nieprzyjemne uczucie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 22:14   #1
zakochana_w_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Exclamation

nieprzyjemne uczucie :(


Witam, mam taki jeden problem, od jakiegos czasu kochając sie z chłopakiem odczówam ból i straszne pieczenie,l gdy ide siku po stosunku to strasznie szczypie, nie moge nawet chodzic. Wczoraj i dzisiaj wystąpilo krwawienie w trakcie nie wiem co robic pomocy !!
Chce iść do ginekologa, ale to dopiero za tydzien, teraz jestem daleko od domu
zakochana_w_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 22:22   #2
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

Nie do ginekologa tylko do internisty po coś na pęcherz.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 22:24   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

Gdzie odczuwasz bol ?w okolicach cewki moczowej czy w okolicach wejscia do pochwy ?

jesli szczypie cie cewka moczowa podczas oddawania moczu proponuje delikatniejsze zabawianie się .
kup sobie urosept lub urinal , no spa ,wit c.
bierz to i duzo pij.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 22:36   #4
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Gdzie odczuwasz bol ?w okolicach cewki moczowej czy w okolicach wejscia do pochwy ?

jesli szczypie cie cewka moczowa podczas oddawania moczu proponuje delikatniejsze zabawianie się .
kup sobie urosept lub urinal , no spa ,wit c.
bierz to i duzo pij.
I termofor na brzuch, łagodzi ból jak się tak kilka godzin posiedzi.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 22:55   #5
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Nie do ginekologa tylko do internisty po coś na pęcherz.
zdecydowanie masz zapalenie pęcherza i to konkretne skoro pojwaił sie krwiomocz...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:55   #6
zakochana_w_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

no własnie sie zastanawiam czy mnie nie przewiało, bo ciągle mi sie chce siku. Myslalam ze to ciążą bo tak podobno też jest, do tego miałąm zawroty głowy ale to inna przyczyna jednak była.
jak byłam u ginekologa to powiedzial ze wszystko tam w srodku ok wiec myslalam ze jak boli, to pozycje trzeba zmienic, ale nmic, caly czas to samo.
Czy sie za bardzo zabawiamy? nie. Ale jak myslicie, moze to byc przyczyna tego ze jak we mnie kilka razy wchodzil ostatnio to nie bylam zbytnio podniecona? ze mógł tamte scianki jakos podrażnic tak "na sucho"?? mam płyn do higieny intymnej, troche pomaga, ale przy następnym stosunku znów to samo, juz treaz sie kochamy z gumkami(bo przedtem bez) ale dalej to samo.
Czyli jedyne co to iść do tego internisty?? a kto to taki ??
a ból i pieczenie jest w okolicach wejśćia do pochwy.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

aha a to nie krwiomocz, tylko krew mi leci z pochwy, a nie razem z siuśkami.

Edytowane przez zakochana_w_Nim
Czas edycji: 2010-01-19 o 09:59
zakochana_w_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 10:37   #7
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

Cytat:
Napisane przez zakochana_w_Nim Pokaż wiadomość
no własnie sie zastanawiam czy mnie nie przewiało, bo ciągle mi sie chce siku. Myslalam ze to ciążą bo tak podobno też jest, do tego miałąm zawroty głowy ale to inna przyczyna jednak była.
jak byłam u ginekologa to powiedzial ze wszystko tam w srodku ok wiec myslalam ze jak boli, to pozycje trzeba zmienic, ale nmic, caly czas to samo.
Czy sie za bardzo zabawiamy? nie. Ale jak myslicie, moze to byc przyczyna tego ze jak we mnie kilka razy wchodzil ostatnio to nie bylam zbytnio podniecona? ze mógł tamte scianki jakos podrażnic tak "na sucho"?? mam płyn do higieny intymnej, troche pomaga, ale przy następnym stosunku znów to samo, juz treaz sie kochamy z gumkami(bo przedtem bez) ale dalej to samo.
Czyli jedyne co to iść do tego internisty?? a kto to taki ??
a ból i pieczenie jest w okolicach wejśćia do pochwy.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

aha a to nie krwiomocz, tylko krew mi leci z pochwy, a nie razem z siuśkami.
po pierwsze - najpierw do lekarza pierwszego kontaktu po skierowania na badanie moczu!I to natychmiast!Pieczenie przy oddawaniu moczu to nie tylko zapalenie pęcherza, zainfekowane mogą już być nawet nerki!
Mnie w ciągu jednego wieczoru dopadł kiedyś straszny ból, krwiomocz i okazało się, że to nie tylko zapalenie pęcherza, ale również odmiedniczkowe zapalenie nerek - a co dopiero przewlekła infekcja, którą opisujesz

Po drugie możesz też mieć już infekcję pochwy. Nie wiem co powiedziałaś lub o co pytałaś ginekologa, który stwierdził, że wszystko ok - powinien zrobić Ci wymaz z szyjki macicy lub pochwy i zrobić cytologię - wtedy mógłby stwierdzić, że chyba wszystko ok.

No i po trzecie najważniejsze... dziewczyno w każdej drogerii, aptece są lubrykanty, żele nawilżające, które podczas stosunku niwelują otarcia w trakcie stosunku! Używajcie ich zawsze! Nie tylko wtedy, kiedy czujesz, że nie jesteś wystarczająco podniecona.

