Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 15:38   #1501
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Ślady po pryszczach

Właśnie, Norana, napisz coś więcej o tej witaminie B3.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 16:43   #1502
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Ślady po pryszczach

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A ta wit w takiej postaci jest dostepna np w aptece?Orientujesz sie?
z tego co wiem to w aptekach nie ma

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
z czym ja rozrabiasz?z woda czy hydrolatem? Ta witamina jest w proszku.
tak, witamina jest w postaci proszku. ja kupuje zazwyczaj 20-30g i starcza mi na bardzo dłuuugo. Rozrabiam ją w porcjach jednorazowych z wodą mineralną lub tonikiem bezalkoholowym


ogólnie ta witamina jest wielofunkcyjna. świetnie łagodzi podrażnienia, nawilża i rozjaśnia przebarwienia. ja dodają ją też do różnych psiakadeł do włosów - ładnie podkreśla skręt i dobrze nawilża włoski
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 19:53   #1503
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Ślady po pryszczach

gdzie ja mozna dostac i w jakiej cenie jest?
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:34   #1504
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ślady po pryszczach

po co wy tutaj o tym piszecie skoro istnieją już wątki na ten temat?
Można przecież to podłączyć, a nie robić burdel na forum
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 12:09   #1505
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Ślady po pryszczach

burdel jest na forum wlasnie dlatego ze laczone sa watki teoretycznie zwiazane ze soba ale jak chcesz cos znalezc to musisz przejrzec ponad 2tysiace stron i przeczytac mnostwo watkow. Nikt nie ma na to czasu. Nie nasza wina, ze wyszukiwarka zostala zle zaprogramowana
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 15:46   #1506
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ślady po pryszczach

To jak będziesz miała pięćdziesiąt tematów o tym samym tym bardziej nic nie znajdziesz Wyszukiwarka działa prawidłowo, trzeba umieć z niej korzystać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:05   #1507
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Ślady po pryszczach

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To jak będziesz miała pięćdziesiąt tematów o tym samym tym bardziej nic nie znajdziesz Wyszukiwarka działa prawidłowo, trzeba umieć z niej korzystać
no bardzo ciekawe, ostatnio chcąc znalesc kilka roznych tematow wpisuje w wyszukiwarke to co mnie interesuje, dziwnym trafem za kazdym razem nic nieznajduje, mimo ze wpisuje zazwyczaj dokladne nazwy watkow, wpisujac nawet jeden wyraz np. 'przebarwienia' u mnie nieznajduje nic. przez to jej prawidlowe dzialanie, czesto musze szukac recznie, wertujac kilkanascie stron wstecz..
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie

Edytowane przez ejaj
Czas edycji: 2010-02-14 o 17:07
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 17:09   #1508
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ślady po pryszczach

z ciekawości przed chwilą użyłam wyszukiwarki wpisując "przebarwienia" i u mnie wyskoczyła masa wątków oraz postów więc nie wiem o co wam chodzi. Może zgłoście to do administratora, może to wina przeglądarki że wam nic nie pokazuje
Albo przeczytajcie jej instrukcję obsługi
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 00:59   #1509
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Blizny potrądzikowe - wątek zbiorczy

Wyszukiwarka pokazuje w wynikach ten temat w którym ostatnio użyto wyszukiwanego słowa i tak chronologicznie wstecz. Wtedy rzeczywiście coś ciężko znaleźć szczególnie, że np przebarwienie to może być na koszuli, meblu, bucie, paznokciu, tapecie, oprawce okularów i wielu innych rzeczach.
Trzeba ustawić żeby szukało danego wyrazu w tytułach/tagach i jest lepiej.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:13   #1510
sandderka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

witam dziewczynki
chciała bym jakieś rady od Was
czytam właśnie tak te forum, i widzę że nie tylko ja mam takie problemy dlatego mam nadzieje że mi pomożecie

