Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 23:00   #1711
vieera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 48
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;28925663]650 zł za 6 zabiegów? Wcale nie tak dużo.
Tylko ciekawe jak ze skutecznością tego. Jak długo efekt jest widoczny? Jakie efekty uboczne? Jakieś opuchlizny, siniaki po?

"Molekularny głęboki masaż Akustyczna fala dociera w głąb skóry, stymulując komórki oraz stymulując wzrost temperatury przyspiesza przemianę materii i mikrocyrkulację.
Wymiana jonowa. Fala akustyczna wzmacnia funkcję przepuszczalności membrany komórki, przyspieszając wymianę jonową na zewnątrz i wewnątrz komórki."- ciekawe jak to się ma do za cienkiej skóry pod oczami, która jest zazwyczaj powodem widoczności sińców???
[/QUOTE]

No to może ja sie wypowiem , ale tak w wielkim skrócie , bo o workach i mojej walce mogę dlugo i w nieskonczonośc ..bo walczę z nimi od ponad 15-tu lat
Moje są efektem zastojów limfatycznych i chorej tarczycy ( niedoczynność tego gruczolu to m/in opuchniete oczy i worki)
a teraz krótko
TAK to co powyżej DZIALA
ale ja zrobilam inaczej , domowym sposobem

zakupilam aparat z ultradzwiekami ,(taki do masażu twarzy)
jonową maske do cery wrazliwej , można ja stosowac pod oczy,( żadne algi i inne takie bo nie wnikają w głębsze obszary skóry) Tylko żadne forte i mocno dzialające do twarzy bo wypalicie skorę pod oczami !
platki kolagenowe po 2 zl sztuka na all..( po masce jonowej)
i zastosowalam masaż limfatyczny ( który w zasadzie stosuję co wieczor nakladając krem)

efekt ?
Brak worów
Od 3 tygodni nie mogę napatrzyc sie w lusterko ubylo mi nie 10 ale 20 lat , skora ladnie napieta , gladka , cienie sie rozjasnily ( ale one nie byly i nie są moim problemem bo sa niewielkie) oko wreszcie ujrzalo swiat a ja ,,, a ja zastanawiam sie tylko dlaczego tak pozno

Dlaczego zaden z lekarzy nie zlecił badan ( worki to objaw m/in wlasnie tarczycy, nerek albo niedrożności, zastojow limfy ).
Wam mogę tylko poradzic jedno , poprosic lekarza o badania i nie dac sie zbyc tak jak mnie zbyto że taka wasza uroda . Bzdura.

A doraznie mozna zakupic maske ( ja jonową tylko jedną namierzylam) inne można sobie darować ( to piszę z autopsji), platki i to co najwazniejsze poszukać na YT filmikow z masazem limfatycznym twarzy ze szczególnym uwzględnieniem oczu ! .
Mnie wystarczyl tydzien i wory zniknęly.
Niemożliwe ale prawdziwe.
Acha , aparat niekoniecznie , ale przyspiesza rozbicie poduszeczek .
A maseczkę jonową możecie zakupic wspolnie i ją ""rozebrać" np na zakupowym. Jest bardzo wydajna i nanosi sie ją niewiele .

Pozdrawiam i mam nadzieję że pojawi sie wkrótce więcej postów że worki odeszły w zapomnienie .

Edytowane przez vieera
Czas edycji: 2011-09-01 o 00:12
vieera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:20   #1712
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

A ja na przykład nie mam worków, tylko po prostu ogromne fioletowe sińce. Myślisz, że to by pomogło? :P
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 00:10   #1713
vieera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 48
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A ja na przykład nie mam worków, tylko po prostu ogromne fioletowe sińce. Myślisz, że to by pomogło? :P
Ishani tego to nie wiem bo ja w calym moim dośc dlugim zyciu koncentrowalam sie na ..workach
Ale jesli mogę doradzic , to sprobuj może stosowac kosmetyki azjatyckie pod oczy , mam na mysli ichnie maseczki kremy pod oczy . Oni bardzo dbaja by miec jak najbardziej biala skorę i przyznam szczerze że ich kosmetyki wybielające są bardzo dobre . Ale since jak wiesz to szerszy problem - plytko unaczynione żylki , cienka skora itp . Ale mozna chociaz sprobować, może coś chociaz trochę pomoże.
Na zakupowym dziewczyny rozbierają ich produkty , można kupic rózne probki i produkty .
vieera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 12:25   #1714
koko992
Przyczajenie
 
