży, a może zadziała tak dobrze, jak i u mnie.
Też mam kwas kojowy, mieszam go z Manuką Ziaji (krem z migdałem na noc bodajże) i niby ok, ale lepsze efekty byly podczas zwykłych kwasów albo Zoraca + kojowy z manuką.

A przy okazji chciałam zapytać czy mogłabym dodawać kwas kojowy do tej maski na noc bielendy? Któraś Wizażanka mi napisała, że trzeba zwrócić uwagę na skład, bo kojowy traci swoje wartości przy metalach (?) A że ja na składach nie znam się za dobrze... proszę o pomoc
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 08:52   #4546
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja czekam na kasę i się zapisuje prywatnie do dermatologa tam gdzie mój tż dawno dawno temu wyleczyl trądzik.Dość mam -_-
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 15:01   #4547
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja po bratku miałam wysyp kaszy i problemy z pęcherzem.

U mnie najgorszy problem jest z przetłuszczaniem - pory otwarte, że normalne dziury widać, na nosie, czole, tłuszcz się co chwile wylewa. Nie wiem co robić.
W dodatku nos mam jak zwykle czerwony i po godzinie spływa z niego każdy podkład, nawet Colorstay. Wygląda to okropnie, podkład z nosa schodzi placami, i mam w rezultacie nos w czerwono beżowe łatki.
Nakładam pod podkład zieloną bazę, ale to nic nie daje. Z każdym kremem jest to samo... Masakra, poradzicie coś?
U mnie to samo jest od lutego do kwietnia stosowałam Acnatac, ktory mi zaleczył trądzik (chociaż po odstawieniu już oczywiście wraca), ale masakrycznie wzmógł przetłuszczanie skóry. Zawsze miałam tłustą, ale teraz to jest jakiś obłed, 2 godziny po zrobieniu makijażu świecę się jak wysmarowana olejem, do tego mam mega porozwalana pory na całej twarzy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 20:37   #4548
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja czekam na kasę i się zapisuje prywatnie do dermatologa tam gdzie mój tż dawno dawno temu wyleczyl trądzik.Dość mam -_-
A jak on wyleczył trądzik, Izotekiem?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
U mnie to samo jest od lutego do kwietnia stosowałam Acnatac, ktory mi zaleczył trądzik (chociaż po odstawieniu już oczywiście wraca), ale masakrycznie wzmógł przetłuszczanie skóry. Zawsze miałam tłustą, ale teraz to jest jakiś obłed, 2 godziny po zrobieniu makijażu świecę się jak wysmarowana olejem, do tego mam mega porozwalana pory na całej twarzy
Ja właśnie mam też trądzik zaleczony, tylko co ja mam zrobić z tym przetłuszczaniem? Kiedyś jak zaleczałam trądzik to takiej masakry nie było. Trądzik mam 10 lat i cera mi się nigdy aż tak nie przetłuszczała, ani pory nie były tak pootwierane. Nie wiem z czego to wynika, maści używam nie od dziś.
Ja niestety cały czas muszę coś stosować, żeby mi się nie pogarszało, szczególnie strefa T bo tam mam największy problem. Już tak mi pewnie do 40stki zejdzie na maściach antytrądzikowych. Póki je stosuję to jeszcze jakoś jest, tylko żeby mi się tłuszcz aż tak nie lał. Na pełne wyleczenie nie liczę bo to od hormonów, a to osobny problem.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 22:06   #4549
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
A jak on wyleczył trądzik, Izotekiem?



Ja właśnie mam też trądzik zaleczony, tylko co ja mam zrobić z tym przetłuszczaniem? Kiedyś jak zaleczałam trądzik to takiej masakry nie było. Trądzik mam 10 lat i cera mi się nigdy aż tak nie przetłuszczała, ani pory nie były tak pootwierane. Nie wiem z czego to wynika, maści używam nie od dziś.
Ja niestety cały czas muszę coś stosować, żeby mi się nie pogarszało, szczególnie strefa T bo tam mam największy problem. Już tak mi pewnie do 40stki zejdzie na maściach antytrądzikowych. Póki je stosuję to jeszcze jakoś jest, tylko żeby mi się tłuszcz aż tak nie lał. Na pełne wyleczenie nie liczę bo to od hormonów, a to osobny problem.
Oj tż nie pamięta
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 22:33   #4550
Florence999
Raczkowanie
 
Avatar Florence999
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 60
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja trądzik wyleczyłam lekiem Izotek. Jedyny skuteczny w moim przypadku.
Florence999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 13:03   #4551
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja stosowałąm w toniku kwas migdałowy i miałam twarz jak poparzoną! Za to stosuję Skinoren i ten mi bardzo służył jak do tej pory.

