Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 10:09   #1
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile

Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)


Jest setki wątków i porad na "intymnym" i "seks" jak nie zajść w ciążę.

A ja chciałabym zajść w ciążę, jak mam to zrobić?

Słyszałam/czytałam, że są pozycje ułatwiające zajście w ciążę. Znacie jakieś? Od ok. pół roku próbujemy z mężem spłodzić potomka i niestety bez efektów Oboje jesteśmy zdrowi i potencjalnie płodni, nie rozumiem dlaczego nam nie wychodzi.

Gdzieś czytałam, że zajście w ciążę można wspomagać farmakologicznie - hormonami, ale taka kuracja przysługuje dopiero po okresie starania się o dziecko ponad rok (w sensie ponad rok udokumentowanego starania - swoją drogą nie wiem jak niby ma się to dokumentować, pewnie chodzi o zapisy w karcie zdrowia, bo nie sądzę, że o taśmy video ) poza tym pewnie obfituje w skutki uboczne (jak wszystkie kuracje hormonalne).

Dziewczyny które mają już dzieciątka - podzielcie się doświadczeniami "jak to zrobić"
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 10:45   #2
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Nie mam dzieciaczka, ale czytalam kiedys artykul, o babce, ktoa starala sie z mężem kilka lat i nic. Temperatury, dni płodne pozycje itp wypróbowali i nic. Zdecydowali isę, ze po wakacjach spróbują in vitro i na luziku, ze po powrocie zrobia dzieciaczka pojehali cieszyc sie widokami i swoim towarzystwem. I wlasnie tma, nies tresując isę godinami i temperaturami, cieszac sie bliskością i miłością spłodzili dzieciaczka Taka ciekawostka
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 10:53   #3
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Większość osób znajomych (kobiet) poleca mi przestać się stresować i cierpliwie czekać... Nie wpadam w panikę, nie dręczę męża pomiarami i innymi.., po prostu staram się kochać z nim wtedy kiedy mamy ochotę i mniej więcej potencjalnie płodne dni. Z drugiej strony wydaje mi się, że ponad pół roku to dosyć długi okres czasu aby zajść w ciążę i zaczynam się niepokoić. No i jeszcze ta comiesięczna frustracja - "znowu nie wyszło"

Wątek jest trochę z przymrużeniem oka i tak z lekka "na pociechę" ale może znacie też jakieś sposoby babć... Słyszałam ostatnio, że pozycja od tyłu jest wskazana do płodzenia potomka, ze względu na "głęboki wsad", może są też jakieś inne "domowe" metody.

Do ginekologa póki co i tak nie mam po co iść bo i tak mi powie, że za krótko się staramy o dziecko... (wiem, bo już o to pytałam), więc żadnego wsparcia medycznego nie dostane.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 11:14   #4
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

to niesamowite, ja z zabezpieczeniem ciągle obawiam sie ciąży, a tu biedna Klarissa tak do niej zmierza i bez tego zabezpieczenia wciąż się stara Skoro wszystko z Tobą ok, to na pewno bedzie odbrze. COs mi ise obiło o uszy o trzymaniu nóg w górze po stosunku
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 11:24   #5
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
swoją drogą nie wiem jak niby ma się to dokumentować, pewnie chodzi o zapisy w karcie zdrowia, bo nie sądzę, że o taśmy video
)

Hehe..wiesz co..dla większej wiarygodności warto spróbować

Cytat:
Od ok. pół roku próbujemy z mężem spłodzić potomka i niestety bez efektów
Oj rozumiem..
Po iluś latach łykania doszłam ostatnio do wniosku, że spłodzenie dzieciaka nie może być chyba aż tak proste i łatwe jakby się wydawało.
Nie stosuję więc nic, przyjemności czerpię ile się da.. i bez efektów
Tylko gorzej jeśli z racji wieku np ktoś ma już nóż na gardle i przydałoby się czym prędzej o dzidziora postarać.

Jak na razie próbuj intensywnie..a później pomyślisz o wspomaganiu hormonalnym
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 11:33   #6
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
to niesamowite, ja z zabezpieczeniem ciągle obawiam sie ciąży, a tu biedna Klarissa tak do niej zmierza i bez tego zabezpieczenia wciąż się stara Skoro wszystko z Tobą ok, to na pewno bedzie odbrze. COs mi ise obiło o uszy o trzymaniu nóg w górze po stosunku
No ja też dawniej panicznie bałam się ciąży. A teraz okazuje się, że zajść w ciąże wcale nie jest tak łatwo, mimo, że się tego chce ...

paulakrk
Cytat:
Oj rozumiem..
Po iluś latach łykania doszłam ostatnio do wniosku, że spłodzenie dzieciaka nie może być chyba aż tak proste i łatwe jakby się wydawało.
Nie stosuję więc nic, przyjemności czerpię ile się da.. i bez efektów
Tylko gorzej jeśli z racji wieku np ktoś ma już nóż na gardle i przydałoby się czym prędzej o dzidziora postarać.

