koncerty! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 10:44   #1
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Lightbulb

koncerty!


hej dziewczyny.
lubicie chodzić na koncerty? ale takie, gdzie można się wyskakać, wyszaleć, wypogować, wykrzyczeć i w ogóle wszystko 'wy' ja kocham. co prawda byłam tylko na jednym (kult, hala wisły), ale już wiem, że to nie jest ostatni.
jak to jest z wami?
jak wiecie o jakiś fajnych koncertach gdzie można dać upust emocjom i po prostu się wybawić, piszcie.
buźka.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 10:55   #2
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: koncerty!

Polecam koncerty Lecha Janerki Dla mnie one sa "mega-wy"
Kulty tez mogą być.
Najczęściej jednak bywam na spędach spod znaku koncertów gwiazd zagranicznych - tam to trza mocno uważać ze skakaniem, bo się może stac krzywda
Niech mi ktoś do trójmiasta ześle jakis fajny kooonceeert...
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 11:11   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: koncerty!

polecam koncert amatorskich zespolow. tylko to tez zalezy od tego kto przyjdzie na taki koncert, bo raz jest super, a raz dno (bo ludzie stoja i patrza jak zespol gra)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:14   #4
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: koncerty!

Ja tez uwielbiam koncerty
Chodze zawsze z TZ . Sa takie "podstawowe" zespoly ,na ktore musimy chodzic co jakis czas ,przynajmniej kilka razy w roku
Obowiazkowo kilka razy w roku Kult , potem Pidżamka , Happysad , czasem Myslovitz , Hurt ale to juz mniej lubie ,za bardzo sie "unowoczesnili "moim zdaniem
W tym roku mamy juz rozpiske , 5 marca Strachy na lachy , 16 idziemy na Kult ,akurat mam wtedy imieniny
Uwielbiam takie koncerty , szaleje tak ,ze to szok Kiedys poszlam w baletkach z kwiatkami , nie mialam zamiaru skakac ,tylko stac sobie na boczku ,niestety juz po pierwszej piosence nie wytrzymalam , poszlam na parkiet i tak skakalam ,ze doszlam prawie do sceny , oczywiscie do domu wrocilam bez kwiatkow
Ogolnie mowiac uwielbiam ten klimat , wszyscy sie jakby jednocza , bawimy sie razem ,tak jak kupa dobrych znajomych ,wydzieramy sie na caly glos i skaczemy , to jest naprawde wspaniale
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:35   #5
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: koncerty!

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Obowiazkowo kilka razy w roku Kult , potem Pidżamka , Happysad , czasem Myslovitz , Hurt ale to juz mniej lubie ,za bardzo sie "unowoczesnili "moim zdaniem
W tym roku mamy juz rozpiske , 5 marca Strachy na lachy , 16 idziemy na Kult ,akurat mam wtedy imieniny
ja właśnie dprzed chwilą wróciłam z miasta, i proszę - 18 marca happysad w krakowie już się nie mogę doczekać! Izo, moja imienniczko, Kult gra 16? w Warszawie powiadasz? a nie wiesz czy w Krakowie go nie będzie? bo mi smaka narobiłaś
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:37   #6
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: koncerty!

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Uwielbiam takie koncerty , szaleje tak ,ze to szok Kiedys poszlam w baletkach z kwiatkami , nie mialam zamiaru skakac ,tylko stac sobie na boczku ,niestety juz po pierwszej piosence nie wytrzymalam , poszlam na parkiet i tak skakalam ,ze doszlam prawie do sceny , oczywiscie do domu wrocilam bez kwiatkow
o tak! ja na Kult poszłam w trampkach, wróciłam w kompletnie wymaglowanych nie wiem co pozostaje? glany?
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:47   #7
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: koncerty!

Cytat:
Napisane przez the magus
o tak! ja na Kult poszłam w trampkach, wróciłam w kompletnie wymaglowanych nie wiem co pozostaje? glany?
I tak mnie nie przebijesz , ja kiedys na koncert latem poszlam w ... japonkach , potem leczylam nogi przez minimum tydzien z najgorszego ,czyli granatowych siniakow
A co do koncertow to jeszcze poszukam , o Kulcie zawsze sprawdzamy ze strony http://www.kult.art.pl/pl/koncerty/
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 12:50   #8
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: koncerty!

Cytat:
Napisane przez Izunia86
I tak mnie nie przebijesz , ja kiedys na koncert latem poszlam w ... japonkach , potem leczylam nogi przez minimum tydzien z najgorszego ,czyli granatowych siniakow
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:51   #9
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: koncerty!

Ja mysle ze to zalezy kto jaka muzyke lubi ja bylam dwa razy na koncercie dj bobo bylo super wybawilam sie za wszystkie czasy
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:54   #10
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: koncerty!

uwielbiam, zawsze umialam sie wryc blisko sceny i po takim koncercie wypocilam wszystkie zbedne kalorie. Tak bylo kiedys.. jak na koncerty chodzilam z kolezankami. Teraz z TZ nieco inaczej to wyglada.. stoimy grzecznie w oddali od sceny i tego calego szumu, spokojnie... i caly urok gdzies umyka.
Dobrze bawilam sie na Myslovitz na ktorym bylam z 15 razy , na kulcie, Pidzamce, jezdzilam kiedys na odjazdy w spodku.. , mile wspominam perfect i L.Pank
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:56   #11
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: koncerty!

http://www.emuzyka.pl/koncerty/index.php?&miasto=8

tutaj sa wedlug alfabetu artysci i koncerty
http://www.rockmetal.pl/koncerty.html?view=2
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 12:58   #12
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: koncerty!