Ten kwas kojowy to jest jakiś delikatny? Gdyby nie przetłuszczanie to byłoby całkiem ładnie, jak na mnie oczywiście. Najgorzej jest z czołem, bo na środku został mi "kwadrat" skóry, który jest cały czas rozpulchniony i aktywny. Mam wrażenie, że leki pomagają usuwać krostki i grudki, ale to wszystko co miałoby się normalnie zaczopować to po prostu wypływa na wierzch i dlatego tak się ze mnie leje. Kiedyś tak nie było.

Jak nałożę trochę podkładu i pudru ryżowego, a potem przymatuję w ciągu dnia bibułką z Inglota to mało co widać, ale potem zaraz wszystko wraca i się świecę. Nie wiem jak uspokoić trochę moją twarz. Dermatologa mam dopiero na koniec sierpnia.

Będę próbowała jeszcze glinek, ale mam wrazenie że to nic nie da.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 11:56   #4552
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Mi jak na złość wysypuje ostatnio plecy Większość jesieni, zimy i wiosny miałam względnie czyste plecy, a teraz bum! Pryszcze. A kremy z filtrem pogarszają sprawę Co niefotouczulającego mogę stosować? Myślałam o jakimś toniku typu Afronis, ale on ma kwas borowy w składzie.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 12:59   #4553
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja się w koncu chyba zdecyduje na izotek co ma byc to bedzie. Może akurat będę należeć do tej szczesliwej grupy osób, ktore nie zaliczyly nawrotu.
Za bardzo sie przejmuje tradzikiem przez co trace najlepsze lata życia dlatego mam zamiar zaryzykwac chociaż tak się strasznie boje tej calej kuraccji.

I mam zamiar zacząć brać wierzbownice w tabletkach. Jestem ciekawa czy chociaż na przetluszczanie wlosow podziała byle by mnie po niej nie wysypalo
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2015-07-26 o 13:01
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 13:12   #4554
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Ja się w koncu chyba zdecyduje na izotek co ma byc to bedzie. Może akurat będę należeć do tej szczesliwej grupy osób, ktore nie zaliczyly nawrotu.
Za bardzo sie przejmuje tradzikiem przez co trace najlepsze lata życia dlatego mam zamiar zaryzykwac chociaż tak się strasznie boje tej calej kuraccji.

I mam zamiar zacząć brać wierzbownice w tabletkach. Jestem ciekawa czy chociaż na przetluszczanie wlosow podziała byle by mnie po niej nie wysypalo
Będę trzymać kciuki Zdecydowana jesteś czy się wahasz jeszcze?


W jaki sposób dezynfekujecie pędzle do makijażu?
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 15:45   #4555
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Ja się w koncu chyba zdecyduje na izotek co ma byc to bedzie. Może akurat będę należeć do tej szczesliwej grupy osób, ktore nie zaliczyly nawrotu.
Za bardzo sie przejmuje tradzikiem przez co trace najlepsze lata życia dlatego mam zamiar zaryzykwac chociaż tak się strasznie boje tej calej kuraccji.

I mam zamiar zacząć brać wierzbownice w tabletkach. Jestem ciekawa czy chociaż na przetluszczanie wlosow podziała byle by mnie po niej nie wysypalo
Stosowałam Izotek jakieś 6 lat temu, pomógł ale na krótko po paru miesiącach wróciło przetłuszczanie skóry a trądzik po ok 2 latach, fakt że nie taki nasilony jak przed kuracją. Ostatnio dermatolog proponowała mi drugą kurację, ale się nie zgodziłam, więc przepisała mi ten Acnatac z komentarzem że pewnie i tak to nic nie da w sumie nie mam jakiegoś nasilonego trądziku, ale mam dużą skłonność do blizn i przebarwień, po 12 latach mam całe policzki w dziurach i czerwono-sinych kropkach, które wyglądają jak pryszcze chciałabym iść na laser, ale to chyba nie ma sensu dopóki się nie wyleczę
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 19:49   #4556
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez NaturalnaWodaMineralna Pokaż wiadomość
Będę trzymać kciuki Zdecydowana jesteś czy się wahasz jeszcze?


