Pytania i porady fryzjerskie - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-15, 01:23   #1381
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Napisz do mnie

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-15, 11:44   #1382
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: pielegnacja wlosow

Hej kochane Opiszê po krótce co mam na g³owie i co chcia³abym mieæ

W³osy naturalne mam ciemne, ostatnio zdekoloryzowane, bo zamarzy³ mi siê ciep³y kasztanowy br±z. Wygl±da³am okropnie wiêc wracam do ciemnych

Jednak jako typ kolorystyczny Stonowana Jesieñ, nie mogê mieæ czarnych w³osów, a takie zawsze wychodzi³y mi ¶rednie-ciemne br±zy.

Uderzam wiêc w farby profesjonalne Chcê mieæ poziom jak na za³±czonym zdjêciu, ¶redni br±z wiêc nie wiem czy braæ 7/0 (czy z³apie) czy od razu 6/0 (czy nie wyjdzie ciemnobr±zowo?) Farbowaæ zamierzam Inebry±, ew. Kolestonem. Najbardziej zale¿y mi na informacji, czy w farbach profesjonalnych odcienie równie¿ wychodz± o ton ciemniej i lepiej braæ ja¶niejszy? Wiadomo, w³os zdekoloryzowany mo¿e ³±tiwej ch³on±æ barwnik.
Ostatnio w³osy przyciemniam tylko saszetkami 4-6 myæ (mam j± na ok. 1 tydzieñ, bo nie mogê znie¶æ tego rudego i ladê ''ciemny blond'', a wychodzi mi w³asnie taki odcieñ jak na zdjêciu nr 4)
Na zdjêciach w kolejno¶ci:
1,2- zdjêcia po dekoloryzacji (na to na³ozono mi Wella CT 6.03 + odrobinê 7)
3. Zdjêcie przed dekoloryzacj± (czrana pofarbowana d³ugo¶æ + naturalny odrost)
4. poziom koloru, który chcia³abym uzyskaæ (najpierw chcê stonowaæ w³osy sam± natur±, póxniej zacznê siê bawiæ w odcienie)
5,6- paleta Inebrya (na ka¿dym zdjêciu 6/0 i 7/0 wychodzi inaczej)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1771.jpg (29,9 KB, 0 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1787.jpg (38,3 KB, 0 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1108.jpg (30,3 KB, 1 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 514_5.jpg (30,3 KB, 1 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg inebrya-paleta-1.jpg (99,3 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg karta_kolorow_farb_inebrya_sklep_fryzjerski_barbers.jpg (201,2 KB, 2 za³adowañ)
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!

Edytowane przez Sovilo
Czas edycji: 2014-11-15 o 11:47 Powód: dopisek
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-15, 23:15   #1383
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Poziom 7- zazwyczaj wychodzi ciemniej, jak br±z. Choæ z 7 siê za bardzo nie lubiê- nak³adane na w³osy dekoloryzowane czêsto maj± nieodpowiedni± (nawet zielonkaw± czy czarn± po¶wiatê), dlatego ja wziê³abym 6 i trzyma³a j± krócej. Oczywi¶cie na 3% oxydancie, skoro przyciemniasz.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-16, 11:20   #1384
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: pielegnacja wlosow

3%...? Sama bojê siê podmieniæ wodê. Inebrya ma 6%, a kiedy¶ na dekoloryzowane robi³am niby profesjonaln± 6/1+3% i mia³am czarne w³osiska niestety. mo¿e w takim razie 7/00? Zawsze bêdzie ciemniej ni¿ zwyk³a 7, prawda? A pisz±c ''zdekoloryzowane'' masz na my¶li tu¿ po zdjêciu farby? Bo ja mam na te rozja¶nione oczywi¶cie farbê (z poziomu 6) + teraz szamponetkê.

Ps. Trzeba czekaæ z na³o¿eniem farby a¿ szamponetka siê ca³kiem sp³ucze?
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-17, 08:35   #1385
lemi
Przyczajenie
 
Avatar lemi
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 11
Obci±æ w³osy czy nie?!