Jak na razie próbuj intensywnie..a później pomyślisz o wspomaganiu hormonalnym
No może nie tak, że "nóż na gardle" ale 30-stka nadchodzi do mnie wielkimi krokami... Chciałabym mieć dziecko. Pewnie, że intensywnie pracuję nad tym Tylko dołujące jest, kiedy mija kolejny miesiąc i znowu dostajesz okres...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 12:42   #7
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Oj Bidulka. Ja bym bardzo chciała mieć teraz dziecko, ale nie jest to dla nas zbyt stabilny moment, więc niestety muszę się obejść marzeniami. A latka lecą Trzymam kciuki żeby Wam się udało!!!!
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 13:25   #8
whyata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 132
GG do whyata
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Sprawdzony sposób: po stosunku, nogi i pupa do góry (w przysłowiową świecę albo chociaż oprzeć nogi o ścianę, żeby pupa była trochę wyżej niż tułów), żeby plemniki szybciej dotarły do celu ;-) . A pozycje: wszystkie z głeboka penetracją
whyata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 14:02   #9
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

No właśnie o to z tymi nogami i pupą mi chodziło
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:20   #10
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Cytat:
Napisane przez whyata Pokaż wiadomość
Sprawdzony sposób: po stosunku, nogi i pupa do góry (w przysłowiową świecę albo chociaż oprzeć nogi o ścianę, żeby pupa była trochę wyżej niż tułów), żeby plemniki szybciej dotarły do celu ;-) . A pozycje: wszystkie z głeboka penetracją
No właśnie chyba zacznę tak robić, najwyżej mój facet pomyśli, że mi odbiło
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 19:42   #11
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

A ja nawet o tym ostatnio rozmawiałam z kimś...Często jest tak, że jak zbyt desperacko chcesz zajść w ciążę to Ci się po prostu nie uda. To wynika ze stresu i z wagi jaką do rytuału, jakim staje się seks, przywiązujesz.
Jeśli wyluzujesz, to zapewne uda Ci się zajść w ciąże (wiem, łatwo powiedzieć: wyluzujesz). Zdarzają się przypadki , że para stara sie o dziecko i nie wychodzi. Potem adoptują dziecko i kochają je, skupiają się na nim, napięcie mija i wtedy...kobieta zachodzi w ciążę...
SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 21:05   #12
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Moze zbyt mocno pragniesz tego dziecka.... Tak to jakos jest, ze jjak sie o tym nie mysli i nie planuje to zachodzi sie w ciaze a jest wiele par co intensywnie probuje i nic...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 21:10   #13
winnieitashi
Raczkowanie
 
Avatar winnieitashi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: niebyt
Wiadomości: 87
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

...a może wypróbujcie metody bardziej średniowieczne?? Ulepcie laleczkę voodoo z wosku, ochrzcijcie twoim imieniem i dolepcie jej taaaaaaaaki wielki brzuch?? a potem tańczcie dookoła niej wydając dziwne dźwięki i śpiewając i codziennie oddawajcie jej cześć na kolanach


a tak poważnie po prostu się przestań stresować, stres ma naprawdę duży wpływ na organizm
__________________
cool these engines, calm these jets, I ask you how hot can it get, and as you wipe off beads of sweat, slowly you say: "I'm not THERE yet..."

I'm looking for love this time - sounding hopefull, but it's making me cry - I'm trying not to ask why...
winnieitashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:52   #14
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

ja znam dwie pary, które adoptowały dziecko bo przez wiele lat nie mogli mniec dziecka, a po kilku latach od adopcji jednak doczekali sie biologicznego potomstwa
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 17:58   #15
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Ponoć kochanie się co drugi dzień sprawia, że mężczyzna ma 'lepsze' plemniki. Robienie dłuższych przerw osłabia je - zarówno jeśli idzie o prędkość jak i żywotność, czy siłę 'przebicia'
No i to, co dziewczyny wspominały o stresie- nie przejmować się - relaks, relaks!
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 18:07   #16
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Ponoć kochanie się co drugi dzień sprawia, że mężczyzna ma 'lepsze' plemniki. Robienie dłuższych przerw osłabia je - zarówno jeśli idzie o prędkość jak i żywotność, czy siłę 'przebicia'
No i to, co dziewczyny wspominały o stresie- nie przejmować się - relaks, relaks!
tyle ile ludzi tyle teorii, ja znow od kiku niezaleznych zrodel slyszalam ze wlasnie plemniki potrzebuja ok 7 dni zeby dojrzec i byc mocnymi
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 18:15   #17
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Trzy lata starań z wszystkimi wyżej wymienionymi metodami i nic
Teraz zostaje nam bieganina po lekarzach.
Nic się nie martw, pół roku to zdecydowanie za krótko żeby się martwić. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 19:28   #18
j.kwiatek
Raczkowanie
 
