Dziwne krwawienie/plamienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 10:09   #1
truskawa03
Raczkowanie
 
Avatar truskawa03
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
Exclamation

Dziwne krwawienie/plamienie


Witam!

Powiem krótko i rzeczowo....

Mam 25 lat... od cok 18 roku życia biorę tabletki antykoncepcyjne....
W niedziele uprawiałam sex... to był lekko ujmując maraton... Przed tym długo nie uprawiała sexu bo byłam sama..... Wczoraj zauważyłam plamienie na papierze toaetowym i dziś tak samo mimo iż jeastem w połowie listka z tabletkami... Czy to możliwe że partner mógł mnie uszkodzić jeśli nie to skąd takie plamienie?
Dodam, że brzuch pobolewa mnie tak jak przed okresem...

Pozdrawiam

Edytowane przez truskawa03
Czas edycji: 2011-05-18 o 10:10
truskawa03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 12:40   #2
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Dziwne krwawienie/plamienie

Cytat:
Napisane przez truskawa03 Pokaż wiadomość
Witam!

Powiem krótko i rzeczowo....

Mam 25 lat... od cok 18 roku życia biorę tabletki antykoncepcyjne....
W niedziele uprawiałam sex... to był lekko ujmując maraton... Przed tym długo nie uprawiała sexu bo byłam sama..... Wczoraj zauważyłam plamienie na papierze toaetowym i dziś tak samo mimo iż jeastem w połowie listka z tabletkami... Czy to możliwe że partner mógł mnie uszkodzić jeśli nie to skąd takie plamienie?
Dodam, że brzuch pobolewa mnie tak jak przed okresem...

Pozdrawiam
Ja miałam to samo, zostało mi 9 tabletek do końca blistra. Wczoraj miałam lekkie plamienie a dziś krwawienie jak przy okresie... Zaniepokoiłam się i byłam u gina. Okazało się, że mam zapalenie przydatków. Dostałam czopki ;] Muszę je brać 10 dni. I też zastanawiam czy może podczas seksu coś mi się "nie uszkodziło" , bo mnie trochę bolało jak się kochaliśmy. Pani ginekolog powiedziała, że krwawienie powinno w ciągu 3- 5 dni ustąpić i nie kazała robić przerwy przy tym opakowaniu, tylko brać już następne...
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 09:01   #3
Viranna
Raczkowanie
 
Avatar Viranna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 313
Dot.: Dziwne krwawienie/plamienie

Podłączę się do tematu i bardzo proszę o odpowiedź kogoś z większą wiedzą niż moja.

Wczoraj pojawiło się delikatne plamienie, lekkie "zaróżowienie" wydzieliny.
Jestem tuż po połówce cyklu, nie stosuję antykoncepcji. Nie współżyję w sensie waginalnym, jestem dziewicą. Ale w sobotę i we wtorek miałam przyjemność z pieszczot palcami. Przyznam, że pieszczoty te w niektórych moment sprawiały lekki ból, ale ze względu na moje niedoświadczenie trudno mi powiedzieć czy to kwestia "nierozciągnięcia" błony dziewiczej, czy może było to już drażnienie szyjki macicy (penetracja była dość głęboka), a może nawet "normalny ból rozkoszy".
Ogólnie czuję się dobrze, nic mnie nie piecze, nie pobolewa (po sobotniej przyjemności czułam lekki dyskomfort w podbrzuszu, ale byłam wtedy mocno spięta, więc może stąd taki efekt).

Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy mogę sobie pozwolić na kolejne zdobywanie doświadczenia
Viranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 11:15   #4
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Dziwne krwawienie/plamienie

Cytat:
Napisane przez Viranna Pokaż wiadomość
Podłączę się do tematu i bardzo proszę o odpowiedź kogoś z większą wiedzą niż moja.

Wczoraj pojawiło się delikatne plamienie, lekkie "zaróżowienie" wydzieliny.
Jestem tuż po połówce cyklu, nie stosuję antykoncepcji. Nie współżyję w sensie waginalnym, jestem dziewicą. Ale w sobotę i we wtorek miałam przyjemność z pieszczot palcami. Przyznam, że pieszczoty te w niektórych moment sprawiały lekki ból, ale ze względu na moje niedoświadczenie trudno mi powiedzieć czy to kwestia "nierozciągnięcia" błony dziewiczej, czy może było to już drażnienie szyjki macicy (penetracja była dość głęboka), a może nawet "normalny ból rozkoszy".
Ogólnie czuję się dobrze, nic mnie nie piecze, nie pobolewa (po sobotniej przyjemności czułam lekki dyskomfort w podbrzuszu, ale byłam wtedy mocno spięta, więc może stąd taki efekt).

Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy mogę sobie pozwolić na kolejne zdobywanie doświadczenia
To może być po prostu "naruszenie" błony dziewiczej
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:41   #5
Viranna
Raczkowanie
 
Avatar Viranna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 313
Dot.: Dziwne krwawienie/plamienie

Chyba jutro udam się do ginekologa i wątpliwości będą z głowy.

Troszkę mnie tylko dziwi, że wczoraj było to minimalne podbarwienie, dzisiaj cały dzień praktycznie nic (pomimo spędzania dnia także w ruchu), dopiero teraz przed momentem znowu coś się ruszyło i to nawet więcej niż wczoraj.
Poza tym (jakkolwiek głupio to zabrzmi) po autooględzinach stwierdzam, że tak zewnętrznie wszystko jest w takim stanie w jakim było.

ech, czuję się jak skończona idiotka
Viranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.