Jak pogodzic diete ze studiami lub praca??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 15:20   #1
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120

Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???


Witam wszystkie wizazanki!

Mam problem. Zaczynalam juz chyba z milion razy odchudzanie, wyprobowalam rozne diety. Niestety jestem na uczelni zazwyczaj od 8 do 20 i nie moge jesc regularnie ani zdrowo, nie mowiac juz o jakiejs okazji do fitnessu przy tak glupim planie. Czy ktoras z was ma jakies dobre rady, jak schudnac i stosowac diety przy takim planie? Waze 82 kg i nie moge na siebie patrzec!!!
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 15:42   #2
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Proponuje Ci przygotowywac sobie posiłki wieczorem na cały kolejny dzień, śniadanie, obiad i kolacje no i jakies przekaski
Na obiad mozesz przygotowac sobie jakies miesko (zalezy jaka diete bys wybrala, mogloby to byc gotowane (piers z kurczaka lub smazona bez panierki jako kotlet) do tego pomidorek lub ogorek (przeciez na uczelni mogłabyś to spokojnie zjesc, ew. jakas salatka)
a ciepły posiłek mogłabys zjadac rano na sniadanie i / lub na kolacje

Dieta działa takze bez fitnesu, wiadomo jezeli cwiczysz to leci szybciej ale jak nie ma czasu to nic się nie poradzi

Edytowane przez redroses
Czas edycji: 2011-11-10 o 15:44
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 18:31   #3
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???



Też studiuję i się odchudzam jednocześnie, z tym że nie mam aż tak długo zajęć.
Myślę, że dobrym pomysłem jest zabieranie ze sobą jedzenia w pudełkach (sałatki, mięsko, twaróg rozrobiony z czymś czy serek wiejski). Do tego jakieś kanapki porządne z ciemnego pieczywa i owoc, w ostateczności jogurt naturalny czy kefir.
Najlepiej rozpisywać sobie w weekendy posiłki na cały tydzień, przynajmniej tak mniej więcej. W weekendy możesz też gotować i mrozić jedzenie, żebyś potem, po zajęciach mogła sobie zawsze coś rozmrozić i na ciepło zjeść. Wtedy posiłek będziesz miała już prawie gotowy, wystarczy podgrzać.
Warto korzystać z mrożonych warzyw jako dodatku do posiłku. Możesz ich używać do ryżu, mięsa, ryb czy czego tam chcesz, a szybko się je przyrządza.
Tak samo sama możesz piec chleb i mrozić go w kromkach, a rano wystarczy rozmrozić w mikro, albo jak mikro nie masz, to wieczorem wyciągnąć tyle kromek ile potrzebujesz na następny dzień.

Może mi coś jeszcze wpadnie do głowy, to dopiszę
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 18:54   #4
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

ja pracuje plus wychowuje dziecko i daje rade z dieta. Pierwsze śniadanie w domu, drugie zabieram w pudelku do pracy, obiad jem na stołówce- wybieram mięso plus warzywka jakieś, kolo 17 szybka przekąska w biegu, bo muszę się przed córką chować z jedzeniem i kolacja dopiero, gdy młoda zasypia,czyli po 20. wtedy tez ćwiczę. Odkąd chodzę do pracy to o wiele regularniej sie odżywiam, niz gdy siedziałam z córeczką w domu.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 19:01   #5
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

ja kiedy trzymałam dietę to pracowałam i studiowałam dwa kierunki. Dało się wszystko pogodzić. Przygotowywałam sobie rano albo wieczorem jedzenie do pudełeczka, brałam jogurty pitne, serki wiejskie, kanapki. A jak nie było takiej opcji to jadłam sałatki w barze. Piłam dużo wody bo zapełnia żołądek.
Na fitness w ciągu dnia nie było czasu ale wieczorem po powrocie do domu można pół godziny poświęcić na ćwiczenia- w moim przypadku był to stepper albo rowerek
Niestety przy takim trybie życia trzeba wszystko planować wcześniej- nawet jedzenie
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 19:17   #6
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Jest tez tak, ze gdy człowiek wpadnie w pewien rytm, to potem mu już tak naturalnie wychodzi, ja np zawsze kolo 13 robię sie głodna.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 00:26   #7
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Cytat:
Napisane przez wielkadama1 Pokaż wiadomość
Myślę że się uda trzeba tylko postawić sobie jasny i określony cel! A najlepiej nie od razu chcieć mieć 50,tylko wolniej a systematycznie np. 2 kilogramy na tydzień, albo wpierw zamieniamy wszelkiego rodzaju słodkie napoje na wodę, następnie coraz mniej słodyczy,więcej owoców i uda się!
2 kg na tydzień? Witaj jojo
1 kg tygodniowo to max!
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 20:02   #8
dodi20
Raczkowanie
 
