Kwas hialuronowy pod oczy- POMOCY!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-24, 07:53   #1
BetiBell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9

Kwas hialuronowy pod oczy- POMOCY!!!!!!!


]W celu zlikwidowania bruzd pod oczami dałam sobie wstrzyknąć kwas hialuronowy pod oczy- surgiderm 18. Od tego czasu mam ciągle podpuchnięte oczy nie wiem co robić. Minęło już półtorej miesiąca i nie ma żadnej poprawy - mam poduchy pod oczami. POMOCY!!! Czy ktoś może wie jak zlikwidować ten efekt? Czekanie aż to się wchłonie Bóg wie jak długo doprowadza mnie do szału!!!!
BetiBell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 08:25   #2
dr Małgorzata Chomicka-Janda
Raczkowanie
 
Avatar dr Małgorzata Chomicka-Janda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 51
Dot.: Kwas hialuronowy pod oczy- POMOCY!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez BetiBell Pokaż wiadomość
]W celu zlikwidowania bruzd pod oczami dałam sobie wstrzyknąć kwas hialuronowy pod oczy- surgiderm 18. Od tego czasu mam ciągle podpuchnięte oczy nie wiem co robić. Minęło już półtorej miesiąca i nie ma żadnej poprawy - mam poduchy pod oczami. POMOCY!!! Czy ktoś może wie jak zlikwidować ten efekt? Czekanie aż to się wchłonie Bóg wie jak długo doprowadza mnie do szału!!!!

Musisz wrócić do lekarza , który wykonywał tan zabieg. To on w pierwszej kolejności musi ci pomóc.
dr Małgorzata Chomicka-Janda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 17:02   #3
Tolala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Kwas hialuronowy pod oczy- POMOCY!!!!!!!

Miałam to samo, a właściwie nadal mam, ale nie wiem, czy pomoże Ci to co napiszę. Przez pierwsze kilka dni po wstrzyknięciu miałam nie poduszki, ale grube wybrzuszenia i mocno wyczuwalne pod naciskiem zgrubienia. Dzwoniłam do mojej lekarki, bo nie wyglądało to dobrze, szczerze mówiąc nawet fatalnie. Powiedziała, że mogę to masować. Tak robiłam przez kilka dni, ale bez rezultatu. Potem gdzieś na kafeterii dziewczyny poradziły, żeby to wciskać. Tak zrobiłam. Mocno ucisnęłam i czekałam kilkanaście sekund. No i podziałało! Wybrzuszenie zniknęło. Wprawdzie przeskoczyło pod oko i utworzyło tam poduszeczkę, ale wygląda to lepiej, bo tam miałam dół. Idę teraz do mojej lekarki na dalszy ciag - moje bruzdy ciągną się na policzki i strasznie sie boję efektu, ale liczę, że będzie dobrze
Tak więc nie wiem, czy Tobie uciskanie coś da, bo to już sporo czasu minęło, a poza tym może ja mam właśnie takie poduszeczki, o jakich piszesz...
Tolala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.