Avatar j.kwiatek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 241
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Wyluzować i cieszyć się bliskością i miłością, przecież z miłości biorą się najbardziej udane maluchy
Może podam swój przykład. Przebadaliśmy się z mężem pod kątem posiadania dzieci. U mnie wszystko OK, a mój Słodziak miał jedynie 10% żywych kijanek Klops!
Stwierdziliśmy, że przynajmniej mamy bezpieczny seks i za rok lub dwa jeśli się nie uda, zaczniemy rozmawiać o adopcji.
No i tak sobie swawoliliśmy przez 4 miesiące......po czym okazało się, że jestem w ciąży
Mąż dumny jak paw! Ja lekko oszołomiona. Wykorzystaliśmy swoje 10%
__________________
jako żona
http://www.suwaczek.pl/cache/782136106b.png

potomstwo
http://www.suwaczek.pl/cache/910a97e1f6.png[/url]

http://www.karolina_pietrzak.eco m.com.pl/p5_jak_pomoc.html 1% dla Karolinki

W dyskusji nie zniżaj się do poziomu idioty, bo pokona cię doświadczeniem
j.kwiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 22:00   #19
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
A ja nawet o tym ostatnio rozmawiałam z kimś...Często jest tak, że jak zbyt desperacko chcesz zajść w ciążę to Ci się po prostu nie uda. To wynika ze stresu i z wagi jaką do rytuału, jakim staje się seks, przywiązujesz.
Jeśli wyluzujesz, to zapewne uda Ci się zajść w ciąże (wiem, łatwo powiedzieć: wyluzujesz). Zdarzają się przypadki , że para stara sie o dziecko i nie wychodzi. Potem adoptują dziecko i kochają je, skupiają się na nim, napięcie mija i wtedy...kobieta zachodzi w ciążę...
zgadzam sie co wyzej napisane.przestan myslec,tylko uprawiaj seks dla seksu,bo bedziesz sie blokowac.a ile sie par słyszy ze ma problem bo staraja sie o dziecko o tu nic,bo zaczynaja o tym myslec a jak sie nie udaje to stresuja.a jak juz daja spokój ,wrzucaja na luz to niespodzianka. jak masz mozliwosc wyjedz gdzies z tz,rozluznij sie a bedzie ok.lampka wina,kolacja ,spacer.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 19:55   #20
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

no to trzeba wiecej probowac :PP najlepiej codzienie albo i kilka razy na dzien spontan na luzie to powinno zadzialac :P napewno wam sie uda
piubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 13:29   #21
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Dzięki za wszystkie porady
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 13:44   #22
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

moze nie mozesz zajsc w ciaze bo stosowalas wczesniej tabletki anty i one jeszcze w jakis sposob dzialaja... no ale ja proponuje duuzo seksu codziennie najlepiej probojcie albo i czesciej. jakies urozmaicenia albo inne miejsca niz tylko lozko a powinno zadzialac :P
piubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 14:01   #23
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Cytat:
Napisane przez piubella Pokaż wiadomość
moze nie mozesz zajsc w ciaze bo stosowalas wczesniej tabletki anty i one jeszcze w jakis sposob dzialaja... no ale ja proponuje duuzo seksu codziennie najlepiej probojcie albo i czesciej. jakies urozmaicenia albo inne miejsca niz tylko lozko a powinno zadzialac :P
Codziennie albo częściej? To znaczy?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 14:08   #24
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

no cóż ciężki temat ja jestem płodna jak holera a też brałam tabletki u nas dwa tyg prób i załatwione ale mam koleżanki którym udało się dopiero po roku czy dwóch bez leczenia bądz dobrej myśli życzę ci aby spełniło się twoje marzenie
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 15:24   #25
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

To jest zabawne, bo tyle powstaje wątkow o typu "wpadalm?, Jestem w ciazy?" a z tego co widac zajscie w ciaże nie jetst takie proste. Oczywiscie znajdą sie kobiety ktore sa bardzo plodne i w ciaze szyybko zachodzą nawet przy wpadkach....

