jak sprawić przyjemność? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-20, 14:57   #1
alla5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16

jak sprawić przyjemność?


jestem z moim chlopakiem od ponad poł roku. od niedawna bardzo się zblizyliśmy (petting, oral)- ale to tylko z jego strony. Boję się że on będzie oczekiwał ode mnie tego samego, a problem w tym że w tych sprawach mam zerowe doświadczenie ale to kompletnie nic. nie wiem co zrobić żeby jemu też było przyjemnie. Myślałam że jak mężczyzna sprawia kobiecie w ten sposób przyjemność to jemu tez jest miło, ale chyba mojemu chlopakowi nie. powiedział że mam wykazać wiecej zainteresowania itp. ale poprostu nie wiem jak. Nigdy wcześniej z nikim nie byłam. Boje się że się w jego oczach zbłaznie się bo on już jakieś doświadczenie ma w tych sprawach ( starszy o 4 lata jest) i myśle że bym go nie zaspokoiła. nie wiem już co mam zrobić. może mi coś doradzicie??
alla5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 15:09   #2
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: jak sprawić przyjemność?

Cytat:
Napisane przez alla5 Pokaż wiadomość
jestem z moim chlopakiem od ponad poł roku. od niedawna bardzo się zblizyliśmy (petting, oral)- ale to tylko z jego strony. Boję się że on będzie oczekiwał ode mnie tego samego, a problem w tym że w tych sprawach mam zerowe doświadczenie ale to kompletnie nic. nie wiem co zrobić żeby jemu też było przyjemnie. Myślałam że jak mężczyzna sprawia kobiecie w ten sposób przyjemność to jemu tez jest miło, ale chyba mojemu chlopakowi nie. powiedział że mam wykazać wiecej zainteresowania itp. ale poprostu nie wiem jak. Nigdy wcześniej z nikim nie byłam. Boje się że się w jego oczach zbłaznie się bo on już jakieś doświadczenie ma w tych sprawach ( starszy o 4 lata jest) i myśle że bym go nie zaspokoiła. nie wiem już co mam zrobić. może mi coś doradzicie??
ile macie lat? Ty 15-16 a on 19-20? macie inne potrzeby. Ty najwyrażniej jeszcze nie jesteś gotowa na seks ani petting. (przynajmniej takie jest moje zdanie). czy on wie, że nie masz doświadczenia? spytałaś się jego jak np lubi być dotykany albo chociaż próbowałaś się nakierować za pomoca jego ręki jak masz to robić? mówiąc wprost powiedziałaś mu o swoich obawach? pewnie nie.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 17:48   #3
northern_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 278
Dot.: jak sprawić przyjemność?

jesteś z nim pół roku, uprawiacie seks oralny, a Ty boisz się powiedzieć mu o swoich obawach?
__________________
Il n'est rien de réel que le reve et l'amour

Edytowane przez northern_star
Czas edycji: 2009-12-20 o 19:38
northern_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 17:51   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak sprawić przyjemność?

Ale czy Ty w ogóle czujesz się gotowa na te pieszczoty, chcesz ich? Zastanów się czy to wypływa z Ciebie, czy to nacisk ze strony faceta. Bo jeśli masz się zmuszać, to źle to się skończy.

Ogólnie rzecz biorąc, to pewnie jemu sprawia przyjemność pieszczenie Ciebie, ale orgazmu od tego nie dostanie, że tak powiem.
Każdy kiedyś miał zerowe doświadczenie, to żadna zbrodnia Mówiłaś mu o tym? Rozmawiacie o tej sferze w ogóle? Jeśli nie, to spróbujcie pogadać, powiedz mu o obawach, że nie masz doświadczenia i to Cię blokuje. (o ile tak jest, jeśli nie czujesz się gotowa to powiedz, że nie czujesz się gotowa). Jesteście w związku jeszcze niezbyt długo, piszesz że takie fizyczne zbliżenie nastąpiło niedawno, więc to nowa sytuacja.
Nie masz się co stresować, on też kiedyś zaczynał i nie wiedział co i jak. Właściwie być może nadal nie bardzo wie, każdej partnerki/partnera trzeba się "uczyć" bo każdy może lubić co innego. Możesz go zapytać co lubi, jak lubi i zastanowić się na ile możesz spełnić jego pragnienia. Możesz też próbować różnych rzeczy jakie Ci przyjdą do głowy i obserwować jego reakcje, zwykle dość łatwo ocenić czy coś się podoba, czy jest obojętne, czy może niezbyt przyjemne. Obie taktyki wypróbowane i działają Druga ma ten plus, że jesteś spontaniczna, robisz co Ci wpadnie do głowy i może się okazać fajne, może odkryjesz coś na co on wcześniej nie wpadł.

Piszesz o seksie oralnym, więc jeszcze mały dopisek - jedyną rzeczą, którą trzeba zapamiętać jest to: Absolutnie nie wolno dmuchać!!! i gryźć też nie. Z resztą sobie powinnaś poradzić

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-12-20 o 17:53
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 18:41   #5
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: jak sprawić przyjemność?

