Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 16:20   #1
mrowka.bg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Question

Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...


Witam, wszystkie panie. Mój problem może jest trochę oklepany, ale mimo to trochę inny. Mam kłopot z prezentem dla mojego faceta na rocznicę. Otóż już niedługo minie 6 lat od kiedy się poznaliśmy i jak co roku staramy się ten dzień jakoś uczcić Przyjęło się już wsumie od początku że nie dajemy sobie materialnych prezentów. Od jakiegoś czasu nie miałam problemu z pomysłami no ale nic nie trwa wiecznie
Najlepszy prezent jakim go obdarowałam to godzina we dwoje w jacuzzi z szampanem i przekąską w salonie spa. Było nieziemsko... No ale co tu wymyśleć na 6 rocznice? Myślałam również o masażu dla dwojga ale no niestety w moim mieście nie ma takowych. Jedyne co jest zawsze stałą niespodzianką to noc spędzona we dwoje seksowna bielizna i takie tam...
A więc dziewczyny czekam na naprawdę kreatywne z nutką pikanterii pomysły na spędzenie tego dnia
Chcę jeszcze dodać że były już pomysły typu-
prezent jako ja w kokardzie
-striptiz
-przebranie za uczennice, pokojówkę
-masaż z szampanem

Edytowane przez mrowka.bg
Czas edycji: 2010-01-23 o 16:39
mrowka.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:00   #2
Not For Everybody
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Witaj no to może wspólny weekend np. w górach. Najpierw moglibyście poszaleć na stoku a póżniej wieczór spędzony razem

Albo np zaproś swojego TŻ do jakiegoś klubu z karaoke i zaśpiewaj coś dla niego <o ile nie boisz się występów publicznych >

Fajnym pomysłem są też wspólne sesje fotograficzne <forma zależy od Ciebie >
Not For Everybody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:03   #3
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez Not For Everybody Pokaż wiadomość
Witaj no to może wspólny weekend np. w górach. Najpierw moglibyście poszaleć na stoku a póżniej wieczór spędzony razem

Albo np zaproś swojego TŻ do jakiegoś klubu z karaoke i zaśpiewaj coś dla niego <o ile nie boisz się występów publicznych >

Fajnym pomysłem są też wspólne sesje fotograficzne <forma zależy od Ciebie >
Naprawdę świetne pomysły
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:15   #4
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

ten ostatni z sesją szczególnie mi się spodobał
Autorko napewno wypad w góry to bardzo dobry pomysł jak i wspólna sesja <forma zależy od Was> tak jak napisała poprzedniczka Napewno będziecie się świetnie bawić
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:51   #5
carmelca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

A może jakiś duuuuży neon "kocham cię [imię]" . Zabierzesz go na dach wieżowca i stamtąd zobaczy to wyznanie
albo na niebie jakiś helikopter będzie miał przypięty taki ogrooooooomny napis.
Albo wyrukuj dużo dużo dużo ulotek z jakimś waszym wspólnym zdjęciem i jakimiś wyznaniami czy co tam chcesz, zatrudnij kilku studentów na parę godzin i żeby wciskali mu te ulotki np w drodze z pracy.
carmelca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 18:20   #6
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Może to też być album, albo fotografie Ciebie w erotycznej stylizacji, fajnych pozach, seksownej bieliznie, lub też, jeżeli ma to byc cos bardziej romantycznego, to zlepek Waszych wspólnych zdjęć z tyych 6 lat. Mozesz zdjęcia wywołać i ładnie oprawić, włożyc w jakis album, dodać napisy, lub tez wykonać prezentację w komputerze.

Możesz tez wybrać jakieś zdjęcie, które spodoba sie Twojemu TŻowi (sama wiesz najlepiej jakie to ma byc) i zamowic jadalny wydruk (np w tortownia.pl , mam nadzieje ze to nie zostanie odebrane jako reklama:P), który wyłożysz na torcie własnej roboty
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:32   #7
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Pomysły dziewczyn bardzo mi się podobają, na pewno coś z nich wybierzesz.