Avatar dodi20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śniadowo
Wiadomości: 131
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Systematyczne jedzenie mniejszych posilkow o stalych porach wystarczy, aby schudnac. Naprawde!
dodi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 19:11   #9
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Cytat:
Napisane przez dodi20 Pokaż wiadomość
Systematyczne jedzenie mniejszych posilkow o stalych porach wystarczy, aby schudnac. Naprawde!
Tylko jak pogodzić te stałe pory ze studiowaniem dziennym ?
Cały dzień mam rozwalony na uczelni i myślę, że właśnie to nieregularne jedzenie powoduje u mnie najwięcej porażek dietetycznych, niestety
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 12:42   #10
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Tylko jak pogodzić te stałe pory ze studiowaniem dziennym ?
Cały dzień mam rozwalony na uczelni i myślę, że właśnie to nieregularne jedzenie powoduje u mnie najwięcej porażek dietetycznych, niestety
Chyba masz przerwy w stałych godzinach? Staraj się zjeść posiłek co 3-4h, jak sobie przygotujesz to i 10 min Ci wystarczy na to. Rano solidne śniadanie, a potem jakieś rzeczy z domu. Np śniadanie o 7 rano jakiś omlet z warzywami/owsianka. Potem ok. 10-11 przekąska np. serek wiejski z warzywem/owocem. Potem 14-15 może jakaś sałatka z kurczakiem i warzywami (bez majonezu i makaronu, chyba że trochę pełnoziarnistego). No i 17-18 jakaś przekąska, np. orzechy albo jogurt naturalny. I musisz się nastawić, że po powrocie do domu nie ma wielkiej wyżery tylko kolacja białkowa (2h przed snem), a jak wolisz to białko i warzywa - 4h przed snem. Ja polecam mozzarellę light z pomidorami, do tego może być bazylia świeża, oliwki...
Musisz się zmobilizować, bo nikt za Ciebie nie schudnie. Całe życie będą wymówki, najpierw studia, potem praca (a w pracy może być gorzej, jak ktoś ma tylko 1 przerwę w ciągu dnia na obiad).
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 14:29   #11
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Oleander współczuję jeśli tak długo przesiadujesz na uczelni...

nie jest łatwo zwłaszcza jak leci się na obiad z resztą bandy lub na piwko i pizzę , takie życie studenckie , sama studiowałam (aczkolwiek zaocznie) ale tak po prostu jest ...
musisz mieć bardzo silną wolę i musisz być bardzo zdeterminowana
tylko od Ciebie zależy jak zrobisz , to TY musisz chcieć tej zmiany

ale wierzę że Ci się uda

ps. śniadanie zjedz jak "król" , potem staraj się jeść co 3-3,5h max , będzie dobrze (początek zawsze najtrudniejszy , a potem to już kwestia przyzwyczajenia)
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 21:08   #12
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Chyba masz przerwy w stałych godzinach? Staraj się zjeść posiłek co 3-4h, jak sobie przygotujesz to i 10 min Ci wystarczy na to. Rano solidne śniadanie, a potem jakieś rzeczy z domu. Np śniadanie o 7 rano jakiś omlet z warzywami/owsianka. Potem ok. 10-11 przekąska np. serek wiejski z warzywem/owocem. Potem 14-15 może jakaś sałatka z kurczakiem i warzywami (bez majonezu i makaronu, chyba że trochę pełnoziarnistego). No i 17-18 jakaś przekąska, np. orzechy albo jogurt naturalny. I musisz się nastawić, że po powrocie do domu nie ma wielkiej wyżery tylko kolacja białkowa (2h przed snem), a jak wolisz to białko i warzywa - 4h przed snem. Ja polecam mozzarellę light z pomidorami, do tego może być bazylia świeża, oliwki...
Musisz się zmobilizować, bo nikt za Ciebie nie schudnie. Całe życie będą wymówki, najpierw studia, potem praca (a w pracy może być gorzej, jak ktoś ma tylko 1 przerwę w ciągu dnia na obiad).
Z pogrubionego doskonale zdaję sobie sprawę . Non stop się staram,ale czasem po prostu nie wychodzi. Teraz trzeci dzień z rzędu (rozumiem, że dla niektórych to śmieszne, dla mnei to już sukces ) jest dobrze, ale stałych pór posiłków jak nie było, tak nie ma.
Nie mam przerw w stałych godzinach. Raz mam na 8 do 9;30 i np. godzinę przerwy po czym kilka godzin z rzędu, raz mam od 8 do 19 bez żadnej przerwy, czasem mam po każdych zajęciach 30min-1h, bardzo różnie to bywa.
Na dodatek mam straszne problemy z jedzeniem śniadania, po prostu rano wydaje mi się, że nie ma opcji, żebym coś zjadła. Wiem, że to zło wcielone i bardzo się staram coś jeść rano i to jak najwięcej, ale wychodzi to różnie.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 23:23   #13
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Rano musisz w siebie wmuszać po prostu, śniadanie wejdzie Ci w nawyk. Ja też kiedyś twierdziłam, że do 12 nie muszę nic jeść... Przestawiłam się i teraz jak nie zjem śniadania, to jest ze mną źle!