Cze¶æ dziewczyny mam dylemat co do moich w³osków. Moje wlosy sa czasami suche i zniszczone a czasami miêkkie i l¶ni±ce. Nie wiem od czego to zale¿y ale tak jest. Kupi³am sobie suszarko lokowke bo myslalam ze bede umia³a je jako¶ ³adnie u³o¿yæ ale nic z tego. Sa jak szopa a nie potrafie robic sama sobie jakies fryzury ewentualnie zwiazac w kitka. Chcialam je ¶ci±æ do ramion i gdy nie bede sie ukladac badz puszyc potraktowac je prostownica.
Dylemat jest czy obciac czy nie. Co s±dzicie?
lemi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-17, 09:12   #1386
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: Obci±æ w³osy czy nie?!

Obci±æ, a mo¿e nawet krócej ni¿ do ramion.
rochejaqueleinkris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-17, 17:39   #1387
Sathis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ babeczki. Mam standardowy w sumie problem - naturalna brunetka chcia³aby zostaæ ¶redni± blondynk±.
W³oski mam obecnie raz rozja¶nione, przypadkiem - mia³y byæ pasemka L'Oreala (wersja dla brunetek), ale poszala³am i rozja¶ni³am sporo za wiele
Jak ju¿ zaczê³am to teraz chcê wiêcej i - pierwsze foto to moje obecne w³osy. Zdjêcie przy ¿arówce - obecnie mniej pomarañczowe i ¶wiec±ce, bo myjê fioletowym szamponem. Chyba te¿ odrobinê ja¶niejsze.
Druga fotka to mój plan. Odcieñ mo¿e byæ ch³odny lub ciep³y, chocia¿ w ch³odnych mi chyba lepiej.
W domku mam L'Oreal Preference 9.1, zamówi³am oxy L'Oreal (no tylko wyklika³am kup teraz i muszê jeszcze wybraæ %) i planujê zakup odpowiednniego (poleconego) odcienia Majirel. K±piel rozja¶niaj±ca i na to farba, czy próbowaæ schodziæ stopniowo na farbie z oxy 9%. Dodam, ¿e przed rozja¶nieniem w³osy nie by³y farbowane. Farba raczej z popieli, bo wychodzi sporo czerwieni, pomarañczy i ¿ó³ci. Rozja¶nianie stopniowo mi pasuje, bo pracujê w Biurze, chcia³abym unikn±æ "gwa³townych" zmian.

Z góry dziêki serdeczne za pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed.jpg (18,1 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 963e16aaa19b556bb44a35f735d86b5b.jpg (83,2 KB, 8 za³adowañ)

Edytowane przez Sathis
Czas edycji: 2014-11-17 o 17:44
Sathis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 07:06   #1388
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
3%...? Sama bojê siê podmieniæ wodê. Inebrya ma 6%, a kiedy¶ na dekoloryzowane robi³am niby profesjonaln± 6/1+3% i mia³am czarne w³osiska niestety. mo¿e w takim razie 7/00? Zawsze bêdzie ciemniej ni¿ zwyk³a 7, prawda? A pisz±c ''zdekoloryzowane'' masz na my¶li tu¿ po zdjêciu farby? Bo ja mam na te rozja¶nione oczywi¶cie farbê (z poziomu 6) + teraz szamponetkê.

Ps. Trzeba czekaæ z na³o¿eniem farby a¿ szamponetka siê ca³kiem sp³ucze?
Tak, we¼ wtedy /00. Lepiej poczekaæ trochê, by na pewno dobrze wysz³o.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lemi Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny mam dylemat co do moich w³osków. Moje wlosy sa czasami suche i zniszczone a czasami miêkkie i l¶ni±ce. Nie wiem od czego to zale¿y ale tak jest. Kupi³am sobie suszarko lokowke bo myslalam ze bede umia³a je jako¶ ³adnie u³o¿yæ ale nic z tego. Sa jak szopa a nie potrafie robic sama sobie jakies fryzury ewentualnie zwiazac w kitka. Chcialam je ¶ci±æ do ramion i gdy nie bede sie ukladac badz puszyc potraktowac je prostownica.
Dylemat jest czy obciac czy nie. Co s±dzicie?
Spróbuj. Jednak daruj sobie prostownice- to tylko niszczy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Sathis Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ babeczki. Mam standardowy w sumie problem - naturalna brunetka chcia³aby zostaæ ¶redni± blondynk±.
W³oski mam obecnie raz rozja¶nione, przypadkiem - mia³y byæ pasemka L'Oreala (wersja dla brunetek), ale poszala³am i rozja¶ni³am sporo za wiele
Jak ju¿ zaczê³am to teraz chcê wiêcej i - pierwsze foto to moje obecne w³osy. Zdjêcie przy ¿arówce - obecnie mniej pomarañczowe i ¶wiec±ce, bo myjê fioletowym szamponem. Chyba te¿ odrobinê ja¶niejsze.
Druga fotka to mój plan. Odcieñ mo¿e byæ ch³odny lub ciep³y, chocia¿ w ch³odnych mi chyba lepiej.
W domku mam L'Oreal Preference 9.1, zamówi³am oxy L'Oreal (no tylko wyklika³am kup teraz i muszê jeszcze wybraæ %) i planujê zakup odpowiednniego (poleconego) odcienia Majirel. K±piel rozja¶niaj±ca i na to farba, czy próbowaæ schodziæ stopniowo na farbie z oxy 9%. Dodam, ¿e przed rozja¶nieniem w³osy nie by³y farbowane. Farba raczej z popieli, bo wychodzi sporo czerwieni, pomarañczy i ¿ó³ci. Rozja¶nianie stopniowo mi pasuje, bo pracujê w Biurze, chcia³abym unikn±æ "gwa³townych" zmian.