Mianowiscie już od 2 lat nie mogę się pozbyć trądziku, mam duże i bardzo czerowne blizny ( stare) i niekiedy wychodzi mi coś nowego
W tamtym tyg byłam u deramtologa i zapisał mi antybiotyk doxycylinum 100mg oraz maść siarkową!
chciała bym już wyleczyć się z tego i mieć gładką buźke
do tego mam dużo zaskórników i bruzd
dziewuszki ratujcie czego można używać, co mi pomoże??
pozdrawiam sandra
sandderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 18:26   #1511
David1311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Witam wszystkich! Mam nadzieję, ze chłopaki tez sa tu mile widzianiSłuchajcie chciałbym się kogoś poradzić tez mam podobny problem mam małe blizny i czerwone ślady po trądziku chciałem sie tego pozbyc wiec poszedłem do kosmetyczki na kwasy dzisiaj mija 3 dzien a ja nie widze rezultatów nawet skóra mi sie nie łuszczy a czerwone ślady jak były tak sa czy mam czekac dłuzej na efekty? czy wybrac cos silniejszego?
David1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 12:52   #1512
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Blizny potrądzikowe - wątek zbiorczy

Mam problem: borykałam się z trądzikiem dość sporo czasu. Teraz jak coś wyskoczy [chodzi mi o dekolt] to nie często i generalnie daję radę jeśli chodzi o pryszcze. Ale pozostały mi po nich białe plamki - blizny. Wygląda to okropnie, bo jest tego dość sporo (drobne białe plamki). Wiadomo, że skóra na dekolcie jest cienka, dlatego nie chciałabym z jakimkolwiek preparatem przesadzić. Mogłabym używać na dekolt acne derm czy polecacie coś innego? Miałam wizytę u dermatologa, ale zapomniałam się zapytać, a następna za 2mce, a przez 2 mce chciałabym poprawić stan dekoltu. Dodam, że na buzię, plecy i czasami na dekolt stosuję również differin. Proszę o pomoc w nakreśleniu mniej więcej jak mam się zabrać za ten dekolt.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:38   #1513
sylwencjam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Czy usuwa trądzik to nie wiem bo ten problemy w moim przypadku został "potraktowany" kwasem glikolowym.
Wiem natomiast (również z własnego doświadczenia) ze bardzo ładnie usuwa przebarwienia , tyle tylko, że moje przebarwienia miały charakter barwnikowy a nie pozapalny jak to bywa w przypadku trądziku.

Magdadro, piszesz, że twoje "barwnikowe" przebarwienia zostały potraktowane glikolowym. Byłaś u dematologa czy w domu i ew. ile taki zabieg kosztuje? Ja czytałam o peelingu migdałowym (samodzielnym) na Biochemii,ale tez mam "barwnikowe" przebarwienia (po depilacji laserowej zresztą) i chyba w takim razie wybirałabym coś mocniejszego (i może do aplikacji w domu,żeby wyszło taniej). Daj znać.
sylwencjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 09:55   #1514
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez nieznajoma0 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam przebarwienia głównie na policzkach. Zastanawiam się nad zakupem dobrego kremu na blizny. Waham się pomiędzy no scarem a cepanem. Który z tych dwóch daje lepsze rezultaty? Dodam, że przebarwień jest kilka
cepan to maść i raczej nie polecałabym przy trądziku, poza tym na bazie cebuli, więc zapachem sie nie zachłyśniesz
No scar jest gęsty i jakos trudno wykończyć mi pudełko.. Leży sobie.

Na blizny i trądzik najlepiej wybierz Elicinę
Jest wątek, na którym opisałam ten kremik. Jest on ze śluzu ślimaka i mi osobiście najbardziej pasuje. 65 zł na allegro.

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2010-02-20 o 09:57
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 21:12   #1515
misiaczek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
GG do misiaczek13
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Hej dziewczęta;-)
Ja mam ten sam problem - przebarwienia! Nie wiem skąd się one wzięły, może ma to związek z tym, że zaczęłam chorować na niedoczynność tarczycy :-( (bo kiedyś tego nie miałam). Zaczęły mi po prostu wyskakiwać różne krostki (pryszcze) zarówno na twarzy jak i na przedramionach, plecach, udach, dekolcie... Czułam się jak ropucha... dosłownie... i po każdej takiej krostce zostawał ślad... Bez różnicy czy wyciskałam czy też nie... Stosowałam tribiotyk, ale żadnych efektów... no może takie, że był większy wysyp... Potem davercin - tylko skórę mi wysuszył i nic więcej... Tormentiol - dobry ale na ranki, bo wysusza i goi, ale ogólnie zostawia ślady tzn. przebarwienia. Więc go nie polecam! Stosowałam też cepan, ale żadnych efektów. Wyczytałam więc z jakiegoś forum, że dobry jest duac, wiec go zakupiłam i stosowałam. Efekty takie sobie, żadna rewelacja... coś tam zniknęło, wybieliło się ale żebym była zadowolona to nie jestem... Stosowałam także acne- derm to też efekty nie zachwycające. Na początku coś tam działało, ale potem już nie. W końcu zmieniłam dermatologa... Pani doktor bardzo miła, powiedziała że dużo osób ma problemy z przebarwieniami. Napisała mi receptę na maść. Niestety nie jest to maść w tubce tylko robiona w aptece. Zapłaciłam za nią 5 zł Byłam zaskoczona, że tak tanio. Nie pamiętam składu tej maści, ale właśnie mi się kończy i za ok. miesiąc będę u pani doktor to jak coś to Wam napiszę. Stosuję ją już 2 miesiąc i nie wierzyłam, że coś ona poskutkuje, ale efekty widać... może nie są narazie rewelacyjne, ale przebarwienia się rozjaśniają, a te płytsze poznikały...: jupi:
misiaczek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 22:23   #1516
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

