Problemy z dostawaniem sms-ów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-10, 11:01   #1
juliaaaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1

Problemy z dostawaniem sms-ów


Hej Mam małe pytanie. Czy jest możliwe żeby nie dostało się żadnych sms-ów od osoby która twierdzi że dzwoniła i pisała?

Edytowane przez juliaaaa92
Czas edycji: 2014-05-10 o 11:20
juliaaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 15:05   #2
Kreciola
Raczkowanie
 
Avatar Kreciola
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 212
Dot.: Problemy z dostawaniem sms-ów

Hej, ja z własnego doświadczenia wiem, że jest możliwe. Jestem w "+" i moja mam też i było tak, że np. ja pisałam sms do mamy, ale odpowiedź od mamy do mnie nie dochodziła, albo moje smsy nie dochodziły do mamy. Z połączeniami może być tak samo i mówić, że np. numer zajęty albo poza zasięgiem. Udaj się do punkt, w którym masz numer i zgłoś awarię, bo to jest awaria albo gdzieś na Twojej linii, albo z nadajnikiem, albo z zasięgiem w Twoim miejscu zamieszkania.
Kreciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 23:36   #3
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Problemy z dostawaniem sms-ów

Czasem chyba jest możliwe że wiszą sobie gdzieś w kosmosie Ale nagminnie to trochę dziwne. Może ten ktoś ściemnia? A od innych nie masz problemu z sms-ami? Może najpierw upewnij się czy to prawda, zanim udasz się do salonu.
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 08:34   #4
Gaudencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 100
Dot.: Problemy z dostawaniem sms-ów

Może czasami mieli przeciążenie na sieci czy coś. Również miałam kilka takich sytuacji w których po wysłaniu nie doszło do adresata lub z dużym opóźnieniem. Oczywiście są to bardzo rzadkie przypadki.
Gaudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 11:09   #5
Thement
Przyczajenie
 
Avatar Thement
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Problemy z dostawaniem sms-ów

Najprostszym rozwiązaniem jest zresetowanie telefonu... Dlaczego nikt tego nie robi?
Nie ma żadnych opóźnień w sieci, żadnych przeciążeń itd. To jest ogromna infrastruktura i jeśli takie coś by wystąpiło to zaraz by infolinie zablokowali bo ludzie by wydzwaniali.
Po prostu telefon się przyciął.. Pytanie czy nie doszło bo twój telefon się przyciął czy tej osoby co wysyłała..
Thement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 21:23   #6
rapunzel72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 86
Dot.: Problemy z dostawaniem sms-ów

Cytat:
Napisane przez Thement Pokaż wiadomość
Najprostszym rozwiązaniem jest zresetowanie telefonu... Dlaczego nikt tego nie robi?
Nie ma żadnych opóźnień w sieci, żadnych przeciążeń itd. To jest ogromna infrastruktura i jeśli takie coś by wystąpiło to zaraz by infolinie zablokowali bo ludzie by wydzwaniali.
Po prostu telefon się przyciął.. Pytanie czy nie doszło bo twój telefon się przyciął czy tej osoby co wysyłała..
Dokładnie tak jest. Trzeba wyłączyć i włączyć telefon. Ja czekałam dwa dni na ważny sms z kodem z banku i okazało się, że przez ten czas nie dochodziły do mnie, żadne SMSy. Na szczęście znalazłam w necie informację o resecie i podziałało.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka
rapunzel72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 22:23:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.