Jeśli teraz nie masz możliwości udania się do jakiegokolwiek lekarza to od razu radzę kupić uro-up w aptece, lub z tańszej wersji - urosept i pić baaaaardzo dużo!
Jak dla mnie to tutaj konieczna jest wizyta u dwóch lekarzy - pierwszego kontaktu, internisty i ginekologa lub urologa.Infekcje pochwy często są powiązane z infekcjami dróg moczowych i odwrotnie.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 14:08   #8
zakochana_w_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

ale mnie nie szczypie ciagle przy siusianiu, tylko po stosunku. tak pozatym to jest wszystko ok tylko ciagle chce mi sie siku
i to nie krwio mocz, krew pojawila sie w trakcie stosunku, w malej ilosci z pochwy, razem z wydzielina taka przy podnieceniu.
miałam robiona cytologie i wszystko w porzadku, i wlasnie zastanawia mnie to pieczenie przy stosunku.
zakochana_w_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 15:13   #9
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

tak czy siak powinnaś iść na podstawowe badanie moczu bo skoro ciągle chce Ci się siku i piecze podczas oddawania moczu po stosunku to jest to na pewno infekcja, a jej nie należy lekceważyć.
Krew z pochwy to może być kwestia dyskusyjna - może to być efekt otarcia, więc może udaj się jeszcze raz do ginekologa i opowiedz wszystko mu tak jak Nam tutaj - nie jestem lekarzem, więc zdiagnozować Twojej dolegliwości nie potrafię, ale infekcję dróg moczowych masz na bank i mogę sobie za to uciąć rękę.
Tak na przyszłość pamiętaj jak już się wyleczysz, że po każdym stosunku należy się wysikać i podmyć, najlepiej czystą wodą. Używaj też lubrykantów.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 16:46   #10
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

Cytat:
Napisane przez zakochana_w_Nim Pokaż wiadomość
ale mnie nie szczypie ciagle przy siusianiu, tylko po stosunku. tak pozatym to jest wszystko ok tylko ciagle chce mi sie siku
i to nie krwio mocz, krew pojawila sie w trakcie stosunku, w malej ilosci z pochwy, razem z wydzielina taka przy podnieceniu.
miałam robiona cytologie i wszystko w porzadku, i wlasnie zastanawia mnie to pieczenie przy stosunku.
spróbuj iść do innego ginekologa żeby potwierdził ze nic Ci nie jest, z objawów to albo jakaś infekcja albo nadżerka
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:41   #11
zakochana_w_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

nawet nie straszcie nadżerka!!

ginekolog to moj wujek, wiec mam do niego zaufanie, gdyby cos bylo to by powiedzial )

narazie koniec z sexem, juz nic nie szczypie,

zapomnialam dodac, ze przy siusianiu, mam takie dziwne wrazenie "podniecenia" czy cos, wiem, ze to smieszne :P ale nie wiem co to jest :P
zakochana_w_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 21:30   #12
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

Cytat:
Napisane przez zakochana_w_Nim Pokaż wiadomość
nawet nie straszcie nadżerka!!

ginekolog to moj wujek, wiec mam do niego zaufanie, gdyby cos bylo to by powiedzial )

narazie koniec z sexem, juz nic nie szczypie,

zapomnialam dodac, ze przy siusianiu, mam takie dziwne wrazenie "podniecenia" czy cos, wiem, ze to smieszne :P ale nie wiem co to jest :P
a co takiego strasznego jest w nadżerce? ja mam, żyję , uprawiam sex i generalnie dobrze sie czuje
i nie chodzi o to zeby Ci nie powiedział , tylko może inny gin zauważy coś czego on nie widzi...
to może jednak masz coś z pęcherzem?
i brak seksu raczej nie jest rozwiązaniem problemu xD
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 18:07   #13
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

Nie wiem czemu, ale odniosłam wrażenie, że po prostu podczas stosunku się poobcierałaś i mocz sprawia, że piecze . Tak wywnioskowałam z postu - a nie żadne zapalenia i nie wiem co jeszcze .

Mały offtop - nie krępuje Cię rozbieranie przed wujkiem?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 11:20   #14
zakochana_w_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

krępuje, ale u mnie w okolicy wszystkie babki narzekaja na ginekologów :P


no też misie wydaje ze sie poobcieralam, ale jak ?? i mam przy wejściu takie coś jakbym "pękneła" jakby członek mojego mężulka był za duży :P

pozdrawiam
zakochana_w_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:51   #15
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

Cytat:
Napisane przez zakochana_w_Nim Pokaż wiadomość
no też misie wydaje ze sie poobcieralam, ale jak ?? i mam przy wejściu takie coś jakbym "pękneła" jakby członek mojego mężulka był za duży :P

pozdrawiam
Też tak miałam. Po kilku latach współzycia z jednym i tym samym mężczyzną pękałam po prostu w miejscu wejścia do pochwy. Nie wiem do dzisiaj dlaczego. Przeszło samo.
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 02:55   #16
zakochana_w_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: nieprzyjemne uczucie :(

uff to nie jestem sama :PP
myslicie, że lubrykanty pomoga ;>?? mam nadzieje ze tak )
pozdro :P
zakochana_w_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.