Sex sex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-22, 10:38   #1
trifling2010
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20

Sex sex


Witam

Zacznę od tego,że jestem z facetem ponad 6 miesięcy.Postanowiliśmy się kochać. Niestety pierwsza próba nieudana Po prostu mu oklapł jak miał założyć gumkę Durex classic, myślę że dobry wybór?

Dodam, że nie miał wcześniej kobiety.On jest moim drugim. Z poprzednim nie było takiego problemu. Już od samego pocałunku mu stawał. Krótko z nim byłam, bo on tylko sex i sex widział. A tutaj mam zupełne przeciwieństwo.Może to jest moja wina?Różne myśli mam
Może nie pasujemy do siebie? Dużo o tym rozmawiamy. Już nie wiem co robić Mówię mu często aby jednak zapisał sie na wizyte do urologa bądz seksuologa. On niestety od miesiąca jedyne co zrobił to kupił Permen i od 2 tygodni ładuje tą chemie. Powiem, że nie miałam przekonania aby to kupował ale on się uparł Hmmm czy zauważam różnice? Może troszkę, ale czy staje mu na całego?? Może tylko na 5 sekund,mnie się wydaje ze on wciąż ma niepełny wzwód
Jest cholernie przykro, on chce się kochać ale jakoś nie idzie, zle mu tez z tym, sądzi ze jest marnym facetem
JUŻ NIE WIEM CO ROBIĆ
trifling2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 10:50   #2
MMB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: można powiedzieć, że śląsk
Wiadomości: 41
Dot.: Sex sex

Rozmawiaj z Nim i nie daj mu odczuć, że coś z Nim jest nie tak.To moze byc stres(pierwsza kobieta) chciał dobrze a wyszło jak wyszlo i może sie stresowac jeszcze bardziej.Spróbujcie spokojniej podejsć do seksu.To mógł byc wypadek przy pracy a skoro był to Jego pierwszy raz facet bedzie miał to cały czas w głowie.
MMB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 10:58   #3
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Sex sex

Facet jest zestresowany Mój też tak miał. Wszystko pięknie, a mieszkaniec spodni spał... Później było ok, aż do czasu, gdy któregoś razu okres zaczął m się spóźniać 3 tygodnie. Okazało się, że to hormony i takie tam, a nie ciąża, ale stres zrobił swoje. Im bardziej się starał, by coś wyszło z seksu, tym bardziej mu nie wychodziło (czytaj: najbardziej potrzebny sprzęt spał sobie jakby nigdy nic). Stres, tres, stres... Z Wami obojgiem jest wszystko ok, tylko chłopak boi się, ze za szybko dojdzie, ze Cię nie zadowoli, coś tam. Faceci mają takie problemy czasem Mów mu, że jest wspaniały i staraj się nie zauważać, że nie wszystko stoi jak powinno. A już na pewno nie komentuj, bo faceta to boli bardziej, niż komentarz do laski, że np. ma obwisły biust, itp. Też się frustrowałam, gdy facetowi żadną siłą nie chciał stawać, ale cóż... nie komentuj. Tu nie są potrzebne żadne leki, tylko cierpliwość i wyrozumiałość
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 11:05   #4
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Facet jest zestresowany Mój też tak miał. Wszystko pięknie, a mieszkaniec spodni spał... Później było ok, aż do czasu, gdy któregoś razu okres zaczął m się spóźniać 3 tygodnie. Okazało się, że to hormony i takie tam, a nie ciąża, ale stres zrobił swoje. Im bardziej się starał, by coś wyszło z seksu, tym bardziej mu nie wychodziło (czytaj: najbardziej potrzebny sprzęt spał sobie jakby nigdy nic). Stres, tres, stres... Z Wami obojgiem jest wszystko ok, tylko chłopak boi się, ze za szybko dojdzie, ze Cię nie zadowoli, coś tam. Faceci mają takie problemy czasem Mów mu, że jest wspaniały i staraj się nie zauważać, że nie wszystko stoi jak powinno. A już na pewno nie komentuj, bo faceta to boli bardziej, niż komentarz do laski, że np. ma obwisły biust, itp. Też się frustrowałam, gdy facetowi żadną siłą nie chciał stawać, ale cóż... nie komentuj. Tu nie są potrzebne żadne leki, tylko cierpliwość i wyrozumiałość
zgodze się cwiczcie trenujcie. Poza tym musi tez nabrac do Ciebie zaufania przechodziłam to samo, a jesli to nie pomoze to może warto sie zastanowic nad inna metoda antykoncepcji niz prezerwatywa.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 11:15   #5
trifling2010
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
zgodze się cwiczcie trenujcie. Poza tym musi tez nabrac do Ciebie zaufania przechodziłam to samo, a jesli to nie pomoze to może warto sie zastanowic nad inna metoda antykoncepcji niz prezerwatywa.
No no staramy się próbować, częściej za moją namową.
Jakoś za tabletkami nie jestem. Pewnie dopiero po pierwszym dziecku.
trifling2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 11:32   #6
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez trifling2010 Pokaż wiadomość
No no staramy się próbować, częściej za moją namową.
Jakoś za tabletkami nie jestem. Pewnie dopiero po pierwszym dziecku.
Tylko spraw, by dla faceta nie był to przykry obowiązek, np. ok, film obejrzany teraz bierzemy się za kolejną próbę. Niech to będzie spontaniczne. Jeśli za każdym razem będziesz go ciągnąc do łózka, a on ma takie problemy, to niedługo może zacząć unikać kontaktów fizycznych (łóżkowych). Jakieś tulenie, całowanie, bez kierowania się w stronę (seks). Jeśli będzie gotowy, to sam zrobi ten krok do przodu
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 11:34   #7
trifling2010
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Facet jest zestresowany Mój też tak miał. Wszystko pięknie, a mieszkaniec spodni spał... Później było ok, aż do czasu, gdy któregoś razu okres zaczął m się spóźniać 3 tygodnie. Okazało się, że to hormony i takie tam, a nie ciąża, ale stres zrobił swoje. Im bardziej się starał, by coś wyszło z seksu, tym bardziej mu nie wychodziło (czytaj: najbardziej potrzebny sprzęt spał sobie jakby nigdy nic). Stres, tres, stres... Z Wami obojgiem jest wszystko ok, tylko chłopak boi się, ze za szybko dojdzie, ze Cię nie zadowoli, coś tam. Faceci mają takie problemy czasem Mów mu, że jest wspaniały i staraj się nie zauważać, że nie wszystko stoi jak powinno. A już na pewno nie komentuj, bo faceta to boli bardziej, niż komentarz do laski, że np. ma obwisły biust, itp. Też się frustrowałam, gdy facetowi żadną siłą nie chciał stawać, ale cóż... nie komentuj. Tu nie są potrzebne żadne leki, tylko cierpliwość i wyrozumiałość
A po jakim czasie w końcu mu się udało?? Kurcze ciężko tak udawać, że nic się nie stało My dużo rozmawiamy o tym, ale on szybko się załamuje, przyznam się, że mnie też to zniechęca.
Już nawet zaczęłam się odchudzać, bo może to moja wina, może powinnam schudnąć. Takie myśli mam Czy nie może być normalnie?
Większość nie ma z tym problemu, tak mi się wydaje.
Hmmm
trifling2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 11:51   #8
Grandiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Sex sex