Cytat:
Napisane przez the magus
Izo, moja imienniczko
Nie wiedzielam ,ze masz na imie Iza Piekne imie prawda , pozdrawiam
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:00   #13
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: koncerty!

świetne strony. codziennie będę sprawdzać dzięki

Edytowane przez the magus
Czas edycji: 2006-02-15 o 13:01 Powód: zla emotka.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:03   #14
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: koncerty!

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Nie wiedzielam ,ze masz na imie Iza Piekne imie prawda , pozdrawiam
pisałam to na wizażu kilka razy pozdrowienia dla wszystkich Iz
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:10   #15
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: koncerty!

Aha jeszczce w zeszlym roku bylam na Happysadzie i weszlam na stol ,okupowalam go od poczatku bo byl stamtad najlepszy widok , wypialm 2 kieliszki wodki i mialam ,ze tak to ujme swietny humor , nagle powiedzieli ,ze uwaga bo beda teraz krecic teledysk Wyobrazacie sobie co sie dzielo ,czulam sie swietnie bo wiedzialam ,ze zwracam uwage ,byl to najwyzszy punkt i mysle ,ze byl widoczny , tak skakalam na tym stole ,ze raz spadlam Potem wrocilam oczywiscie W ktoryms momencie przyszedl pan kamerzysta ze sceny i spytal sie czy moze skorzystac ,ze stolu bo nawet stamtad widac ,ze to dobrze widoczne miejsce Jak narazie nie ma tego teledysku ale licze ,ze kiedys go zobacze
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:17   #16
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: koncerty!

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Aha jeszczce w zeszlym roku bylam na Happysadzie i weszlam na stol ,okupowalam go od poczatku bo byl stamtad najlepszy widok , wypialm 2 kieliszki wodki i mialam ,ze tak to ujme swietny humor , nagle powiedzieli ,ze uwaga bo beda teraz krecic teledysk Wyobrazacie sobie co sie dzielo ,czulam sie swietnie bo wiedzialam ,ze zwracam uwage ,byl to najwyzszy punkt i mysle ,ze byl widoczny , tak skakalam na tym stole ,ze raz spadlam Potem wrocilam oczywiscie W ktoryms momencie przyszedl pan kamerzysta ze sceny i spytal sie czy moze skorzystac ,ze stolu bo nawet stamtad widac ,ze to dobrze widoczne miejsce Jak narazie nie ma tego teledysku ale licze ,ze kiedys go zobacze
o kurcze! jeszcze się okaże, że w tym teledysku będziesz grała główną rolę
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:48   #17
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: koncerty!

lubię koncerty. chętnie na nie chodzę i chętnie bawię się ze znajomymi. często jesteśmy obecni na warszawskich koncertach plenerowych i jesteśmy bardzo widoczni a może raczej powinnam powiedzieć byliśmy, bo teraz się już trochę zestarzeliśmy i stoimy i gibamy sie gdzieś z boku. czasem nas coś popchnie do przodu.
polecam też koncerty nieznanych grup, bo na takich naprawdę dobrze można się bawić. nie ma tłumu, jest w miare bezpiecznie, bardzo dobrze czuje sie muzykę.
ach, i jeszcze przystanek woodstock polecam jeśli ktoś gustuje w takiej muzyce. to dopiero jest super zabawa
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:11   #18
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: koncerty!

Cytat:
Napisane przez et-ka
polecam też koncerty nieznanych grup, bo na takich naprawdę dobrze można się bawić. nie ma tłumu, jest w miare bezpiecznie, bardzo dobrze czuje sie muzykę.
ja wyznaję zasadę: znam grupę i lubię - idę na koncert. w przypadku nieznanych grup ciężko mi powiedzieć, żebym czuła teksty i melodie, i dziwnie się przy tym bawię. nie wiem jak to jest z tym bezpieczeństwem na koncertach.. w strefie pogo ciężko czuć się bezpiecznie, a stać z boku trochę głupio... w ogóle na Kulcie to cała hala wisły była strefą pogo teraz wiem, że na następny koncert zakładam martensy a nie trampki mam nadzieje, że nie zmiażdżą mi palców tak jak to było w tramposzach..
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:29   #19
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: koncerty!

Bardzo lubie chodizc na koncerty...
Mannamu,Homo Twist ,Maleńczuka
Polecam
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 18:33   #20
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: koncerty!

Ja byłam tylko raz w zyciu na koncercie - Huntera - niezapomniane przezycie ...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:41   #21
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: koncerty!