Z góry dziêki serdeczne za pomoc
Zaczê³abym od k±pieli- na 9%. Potem, zale¿nie od efektu, odpowiednio dobrana farba.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 10:29   #1389
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Bardzo proszê o pomoc - jak±/ jakimi farbami profesjonalnymi uzyskam taki kolorek jak w za³±czniku - to wg mnie taki nie za ciemny br±zik z refleksem czerwieni/ fioletu?!
Obecnie farbuje w³osy Artego 6/00 ale mam takie ch³odne, dla mnie nijakie i chcia³abym dodaæ im lekkiego pazura
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bloom_5387035_ED0B8295-A0BE-430F-A5C9-6525533EDE5D.jpg (32,7 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 0002OH8M9J1GB5SJ-C0-F3 (2).jpg (130,8 KB, 1 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 40ed0932bdacbd58ad796db3eb35714a.jpg (29,4 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 299f1ba445dc5971ba0729f5794352db35483d23.jpg (40,0 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 10291062_716998701702317_5435306475657112332_n.jpg (110,5 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg article-0-1579A350000005DC-852_634x891.jpg (99,3 KB, 1 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg katie-holmes-admits-she-is-selfish-about-family-time-04.jpg (137,1 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zoe-Saldana-Icy-Brunette-1.jpg (84,4 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg katie-holmes (1).jpg (40,5 KB, 5 za³adowañ)
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 19:08   #1390
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A ja w³a¶nie marzê o takim kolorze jak Ty

Mam pytanie- znam 2 sposoby farbowania:
1) mieszankê nak³adam na ca³e w³osy, oczywi¶cie zaczynaj±c od odrostu i trzymam przepisowy czas;
2) mieszankê nak³adam na odrost, a przed koñcem farbowania, przeci±gam farbê na d³ugo¶ci (ostatnie 5-10 minut dla od¶wie¿enia koloru).

Teraz mam ulutkê Inebrya i ni w z±b nie rozumie

''Pierwsza aplikacja: na³ó¿ mieszankê na suche w³osy, na ca³ej d³ugo¶ci a¿ po koñce i pozostaw na 20 minut. Nastêpnie na³ó¿ mieszankê na w³osy u podstawy i pozostaw na kolejne 20-25 minut''.


Czy kto¶ mo¿e mi to ³opatologicznie wyjasniæ?
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-21, 07:19   #1391
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
A ja w³a¶nie marzê o takim kolorze jak Ty

Mam pytanie- znam 2 sposoby farbowania:
1) mieszankê nak³adam na ca³e w³osy, oczywi¶cie zaczynaj±c od odrostu i trzymam przepisowy czas;
2) mieszankê nak³adam na odrost, a przed koñcem farbowania, przeci±gam farbê na d³ugo¶ci (ostatnie 5-10 minut dla od¶wie¿enia koloru).

Teraz mam ulutkê Inebrya i ni w z±b nie rozumie

''Pierwsza aplikacja: na³ó¿ mieszankê na suche w³osy, na ca³ej d³ugo¶ci a¿ po koñce i pozostaw na 20 minut. Nastêpnie na³ó¿ mieszankê na w³osy u podstawy i pozostaw na kolejne 20-25 minut''.