Avatar koko992
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Właśnie także robią mi się takie fioletowe sińce pod oczami, a prowadzę taki tryb życia, że nie zawsze mogę pozwolić sobie na wystarczającą ilość snu, czy wyżej wymienione produkty mi pomogą?
koko992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 08:38   #1715
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Daiquiri79 ja mam tak samo jak Ty, ale niestety moja mama tez tak ma więc wydaje mi sie że te "wory" mogą być dziedziczne - taka budowa twarzy. Ale zauważyłam że od spania na brzuchu sa bardziej widoczne
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 18:29   #1716
Apostoleanu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Hej, też mi się zaczął problem z "worami" pod oczami, chyba z komputera... kupiłem już naście kremów i żelów i jak nie uczulenie to brak efektow... nakłady z herbaty, kompresy... i nic ... już nie wiem co mam zrobić... pomóżcie... mogę dać nawet 100 zł byle żeby była gwarancja że pomoże..
Apostoleanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 10:29   #1717
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Niekoniecznie od komputera, jeśli wysypianie nie pomaga, to po prostu ujawniły się cienie genetyczne (u mnie od około 10 roku życia).

SZCZERZE i wszystkim polecam plastry na cienie pod oczami z Telezakupów Mango, bo widocznie rozjaśniają cienie, do tej pory to najlepszy produkt na cienie pod oczami. Nie jest drogi - 19zl za 4 pary, każdą parę można stosować kilkakrotnie, ale nie wiem ile, bo nie podają tego na opakowaniu, wiem, że za 2 raz jeszcze działają. No i trzeba je kłaść na powiekę na około 45min, a działają później około 12 godzin.

Byłam też na laserowym usuwaniu sińców - 4 zabiegi z z aplikacją kwasu hialuronowego. Wydałam 218zł na same zabiegi, pani kosmetyczka, która rzekomo lub faktycznie współprodukuje kwas hialuronowy kazała mi koniecznie zakupić buteleczkę - kolejne 50zł, a na koniec krem pod oczy za 70zł., również jej produkcji. Łącznie 338zł i efekty mniejsze niż po plastrach Mango. Poza tym, 1 zabieg z groupona odwaliła, nie realizując wszystkich punktów, np. nie było maski algowej.
Moim zdaniem to oszustka, gwarantowała mi, że jej zabiegi zadziałają.



NIE POLECAM salonu:

Salon Kosmetyczny Naturalne Piękno
ul. Żelazna 69a, 30, domofon 230 ,
Telefon kontaktowy: 728-611-017

http://okazik.pl/warszawa/deal/32-z%...e-kosmetycznym
__________________
"Piękno to coś, co mamy w sobie, co odbija się w naszych oczach."
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 20:50   #1718
lukasz122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

witam...
przeczytalem kilkanascie postow w ww temacie jest ich zbyt wiele by przeczytac calosc

ja opisze tutaj moj przypadek byc moze ktos ma podobny a nie wie jak go rozwiazac

cierpie na problem podkrazonych oczu z tym ze nie taki jak tutaj wiekszosc opisuje typu sine zaraz pod samym okiem

moj problem polega na podkrazonych oczach silnie czerwone podkrazenia tak jakby przetarte to jest ponizej tej sinizny ktora wiekszosc ludzi ma wyglada to tak jakby od narkotykow lub czegos podobnego jak wampir...

cierpie na to od dziecinstwa a powodem jest nic innego jak papierosy !!! to od jarania fajek robia sie takie oczy to jest cos jak alergia jakis czas temu mialem okazje sie przekonac pale od 17 tu lat w pewnym momencie rzucilem palenie po okolo pol roku zaczerwienienia znikly... nie palilem przez 2 lata zaczalem niestety na nowo i podkrazenia powrocily to jest tez min. efekt brania lekow uspokajajacych + swiatlowstret

niebawem mam nadzieje rzuce palenie ponownie i juz do tego nie wroce i wszystkim innym zycze tego samego