Myśle ze musicie probować aż sie uda wiadomo pierwszy raz pierwsza dziewczyna z czasem stres minie i bedzie łatwiej i tak jak pisza dziewczyny rozmawiajcie musisz GO podnosci na duchu co zaowocuje im wiecej dobrych słow ty lepiej sie bedzie czuł Twoj Partner
Grandiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 12:09   #9
trifling2010
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Tylko spraw, by dla faceta nie był to przykry obowiązek, np. ok, film obejrzany teraz bierzemy się za kolejną próbę. Niech to będzie spontaniczne. Jeśli za każdym razem będziesz go ciągnąc do łózka, a on ma takie problemy, to niedługo może zacząć unikać kontaktów fizycznych (łóżkowych). Jakieś tulenie, całowanie, bez kierowania się w stronę (seks). Jeśli będzie gotowy, to sam zrobi ten krok do przodu
Nie no wiadomo, ale jak go namawiam na kolejną próbę np. po wspólnym zmywaniu po kolacji, to twierdzi że jest zmęczony:/
trifling2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 12:23   #10
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez trifling2010 Pokaż wiadomość
A po jakim czasie w końcu mu się udało?? Kurcze ciężko tak udawać, że nic się nie stało My dużo rozmawiamy o tym, ale on szybko się załamuje, przyznam się, że mnie też to zniechęca.
Już nawet zaczęłam się odchudzać, bo może to moja wina, może powinnam schudnąć. Takie myśli mam Czy nie może być normalnie?
Większość nie ma z tym problemu, tak mi się wydaje.
Hmmm
Trwało to chyba z 3 miesiące. Wszystko było ok, poki nie dochodziło do "włożenia". Nie namawiaj go na nic, po prostu zacznij się przytulać. W koncu kobieta też nie działa jak maszynka i np. jak ja słyszę, "to co, teraz łóżko?", to tez z miejsca źle się czuję
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 12:33   #11
trifling2010
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Trwało to chyba z 3 miesiące. Wszystko było ok, poki nie dochodziło do "włożenia". Nie namawiaj go na nic, po prostu zacznij się przytulać. W koncu kobieta też nie działa jak maszynka i np. jak ja słyszę, "to co, teraz łóżko?", to tez z miejsca źle się czuję
ok dzięki za słowa wsparcia, no zobaczymy jak to się ułoży
trifling2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 12:42   #12
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez trifling2010 Pokaż wiadomość
Witam

Zacznę od tego,że jestem z facetem ponad 6 miesięcy.Postanowiliśmy się kochać. Niestety pierwsza próba nieudana Po prostu mu oklapł jak miał założyć gumkę Durex classic, myślę że dobry wybór?