Czy kto¶ mo¿e mi to ³opatologicznie wyjasniæ?
Szczerze mówi±c nie wiem co by to mia³o oznaczaæ ale jest jeszcze sposob aby nalozyc farbê na d³ugo¶ci a pod koniec na od NAsady.. z racji tego ¿e w³osy zniszczone bardzo szybko ch³on± pigment z farby a zdrowe odrosty d³u¿ej ale s± blisko g³owy wiêc maj± cieplej i szybciej siê farba utlenia.. czyli jest w miarê wyrownany ten kolor
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 10:06   #1392
Anioleczek4
Przyczajenie
 
Avatar Anioleczek4
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 5
pro¶ba o poradê fryzjera

witam. mam pytanko dotyczace zmiany koloru mój naturalny kolor to sredni/ciemny blond,farbuje w³oski wella koleston 12/1 i wyrównuje koloryt mieszank± touch tej samej firmy....chcialam teraz trochê zmieniæ odcieñ i nie wiem czy wystarczy ¿e wymieni³abym kolorówke touch'a czy muszê farbe równie¿ zmieniæ?? pierwsze zdjecie to jaki chce uzyskaæ a drugie to mój aktualny.....ale pierwszy raz tutaj co¶ piszê i siê nie mogê odnale¿æ i nie wiem czy siê wy¶wietli
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ³adny kolorek.jpg (37,8 KB, 5 za³adowañ)

Edytowane przez Anioleczek4
Czas edycji: 2014-11-22 o 10:21
Anioleczek4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-22, 16:20   #1393
Anioleczek4
Przyczajenie
 
Avatar Anioleczek4
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

witam. moze tutaj mi kto¶ pomo¿e
Chcia³abym troszkê zmienic kolor w³osków mój naturalny to ¶redni/ciemny blond(nie znam sie ) a farbuje na ja¶niutki blond farba wella koleston 12/1 i mieszanka wella color touch wyrównuje, by takiej ró¿nicy miedzy odrostem a reszta nie by³o i zastanawiam siê czy zeby uzyskaæ kolor jaki chce wystarczy zmieniæ mieszankê touch czy i farbê muszê zmienic...?!?! Pierwsze zdjêcie to mój kolor,¶wiat³o mog³o trochê zmieniæ ich rzeczywisty odcieñ-ale stara³am siê a drugie to zdjêcie kolorku który bym chcia³a uzyskaæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10433937_10203034831527917_339024340764516383_n.jpg (63,3 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 10744521_1559440207620463_123659981_n.jpg (25,9 KB, 4 za³adowañ)
Anioleczek4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-22, 17:50   #1394
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Nie musisz zmieniaæ farby, wystarczy zmiana odcienia
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-23, 12:38   #1395
Anioleczek4
Przyczajenie
 
Avatar Anioleczek4
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

to dobra wiadomo¶æ....a mo¿e jeszcze jeste¶ w stanie doradziæ jakich touch'y u¿yæ by uzyskaæ taki kolorek ?? nie wiem czy jestes zfryzjerk± czy na tyle w temacie by mi pomóc :p ja u¿ywam jak wy¿ej wymieni³am wella color touch i mieszam dwa kolorki 9/03 i 9/16....nawet po kolorówce widzê ¿e nie ma co siê sugerowaæ odcieniami bo jak mi fryzjerka powiedzia³a jaki¶ numerków u¿ywa i jak pierwszy raz posz³am kupiæ,bo teraz w domku sobie robie to by³am w szoku bo w tym katalogu wyglada ca³kiem inaczej ni¿ u mnie na g³owie mo¿e która¶ z was u¿ywa touch z wella i mog³a by doradziæ,podzieliæ siê swoimi do¶wiadczeniami b±dz fotkami jak ich w³oski siê prezentuj±......beeeeede bardzo wdziêczna
Anioleczek4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 03:16   #1396
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny co sadzicie o rozjasniaczu BEZ AMONIAKU ,dekoloryzatorze

" LOREAL Majimeches" ( krem +saszetka+oxydant)- Marzysz o idealnych i perfekcyjnych pasemkach i baleja¿u? Ponadto chcia³aby¶, by wygl±da³a ca³kowicie naturalnie i ol¶niewa³ po³yskiem? Teraz Twoje marzenia mog± siê spe³niæ z kremem MAJIMECHESE L’Oreal Professionnel.

