Cel: Zgrabna sylwetka i zmiana nawyków żywieniowych, czas start! :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 16:21   #151
wizazanka_z_minhiriath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 55
Dot.: Cel: Zgrabna sylwetka i zmiana nawyków żywieniowych, czas start! :)

Cytat:
Napisane przez joasia4786 Pokaż wiadomość
heh wkurza mnie dzisiaj wszystko ;/ to, że waga zamiast spadać to stoi w miejscu ;/ta głupia pogoda i te wszystkie urzędy, które musiałam dzisiaj zaliczyć ;/ 6 godzin prawie stania w kolejkach i czekania a wszystko po to, by opłacić jedno auto! heh...;/
Uu, współczuję tak długiego stania w kolejkach. Zobaczysz, pewnie niedługo waga drgnie, może ten zastój jest chwilowy A pogoda i mnie wkurza...

Ja dziś byłam na ponad godzinnym spacerze plus rano z 15 minut ćwiczyłam... niestety tak krótko, bo mam okres i czuję się dość kiepsko. Moja kondycja nadal nie jest najlepsza na chodzenie po górach- a już za kilka dni wyjazd
wizazanka_z_minhiriath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 20:36   #152
Ala667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 312
Dot.: Cel: Zgrabna sylwetka i zmiana nawyków żywieniowych, czas start! :)

Ja od poniedziałku chodzę na kurs i nie mam czasu usiąść do kompa

Jutro może uda mi się wejść na wagę to zobaczę czy coś drgnęło.Dzisiaj była u mnie znajoma i stwierdziła, że schudłam ładnie. Tylko waga minimalnie, może to że na tym rowerku śmigam to się ciało wysmukliło.
Miesiączkę na szczęście dzisiaj dostałam więc apetyt na słodycze mniejszy.
Jadam ostatni 4 posiłki, bo rano śniadanko, jogurcik, obiadek na kursie i kolacja w domu czasami jeszcze owoc w między czasie. Ale nie podjadam bo nie mam kiedy, więc jestem zsdowolona z siebie.
__________________
18.01.2013 87kg
cel na koniec roku 77kg-powoli, ale skutecznie
Obecna waga 85,4 kg
www.cudenkaalicji.pl
http://alicja-bizuteria.blogspot.com
Ala667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 10:04   #153
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Cel: Zgrabna sylwetka i zmiana nawyków żywieniowych, czas start! :)

U mnie waga stoi.. 3 albo 4 dzień. Muszę jakoś temu zaradzić. Zaraz biorę się za cwiczenia. MI się chyba już @ skończył, więc pójdę może na basen kryty, bo pogoda za oknem nie dopisuje..
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 13:31   #154
joasia4786
Zakorzenienie
 
Avatar joasia4786
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ****
Wiadomości: 3 987
Dot.: Cel: Zgrabna sylwetka i zmiana nawyków żywieniowych, czas start! :)

Ja wczoraj 8min abs, legs, buns, arms i stretch dzisiaj przynajmniej godzinka na rowerku
joasia4786 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:38   #155
wizazanka_z_minhiriath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 55
Dot.: Cel: Zgrabna sylwetka i zmiana nawyków żywieniowych, czas start! :)

Hej Dziewczyny!
Wróciłam wczoraj z gór, wchodzę na Wizaż i patrzę, że wątek chyba umarł... Może jednak któraś z Was jeszcze tu zagląda???

U mnie z odchudzaniem i nowymi nawykami wreszcie do przodu! Na początku "walki" ważyłam 64 kg, a teraz po powrocie z gór ważę 60,3 !
Mam nadzieję, że schudnę jeszcze trochę Dużo ruchu rzeczywiście pomaga, dopiero w górach zorientowałam się jaką mam kiepską kondycję. Pierwszego dnia miałam spore problemy z wejściem od dworca kolejowego pod skocznię, ostatniego dnia pobytu już żadnych
Dziś za półtorej godzinki zamierzam sobie około pół godziny poćwiczyć - na pewno porobię brzuszki, skłony i rowerki.
wizazanka_z_minhiriath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:39   #156
Ala667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 312
Dot.: Cel: Zgrabna sylwetka i zmiana nawyków żywieniowych, czas start! :)

Cytat:
Napisane przez wizazanka_z_minhiriath Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Wróciłam wczoraj z gór, wchodzę na Wizaż i patrzę, że wątek chyba umarł... Może jednak któraś z Was jeszcze tu zagląda???

U mnie z odchudzaniem i nowymi nawykami wreszcie do przodu! Na początku "walki" ważyłam 64 kg, a teraz po powrocie z gór ważę 60,3 !
Mam nadzieję, że schudnę jeszcze trochę Dużo ruchu rzeczywiście pomaga, dopiero w górach zorientowałam się jaką mam kiepską kondycję. Pierwszego dnia miałam spore problemy z wejściem od dworca kolejowego pod skocznię, ostatniego dnia pobytu już żadnych
Dziś za półtorej godzinki zamierzam sobie około pół godziny poćwiczyć - na pewno porobię brzuszki, skłony i rowerki.
Gratuluję
U mnie niestety z ruchem kiepsko jakoś nie mogę zacząc. Jedyne co to jeżdzę na rowerze na zajęcia.
__________________
18.01.2013 87kg
cel na koniec roku 77kg-powoli, ale skutecznie
Obecna waga 85,4 kg
www.cudenkaalicji.pl
http://alicja-bizuteria.blogspot.com
Ala667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 20:04   #157
trusssssssskaweczka
Raczkowanie
 
Avatar trusssssssskaweczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 357
Dot.: Cel: Zgrabna sylwetka i zmiana nawyków żywieniowych, czas start! :)

Ja też niedługo jadę w góry i może waga trochę drgnie bo wciąż ważę te 54 kg....
trusssssssskaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 22:11   #158
wizazanka_z_minhiriath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 55
Dot.: Cel: Zgrabna sylwetka i zmiana nawyków żywieniowych, czas start! :)

Cytat:
Napisane przez trusssssssskaweczka Pokaż wiadomość
Ja też niedługo jadę w góry i może waga trochę drgnie bo wciąż ważę te 54 kg....
Na pewno drgnie, nie martw się tylko musisz trochę po tych górach pochodzić, a nie powiedzmy większość część dnia tam w pokoju siedzieć. Ja jak byłam w górach prawie cały czas lało, ale w miarę możliwości nawet jak było błoto starałam się chodzić po szlakach.
wizazanka_z_minhiriath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 20:15   #159
trusssssssskaweczka
Raczkowanie
 
Avatar trusssssssskaweczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 357
Dot.: Cel: Zgrabna sylwetka i zmiana nawyków żywieniowych, czas start! :)

Cytat:
Napisane przez wizazanka_z_minhiriath Pokaż wiadomość
Na pewno drgnie, nie martw się tylko musisz trochę po tych górach pochodzić, a nie powiedzmy większość część dnia tam w pokoju siedzieć. Ja jak byłam w górach prawie cały czas lało, ale w miarę możliwości nawet jak było błoto starałam się chodzić po szlakach.
Mam nadzieje że cały czas nie będzie lało. Tyle mamy w planach i ciężko będzie to zrealizować w deszcz. A jak wszystko będzie ładnie to przynajmniej poprawię swoją kondycję bo jest kiepska
trusssssssskaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.