Dziewczyny odchudzam sie :D !!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-23, 19:29   #61
anaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 36
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

jak bym czytała o sobie Też mam podobne proporcje ( wzrost i waga) Ale inną budowe ciała :/ nooi jestem tydzień na dietce... A Tobie jak idzie??? 3mam kciuki... Pozdrowionka
anaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 12:46   #62
ada;-)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1
GG do ada;-)
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

czesc jesem tu pierwszy raz i bardzo mi sie tu podoba . ja rówinez tak jak inne dziewzyny jestem duuuzo "przykości" i jak inne dziewczyny odchudzam sie waze 77kg (kiedyś wazyłam 86g) bardzo chce schudnąć i mam nadzieje ze mi sie to uda.Izuniu86 z tego co widze na zdjeciach to ty wcale nie jestes gruba!!! ciesz sie ze tak wygladasz.Mam nadzieje ze uda mi sie tak jak ty schudnać(wystartowalyśmy w sumie z tej samej wagi pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zycze sukcesów w dalszym odchudzaniu buziaki papapa
ada;-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 23:07   #63
krazek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 63
Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Ja odchudzałam się już od szkoły podstawowej i z tego co pamiętam to zawsze od poniedziałku. Oczywiście za każdym razem klapa.

Ostatnie odchudzanie zaczęłam w kwietniu ubiegłego roku, biegałam wraz z mężem codziennie 5km + 50 brzuszków przez 3 miesiące i schudłam 7 kilo. Jadłam przy tym wszystko co uwielbiam, czyli fast fudy, pizze, camemberty(prawie codziennie) tylko na słodycze nie miałam ochoty. Jadłam wszystko ale w umiarkowanych ilościach. Po jakimś czasie zauważułam że pochłaniam mniej jedzenia.
Uważam, że bardzo ważne jest nastawienie psychiczne podczas odchudzania. U mnie nigdy nie sprawdzała się dieta z góry zaplanowana, cały czas wiedziałam co będę jeść za chwilę, za tydzień czy miesiąc, również wszelkiego rodzaju ograniczenia doprowadzały mnie do szału, wciąż myślałam że jestem głodna i torturowałam się. Okropieństwo.

Obecnie jestem w drugiej ciąży i tyję strasznie szybko (w pierwszej przytyłam 25kg i wszystko zgubiłam) i już nie mogę się doczekać kiedy znowu zacznę biegać.
Aha, po bieganiu i brzuszkach miałam jędrne, zbite ciałko.

Dziewczyny, fajnie jest zacząć odchudzanie od jakiegoś wysiłku fizycznego, bo gdy widać pierwsze efekty łatwiej ograniczyć się z jedzeniem (przychodzi to jakby naturalnie, a głodzenie się na siłę uważam za zbytnie znęcanie się nad sobą).
Życzę powodzenia i wytrwania w Waszych postanowieniach!!!
krazek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 19:43   #64
mpoluchowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

czesc dziewczyny!
Podziwiam wasza wytrwałaosc, ja zazwyczaj jak już coś sobie założyłam to wytrzymywałam MAX tydzień! ale zainspirował mnie pomysl odchudzania się od dzisiaj, a ścisle od teraz! wlasnie skonczyłam jeść pizze to może latwiej mi pójdzie
znacie jakieś złote środki? Ja słyszałam, że oprocz oczywiscie cwiczeń i diety, ważne są napoje-ja czasem zamias wody piłam herbate z naturalnych liści: białą i czerwoną, ta druga jest przede wszystkim polecana na odchudzanie.
próbowałyście?
mpoluchowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 20:01   #65
DrSpecjalistaAnnaPikula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Witam nazywam się Dr Anna Pikula chętnie pomogę paniom zrzucić zbędne kilogramy. Zapraszam do współpracy mam dużo czasu skończyłam współpracę z kilkoma paniami i efekty wyszły rewelacyjne szukam nowych pań chcących schudnąć teraz mamy dobry okres dobry czas aby na wiosnę wyglądać szczuplej proszę pisać prywatnie pm. lub meilowo DrSpecjalistaAnnaPikula@w p.pl
DrSpecjalistaAnnaPikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 20:08   #66
opsztykantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Z miasta xD
Wiadomości: 15
Dot.: Re: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Hmmm jak się coś chce bardzo bardzo osiągnąć to jeszcze bardziej dąży się do tego...)) przynajmniej ja tak miałam;P mam 162 w porywach 163 cm wzrostu i warzyłam 75/80 kg było grubo)) powiedziałam sobie że dość tego i czas to zmienić. Nie wprowadziłam żadnej diety poza jedną mała łyżeczka i mała miseczka to taki mój motywator ;DD do tego dołożyłam 100 półbrzuszków i 100 podskoków na palcach) nie powiem w jakim czasie zrzuciłam te kg bo nie pamiętam ale uwierzcie że w bardzo krótkim czasie to mi się udało z czego byłam naprawdę happy) no i rezultat jes taki ze warzę 60 kg jest dobrze)
opsztykantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 10:08   #67
motylekaneta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Ja skorzystałam z pomocy centrum odchudzania i jestem bardzo zadowolona. Przyjaciółka poleciła mi Amplus. Dostałam odpowiednia dla mnie dietę , do tego trochę ruchu i ćwiczeń i czuje się świetnie. Polecam.