Niesamowity po³ysk z kremem MAJIMECHESE
Dziêki niemu rozja¶nisz swoje w³osy a¿ do 5 ton. Ponadto mo¿esz byæ pewna, ¿e Twoje w³osy bêd± wygl±da³y ca³kowicie naturalnie oraz bêd± zachwyca³y swoim po³yskiem.

Sposób u¿ycia:

Zmieszaj 25ml kremu do pasemek z zawarto¶ci± jednej saszetki kremu i stopniowo dodawaj 25ml oxydantu L’Oreal Professionnel ( o maksymalnym stê¿eniu 12%) a¿ do osi±gniêcia jednolitej, kremowej mieszanki. Nak³adaj na suche, nieumyte w³osy. Do tworzenia pasemek u¿ywaj Sweet Meches lub foliê aluminiow±. Nie u¿ywaj Quick Meches lub innych podobnych folii, które nie s± kompatybilne z Majimechese. Czas trzymania:15 minut z u¿yciem ¼ród³a ciep³a – ciep³o równomierne i umiarkowane do 500C; natomiast 35 minut bez ¼ród³a ciep³a. Obficie sp³ucz w³osy wod± i umyæ w³osy szamponem Optimiseur Post-Color .

Ktoras stosowala,,jakie wrazenia ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg krem dekoloryzator LOREAL Majimeches bez amoniaku.jpg (20,1 KB, 1 za³adowañ)
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 03:20   #1397
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

I czy ktoras z Was stosowala farbe" LOREAL DIA RICHESSE " ktorys z chlodnych odcieni ? jak sie sprawuja czy szyko nie schodza ? i czy nie spieraja sie na odcien rudawo-kasztaowy,rudawo- zolty,zloty ?? alo lepsza bedzie farba WELLA KOLESTON odcien 6 /71 ablo z seri natural odcieni 6.0 ?
boje sie ,ze 6.0 odcien -bedzie cieply bedzie wpadal w rudy,spierze sie do rudosci
nie wiem juz...

Poszukuje farby profesjonalej ktora da mi odcein PRAWDZIWY CHLODNY,ale tez nie wsciekla popiel.. cos na styl : Jasny braz popielaty ,Chlodny odcien CAPUCCINO zeby nie spral sie do rudosci ,ani zlota.

I czy to prawda ,ze im wyzszy oxydant dodany do farby ,tym bardziej rude wlosy ??

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-24 o 05:34
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 12:42   #1398
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam
Obecnie mam na w³osach odcieñ 10.23 na 9%oxy, chcê przyciemniæ do 9.3 na 6%, czy jak na³o¿ê normalnie najpierw na odrost a potem na resztê czasu na d³ugo¶æ to siê przyciemni ?
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 20:38   #1399
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 87
katastrofa z odrostami + zdjêcia

(próbowa³am siê naprawdê streszczaæ by¶cie nie musia³y/musieli du¿o czytaæ. Je¶li jest za d³ugo i siê Wam nie chce czytaæ, nie ma sprawy. Ale doceniê gdy kto¶ przez to przebrnie )

Witam, wiêc szybko przechodz±c do rzeczy, mam problem z kolorem w³osów.
W wielkim skrócie:
od ok 3 lat farbujê w³osy, powiedzmy 80% castingiem, reszta to eksperymenty z innymi farbami (trwa³ymi). Mój naturalny kolor to mysi, ¶redni blond, choæ g³owy nie daje bo dawno go nie widzia³am, nawet bym powiedzia³a ciemny blond, wci±¿ mysi, patrz±c na odrost. I zazwyczaj farbujê na wszelkie odcienie br±zu, czekolada, ciemny br±z itd. By³am te¿ ruda, mia³am te¿ mahoniowe w³osy przez chwilê. Tak¿e mój obecny kolor ma w jakim¶ stopniu "resztkê" starych..

