¿o³te w³osy;/ - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-05-03, 19:06   #1
ahhha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 50

¿o³te w³osy;/


cze¶æ. ;* mam pytanie, wczoraj farbowa³am w³osy wysz³y na górze zolte pod spodem blond, dzisiaj tez farbuje na inny kolor, lecz na pewno nie wyjdzie taki jaki chcia³abym;/ czy mog³abym jutro zafarbowaæ w³osy na ciemny br±z co¶ pod czarny?;(
ahhha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-03, 19:15   #2
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: ¿o³te w³osy;/

Witaj w klubie. Te¿ farbowa³am dzisiaj w³osy i wysz³y ¿ó³te. Jutro chcê zafarbowaæ je na ciemny blond. Wiem, ¿e strasnzie je to dobije, ale nie ma jak wychodziæ z domu tak strasznie to wygl±da :/ Wspó³czujê Ci. Mo¿esz je zafarbowaæ na br±z ale mo¿e to je bardzo os³abiæ.
ayse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-03, 20:00   #3
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 517
Dot.: ¿o³te w³osy;/

Cytat:
Napisane przez ahhha Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ. ;* mam pytanie, wczoraj farbowa³am w³osy wysz³y na górze zolte pod spodem blond, dzisiaj tez farbuje na inny kolor, lecz na pewno nie wyjdzie taki jaki chcia³abym;/ czy mog³abym jutro zafarbowaæ w³osy na ciemny br±z co¶ pod czarny?;(
Teoretycznie mo¿esz, tylko strasznie sobie zniszczysz w³osy..
Nie lepiej by³o i¶æ od razu do jakiego¶ dobrego fryzjera? Kasa by wysz³a niewiele wiêksza - i tak musisz wydawaæ teraz sporo na kolejne farby. Nie mia³aby¶ teraz niechcianego efektu kolorystycznego, a i w³osy by siê tak bardzo nie zniszczy³y, bo fryzjerka by Ci to potraktowa³a profesjonalnymi kosmetykami
Pozdrawiam
agatka222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-03, 20:08   #4
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomo¶ci: 614
GG do doomcia
Dot.: ¿o³te w³osy;/

Fajnie... zescie mnie pocieszyly a ja mialm sobie malowac wlosy!:P
__________________
Bo¿e, daj mi si³ê, bym pogodzi³ siê z tym, czego nie mogê zmieniæ'
doomcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-03, 20:21   #5
ahhha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: ¿o³te w³osy;/

tak wiem, wiem. g³upia jestem. ;/ no ale czasu nie cofne. eh ;/ i co teraz?
ahhha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-03, 20:42   #6
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: ¿o³te w³osy;/

Mo¿e odczekaj trochê czasu i na³ó¿ kolejn± farb± (jaki¶ odcien br±zu) , albo lepiej id¼ do fryzjera On ci doradzi.
ayse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-03, 20:51   #7
ahhha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: ¿o³te w³osy;/

ale za jaki¶ czas, tzn? jak ja z domu nie mogê wyj¶æ. oO a w poniedzia³ek szko³a. chcialabym i¶æ jutro i od razu ¶ciaæ.
ahhha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 20:56   #8
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 517
Dot.: ¿o³te w³osy;/

Cytat:
Napisane przez ahhha Poka¿ wiadomo¶æ
tak wiem, wiem. g³upia jestem. ;/ no ale czasu nie cofne. eh ;/ i co teraz?
A tam zaraz g³upia Ja te¿ przez to przechodzi³am - mam niestety przykre do¶wiadczenia..

Jak chcesz, to pofarbuj sobie na br±z, ale pamiêtaj, ¿e potem bêdzie Ci ciê¿ko z niego zej¶æ w przypadku, gdyby¶ chcia³a wróciæ do blondu
Chocia¿ i tak lepiej br±zem, ni¿ czarnym.. Wiem, bo zniszczy³am sobie okropnie w³osy czêstym farbowaniem na czarno i to farb± z firmy Palette - jak moja obecna fryzjerka to us³ysza³a, to o ma³o zawa³u nie dosta³a
Na szczê¶cie mam ju¿ swoje naturalne w³oski

Jak siê ju¿ zdecydujesz pofarbowaæ kolejny raz, to dbaj o nie - polecam od¿ywkê Henna Treatment Wax
agatka222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-03, 20:56   #9
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: ¿o³te w³osy;/

Hehe , to mamy problem, bo ja te¿ mam szko³e w poniedzia³ek i ¿ó³te w³osy. Jednak jutro je farbujê jak ju¿ wspomia³am na ciemny blond mimo tego, ¿e wiem ¿e siê zniszcz±. Tak¿e nie mogê wyj¶æ z domu :/ To zale¿y od ciebie, ja wolê je zniszczyæ, a potem odbudowaæ , ale mieæ normalny kolor na g³owie Pozdrawiam.
ayse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-03, 20:58   #10
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: ¿o³te w³osy;/

W³a¶nie i te¿ Ci odradzam farby firmy Pallete
ayse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-20, 12:02   #11
dre50
Przyczajenie
 
Avatar dre50
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: ¿o³te w³osy;/