A mogę zapytać co Twój Tż przygotowuje dla Ciebie? Bo Ty na uszkach stajesz, żeby zaskoczyć, żeby było miło itd. Ciekawa jestem co on ze swojej strony oferuje na takie wyjątkowe rocznice np.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 21:28   #8
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

weekend w górach mi sie spodobał sama mojemu to przygotuje
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 00:17   #9
Bartolomea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 34
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Ja chciałabym zatańczyć dla faceta z klubie ze striptizem. Pogadaj z jego kumplem niech go wyciągnie na striptiz a Ty badź tam pierwsza. Wyskocz w jakiejś sexy bieliźnie, pończochach i masce i w jakimś np ustronnym miejscu zatańcz dla niego - tylko wcześniej musiałabyś pogadac z właścicielem - byłoby ciekawie.
__________________
dr Jarliński Mentor okrągłe 350cc/400cc?
8 kwiecień operacja
przed 75/86
Z wiatrem będzie mu posyłać pocałunki, wierząc, że wiatr muśnie jego twarz i szepnie mu do ucha, że ona ciągle żyje i czekaPaulo Coelho
Bartolomea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 08:39   #10
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez mrowka.bg Pokaż wiadomość
Witam, wszystkie panie. Mój problem może jest trochę oklepany, ale mimo to trochę inny. Mam kłopot z prezentem dla mojego faceta na rocznicę. Otóż już niedługo minie 6 lat od kiedy się poznaliśmy i jak co roku staramy się ten dzień jakoś uczcić Przyjęło się już wsumie od początku że nie dajemy sobie materialnych prezentów. Od jakiegoś czasu nie miałam problemu z pomysłami no ale nic nie trwa wiecznie
Najlepszy prezent jakim go obdarowałam to godzina we dwoje w jacuzzi z szampanem i przekąską w salonie spa. Było nieziemsko... No ale co tu wymyśleć na 6 rocznice? Myślałam również o masażu dla dwojga ale no niestety w moim mieście nie ma takowych. Jedyne co jest zawsze stałą niespodzianką to noc spędzona we dwoje seksowna bielizna i takie tam...
A więc dziewczyny czekam na naprawdę kreatywne z nutką pikanterii pomysły na spędzenie tego dnia
Chcę jeszcze dodać że były już pomysły typu-
prezent jako ja w kokardzie
-striptiz
-przebranie za uczennice, pokojówkę
-masaż z szampanem
A on co dla Ciebie przygotowuje?
Bo póki co to wygląda tak, że zawsze rocznicę spędzacie tak, jak Ty zaplanujesz... może tym razem kup mu jakiś drobiazg i zostaw inicjatywę jemu? Niech on coś wymyśli, a nie co roku Ty
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 10:32   #11
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez carmelca Pokaż wiadomość
A może jakiś duuuuży neon "kocham cię [imię]" . Zabierzesz go na dach wieżowca i stamtąd zobaczy to wyznanie
albo na niebie jakiś helikopter będzie miał przypięty taki ogrooooooomny napis.
Albo wyrukuj dużo dużo dużo ulotek z jakimś waszym wspólnym zdjęciem i jakimiś wyznaniami czy co tam chcesz, zatrudnij kilku studentów na parę godzin i żeby wciskali mu te ulotki np w drodze z pracy.
Mam 20 lat,a dla mnie takie prezenty wydają się tandetne. Słodkie,że aż mdli. To wolę nie wiedzieć co pomyśli dorosły facet na widok helikoptera z transparentem albo ulotek ze swoim zdjęciem
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 11:05   #12
carmelca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Mam 20 lat,a dla mnie takie prezenty wydają się tandetne. Słodkie,że aż mdli. To wolę nie wiedzieć co pomyśli dorosły facet na widok helikoptera z transparentem albo ulotek ze swoim zdjęciem
w takim razie może przedstaw swoje, nie słodkie że aż mdli, pomysły
każdemu podoba się co innego, nawet 50-letniemu facetowi może się spodobać a Tobie 20-letniej nie musi.