To by³ jako¶ czerwiec, mia³am wzglêdny odrost i ciemne w³osy. Ciemne, czyli taki jakby br±z z czerwonaw± nawet po¶wiat± w s³oñcu. I zachcia³o mi siê blondu. Tak, nawali³am sobie blondu. Po czym siê okaza³o, ¿e kolor w³osów siê nie zmieni³ a odrost mia³ kolor ¿ó³tej jajecznicy. Na nastêpny dzieñ polecia³am oczywi¶cie do drogerii i chcia³am wyrównaæ kolor, kupi³am wtedy jaki¶ ¶redni z³oty br±z i trochê mi to przyciemni³o to jajko, ale nadal widaæ by³o ró¿nicê, ale ju¿ mo¿na by³o wyj¶æ z domu. Pó¼niej chcia³am daæ trochê czasu w³osów na odpoczynek i jako¶ pod koniec sierpnia zrobi³am ch³odny br±z z l'oreal preference. Iced Chocolate je¶li siê nie mylê. I wygl±da³am spoko. Pod koniec wrze¶nia chyba powtórzy³am jaki¶ ciemny kolor. Po tym czasie ju¿ nie farbowa³am do tego czasu.
Po jakim¶ czasie kolor mi siê wyp³ukiwa³, i teraz mam kolor w³osów naprawdê fajny, Jest to br±z, taki ciep³y, czekoladowy, z kilkoma ja¶niejszymi partiami z ty³u. I teraz mam dylemat co robiæ z odrostem. I to potrójnym.
Bo ten najnowszy to mój mysi, pó¼niej mam ten jasny a pó¼niej mam jeszcze malutko troche ciemniejszego z kiedy¶ tam i dalej kolor w³osów.
Oczywi¶cie za³±czam zdjêcie, i chcia³am siê zapytaæ jaki kolor farby mi polecacie by jak najbardziej przyrównaæ te moje odrosty do reszy w³osów. Proszê nie sugerowaæ polskich firm takich jak joanna, poniewa¿ w UK nie mam do nich dostêpu. My¶la³am poszykaæ cos z tej serii l'oeral preference. Jakie¶ sugestie?
Wiem, trochê pogmatwana sytuacja, ale bêdê niezmiernie wdzêczna za ka¿d±, KA¯D¡ odpowied¼.
Pozdrawiam x
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20141124_124710_1.jpg (90,3 KB, 18 za³adowañ)
ribermona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 18:23   #1400
dulcetdream19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 1
farbowanie w³osów!! pomocy!

Mialam jasny br±z. Dzisiaj pomalowalam wlosy farba olia odcien blond jednak zamiast mi jej choc rozjasnic wlosy staly sie bardzo ciemne . Stosowalam rozne rodzaje farb za kazdym razem ten sam efekt. Czy to wina wlosow?
dulcetdream19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-26, 09:37   #1401
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomo¶ci: 1 072
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witajcie kochane! Nie wiem czy to odpowiedni w±tek ale zaryzykujê. Szukam w sieci lub stacjonarnie spinek do w³osów tego typu: http://allegro.pl/spinki-z-cyrkoniam...756313063.html, tzn. ¿eby by³y z takim zapiêciem na zatrzask. Na Allegro wszystko wrzucone jest do jednego worka czyli klamry, wsuwki, kokówki, spinki a stron jest 1000, i nie ma rozdzielenia na ró¿nego rodzaju spinki Czy która¶ z Was mo¿e zna sprzedawce/stronê/sklep gdzie jest du¿y wybór taki spinek na zatrzask?
__________________
Kochaj albo Rzuæ!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-26, 19:30   #1402
esy_floresy_20l
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Pomocy !!
Dziewczyny mam ju¿ dosyæ moich w³osów.. Nie mogê wrêcz na nie patrzeæ. S± szare i nijakie, zero blasku i cienkie. Siêgaj± mi trochê za ³opatki s± proste ¿adnego cieniowania ¿adnej grzywki. Nie mam pojêcia co z nimi zrobiæ ¿eby nie by³y takie nudne... nie wiem czy warto ¶cinaæ cienkie w³osy czy zostawiæ d³ugie, czy mo¿na im jako¶ dodaæ objêto¶ci ?
esy_floresy_20l jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-26, 20:29   #1403
aleksjaaa
Rozeznanie
 