powtarzam raz jeszcze nie pisze o sinych oczach itd.. to jest efekt czego innego tylko o podkrazonych oczach na czerwono niczym vampir natarte itd
lukasz122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 14:17   #1719
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
wczoraj na KWC wyczytałam, że zwykły żel arnikowy z flosleku ma dobre recenzje jeśli chodzi o używanie go pod oczy, na cienie, a nie na stłuczenia i obrzęki. Czy ktoś używał i może coś na ten temat powiedzieć?
Ja używam- cienie są dalej ale nie ma opuchnięć (ja mam "opadające" powieki), mozna spróbować...
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:42   #1720
baska89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Witam czy ten wątek jest jeszcze aktualny? bo nie widze żadnych postów od grudnia...
Proszę o poradę w kwesti zatuszowania cieni pod oczami.
Sine podkowy mam od 7 r.ż. (odkąd zaczęłam chorować: astma, alergia, choroby skóry...) Podobno cienie w moim przypadku są wynikiem atopowego zapalenia skóry. No i właśnie... ona jest zawsze blada (blado-żółtawa) i straszne wysuszona, przez co makijaż jeśli jest delikatny to daje niewiele, a jeśli mocniejszy, wygląda nienaturalnie (kosmetyki słabo stapiają się z suchą skórą). Wracając do cieni. Używam korektora z maybelline, mineralnego i jest względny ale pod koniec dnia jakby się ważył (dziwne biorąc pod uwagę że to jest typowe na skórze tłustej?) i nejlepiej jeśli zmyję makijarz i wykonam go od nowa... Pan stik z maxfactor odpada bo jest za gęsty i zbiera sie w zmarszczkach pod oczami. Jaki kosmetyk mogłybyście mi polecić? Słyszałam, że najodpowiedniejszy bedzie dla mnie niebieski i że taki ma Clarena ale wogóle nie wiem gdzie go dostać i podobno jest drogi:/
Jaki kolor cienie do oczu byłby odpowiedni? kolor tęczówki- zielony, więc teoretycznie róże, fiolety i brązy ale wtedy wyglądam totalnie jakby ktoś podbił mi oko...
Trochę się rozpisałam... mam nadzieję, że nie macie mi za złe... Bardzo proszę o pomoc...
baska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:57   #1721
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Moje bardzo widoczne cienie najlepiej ukrywają/ły:
korektory mineralne typu edm, clinique all about eyes concealer, jeszczedobry jest ten zagraniczny korektor maybellina, dostępny na allegro.
Zajrzyj do kwc, większość jest naprawdę niezła ^^
Ja mam też paletkę korektorów kryolanu, i świetnie kryje, tyle, że jest strasznie ciężki pod oczy, więc jego najlepiej stosować na specjalne okazje :P
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 15:48   #1722
baska89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Dzieki więc poszukam czegoś nowego...
baska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 16:46   #1723
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

mi jeszcze pomaga Vichy dermablend podklad kryjący uzywam tylko do cieni pod oczami.
I najbardziej polecam Helena Rubinstein korektor pod oczy, jest bardzo dobry. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...zy.html&next=1
Na mnie meybelline działa srednio. Uzywałam juz bardzo duzo korektorów.
Na równi z HR jest Biotherm Forget it ale trudno dostepny. chyba tylko na allegro i to rzadko no i na ebayu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...concealer.html
i nie polecam Yves SL https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...at.html&next=1 on rozświetla a nie maskuje. Dla rozswietlenia jak najbardziej ale krycie słabe
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 17:10   #1724
ziomaska
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2016
 
Avatar ziomaska
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 288
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

A na moje sińce nic mi chyba nie pomoże, mam je non-stop. Nawet gdy się dobrze wyśpię...
Chyba już taka moja uroda, nie?

Proszę o kliki
__________________
ziomaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 14:27   #1725
KiyokoSenpai
Przyczajenie
 
Avatar KiyokoSenpai
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: żyły pod oczami

Cytat:
Napisane przez SABRINKA Pokaż wiadomość
Spróbowałabym dermacolu. Wlasnie czytam troche o nim. Jaki kolor byście mi poleciły na zatuszowanie tych cieni pod oczami?
ja używam dermacolu, najjaśniejszy bo mam jasną cerę, ale ostatnio nastały cieplejsze dni i twarz mi się opaliła, więc czas chyba nabyć nieco ciemniejszy odcień.. bez niego nie wyobrażam sobie wyjścia z domu, te żyły są tak okropne.. w dodatku nie spotkałam nikogo z takim problemem jak mój.