A ja tam wciąż trzymam się acne dermu
Zimą, nie wiadomo czemu, w tamtym roku pojawił mi się ostry trądzik na dekolcie, a ja głupia jeszcze z łapami do tych krost leciałam. W efekcie cały dekolt i biust usiany był ciemnymi, brzydkimi przebarwieniami- niektóre były to wręcz blizny. Po 2 miesiącach, większość była dużo mniej widoczna. Po 5 mies nie było widać nic a nic- ani śladu, nawet najmniejszego. Na taki efekt warto czekać
W tym roku sytuacja sie powtórzyła- mam nadzieję, że i tym razem AD nie zawiedzie.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:07   #1517
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez sylwencjam Pokaż wiadomość
Magdadro, piszesz, że twoje "barwnikowe" przebarwienia zostały potraktowane glikolowym. Byłaś u dematologa czy w domu i ew. ile taki zabieg kosztuje? Ja czytałam o peelingu migdałowym (samodzielnym) na Biochemii,ale tez mam "barwnikowe" przebarwienia (po depilacji laserowej zresztą) i chyba w takim razie wybirałabym coś mocniejszego (i może do aplikacji w domu,żeby wyszło taniej). Daj znać.
sylwencjam, wszystkie zabiegi wykonuję u dermatologa estetycznego, w domu jedynie pilling (taki kt. kupuję w sklepie). Ceny za zabieg to 100 - 160zł ale to tez zależy gdzie. Niemniej jednak uważam, że lepiej pójść na taki zabieg do fachowca niż kombinować samemu w domu tym bardziej ze profesjonalne kosmetyki są bardzo drogie. Ceny dochodzą do kilkuset złotych a wiec w tej cenie możesz mieć 3- 4 zabiegi kt. podejrzewam dadzą lepszy efekt niż krem, nawet taki za kilkaset złotych.
magdadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:32   #1518
anastazjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 81
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

ja jestem w trakcie leczenia przebarwień, odstawiłam Cepan, bo na dłuższą metę nic nie dawał. od tygodnia smaruje na noc miejsca z przebarwieniami sokiem z cytryny i muszę przyznać, że daje to efekty.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy
minimalizuje swoje zbiory = odwyk kosmetyczny
41/48
anastazjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:34   #1519
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Cytat:
Napisane przez David1311 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Mam nadzieję, ze chłopaki tez sa tu mile widzianiSłuchajcie chciałbym się kogoś poradzić tez mam podobny problem mam małe blizny i czerwone ślady po trądziku chciałem sie tego pozbyc wiec poszedłem do kosmetyczki na kwasy dzisiaj mija 3 dzien a ja nie widze rezultatów nawet skóra mi sie nie łuszczy a czerwone ślady jak były tak sa czy mam czekac dłuzej na efekty? czy wybrac cos silniejszego?
Witam . Też nowa w tym wątku.
A co do Twojego zapytania, to sądzę, że po prostu kwasy miały za małe stężenie, chociaż 'mądra' kosmetyczka patrząc na Twoją skórę powinna wiedzieć, jakie stężenie będzie najodpowiedniejsze! Możliwe, że to były kwasy "na rozgrzewkę' xD. A potem coś sielniejszego.
.
A co do mnie to też mam blizny i nie wiem co na razie z nimi robić. Używałam kiedyś Lysanelu Activ, który zmienił teraz nazwę na Lysalpha Cicapeel albo activ. Sama nie wiem, bo stosowałam to ze dwa lata temu, ale potem przestałam, bo chyba troszkę za mocne było. No, ale wspaniale usuwa blizny (czy jak ktos nazwał- przebarwienia, bo mnie właśnie to męczy xP).
Na razie daję odpoczynek mojej buzi, bo od niedawna jej stan jest zadowalający .
Pozdrawiam ;D.
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 11:19   #1520
pumki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Blizny, przebarwienia

Witam.