Avatar aleksjaaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 841
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

powiedzcie mi prosze jak prostuje sie wlosy na plaskiej szczotce? Tak samo jak na okraglej, ze sie je wywija od dolu?
aleksjaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-26, 21:47   #1404
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie kochane! Nie wiem czy to odpowiedni w±tek ale zaryzykujê. Szukam w sieci lub stacjonarnie spinek do w³osów tego typu: http://allegro.pl/spinki-z-cyrkoniam...756313063.html, tzn. ¿eby by³y z takim zapiêciem na zatrzask. Na Allegro wszystko wrzucone jest do jednego worka czyli klamry, wsuwki, kokówki, spinki a stron jest 1000, i nie ma rozdzielenia na ró¿nego rodzaju spinki Czy która¶ z Was mo¿e zna sprzedawce/stronê/sklep gdzie jest du¿y wybór taki spinek na zatrzask?
FARBY drogeryjne sprawiaja ze po paru myciach wlosy sa plaskie,bez polysku ,sztucznie wygladaja..oszpecaja tylko..
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-27, 00:15   #1405
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny jak uzyskac taki odcien jak na obrazku CHLODNY ,na wlosach srednni blad?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kolor wlosow.jpg (43,9 KB, 3 za³adowañ)
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-27, 12:45   #1406
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Obecnie mam na w³osach odcieñ 10.23 na 9%oxy, chcê przyciemniæ do 9.3 na 6%, czy jak na³o¿ê normalnie najpierw na odrost a potem na resztê czasu na d³ugo¶æ to siê przyciemni ?
Ja bym zaczê³a od do³u, je¶li odrost jest ciemniejszy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka¿ wiadomo¶æ
I czy ktoras z Was stosowala farbe" LOREAL DIA RICHESSE " ktorys z chlodnych odcieni ? jak sie sprawuja czy szyko nie schodza ? i czy nie spieraja sie na odcien rudawo-kasztaowy,rudawo- zolty,zloty ?? alo lepsza bedzie farba WELLA KOLESTON odcien 6 /71 ablo z seri natural odcieni 6.0 ?
boje sie ,ze 6.0 odcien -bedzie cieply bedzie wpadal w rudy,spierze sie do rudosci
nie wiem juz...

Poszukuje farby profesjonalej ktora da mi odcein PRAWDZIWY CHLODNY,ale tez nie wsciekla popiel.. cos na styl : Jasny braz popielaty ,Chlodny odcien CAPUCCINO zeby nie spral sie do rudosci ,ani zlota.

I czy to prawda ,ze im wyzszy oxydant dodany do farby ,tym bardziej rude wlosy ??
To nieprawda.
Z tej marki mia³am 9/22. Dlugo by³ piêkny, ch³odny. Ciekawe farby.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ribermona Poka¿ wiadomo¶æ
(próbowa³am siê naprawdê streszczaæ by¶cie nie musia³y/musieli du¿o czytaæ. Je¶li jest za d³ugo i siê Wam nie chce czytaæ, nie ma sprawy. Ale doceniê gdy kto¶ przez to przebrnie )

Witam, wiêc szybko przechodz±c do rzeczy, mam problem z kolorem w³osów.
W wielkim skrócie:
od ok 3 lat farbujê w³osy, powiedzmy 80% castingiem, reszta to eksperymenty z innymi farbami (trwa³ymi). Mój naturalny kolor to mysi, ¶redni blond, choæ g³owy nie daje bo dawno go nie widzia³am, nawet bym powiedzia³a ciemny blond, wci±¿ mysi, patrz±c na odrost. I zazwyczaj farbujê na wszelkie odcienie br±zu, czekolada, ciemny br±z itd. By³am te¿ ruda, mia³am te¿ mahoniowe w³osy przez chwilê. Tak¿e mój obecny kolor ma w jakim¶ stopniu "resztkê" starych..