ja nakładam go bardzo dużo, najpierw biorę coś cienkiego, np ściągam watę od patyczków tych do uszu, i jazda, po tych liniach gdzie są żyłki i lekko rozcieram, ale muszę uważać, żeby cały obszar pod oczyma był mniej więcej takiego samego koloru, później gdy mi się uda pudrem sypkim. czasem poprawiam po zapudrowaniu i jeszcze więcej tego dermacolu. trwa to jakąś godzinę, pod jednym i drugim okiem.. ale po czasie robią się takie jakby.. zmarchy. wiecie, gdy się uśmiecham.
mam 16 lat i wygląda jakbym już miała zmarchy. i jak tu pójść do jakichś znajomych np na noc? albo wyjechać gdzieś? przecież w końcu będę musiała zmyć ten makijaż.. a i tak mam problemy z samoakceptacją.
z jednej strony mam jedną żyłkę, wygląda jakby mi ktoś przyłożył, czy co, z drugiej strony widocznych jest kilka żyłek. co prawda da się je całkiem zakryć, jeśli poświęci się na to więcej czasu, ale to strasznie męczące i w dodatku robić to codziennie.. poza tym po jakimś czasie pod oczyma robią się te 'zmarszczki'. i nie mogę znieść, kiedy ktoś patrzy mi prosto w oczy, ponieważ od razu się zastanawiam czy widać te żyły, czy nie widać, czy prześwitują, a może w tym świetle widać, a te zmarszczki.. męczarnia. nienawidzę swojej twarzy

Edytowane przez KiyokoSenpai
Czas edycji: 2012-06-08 o 14:29
KiyokoSenpai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 14:48   #1726
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: żyły pod oczami

Cytat:
Napisane przez KiyokoSenpai Pokaż wiadomość
ja używam dermacolu, najjaśniejszy bo mam jasną cerę, ale ostatnio nastały cieplejsze dni i twarz mi się opaliła, więc czas chyba nabyć nieco ciemniejszy odcień.. bez niego nie wyobrażam sobie wyjścia z domu, te żyły są tak okropne.. w dodatku nie spotkałam nikogo z takim problemem jak mój.

ja nakładam go bardzo dużo, najpierw biorę coś cienkiego, np ściągam watę od patyczków tych do uszu, i jazda, po tych liniach gdzie są żyłki i lekko rozcieram, ale muszę uważać, żeby cały obszar pod oczyma był mniej więcej takiego samego koloru, później gdy mi się uda pudrem sypkim. czasem poprawiam po zapudrowaniu i jeszcze więcej tego dermacolu. trwa to jakąś godzinę, pod jednym i drugim okiem.. ale po czasie robią się takie jakby.. zmarchy. wiecie, gdy się uśmiecham.
mam 16 lat i wygląda jakbym już miała zmarchy. i jak tu pójść do jakichś znajomych np na noc? albo wyjechać gdzieś? przecież w końcu będę musiała zmyć ten makijaż.. a i tak mam problemy z samoakceptacją.
z jednej strony mam jedną żyłkę, wygląda jakby mi ktoś przyłożył, czy co, z drugiej strony widocznych jest kilka żyłek. co prawda da się je całkiem zakryć, jeśli poświęci się na to więcej czasu, ale to strasznie męczące i w dodatku robić to codziennie.. poza tym po jakimś czasie pod oczyma robią się te 'zmarszczki'. i nie mogę znieść, kiedy ktoś patrzy mi prosto w oczy, ponieważ od razu się zastanawiam czy widać te żyły, czy nie widać, czy prześwitują, a może w tym świetle widać, a te zmarszczki.. męczarnia. nienawidzę swojej twarzy
Niestety, ale dermacol może i dobrze kryje, ale ma z kolei tragiczny, ciężki skład. Myślałaś o korektorach mineralnych? Nie będziesz musiała się bawić w te wszystkie pudry i inne pierdoły, dobierzesz sobie odpowiedni kolor i maskowanie ich nie będzie trwało godzinę bo to straszna wręcz przesada.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 12:15   #1727
KiyokoSenpai
Przyczajenie
 
Avatar KiyokoSenpai
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: żyły pod oczami