btw skąd wiesz ile lat ma facet autorki?
carmelca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:21   #13
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez Bartolomea Pokaż wiadomość
Ja chciałabym zatańczyć dla faceta z klubie ze striptizem. Pogadaj z jego kumplem niech go wyciągnie na striptiz a Ty badź tam pierwsza. Wyskocz w jakiejś sexy bieliźnie, pończochach i masce i w jakimś np ustronnym miejscu zatańcz dla niego - tylko wcześniej musiałabyś pogadac z właścicielem - byłoby ciekawie.
Mega odważnie, podziwiam!
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:29   #14
frozenstrawberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Mam 20 lat,a dla mnie takie prezenty wydają się tandetne. Słodkie,że aż mdli. To wolę nie wiedzieć co pomyśli dorosły facet na widok helikoptera z transparentem albo ulotek ze swoim zdjęciem
Też tak myślę. No może nadały by się do najbardziej mdłych komedii romantycznych
frozenstrawberries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 13:50   #15
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez carmelca Pokaż wiadomość
w takim razie może przedstaw swoje, nie słodkie że aż mdli, pomysły
każdemu podoba się co innego, nawet 50-letniemu facetowi może się spodobać a Tobie 20-letniej nie musi.
btw skąd wiesz ile lat ma facet autorki?
Domyślając się,że nie ożenił się mając 20-25 lat (bo to raczej rzadkość u facetów),dodając 6 lat małżeństwa obstawiam,że jest ok.30stki
A pomysłów na seksowną niespodziankę dla cudzego faceta nie mam bo niby skąd mam wiedzieć co lubi? Dla swojego mogę zrobić choćby całą listę bo go znam. A tak?
W swoim przypadku postawiłabym na weekend w jakimś pensjonacie, seksowną bieliznę+seksowne przebranie związane z jego fantazją. Do tego masaż z olejkiem. Poszłabym pierwsza pod prysznic,wyszłabym normalnie przebrana,a kiedy facet wyszedłby z łazienki czekałabym oparta zmysłowo o ścianę w odpowiednio seksownej bieliźnie z kajdankami/olejkiem/itp. w ręku Na lustrze można by zostawić jakiś gorący napis albo w kabinie prysznicowej
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 14:02   #16
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Domyślając się,że nie ożenił się mając 20-25 lat (bo to raczej rzadkość u facetów),dodając 6 lat małżeństwa obstawiam,że jest ok.30stki
A pomysłów na seksowną niespodziankę dla cudzego faceta nie mam bo niby skąd mam wiedzieć co lubi? Dla swojego mogę zrobić choćby całą listę bo go znam. A tak?
W swoim przypadku postawiłabym na weekend w jakimś pensjonacie, seksowną bieliznę+seksowne przebranie związane z jego fantazją. Do tego masaż z olejkiem. Poszłabym pierwsza pod prysznic,wyszłabym normalnie przebrana,a kiedy facet wyszedłby z łazienki czekałabym oparta zmysłowo o ścianę w odpowiednio seksownej bieliźnie z kajdankami/olejkiem/itp. w ręku Na lustrze można by zostawić jakiś gorący napis albo w kabinie prysznicowej
nikt nigdzie nie pisał, że sa po ślubie
a co do słodkich, że aż mdli prezentów to hmm... każdemu się co innego podoba, myślę że facet doceniłby prezent z takim helikopterem czy ulotkami, chociaż osobiście wg mnie to także lekka przesada
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 14:14   #17
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nikt nigdzie nie pisał, że sa po ślubie
a co do słodkich, że aż mdli prezentów to hmm... każdemu się co innego podoba, myślę że facet doceniłby prezent z takim helikopterem czy ulotkami, chociaż osobiście wg mnie to także lekka przesada
6 rocznica zabrzmiała jakby chodziło o ślub
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 14:38   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