Nie wyobrażam sobie pójść na koncert w butach innych niż glany Przynajmniej stopy mam wtedy bezpieczne, bo o reszcie mojego drobnego ciala raczej nie mogę tego powiedzieć

Jeśli chodzi o zespoły, które wybieram, to zdecydowanie te, których teksty znam i mogę wykrzyczeć wprost pod sceną. Moimi koncertowymi faworytami są Kult i Pidżama, ale to też tylko wtedy kiedy (paradoksalnie) płacę za bilet. Nie ma nic gorszego niż słuchanie Kazika na juwenaliach gdy tuż obok Ciebie stoi dres i spokojnie popija piwko Kiedyś bywałam również na Comie (no w końcu łodzianka jestem ), ale to jeszcze wtedy, kiedy nikt o nich nie słyszał. To były czasy...
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:46   #22
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: koncerty!

Uwielbiam koncerty na świeżym powietrzu w ciepłe, letnie wieczory- jest niesamowity klimat
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:52   #23
futuristka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37
Dot.: koncerty!

et-ka: widze ze w podpisie SNL no to widzisz, chyba gustujemy w podobnej muzyce, bo ja na woodstock tez bym sie chetnie wybrala. A przede mna niedlugo duzo koncertow: Lao Che, HappySad, Radio Bagdad, Pidzama.. ciekawe czy na wszystko pojde i bede miala sily! priorytety to lao che i pidzama
futuristka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 19:03   #24
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: koncerty!

Cytat:
Napisane przez the magus
ja właśnie dprzed chwilą wróciłam z miasta, i proszę - 18 marca happysad w krakowie już się nie mogę doczekać! Izo, moja imienniczko, Kult gra 16? w Warszawie powiadasz? a nie wiesz czy w Krakowie go nie będzie? bo mi smaka narobiłaś

Nie będę widzę oryginalna jak napiszę na jakie koncerty chodzę
Zaczęło się od Kultu w Hali Wisły... tak mi się spodobało, że w sumie byłam już na Kulcie 5 razy i dwa razy na KNŻ (jak jeszcze był )- ale to czasy troszke dawniejsze, a teraz bardziej Pidżamka do Rotundy (4 razy nie chwaląc się), Happysad + Hurt - pierwszy raz w tamtym roku (SUPER) i raz byłam na Myslovitz ale jak dla mnie to troszke za spokojnie..
Udany koncert oznacza u mnie pot, siniaki i utratę głosu dnia następnego ---> no może przesadzam ale prawie...

Słyszałam o koncercie happysad w 18 marca, ale to w jakimś dziwnym miejscu jest.. klub studencki arka na 29 listopada bez sensu
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 19:09   #25
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: koncerty!

ja uwielbiam chodzić z moją przyjaciółką na koncerty Skangura. zawsze jest super
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 21:13   #26
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: koncerty!

Cytat:
Napisane przez akurat
Zaczęło się od Kultu w Hali Wisły... tak mi się spodobało, że w sumie byłam już na Kulcie 5 razy i d
Słyszałam o koncercie happysad w 18 marca, ale to w jakimś dziwnym miejscu jest.. klub studencki arka na 29 listopada bez sensu
Tak to prawda :/ niestety mi teżto nie pasuje... trochęto daleko zeby po nocy samej wracać

A co do koncertów to 2marca Jamal będzie na reggae dżapra czy costakiego grał. ja się na pewno wybiorę bo punkowych koncertów ostatanio jak na lekarstwo a myślę że na jamalu się na pewno wybawię. mam tylk onadzieję że nie wyjdzie z tego impra gdzię będą hip hopowcy przeważac :/
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 21:16   #27
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: koncerty!

Cytat:
Napisane przez vretka
Nie wyobrażam sobie pójść na koncert w butach innych niż glany Przynajmniej stopy mam wtedy bezpieczne, bo o reszcie mojego drobnego ciala raczej nie mogę tego powiedzieć

a rodzicielka sie dziwi po co ja trzymam jeszcze stare dziurawe z kazdej strony glany. a w czym ja na koncert pojde?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 21:23   #28
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: koncerty!

kocham koncerty- ale tylko moich gwiazd ktore slucham/lubie no chybaze jest jakis w moim miescie na rynku to tez pojide- brodka czy kayah ostatnio byly
a tak to bylam na paru koncertach kelly family dawno temu w 2003 roku na Robbiem w katowicach i teraz jade w wakacje tez na RW na Wegry
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 22:07   #29
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: koncerty!

ja chcę Kult!! szkoda, że nie planują koncertu w Krakowie w najbliższym czasie.
dziewczyny, a w martensach bezpiecznie się poguje? bo w trampkach nie za bardzo (wiem z własnego doświadczenia ), a glanów nie mam.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 22:29   #30
Simonka
Raczkowanie
 
Avatar Simonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 108
Dot.: koncerty!

ja również uwielbiam koncerty, ostatnio próbowałam policzyć na ilu w sumie byłam, ale nie jestem w stanie a jeżeli chodzi o muzykę, to bardzo różną, chociaż ostatnio odeszłam trochę od tej 'cięższej', dzisiaj na przykład byłam na recitalu Janusza Radka-"Dom za miastem"... POLECAM
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do raju, a niegrzeczne mają raj na ziemi
Simonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.