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Niestety, ale dermacol może i dobrze kryje, ale ma z kolei tragiczny, ciężki skład. Myślałaś o korektorach mineralnych? Nie będziesz musiała się bawić w te wszystkie pudry i inne pierdoły, dobierzesz sobie odpowiedni kolor i maskowanie ich nie będzie trwało godzinę bo to straszna wręcz przesada.
hmm a jakie byś poleciła? tylko takie mocno kryjące.. i czy gdy będę ich używać, to po czasie zrobią mi się takie 'zmarszczki' mimiczne? dziękuję za odzew
KiyokoSenpai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 22:16   #1728
Casandra Black
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cześć, dziewczyny. Jest pewna sprawa, która mnie zastanowiła. Mam od zawsze spore cienie pod oczami, powodem jest płytkie unaczynienie. Na takie sińce nie pomagają oczywiście zwyczajne kremy, bo one tylko wybielają skórę, więc już właściwie pogodziłam się z myślą, że taka moja uroda . Ostatnio przeczytałam gdzieś (może nawet na wizażu, ale potem już tego nie znalazłam), że takie zasinienie likwiduje dobre serum do cery naczynkowej. W sumie to wydaje się nawet prawdopodobne, ale nigdy wcześniej nie przyszło mi do głowy używanie pod oczy preparatu nieprzeznaczonego do tego celu. Czy któraś z was może próbowała? czy taka kuracja może dać efekty? Jeśli macie doświadczenie w tym względzie, będę wdzięczna za podzielenie się.
Casandra Black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 23:22   #1729
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Nie polecam dermacolu . Kiedyś używałam go przez dłuższy czas, aż w końcu skóra tak mi się przesuszyła, że musiałam przez ponad 3 tygodnie doprowadzać ją do normalnego stanu maściami sterydowymi
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 13:33   #1730
KiyokoSenpai
Przyczajenie
 
Avatar KiyokoSenpai
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

ja używam go codziennie od jakiegoś roku, przed nałożeniem nakładam krem mocno nawilżający pod oczy. mam straszne wrażenie, że to mi niszczy skórę, ale co zrobić, nie mam wyjścia
KiyokoSenpai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 19:41   #1731
Kaattiiee
Przyczajenie
 
Avatar Kaattiiee
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Hej dziewczyny, a macie jakieś fajne domowe sposoby na cienie pod oczami.
Używałam torebek herbaty (w zasadzie jakiejkolwiek) i maski chłodzącej żelowej trzymanej wcześniej w lodówce, ale bez większych efektów.
może jakaś maseczka? bo mam krem Ziaja HerbikaPlant ale szczerze mówiąc jest średni.
Kaattiiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:17   #1732
Kassiandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cześć Kobietki
Dwa lata temu szukałam pomocy odnośnie naszych kochanych woreczków i siniaków. Próbowałam wszystkiego co naturalne (bo z chemią to nie chcę przesadzać, a korektora nie używam bo się nie maluję) i nic nie pomogło, więc postanowiłam się z tym pogodzić. I wiecie co? Wydaje mi się, że teraz, gdy zakopałam topór wojenny z moim problemem te worki jakby się zmniejszyły. Ponadto postanowiłam, że będę się więcej uśmiechać (nie to, że jestem smutasem, ale taki mam wyraz twarzy zazwyczaj) i wydaje mi się, że to pomaga. Po prostu przestałam na nie zwracać uwagę. Wiem, że to trudne, zawłaszcza jeśli wszyscy dookoła (poza nami nieszczęsnymi) mają piękne, nieopuchnięte, koloru ciała oczy. Ale uwierzcie mi i spróbujcie chociaż przez miesiąc zastosować się do moich rad. Skoro tyle z tym walczycie to jeden miesiąc to nie dużo. A nóż widelec zauważycie poprawę? Pozdrawiam wszystkie Wizażanki,
Kasia
PS Przepraszam, że tak się rozpisałam trochę to bez ładu i składu, ale chciałam Wam wszystko przekazać i niczego nie pominąć.
__________________
Dzień bez uśmiechu, jest dniem straconym.
Kassiandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 11:15   #1733
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Nie polecam dermacolu . Kiedyś używałam go przez dłuższy czas, aż w końcu skóra tak mi się przesuszyła, że musiałam przez ponad 3 tygodnie doprowadzać ją do normalnego stanu maściami sterydowymi
a co polecasz?
ja niestety tez uzywam dermacolu, nic nie jest w stanie przykryc tych workow
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 11:50   #1734
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Dziewczyny czy któraś może była na tym zabiegu (pojawia się co jakiś czas na gruponach) :
http://www.okazik.pl/warszawa/deal/3...salonie-beauty