I tak do konca zycia bedzicie robic sobie takie prezenty ?współczuje bo juz przy 6 mam brak weny a co dopiero 20 czy 30.

Nie sądzisz ,że to troche wymyślanie na siłe czegoś ?wdg. mnie zdecydowanie lepsze są przenty ,wyjazdy itp bez okazji ,spontaniczne .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 14:47   #19
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Mi tu z wymienionych propozycji podoba sie sesja... moze byc gorąca
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 14:53   #20
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez carmelca Pokaż wiadomość
w takim razie może przedstaw swoje, nie słodkie że aż mdli, pomysły
każdemu podoba się co innego, nawet 50-letniemu facetowi może się spodobać a Tobie 20-letniej nie musi.
btw skąd wiesz ile lat ma facet autorki?
Niby każdy lubi coś innego, ale dla mnie to też było zbyt przesłodzone i infantylne.

Zresztą, ostatnio prowadząc obserwacje wśród koleżanek zauważyłam, że większość z nich robi jeden ogromny błąd gdy chodzi o prezenty i upominki. Kupuje/organizuje to co sama chciałaby dostać. A to przecież tak nie działa...

Bez urazy dla nikogo, ale za głupotę uważam kupienie facetowi np misia. Co dorosły chłop ma z nim zrobić? Na łóżku postawić? Na szafce koło gazet o samochodach? Wyrzucić nie wyrzuci, wątpię czy coś powie, ale w skowronkach zapewne nie będzie.

A co do organizacji: weekend w górach, może być bardzo miło. Kumpela z facetem czasami bawią się na zasadzie, że idą OSOBNO do jakiegoś klubu/pubu grają jakąś rolę. Ostatnio on był grzecznym intelektualistą/demonem łóżkowym, a ona studentką sztuk pięknych szukającą flirtu Odpowiednia wizualna stylizacja, flirt w pubie, opowiedzenie wymyślonego życiorysu historii i pokój w hotelu Jak ktoś się potrafi wczuć nadaje to podobno niezłej pikanterii. Gdyby to było lato to wieczór za miastem/nad zalewem/stawem/na łące koc, jedzonko, piknik, może kąpiel


Jednak w dalszym ciągu jestem zainteresowana co niecodziennego on oferuje w zamian?
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 15:04   #21
Not For Everybody
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Przy takich okazjach tak właśnie jest,że nie wiadomo co druga osoba zrobi... prezentem na rocznice może być też kolacja w dobrej restauracji i np noc spędzona w ekskluzywnych hotelu<tak dla odmiany>
Not For Everybody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 15:16   #22
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Niby każdy lubi coś innego, ale dla mnie to też było zbyt przesłodzone i infantylne.

Zresztą, ostatnio prowadząc obserwacje wśród koleżanek zauważyłam, że większość z nich robi jeden ogromny błąd gdy chodzi o prezenty i upominki. Kupuje/organizuje to co sama chciałaby dostać. A to przecież tak nie działa...

Bez urazy dla nikogo, ale za głupotę uważam kupienie facetowi np misia. Co dorosły chłop ma z nim zrobić? Na łóżku postawić? Na szafce koło gazet o samochodach? Wyrzucić nie wyrzuci, wątpię czy coś powie, ale w skowronkach zapewne nie będzie.

A co do organizacji: weekend w górach, może być bardzo miło. Kumpela z facetem czasami bawią się na zasadzie, że idą OSOBNO do jakiegoś klubu/pubu grają jakąś rolę. Ostatnio on był grzecznym intelektualistą/demonem łóżkowym, a ona studentką sztuk pięknych szukającą flirtu Odpowiednia wizualna stylizacja, flirt w pubie, opowiedzenie wymyślonego życiorysu historii i pokój w hotelu Jak ktoś się potrafi wczuć nadaje to podobno niezłej pikanterii. Gdyby to było lato to wieczór za miastem/nad zalewem/stawem/na łące koc, jedzonko, piknik, może kąpiel


Jednak w dalszym ciągu jestem zainteresowana co niecodziennego on oferuje w zamian?
A kobieta? Toż to nawet kurzu porządnie nie zbiera
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 15:18   #23
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Ale kobiety to mają jakieś większy sentyment do misiów niż faceci
Ja mam 21 lat, ostatnio dostałam czarnego niedźwiedzia bez okazji i jestem zadowolona :d siedzi u mnie na biurku, jak na niego spojrzę to myślę o TŻ
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 16:30   #24
mrowka.bg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Dziękuje za wiele fantastycznych pomysłów. Jeśli chodzi o rocznicę to napewno skorzystam z kilku pomysłów jedne na teraz drugie w przyszłości. A sprostowanie co do wieku to mamy po 23 lata i nie jesteśmy po ślubie a mój facet często zabieara mnie w jakieś fajne miejsca restauracje wycieczki. Więc napewno to wszystko nie działa w jedną stronę. A prezenty tego typu będziemy sobie robić dopóki nam kreatywności wystarczy i przede wszystkim czasu. Trzeba kożystać dopóki można Podobał mi się pomysł ze wspólną sesją i striptizem. Już kiedyś była podobna sesja ale niestety zdjecia zaginęły razem z pendrivem ( Może tym razem się uda. Te zdjęcie na tort też niezłe. Sama jednak zdecydowałam się jeszcze na kilka pomysłów:
- w pokoiku będzie mnóstwo czerwonych balonów tak aby zajęły prawie cały pokój tzn. podłogę w pokoju no i na łóżku
- do tego na pościeli będą leżały piórka baiałe i czerwone tak aby całą kołdrę zasłoniło
- świeczki
- masaż erotyczny z przebraniem za pielęgniarkę
- szampan i truskawki lub czeresnie
-sesja zdjęciowa tak jak zaleciłyście
- potem wspólny prysznic i coś na ząb no i tak można by było zakończyć wieczór
Co o tym myslicie? Spodoba się co