A 3 dni to już sukces, gratuluję Ci! Ja wytrzymałam 4 dni na diecie South Beach i już jestem mega dumna z siebie. Każdy dzień to sukces i jak będziesz się łamać, to powiedz sobie - wytrzymam jeszcze dziś do końca dnia, jak jutro wstanę to pomyślę czy dalej chcę to ciągnąć. I na 99% będziesz chciała - często mamy ochotę na niezdrowe jedzenie, kiedy nam źle, szukamy poczucia bezpieczeństwa. Po całym dniu możesz być zmęczona i rozgoryczona przez dietę, mieć poczucie, że coś Cię omija, że jesteś nieszczęśliwa, bo cały świat je wszystkie smakołyki, a Ty nie możesz! Ale po 1. to nieprawda, bo baardzo dużo ludzi jest na diecie. A po 2. wystarczy napić się ciepłej herbaty, wziąć kąpiej czy poleżeć z książką, albo (najlepiej!) poćwiczyć i od razu samopoczucie wraca do normy
Trzymam kciuki za Ciebie, dasz radę
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 10:03   #14
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

ja kiedyś objadałam się na noc ( miałam wtedy wreszcie czas dla siebie i hulaj dusza ) , no a rano nic - bo przecież jedzenie na żołądku zalegało i śniadanie jadłam dopiero koło 12-13h.

powiedziałam : basta ! (wreszcie!)


no i teraz jest tak że kolację jem maxymalnie do 19.00h ,
a rano jestem po prostu głodna i coś muszę przekąsić
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 21:51   #15
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Rano musisz w siebie wmuszać po prostu, śniadanie wejdzie Ci w nawyk. Ja też kiedyś twierdziłam, że do 12 nie muszę nic jeść... Przestawiłam się i teraz jak nie zjem śniadania, to jest ze mną źle!

A 3 dni to już sukces, gratuluję Ci! Ja wytrzymałam 4 dni na diecie South Beach i już jestem mega dumna z siebie. Każdy dzień to sukces i jak będziesz się łamać, to powiedz sobie - wytrzymam jeszcze dziś do końca dnia, jak jutro wstanę to pomyślę czy dalej chcę to ciągnąć. I na 99% będziesz chciała - często mamy ochotę na niezdrowe jedzenie, kiedy nam źle, szukamy poczucia bezpieczeństwa. Po całym dniu możesz być zmęczona i rozgoryczona przez dietę, mieć poczucie, że coś Cię omija, że jesteś nieszczęśliwa, bo cały świat je wszystkie smakołyki, a Ty nie możesz! Ale po 1. to nieprawda, bo baardzo dużo ludzi jest na diecie. A po 2. wystarczy napić się ciepłej herbaty, wziąć kąpiej czy poleżeć z książką, albo (najlepiej!) poćwiczyć i od razu samopoczucie wraca do normy
Trzymam kciuki za Ciebie, dasz radę
Wiem, dlatego staram się wmuszać .
Dziękuję i wzajemnie! Dla mnie south beach było nie do przejścia . Jednak za dużo odstawiania naraz, moja miłość do owoców mi nie pozwoliła . Ale poza tym początkiem to fajna dieta, chyba jedyna rozsądna tak naprawdę .
Święta prawda! Dzisiaj wracając z zajęć myślałam sobie 'muszę się napić coli, koniecznie', ale że czekała mnie długa droga autobusem zaczęłam się zastanawiać - czy jest mi to potrzebne, czy rzeczywiście muszę? czy faktycznie mam ochotę i mi to smakuje? a może napiję się wody lub herbaty jak wrócę do domu? Czy chcę mieć poczucie porażki, KOLEJNEJ dietowej porażki? No i jakoś mi przeszło . I im dłużej się odchudzam, tym bardziej mi zależy "przecież nie zaprzepaszczę tego, że już X dni się męczyłam, dam radę jeszcze jeden, a potem jeszcze jeden i tak do celu! " . Ponadto, ja się strasznie wkręcam w ten swój zdrowy tryb życia i myślę sobie - ale fajnie, że tak zdrowo jem, ale fajne jest to odchudzanie, ale super, że mi wychodzi i to poprawia humor . A jak jeszcze poćwiczę -cud .
To racja, czasem przychodzi załamanie, ale trzeba sobie, tak jak mówisz, albo znaleźć zastępcze zajęcie, albo jak już się coś zje/wypije niedozwolonego to niech tego będzie odrobina, niech to będzie jednorazowy wybryk i bez wyrzutów sumienia kontynuować dietę, absolutnie nie myśleć "o, zjadłam już kostkę czekolady, to zawaliłam dietę, dzisiaj się opycham, a od jutra od nowa!" .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 03:35   #16
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

