Kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-19, 15:07   #1
Buzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 15

Kolor


Zafarbowałam dziś włosy farbą średni brąz z Garniera, jeżeli teraz chciałabym mieć jaśniejsze włosy i zafarbować jaśniejszym kolorem czy to mi wyjdzie i czy nie będzie widać wcześniej zafarbowanych na ciemniejszy kolor włosów. Skomplikowane ale może ktoś tak już robił. Dziękuje z góry za poświęcony mi czas i odpowiedz?
Buzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-20, 09:42   #2
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Re: Kolor

jak ja zafarbowalam wlosy na ciemny kolorek,ktory mi sie niepodobal to jak nalozylam poznie jasniejsza farbe to wlosy wyszly mi jeszcze ciemniejsze tylko na odrostach wygladaly w miare normalnie.wiec na twoim miejscu nienakladalbym jasniejszej farby tylko bym poczekala az kolorek sie spierze
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 07:42   #3
Buzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 15
Re: Kolor

Może ktoś mi jeszcze pomożę???? Proszę.
Buzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 09:21   #4
Lilith81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 28
Re: Kolor

kiedyś - nawiasem móewiąc kilka dni po zafarbowaniu na ciemny brąz- zamarzyły mi sie włoski blond- niewiele myśląc kupiłam dekoloryzator i.... tragedia- musiałam biec do sklepu i kupić farbę brązową- nici z blondu- efekt końcowy- ciemniejsze- mimo jaśniejszej niż poprzednio farby, jakieś matowe zniszczone włosy!!!
Moja rada- odczekaj przynajmniej 3 tygodnie- myj często włosy (ale nie szamponami do farbowanych), a potem kup farbkę z wymarzonym jaśniejszym kolorkiem- tylko pamiętaj- zawsze kupuj farbę o odcień jaśniejszą od kolorku który ci się podoba!!
pozdrawiam
Lilith81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 09:48   #5
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Re: Kolor

Na twoim miejscu poszłabym do fryzjera. On będzie wiedział co robić. Sama bez dekoloryzatora na pewno nie uzyskasz jaśniejszego koloru a z dekoloryzatorem zniszczysz włosy. Fryzjer dobierze odpowiednie środki chemiczne i być może uda się przefarbowanie włosów.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 22:39   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Kolor

nigdy nie da sie przefarbowac ciemniejszego koloru na jasniejszy, to tak (prawie tak)jakby sie chciało farbka akwarelkowa zamalować kolor czarny na biały, olejna to moze pokryje , choc nie jestem pewna czy za pierwszym pociagnieciem pedzla,w tym przypadku potrzebna jest dekoloryzaja czyli wyczyszcenie koloru poprzedniego, co w przypadku wlosow nie zawsze sie sprawdza
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.