Dodam, że nie miał wcześniej kobiety.On jest moim drugim. Z poprzednim nie było takiego problemu. Już od samego pocałunku mu stawał. Krótko z nim byłam, bo on tylko sex i sex widział. A tutaj mam zupełne przeciwieństwo.Może to jest moja wina?Różne myśli mam
Może nie pasujemy do siebie? Dużo o tym rozmawiamy. Już nie wiem co robić Mówię mu często aby jednak zapisał sie na wizyte do urologa bądz seksuologa. On niestety od miesiąca jedyne co zrobił to kupił Permen i od 2 tygodni ładuje tą chemie. Powiem, że nie miałam przekonania aby to kupował ale on się uparł Hmmm czy zauważam różnice? Może troszkę, ale czy staje mu na całego?? Może tylko na 5 sekund,mnie się wydaje ze on wciąż ma niepełny wzwód
Jest cholernie przykro, on chce się kochać ale jakoś nie idzie, zle mu tez z tym, sądzi ze jest marnym facetem
JUŻ NIE WIEM CO ROBIĆ
może ta prezerwatywa na niego tak działa? jak ja z moim tż zdecydowaliśmy się na pierwszy raz to też tak było.. jak był bez prezerwatywy to stał ładnie a jak ją założył to momentalnie mu oklapnoł... ale po iluś razach się wszytko unormowało teraz jest wszytko w jak najlepszym porządku... pogadaj ze swoim facetem i może niech się tak nie faszeruje tym premenem
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 15:28   #13
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez trifling2010 Pokaż wiadomość
ok dzięki za słowa wsparcia, no zobaczymy jak to się ułoży
A może zróbcie sobie przerwę od planowania i zróbcie to spontanicznie w nietypowym miejscu?
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 17:06   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez trifling2010 Pokaż wiadomość
Jakoś za tabletkami nie jestem. Pewnie dopiero po pierwszym dziecku.
moge zapytac dlaczego ?

skoro byl prawiczkiem to zakladam ze jest mlodym czlowiekiem wiec proponuje ruszyc głowa i nie ładowac w siebie permeny ,po co ?

koles zwyczajnie jest zestresowany albo czesto sie masturbuje i stąd problemy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 19:39   #15
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
moge zapytac dlaczego ?

skoro byl prawiczkiem to zakladam ze jest mlodym czlowiekiem wiec proponuje ruszyc głowa i nie ładowac w siebie permeny ,po co ?

koles zwyczajnie jest zestresowany albo czesto sie masturbuje i stąd problemy.
Też myślę, że on boi sie ewentualnej ciąży. Np. ja stosuję obecnie plastry i gumki. Ufam plastrom, ale mój TŻ ma już takiego stracha po tamtych 3 tygodniach, iż używam tych gum dla świętego spokoju. Zresztą nic nie daje 100 % pewności, a po co ryzykować?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 20:24   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sex sex

jakis wysyp panienek ktore za 3 sekundy sa banowane ,szkoda czasu na odpowiadanie :/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 21:17   #17
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez sztanica662 Pokaż wiadomość
bo ktoś tutaj ma nie hallo np.

Neciak89,

lexie,

sine.ira,

Zagubiona89r

nudzi się tym laską i kasują kogoś nie potrzebnie!!!

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------



oraz madzia2306

POPROSTU KOMUS SIE NUDZI JAK CHOLERA
Laską to ewentualnie po łbie można dostać.
Ortografia się kłania.

Po prostu - jak już. A poza tym, komuś tu się faktycznie nudzi. I nie są to dziewczyny wyżej wymienione, ani ja.

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2009-12-22 o 21:19
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 23:05   #18
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez sztanica662 Pokaż wiadomość
bo ktoś tutaj ma nie hallo np.

Neciak89,

lexie,

sine.ira,

Zagubiona89r

nudzi się tym laską i kasują kogoś nie potrzebnie!!!

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------



oraz madzia2306

POPROSTU KOMUS SIE NUDZI JAK CHOLERA
Słuchaj, cierpliwie coś Ci wytłumaczę.

Na forum jest jakaś ilość użytkowników. Mamy możliwość zgłosić post i zgłosić z nim swoją wątpliwość. Zostanie ona uwzględniona lub nie. Jeśli nikt nic nie ma na sumieniu to ja lub ktokolwiek inny może na rzęsach stanąć i brwiami zaklaskać a i tak ta osoba nawet upomnienia nie dostanie.