będę brutalna: dla chcącego nic trudnego.

wyznacz sobie pory jedzenia (dla mnie optymalna liczba posiłków to 4 więcej nie jestem w stanie przyswoić; mniej więcej o 8, 12, 15/16 i 18/19), przygotuj wcześniej małe posiłki i już. to naprawdę nic trudnego. jeśli zaraz po przebudzeniu masz ściśnięty żołądek. zrób sobie zdrową kanapkę (chleb razowy, sałata, pomidor, ogórek) i zjedz ją podczas dojazdu na uczelnię.

przerwy pomiędzy zajęciami (przejście z sali do sali) to jakieś 5-10 min. więc można sobie jabłko, banana czy nawet serek wiejski wciągnąć.

podczas większej przerwy koło południa czy pory obiadowej zjeść sałatkę (surowe warzywa) z kawałkiem piersi z kurczaka (można to zjeść podczas dwóch krótkich przerw)

na wieczór w domu zostawiając sobie chudy nabiał z warzywami lub same warzywa (np. jako zupę lub sałatkę).
---

pracuję na uczelni i widzę co jedzą studenci między zajęciami: albo nic, albo kawa, napój energetyczny jako posiłek, albo drożdżówki, batony, kanapki ze sklepu (biała buła, majonez, kawałek szynki trochę warzyw), jogurty pitne, ciastka...

Edytowane przez makkapakka
Czas edycji: 2011-11-19 o 03:38
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 18:22   #17
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Winyl, jak dieta?
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 20:18   #18
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Winyl, jak dieta?
Dobrze, dobrze, trzymam się! A Twoja?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 21:09   #19
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dobrze, dobrze, trzymam się! A Twoja?
Super! Moja też... tydzień za mną i jeszcze duuużo przede mną, ale póki co nie zamierzam się łamać. Chcę, żeby to była ostatnia dieta w moim życiu Potem tylko racjonalne odżywianie (czyli to, czego nie potrafiłam urzeczywistnić w swoim dotychczasowym życiu).
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 21:56   #20
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Super! Moja też... tydzień za mną i jeszcze duuużo przede mną, ale póki co nie zamierzam się łamać. Chcę, żeby to była ostatnia dieta w moim życiu Potem tylko racjonalne odżywianie (czyli to, czego nie potrafiłam urzeczywistnić w swoim dotychczasowym życiu).

Ooo widzisz, to się cieszę . Ja mam tak samo - chcę żeby to był już ten ostatni raz i ani myślę się poddawać! Jak 'zgrzeszę' to będę więcej ćwiczyć i już!
A ile planujesz zrzucić?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 23:16   #21
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Jak pogodzic diete ze studiami lub praca???

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ooo widzisz, to się cieszę . Ja mam tak samo - chcę żeby to był już ten ostatni raz i ani myślę się poddawać! Jak 'zgrzeszę' to będę więcej ćwiczyć i już!
A ile planujesz zrzucić?
Hmm jeszcze z 15 kg... Mam 169 cm wzrostu i ważę teraz 72,5 kg. Chcę schudnąć co najmniej do 60kg, zobaczę jak będę wyglądać i się czuć z taką wagą? A Ty ile masz wzrostu i ile chcesz schudnąć? Możesz odpisać na priv, bo offtop tu robimy

Ja już się martwię jak święta przeżyję na diecie, jestem takim łakomczuchem :/
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.