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Dodam ze sytuacja będzie o tyle gorąca że będzie działa się w akademiku, naszczęscie nie będzie na ten czas nikogo
mrowka.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:00   #25
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez mrowka.bg Pokaż wiadomość
Sama jednak zdecydowałam się jeszcze na kilka pomysłów:
- w pokoiku będzie mnóstwo czerwonych balonów tak aby zajęły prawie cały pokój tzn. podłogę w pokoju no i na łóżku
- do tego na pościeli będą leżały piórka baiałe i czerwone tak aby całą kołdrę zasłoniło
- świeczki
- masaż erotyczny z przebraniem za pielęgniarkę
- szampan i truskawki lub czeresnie
-sesja zdjęciowa tak jak zaleciłyście
- potem wspólny prysznic i coś na ząb no i tak można by było zakończyć wieczór
Co o tym myslicie? Spodoba się co

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Dodam ze sytuacja będzie o tyle gorąca że będzie działa się w akademiku, naszczęscie nie będzie na ten czas nikogo
Baloniki: jeśli już chcesz, to gdzieś je przywiązać. Zagracisz nimi cały pokój, łóżko itd. Jak będą się pętać pod nogami to będą się przebijać. Nieprzywiązane mogą wpadać na świeczki. Będzie jeden wielki huk... Niekoniecznie fajnie.

piórka: no cóż też jestem na nie. Wystarczy podmuch powietrza i piórka po całym pokoju będą fruwać. Łóżko to ma chyba swoje przeznaczenie a lepiące się piórka do spoconego ciała to raczej nic miłego.

świeczki: mogą wprowadzić fajny klimat Weź kilka mis nalej do nich wody i niech na tej wodzie pływają palące się podgrzewacze. Fajnie to wygląda no i bezpiecznie

Reszta też może być.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:49   #26
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Skoro Ty przygotowujesz cały wystrój itp., to co może zrobić Twó Tż? Chyba nic
Balony i piórka nie bardzo rozumiem.
Reszta całkiem fajna
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:54   #27
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez hryzotemis Pokaż wiadomość
Skoro Ty przygotowujesz cały wystrój itp., to co może zrobić Twó Tż? Chyba nic
Balony i piórka nie bardzo rozumiem.
Reszta całkiem fajna
Z tego co autorka pisała to on się rewanżuje od czasu do czasu... Cóż. Ja osobiście nie do końca tak pewne rzeczy widzę. No, ale. Ostatecznie jak faktycznie coś dla niej robi i im taki system pasuje...
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:07   #28
Linu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 32
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Mi tu z wymienionych propozycji podoba sie sesja... moze byc gorąca


Super ten pomysl z sesja Sama bym go wykorzystala ale nie znam dobrego fotografa w mojej okolicy...a moze jakis wieczorek tematyczny??
Linu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:09   #29
mrowka.bg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

Z tymi balonikami to się ten pomysł wziął z tego ze kiedyś moj facet mówił mi tak poprostu że tyle balonów jak by były na łóżku ciekawy był jakby się w nich kochało. Tak porostu rzucił kiedyś tam chyba na sylwka jakiegoś roku. No a ja sobie to przypomniałam Zazwyczaj jest poprostu tak ze odwdziecza mi sie tym wszystkim co dla mnie robi na codzien jego zachowanie w stosunku do mnie. Naprawde wiem ze mnie kocha. A na różnorakie okazje zazwyczaj zabiera na kolacje rób sam ja dla mnie robi, tak to prezenciki takie co kazda z nas lubi; Jest duzo rzeczy które maja dla mnie naprawde wazne znaczenie choc moga wydawac sie małe to dla mnie sa naprawde wazne
mrowka.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:41   #30
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Seksowna i nietuzinkowa niespodzianka dla faceta...

ja nigdy nie martwie się o rocznice- albo organizuje facet, albo...w dzien rocznicy cos sie wymysla ale skoro już, to ja uważam za ciekawy pomysł z sesja- zdjęcia mogłabys zmontowac w album lub kalendarz (jesli chodzi o kalendarz, to musiałyby byc w miare przyzwoite)
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.