Ty podpadasz trollowaniem a teraz zakładaniem coraz to nowych kont, atakowaniem użytkowników, chamskimi odzywkami itd. Za to właśnie dostajesz bany. I nie od nas a od moderatorów. Forum intymne ma ich dwóch I TYLKO I WYŁĄCZNIE ONI mogą Ci zablokować konto. A jestem na tym forum dość długo, i z tego co widzę nie zdarza się im banować za nic.

Bądź tak miła i przestań proszę wprowadzać zamęt, zaśmiecać forum i swoimi postami (szczególnie tym ostatnim kierowanym do mnie w innym wątku) sprowadzać językowo to forum na poziom kafeterii albo i niższy, nie ta społeczność, nie ta kultura osobista i nie te zwyczaje tutaj panują.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 08:57   #19
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Sex sex

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Słuchaj, cierpliwie coś Ci wytłumaczę.

Na forum jest jakaś ilość użytkowników. Mamy możliwość zgłosić post i zgłosić z nim swoją wątpliwość. Zostanie ona uwzględniona lub nie. Jeśli nikt nic nie ma na sumieniu to ja lub ktokolwiek inny może na rzęsach stanąć i brwiami zaklaskać a i tak ta osoba nawet upomnienia nie dostanie.

Ty podpadasz trollowaniem a teraz zakładaniem coraz to nowych kont, atakowaniem użytkowników, chamskimi odzywkami itd. Za to właśnie dostajesz bany. I nie od nas a od moderatorów. Forum intymne ma ich dwóch I TYLKO I WYŁĄCZNIE ONI mogą Ci zablokować konto. A jestem na tym forum dość długo, i z tego co widzę nie zdarza się im banować za nic.

Bądź tak miła i przestań proszę wprowadzać zamęt, zaśmiecać forum i swoimi postami (szczególnie tym ostatnim kierowanym do mnie w innym wątku) sprowadzać językowo to forum na poziom kafeterii albo i niższy, nie ta społeczność, nie ta kultura osobista i nie te zwyczaje tutaj panują.
widzę że i ja dołączyłam do grona tych co blokują... hahaha normalnie spdałam z krzesła... tu blokuje tylko moderator my zgłaszamy... i nie będę spokojnie patrzec jakktoś innych użytkowników obraża i grozi...EOT
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 09:05   #20
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Sex sex

ehhh
wiecie co ?
ja nie rozumiem co w tym fajnego, że zakłada sie konto a za kilka minut dostaje się bana ;/
sprawia przyjemność komuś zaśmiecanie forum?
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 09:45   #21
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Sex sex

niewiem ale coś czuję że ta koleżanka założy jeszcze jedno konto i zacznie na nas najeżdżac hehe
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:50   #22
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Sex sex

Wcale się nie dziwie, że mu z tym źle. Z własnego doświadczenia wiem , że nawet żartować nie można na temat jego "męskości" bo wojna, a co dopiero gdy defekty zauważa dziewczyna, przede wszystkim go nie dołuj, a może on powinien się wyluzować, może jest spięty tym, przejmuje się że nie spełni twoich oczekiwań...
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 13:47   #23
zaralu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 337
Dot.: Sex sex

mi na szczęście sie to nie trafiło, ja czasami nawet nie zdaze o tym pmyslec, a on zobaczy kawałek dekoltu i już jest gotów ;p
ale raz przesadziliśmy, on był śpiący po 2 godzinach intensywnej zabawy i bardzo sie wtedy rozczarowałam. Efekt byl taki, że nie było efektu i poszliśmy spać obrażeni, chociaż potem się dowiedziałam, że jemu było przykro.
Zamiast oskarżać wystarczy porozmawiać.
A jeśli macie permanentny problem, to dużo czułości i nie oczekuj tego od niego. Zapomnij na razie, bądźcie delikatni, leżcie nago ale nic nie róbcie. Musisz czekać aż on się odstresuje podczas tych nagich seansów relaksacyjnych i będzie gotow ;p
powodzenia ;d
__________________
zaralu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:50   #24
Paletka44
Raczkowanie
 
Avatar Paletka44
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Sex sex

Ja myslę, że mój facet chyba ma podobny problem, z tym że on zamyka się w sobie i ewidentnie unika zbliżeń. Jest starszy ode mnie i jesteśmy już razem szmat czasu, szkoda by było zepsuć związek przez takie coś, z drugiej strony życie bez seksu mi się nie uśmiecha. Mówisz trifling2010, że karmiłas swojego faceta permenem? Ja słyszałam, ze penigra jest dobra, zastanawiam sie czy jej nie kupić dla mojego...
Paletka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.