znowu ja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-21, 12:48   #1
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk

znowu ja


Juz Wam wcześniej zawracałam tym głowę, ale jakoś dalej nie jestem pewna, czy robię dobrze i baaaaardzo potrzebuję Waszej pomocy !
Chodzi mi o ramiona, moja odwieczną zgryzotę i utrapienie. Chciałabym mieć piękne i smukłe, a mam za grube i kluskowate. Ćwiczę sumiennie co dzień tak :
Pochylam się do przodu, w łapkach ciężarki 1kg, podginam łokcie blisko ciała i prostując ramię odchylam je do tyłu ( Boże, mam nadzieję, że to jasno opisałam ) i tak 100 razy, oprócz tego robię 20 pompek z nogami na łóżku, a łapkami na podłodze. Ramionka bolą tam gdzie potrzeba...
No i rzeczywiście mięśnie się rysują w miarę, ale łapa jakaś taka większa mi się zrobiła ! RATUNKU , nie o to chodzi, żeby wyglądać jak babochłop, tylko coby się obwisa pozbyć.
Pomóżcie, doradźcie, bo sama już nie wiem, czy dobrze robię - może to okres przejściowy, a potem będzie pięknie ? Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 12:57   #2
Budzynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 183
GG do Budzynska
Re: znowu ja

Z tego co m wiadomo, jeśli robisz pompki takie z nogami na lóżku, do masz dyże obciążenie na ręce to wtedy są to ćwiczenia na masę a nie na rzeżbę. Myslę, że lepsze będą lżejsze ćwiczenia wykonywane w kilku seriach. To cwiczenie które opisałaś to na triceps, wykonuj np w 3 seriach. Z ciężarkami możesz także np.: stanąć prosto unieść ręce ugięte pod kątem prostym w łokciu prostowac je w górę; bądź na leżąco- unieść prawie proste ręce nad klatkę piersiową i rozkładać je tuz nad podłogą (super podnosi biust).
Budzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 13:29   #3
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: znowu ja

Dziękuję Ci bardzo Magdalenko, napisz mi jeszcze proszę, czy to moje ćwiczenie to w trzech seriach po 100 ??? Czy po 33 po 100 to chyba nie dam rady !
I jaka przerwa pomiędzy seriami - chodzi o czas i czy w tej przerwie mogę wykonywać inne ćwiczenie np. na nóżki ?
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 13:35   #4
Budzynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 183
GG do Budzynska
Re: znowu ja

Jasne, że nie po 100. Około 30 wystarczy. Ważne jest aby ćwiczenia były wykonywane dokładnie. Spróbuj przed lustrem, albo (ja tak robie z braku duzego lustra) przed wyłączonym telewizorem
Budzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 13:51   #5
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: znowu ja

Bardzo Ci serdecznie dziękuję
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-23, 11:17   #6
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: znowu ja

Jeśli możesz to skocz od czasu do czasu na basen-szczególnie pływanie żabką ładnie rzeźbi ramiona.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.