Krótki kurs zadowalania;
poproś go by zaczął się dotykać tak jak dotyka się gdy jest sam. Potem obejmij jego rękę i staraj się "wgrać" w ten jego rytm i robić to w ten sam sposób. Potem przejmij pałeczkę i rób to sama.
I zgadzam się dokładnie ze wszystkim do napisała wyżej lexie.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 19:08   #6
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: jak sprawić przyjemność?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Piszesz o seksie oralnym, więc jeszcze mały dopisek - jedyną rzeczą, którą trzeba zapamiętać jest to: Absolutnie nie wolno dmuchać!!! i gryźć też nie. Z resztą sobie powinnaś poradzić
Od kilku lat zadowalamy się z partnerem oralnie, nigdy nie przyszło mi do głowy dmuchać I zastanawiam się dlaczego nie wolno tego robić? Bo jeśli o mnie chodzi to kiedy TŻ przypadkiem sobie wzdycha podczas pieszczenia mnie to całkiem przyjemne jest :P

Do autorki: Kochana, nie przekonasz się czy go zadowolisz dopóki sama nie spróbujesz. Uwierz, jak już się weźmiesz do rzeczy to będziesz widziała co partnerowi sprawia przyjemność I nie bój się że jesteś niedoświadczona, najwyżej poproś żeby Ci powiedział, jeśli coś będzie nie tak.
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 15:18   #7
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: jak sprawić przyjemność?

Cytat:
Napisane przez alla5 Pokaż wiadomość
jestem z moim chlopakiem od ponad poł roku. od niedawna bardzo się zblizyliśmy (petting, oral)- ale to tylko z jego strony. Boję się że on będzie oczekiwał ode mnie tego samego, a problem w tym że w tych sprawach mam zerowe doświadczenie ale to kompletnie nic. nie wiem co zrobić żeby jemu też było przyjemnie. Myślałam że jak mężczyzna sprawia kobiecie w ten sposób przyjemność to jemu tez jest miło, ale chyba mojemu chlopakowi nie. powiedział że mam wykazać wiecej zainteresowania itp. ale poprostu nie wiem jak. Nigdy wcześniej z nikim nie byłam. Boje się że się w jego oczach zbłaznie się bo on już jakieś doświadczenie ma w tych sprawach ( starszy o 4 lata jest) i myśle że bym go nie zaspokoiła. nie wiem już co mam zrobić. może mi coś doradzicie??
; O

Po pierwsze, do niczego nie może Cię zmusić, nie rozumiem co to za chłopak, który Ci mówi, że masz okazać więcej zainteresowania. Jak będziesz chciała to okażesz ; / A różnica wieku nie zawsze ma decydujące znaczenie.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 17:09   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak sprawić przyjemność?

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
Od kilku lat zadowalamy się z partnerem oralnie, nigdy nie przyszło mi do głowy dmuchać I zastanawiam się dlaczego nie wolno tego robić?
Nie mam teraz pod ręką książeczki w której to czytałam, ale chodziło o to, że powietrze wdmuchnięte do cewki moczowej może zrobić krzywdę, i to chyba zarówno kobiecie jak i facetowi. Wzdychanie raczej tego nie spowoduje, ale jakieś mocniejsze dmuchanie chyba już jest niewskazane

http://www.poczciarz.eu/slowniki/slo...hp?artikles=68
Cytat:
Jeden z niewielu zakazów dotyczących oralnych zabaw głosi, że nie wolno dmuchać w otworek znajdujący się na końcu penisa, ponieważ można spowodować wtedy uraz fizyczny lub nawet zator naczynia krwionośnego - jak twierdzi Masterton - grożący nawet śmiercią. Z tego samego powodu obowiązuje całkowity zakaz wkładania w otwór cewki moczowej jakichkolwiek przedmiotów, poza koniuszkiem języka, a i to bardzo delikatnie.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-12-21 o 17:11
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:27   #9
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: jak sprawić przyjemność?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie mam teraz pod ręką książeczki w której to czytałam, ale chodziło o to, że powietrze wdmuchnięte do cewki moczowej może zrobić krzywdę, i to chyba zarówno kobiecie jak i facetowi. Wzdychanie raczej tego nie spowoduje, ale jakieś mocniejsze dmuchanie chyba już jest niewskazane

http://www.poczciarz.eu/slowniki/slo...hp?artikles=68
Dzięki za wyjaśnienie
Dmuchała nie będę
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:41   #10
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: jak sprawić przyjemność?

Aż mnie carki przeszły
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:57   #11
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: jak sprawić przyjemność?

Cytat:
Napisane przez neciak89 Pokaż wiadomość
aż mnie carki przeszły
:d

Edytowane przez krolowakiczu
Czas edycji: 2009-12-21 o 19:59
krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 11:02   #12
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: jak sprawić przyjemność?

he he. W tym momencie zwrot "dymanie" nabiera całkiem innego, zabójczego znaczenia.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ogólnie rzecz biorąc, to pewnie jemu sprawia przyjemność pieszczenie Ciebie, ale orgazmu od tego nie dostanie, że tak powiem.
Ogólnie rzecz biorąc, to pewnie tak właśnie jest, choć przy sprzyjających okolicznościach to i orgazm może się zdarzyć.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 19:45   #13
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: jak sprawić przyjemność?

Z tego co czytam to nikt nikogo do niczego nie zmusza. Po prostu jesli nie czujesz się gotowa na takie pieszczoty to po prostu tego nie rób. Wszystko ma swój odpowiedni czas.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.