Mia³am dok³adnie taki sam problem. Jestem (a w zasadzie by³am) do¶æ ciemn± szatynk± i zachcia³o mi siê blondu. Po³o¿y³am farbê. Na górze wysz³y ¿ó³te/z³ote nawet nie wiem co to by³ za kolor, a na dole otrzyma³am ³±dny odcieñ blondu. Musia³am co¶ z tym zrobiæ. Kupi³am wiêc kolor ciemnego br±zu i po³o¿y³am tylko na góre. Muszê przyznaæ, ¿e mam teraz niez³± mieszankê kolorów. Wcze¶niej k³ad³am te¿ czarny i podchodz±cy pod rudy. Efekt: mam chyba conajmniej 5 kolorów na g³owie szczególnie od spodu. ))
dre50 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 12:42   #12
karolina1702
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 8
Smile Dot.: ¿o³te w³osy;/

mam ten sam problempomalowalam wlosy na bardzo jasny popielaty blond...a ,ze mialam wczesniej blond paemka i reszte swoich wlosow(taki dosc ciemniejszy blond) wyszly mi zolto siwe...tam gdzie mialam swoje wlosy wyszly ¿ó³te...:/:/ale wiecie co?? umylam kilka razy glowe i troch sie domyly i nie sa az takie zolte prawie sie zlewaja z tamtymi...ale mimo wszystko nie bardzo mi sie to podoba...:/:/ wiec lepiej odczekam sobie z tydzien moze dwa i idê do dobrego fryzjera niech mi cos zrobi moze jakies ciemniejsze pasemka g³owa do góry bêdzie okey
karolina1702 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-20, 16:15   #13
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 418
Dot.: ¿o³te w³osy;/

O ja te¿ mia³am problem w zesz³ym tygodniu z ¿ó³tymi w³osami!Posza³am do fryzjera po mój wymarzony karmelkowy blond,który mia³ powstac na mojej glowie za spraw± balejazu na który sp³uka³am sie calkowicie- wszak dobry fryzjer nie malo sobie liczy!I wróci³am jako ¿ó³ty przybity kurczak,o ile przy o¶wietleniu w salonie moje w³osy wydawa³y mi siê byc ok, tak w domu od razu zobaczy³am ze tryskaja ¿ó³ci± i mia³am ochote kwakaæ.Nastêpnego dnia kupi³am szampon na 24 mycia w kolorze jasny br±z i narazie jest ok,przebijaj± siê karmelowe pasemka i mi siê podoba,nie wiem co bêdzie dalej,ale sposób polecam,to dobre zaleczenie kurczaka.
Mycha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-06, 07:21   #14
mangusta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 328
Dot.: ¿o³te w³osy;/

dziewczyny kupcie sobie szampon REGENAL (wella)..kosztuje ok.17z³..wyp³ukuje tê niezno¶n± ¿ó³æ juz po pierwszym myciu widaæ ró¿nice...ja mam czarne w³oski,i niedawno zrobi³am na nich baleja¿ blond,wysz³y z lekka ¿ó³tawe,ale szampon juz mi pomogl..teraz zamierzam zrobic sobie bia³e w³osy i wiem z do¶wiadczenia ze ten szampon jest nie odzwowny
mangusta87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-06, 11:24   #15
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 8 447
Dot.: ¿o³te w³osy;/

Dziewczyny - je¶li chcecie koniecznie farbowaæ w³osy - wypróbujcie nowy szampon koloryzuj±cy Loreal Casting ( 6-8 tygodni) - jest du¿o kolorów do wyboru, szampon nie zawiera amoniaku, równo schodzi - PAMIÊTAJCIE tylko, ¿eby wybraæ odcieñ ja¶niejszy o ton, lub dwa - od tego, który chcecie osi±gn±æ.

W³osy rozja¶nione mocniej przyjmuj± kolor. Proponujê ciemne blondy, lub jasne br±zy

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18101
http://www.lorealparis.de/minisites/casting/casting.asp
__________________
USZKO {*}

Toksyczny zwi±zek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-06, 11:31   #16
laloja
Raczkowanie
 
Avatar laloja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ma³opolska - raz tu, raz tam
Wiadomo¶ci: 96
Dot.: ¿o³te w³osy;/

Ja równiez polecam REGENAL, sama mam ciemne w³osy, a robie sobie jasne pasemka i w zwi±zku z tym zawsze, ZAWSZE mniej lub wiecej ale zó³ty odcieñ siê pojawia. Dlatego te¿ zawsze albo Regenal albo jaki¶ inny fioletowy szamponik mam na stanie. Wypróbowa³am juz klika ró¿nych jedank Regenal is the best, pomimo tego ¿e stosunkowo drogi. Trzeba go tylko potrzymac na w³osach d³u¿ej ni¿ pisze, ja zaraz po rozja¶nianiu zostawiam go tak na 10 minut i dopiero sp³ukuje. Je¿eli w³osy s± b.¿ó³te to mo¿na trzymaæ nawet d³u¿ej, nic siê nie powinno staæ. Tylko od razu uprzedzam - pozniej OD¯YWKA obowi±zkowa!!! Bo z rozczesaniem problemy na bank...
__________________
Kici, kici...


Nie mieæ nic do zrobienia to ¿adna atrakcja.
Rado¶ci± jest mieæ mnóstwo do zrobienia i tego nie robiæ
laloja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-06, 12:03   #17
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 418
Dot.: ¿o³te w³osy;/

Cytat:
Napisane przez ayse Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj w klubie. Te¿ farbowa³am dzisiaj w³osy i wysz³y ¿ó³te. Jutro chcê zafarbowaæ je na ciemny blond. Wiem, ¿e strasnzie je to dobije, ale nie ma jak wychodziæ z domu tak strasznie to wygl±da :/ Wspó³czujê Ci. Mo¿esz je zafarbowaæ na br±z ale mo¿e to je bardzo os³abiæ.
farbowalas czy rozjasnialas? i co wyszlo z tym ciemnym blondem ? nie wyszly zielone?
gabi86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-06, 20:53   #18
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: ¿o³te w³osy;/

Wiesz co bylo to tak , ze ja je rozjasnialam na blond, a potem farbowalam na ciemny. Naczytalam sie o tym, ze moze byc zielen i mialam wrazenie ze mam zielony leb Ale mam teraz taki slomiany , zlocisty blond. Nie narzekam
ayse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.