Edytowane przez pumki
Czas edycji: 2010-03-01 o 21:57
pumki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 11:46   #1521
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Blizny, przebarwienia

Wg mnie cepan nie jest na tego typu blizny. Ale na ta po kolczyku moze pomoc. A co do tych po syfkach to jest wiele produktow chociazby acne derm, no scar, skinoren itd. Sa juz watki na te tematy poszukaj w wyszukiwarce a na pewno cos znajdziesz dla siebie
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 12:11   #1522
anastazjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 81
Dot.: Blizny, przebarwienia

po pryszczach sok z cytryny, po kolczyku cepan badz no scar.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy
minimalizuje swoje zbiory = odwyk kosmetyczny
41/48
anastazjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 13:01   #1523
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Blizny, przebarwienia

Zajrzyj do tych wątków zbiorczych:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=przebarwienia - przebarwienia

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=blizny
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=blizny
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=blizny - blizny
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 16:57   #1524
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Blizny, przebarwienia

najlepsza metoda, poucinac paluchy i nie drapac
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 17:47   #1525
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Blizny, przebarwienia

cepan (tańszy odpowiednik contratubexu) jest godny polecania na świeże blizny pooperacyjne, ale niestety ze starszymi bliznami wiele nie zdziała
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 18:07   #1526
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Blizny, przebarwienia

Cepan nie jest polecany na blizny po tradziku.Raczej na wlasnie taki pooperacyjne. A z reszta na sobie sprawdzilam ze mi nie pomogl nic.
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:49   #1527
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Blizny, przebarwienia

Cepan śmierdzi niemiłosiernie,
A tak jak juz wątek jest zeby nie zakladac nowego to mam pytanko :
Jak miałam ok. 11 lat wyskoczyl mi pryszcz w miejscu (czy obok miejsca) gdzie miałam pieprzyk, kurcze nie pamietam czy to był pieprzyk czy pryszcz w każdym razie ojciec zażartował żebym wycięła to żyletką.. oczywiscie wzielam to na serio i zrobilam to co mowil. ;/
Hah dont ask, do tej pory została mi blizna, taka czerwona kropka i chociaz minęły juz 4 lata nadal ją mam chociarz jest troszke mniej widoczna. Czy jest jakis sposob na wyleczenie tego? To dla mnie wazne prosze o odp. ... :brzyda l:
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 21:31   #1528
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Blizny potrądzikowe - wątek zbiorczy

A tak jak juz wątek jest zeby nie zakladac nowego to mam pytanko :
Jak miałam ok. 11 lat wyskoczyl mi pryszcz w miejscu (czy obok miejsca) gdzie miałam pieprzyk, kurcze nie pamietam czy to był pieprzyk czy pryszcz w każdym razie ojciec zażartował żebym wycięła to żyletką.. oczywiscie wzielam to na serio i zrobilam to co mowil. ;/
Hah dont ask, do tej pory została mi blizna, taka czerwona kropka i chociaz minęły juz 4 lata nadal ją mam chociarz jest troszke mniej widoczna. Czy jest jakis sposob na wyleczenie tego? To dla mnie wazne prosze o odp. ...
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 10:53   #1529
magdaa88a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny potrądzikowe - wątek zbiorczy

mam takie pytanie jakiś czas temu miałam robiony peeling ziołowy polski powierzchowne złuszczanie 3 dni temu zrobiłam sobie jeszcze raz w domu ( miałam przeszkolenie z peelingiem) masowałam jakies 6 min w ten dzień byłam zaczerwieniona natomiast na drugi dzień w okolicy żuchwy i na czole pojawiły sie takie jak plama czerwona i wyszły mi na tym żółte krostki czy to mi zniknie samo czy nie co z tym robić?
magdaa88a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:14   #1530
Tiarsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Wa-wy :)
Wiadomości: 27
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Na blizny typu "dziurki" i niewielkie wgłębienia polecam smarowanie ich witaminą E. Ja zauważam poprawę.
Tiarsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.