Co sie dzieje, ze tak wiele kobiet ma problemy, zawsez tak bylo, czy nasze pokolenie jest dziwne?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 12:06   #26
Just like heaven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

A ja jak chce odstawic tabletki anty to caly czas slysze od mamy, ze mam sie nie wyglupiac, ze u nas w rodzie bardzo latwo jest zajsc w ciaze. Tylko tak sie zastanawiam dlaczego ja w takim razie zostalam splodzona 3 lata po slubie, a moja mama nie brala tabletek?
Tak czy inaczej geny na pewno maja na to wplyw
Just like heaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 10:08   #27
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Cytat:
Napisane przez piubella Pokaż wiadomość
moze nie mozesz zajsc w ciaze bo stosowalas wczesniej tabletki anty i one jeszcze w jakis sposob dzialaja... no ale ja proponuje duuzo seksu codziennie najlepiej probojcie albo i czesciej. jakies urozmaicenia albo inne miejsca niz tylko lozko a powinno zadzialac :P
Brałam tabletki 2 lata temu przez chyba 1 albo 2 miesiące, więc nie sądzę żeby mi to zaszkodziło
Heh, co do codziennego seksu to pewnie, że próbujemy, ale codziennie to sie po prostu nie da Bardziej staram się celować w okolice dni płodnych


Co do tego czy "nasze pokolenie" ma takie trudności z zajściem w ciążę czytałam, że problemy z utrzymaniem ciąży są chorobą naszego pokolenia, ale o samym zachodzeniu w ciążę nic mi nie wiadomo. Zresztą zawsze i w każdej epoce były kobiety bezpłodne, więc nie sądzę, żeby to był jakiś przejaw naszych czasów.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 15:18   #28
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Cytat:
Napisane przez Just like heaven Pokaż wiadomość
A ja jak chce odstawic tabletki anty to caly czas slysze od mamy, ze mam sie nie wyglupiac, ze u nas w rodzie bardzo latwo jest zajsc w ciaze. Tylko tak sie zastanawiam dlaczego ja w takim razie zostalam splodzona 3 lata po slubie, a moja mama nie brala tabletek?
Tak czy inaczej geny na pewno maja na to wplyw
Kiedys nie bylo tabletek anty, ani pllastrow, a ludzie potrafilii zakladac rodziny i planowac dzieci... u mnie ja i moje rodzenstwo bylismy takze zaplanowani...To, ze kiedys technika byla troszke na nizszym poziomie nie znaczy, ze wszyscy rodzili sie z wpadek...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 15:38   #29
dajanka87
Raczkowanie
 
Avatar dajanka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: centralna polska
Wiadomości: 426
GG do dajanka87
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Klarisso, to trochę nie tak jak piszesz z tą płodnością. To prawda kiedyś też były kobiety bezpłodne, ale nie (że się tak wyrażę) w takich ilościach.
Ja mam 21 lat i czekam na mojego dzidziusia Fakt faktem jakoś tak to wyszło nieplanowanie... mieliśmy z narzeczonym brać ślub we wrześniu, a przełożyliśmy na kwiecień, bo we wrześniu już bym się na własnym weselu nie pobawiła
Trochę obawiałam się reakcji znajomych, czy ludzi z wioski (bo w mieście "wpadka" to nie wstyd, a u nas jest się non stop na językach..) i pożaliłam się znajomej położnej Stwierdziła, że powinnam brzucholek wypinać i nim się chwalić, bo coraz więcej kobiet ma problemy z zajściem w ciążę. Statystyki ciągle rosną, stres, pośpiech, mało ruchu, diety, papierosy, alkohol, a nawet moda (obcisłe ciuchy) zmniejszają zdolność do zajścia w ciążę, a co dopiero kiedy skumuluje się kilka czynników. Ale zdecydowanie jestem zdania, że pół roku starania się o dzidzię to zdecydowanie za mało! I myślę, że każdy tak powie! Poza tym to celowanie w dni płodne niekoniecznie musi być dobrą metodą. Być może masz okres co 28 dni, ale z owulacją może być różnie i niekoniecznie obliczenia itp metody muszą być skuteczne.
Nic się nie martw, będzie dobrze! 3mam kciuki
dajanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 16:02   #30
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Dzięki za pociechę. Co do celowania w dni płodne, to nie kieruję się terminami miesiączki, która u mnie zdarza się od przypadku do przypadku Ja po prostu czuję kiedy mam owulację, jestem już stara baba i wiem takie rzeczy

dajanka87 gratuluję brzuszka
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.