W jaki sposób dezynfekujecie pędzle do makijażu?
Waham się od kilku lat
Własnie dlatego ,że dużej liczbie osób wraca trądzik mimo wszystko

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Stosowałam Izotek jakieś 6 lat temu, pomógł ale na krótko po paru miesiącach wróciło przetłuszczanie skóry a trądzik po ok 2 latach, fakt że nie taki nasilony jak przed kuracją. Ostatnio dermatolog proponowała mi drugą kurację, ale się nie zgodziłam, więc przepisała mi ten Acnatac z komentarzem że pewnie i tak to nic nie da w sumie nie mam jakiegoś nasilonego trądziku, ale mam dużą skłonność do blizn i przebarwień, po 12 latach mam całe policzki w dziurach i czerwono-sinych kropkach, które wyglądają jak pryszcze chciałabym iść na laser, ale to chyba nie ma sensu dopóki się nie wyleczę
Ja też nie mam dużego trądziku ale mam coraz więcje blizn ,które zaczynają mnie dobijać.A z nimi tak naprawdę nie wiele można zrobić.Szkoda ,że tak wielu osoba trądzik wraca po tym leku
Ale zawsze jest ten procent osób ,którym trądzik nie wraca i człowiek ma nadziej ,że właśnie on będzie tym szczęściarzem .

A pamietasz ile brałaś i przez jaki czas?
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 20:43   #4557
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Około 9 miesięcy. Brałam chyba minimalną dawkę do swojej wagi, ale nie pamiętam już ile to było
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 20:49   #4558
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Waham się od kilku lat
Własnie dlatego ,że dużej liczbie osób wraca trądzik mimo wszystko


Ja też nie mam dużego trądziku ale mam coraz więcje blizn ,które zaczynają mnie dobijać.A z nimi tak naprawdę nie wiele można zrobić.Szkoda ,że tak wielu osoba trądzik wraca po tym leku
Ale zawsze jest ten procent osób ,którym trądzik nie wraca i człowiek ma nadziej ,że właśnie on będzie tym szczęściarzem .

A pamietasz ile brałaś i przez jaki czas?
Przepraszam ze sie wtrące. Ale skąd informacje, ze wielu osobom wraca trądzik po izoteku?
Sama jestem na leczeniu izotekiem. I widziałam statystyki u dermy skuteczności tego leku. Zreszta, zapraszam do wątku na jego temat. Duzo dziewczyn jest po kuracji i nie narzeka.
Btw. Nawet jeśli trądzik wraca to mniej nasilony.
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 21:41   #4559
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
Przepraszam ze sie wtrące. Ale skąd informacje, ze wielu osobom wraca trądzik po izoteku?
Sama jestem na leczeniu izotekiem. I widziałam statystyki u dermy skuteczności tego leku. Zreszta, zapraszam do wątku na jego temat. Duzo dziewczyn jest po kuracji i nie narzeka.
Btw. Nawet jeśli trądzik wraca to mniej nasilony.
Izotekiem sie interesuje kilka lat. Aktualnie na bierzaco śledzę watki o nim na wizażu i forum izoteam i niestety ale co rusz ktos pisze, że mu tradzik po izo wrócił. Na yt kojarzę 4 osoby, ktorym problem wrocil w tym chociazby Karolinie ze stylizacji. wiec te nawroty to nie żadna rzadkość. Niestety :/ Ale trzeba myslec pozytywnie
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2015-07-26 o 21:42
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 21:47   #4560
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Izotekiem sie interesuje kilka lat. Aktualnie na bierzaco śledzę watki o nim na wizażu i forum izoteam i niestety ale co rusz ktos pisze, że mu tradzik po izo wrócił. Na yt kojarzę 4 osoby, ktorym problem wrocil w tym chociazby Karolinie ze stylizacji. wiec te nawroty to nie żadna rzadkość. Niestety :/ Ale trzeba myslec pozytywnie
A uwazasz ze jest na rynku cos bardziej skutecznego?
Przeciez kazdy organizm inaczej reaguje. Ciebie moze totalnie wyleczyć.
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.