Edytowane przez motylekaneta
Czas edycji: 2013-09-25 o 10:12
motylekaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 11:29   #68
persefona89898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 55
Dot.: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

opsztykantka jak ty to zrobiłaś świetny rezultat, 20 kg spadło... co ja bym dała żeby u mnie tak wyszło narazie trzymam kciuki za siebie i walcze
persefona89898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 13:28   #69
Mamba1990
Przyczajenie
 
Avatar Mamba1990
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Den Haag
Wiadomości: 2
Dot.: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Heja polecam z samego rana zaraz po przebudzeniu kazdego dnia wypic szklanke wody. Dzieki temu organizm w ciagu dnia ma mniejsze zapotrzebowanie na jedzenie. warto tez przed kazdym posilkiem wypic szklanke wody , w czasie posilu nie popijac , a po posilku jeszcze jedna szklaneczka wody ;D to naprawde działa. Jesli masz problemy z utrzymaniem deity 1000 kcl to jeszce raz naprawde polecam

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

rownierz trzymam kciuki a jaki masz cel ? ile chcesz schudnac?
Cytat:
Napisane przez persefona89898 Pokaż wiadomość
opsztykantka jak ty to zrobiłaś świetny rezultat, 20 kg spadło... co ja bym dała żeby u mnie tak wyszło narazie trzymam kciuki za siebie i walcze

Edytowane przez Mamba1990
Czas edycji: 2014-04-10 o 13:34
Mamba1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 13:47   #70
izkaa84
Raczkowanie
 
Avatar izkaa84
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 162
Dot.: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

a ja polecam z rana szklankę wody z cytryną
__________________
"Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy" - mój blog: skuteczneodzywianie.pl. Zobacz w jaki sposób udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę
izkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 14:07   #71
marta_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

Cytat:
Napisane przez Mamba1990 Pokaż wiadomość
Heja polecam z samego rana zaraz po przebudzeniu kazdego dnia wypic szklanke wody. Dzieki temu organizm w ciagu dnia ma mniejsze zapotrzebowanie na jedzenie. warto tez przed kazdym posilkiem wypic szklanke wody , w czasie posilu nie popijac , a po posilku jeszcze jedna szklaneczka wody ;D to naprawde działa. Jesli masz problemy z utrzymaniem deity 1000 kcl to jeszce raz naprawde polecam

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

rownierz trzymam kciuki a jaki masz cel ? ile chcesz schudnac?
Ja nie polecam, rano musi być pełnowartościowy posiłek!
marta_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 14:29   #72
izkaa84
Raczkowanie
 
Avatar izkaa84
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 162
Dot.: Dziewczyny odchudzam sie :D !!!

oczywiście bez śniadania ani rusz
Ja robię to w ten sposób, rano wstaję wypijam szklankę wody z cytryną i idę się ubierać, malować itp. a później zjadam śniadanko
__________________
"Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy" - mój blog: skuteczneodzywianie.pl. Zobacz w jaki sposób udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę
izkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 15:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.