To by³ jako¶ czerwiec, mia³am wzglêdny odrost i ciemne w³osy. Ciemne, czyli taki jakby br±z z czerwonaw± nawet po¶wiat± w s³oñcu. I zachcia³o mi siê blondu. Tak, nawali³am sobie blondu. Po czym siê okaza³o, ¿e kolor w³osów siê nie zmieni³ a odrost mia³ kolor ¿ó³tej jajecznicy. Na nastêpny dzieñ polecia³am oczywi¶cie do drogerii i chcia³am wyrównaæ kolor, kupi³am wtedy jaki¶ ¶redni z³oty br±z i trochê mi to przyciemni³o to jajko, ale nadal widaæ by³o ró¿nicê, ale ju¿ mo¿na by³o wyj¶æ z domu. Pó¼niej chcia³am daæ trochê czasu w³osów na odpoczynek i jako¶ pod koniec sierpnia zrobi³am ch³odny br±z z l'oreal preference. Iced Chocolate je¶li siê nie mylê. I wygl±da³am spoko. Pod koniec wrze¶nia chyba powtórzy³am jaki¶ ciemny kolor. Po tym czasie ju¿ nie farbowa³am do tego czasu.
Po jakim¶ czasie kolor mi siê wyp³ukiwa³, i teraz mam kolor w³osów naprawdê fajny, Jest to br±z, taki ciep³y, czekoladowy, z kilkoma ja¶niejszymi partiami z ty³u. I teraz mam dylemat co robiæ z odrostem. I to potrójnym.
Bo ten najnowszy to mój mysi, pó¼niej mam ten jasny a pó¼niej mam jeszcze malutko troche ciemniejszego z kiedy¶ tam i dalej kolor w³osów.
Oczywi¶cie za³±czam zdjêcie, i chcia³am siê zapytaæ jaki kolor farby mi polecacie by jak najbardziej przyrównaæ te moje odrosty do reszy w³osów. Proszê nie sugerowaæ polskich firm takich jak joanna, poniewa¿ w UK nie mam do nich dostêpu. My¶la³am poszykaæ cos z tej serii l'oeral preference. Jakie¶ sugestie?
Wiem, trochê pogmatwana sytuacja, ale bêdê niezmiernie wdzêczna za ka¿d±, KA¯D¡ odpowied¼.
Pozdrawiam x
Polo¿ czekoladê- d³u¿ej na odrost, potem na resztê.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez esy_floresy_20l Poka¿ wiadomo¶æ
Pomocy !!
Dziewczyny mam ju¿ dosyæ moich w³osów.. Nie mogê wrêcz na nie patrzeæ. S± szare i nijakie, zero blasku i cienkie. Siêgaj± mi trochê za ³opatki s± proste ¿adnego cieniowania ¿adnej grzywki. Nie mam pojêcia co z nimi zrobiæ ¿eby nie by³y takie nudne... nie wiem czy warto ¶cinaæ cienkie w³osy czy zostawiæ d³ugie, czy mo¿na im jako¶ dodaæ objêto¶ci ?
Ja bym zostawi³a i pracowa³a nad stylizacja. Próbowa³a dodaæ objêto¶ci. No i dobra pielêgnacja, mo¿e inny kolor?

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Poka¿ wiadomo¶æ
powiedzcie mi prosze jak prostuje sie wlosy na plaskiej szczotce? Tak samo jak na okraglej, ze sie je wywija od dolu?
Prawie tak.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-27, 12:46   #1407
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomo¶ci: 1 072
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka¿ wiadomo¶æ
FARBY drogeryjne sprawiaja ze po paru myciach wlosy sa plaskie,bez polysku ,sztucznie wygladaja..oszpecaja tylko..
yyy? Chyba pomyli³a¶ posty
__________________
Kochaj albo Rzuæ!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-27, 18:52   #1408
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: farbowanie w³osów!! pomocy!

Cytat:
Napisane przez dulcetdream19 Poka¿ wiadomo¶æ
Mialam jasny br±z. Dzisiaj pomalowalam wlosy farba olia odcien blond jednak zamiast mi jej choc rozjasnic wlosy staly sie bardzo ciemne . Stosowalam rozne rodzaje farb za kazdym razem ten sam efekt. Czy to wina wlosow?
Nie. To wina tego, jak ³±czysz farbê z oksy, ile trzymasz na w³osach, jak rozumiesz kolory i poziomy. Ten "blond" to jaki? A twój jasny br±z to na pewno jasny br±z? Bo np. blond poziomu 7 wygl±da dla zwyk³ych ¶miertelników jak br±z
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-27, 20:06   #1409
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym zaczê³a od do³u, je¶li odrost jest ciemniejszy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

Podpowiesz mi jeszcze jak d³ugo trzymaæ na dole ? Czas dzia³ania farby której chcê u¿yæ to 35min.

Z góry dziêki za info
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-27, 21:17   #1410
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyy to prawda ,gdy sie farbowalo,rozjasnialo wlosy farba bez amoniaku to pozniej nastepy razem nie mozna polozyc farby z amoniakiem ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.