Bo kusi strasznie, ale boje się, że będzie wywalona kasa w błoto, albo gorzej..
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 17:22   #1735
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś może była na tym zabiegu (pojawia się co jakiś czas na gruponach) :
http://www.okazik.pl/warszawa/deal/3...salonie-beauty

Bo kusi strasznie, ale boje się, że będzie wywalona kasa w błoto, albo gorzej..
Wystarczy poczytać kilka podstawowych informacji o IPL oraz sposobie powstawania cieni pod oczami. Cienie powstają, gdy skóra pod oczami i tkanka tłuszczowa pod skórą są na tyle cienkie, że naczynia krwionośne przez nią prześwitują.
Słówko o IPL "Światło IPL pobudza komórki wskutek czego skóra rozpoczyna swój naturalny proces leczenia. Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają drobne zmarszczki."
Ja nie widzę tutaj korelacji. Bo przyczyną powstawania worków jest zbyt cienka skóra pod oczami i podściółka, a nie brak jej jędrności.

Na chwilę obecną jest tylko jeden zabieg medycyny estetycznej, który na cienie coś poradzi. Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale polega na wszczepieniu tłuszczu pobranego z naszego własnego ciała pod skórę pod oczami. Jak pisałam wyżej cienie to nic innego jak cienka wyściółka pod oczami, a wszczepiony tłuszcz ją wypełni.
Żadne peelnigi, mezoterapie czy botoxy nie dadzą efektu.

Reasumując mój przydługi wywód Szkoda kasy na IPL w tym przypadku.
Aczkolwiek specjalistą to ja nie jestem. To są tylko i wyłącznie moje wnioski, wyciągnięte na podstawie przeczytania niezliczonej ilości artykułów na ten temat.

Edytowane przez 8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Czas edycji: 2012-11-18 o 13:11
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 21:32   #1736
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

dziewczyny czy któraś może miała podobny problem jak ja i coś poradziła? w zasadzie to nie wiem jak to nazwać, oczy są podkrążone ale nie tak typowo jak po niewyspaniu, chodzi mi o taką wieczną "opuchliznę" głęboko w dół twarzy..Wrzuciłam fotki aby zobrazować o co mi chodzi. Oczywiście dochodzi problem zmarszczek i jakby nadmiaru skóry pod oczami. Stan jak na zdjęciach mam od kiedy pamiętam, nieważne czy jestem wyspana czy nie.
Regularnie się badam, m.in krew i wyniki ok, więc nie wiem czy to może być objaw jakiejś choroby która nie daje o sobie znać w parametrach krwi..?
Nie wiem czy na zdjęciach to odpowiednio widać (jest mocne światło, więc wygląda to 100 razy lepiej niz na żywo, ale widać chyba o co chodzi), tu jestem bez make -upu, niestety widzę nawet na np. zdjęciach z imprez, jak zrobię mocny i ładny makijaż to te "linie" pod oczami się rzucają w oczy i przez to moja twarz wygląda na chorą,zmęczoną,niewyspaną i smutną...
Macie jakieś pomysły (najchętniej te,które miały podobny problem i sobie poradziły) - kosmetyki, kremy, żele, maseczki, okłady, płatki, zabiegi, cokolwiek...
Wiem, że takich tematów było sporo, ale ja nawet nie wiem pod czym dokładnie szukać rad. Sińców jako takich nie mam, worki może trochę? choć to pod samą powieką to jak dla mnie bardziej zmarszczki, ale też nie takie typowe...A głównie mi chodzi o te "podpuchnięcie" niżej, zaznaczone strzałką..
Z góry b dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wory.jpg (79,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ooczy.jpg (44,7 KB, 45 załadowań)
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 22:02   #1737
aisha_
Raczkowanie
 
Avatar aisha_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 221
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś może miała podobny problem jak ja i coś poradziła? w zasadzie to nie wiem jak to nazwać, oczy są podkrążone ale nie tak typowo jak po niewyspaniu, chodzi mi o taką wieczną "opuchliznę" głęboko w dół twarzy..Wrzuciłam fotki aby zobrazować o co mi chodzi. Oczywiście dochodzi problem zmarszczek i jakby nadmiaru skóry pod oczami. Stan jak na zdjęciach mam od kiedy pamiętam, nieważne czy jestem wyspana czy nie.
Regularnie się badam, m.in krew i wyniki ok, więc nie wiem czy to może być objaw jakiejś choroby która nie daje o sobie znać w parametrach krwi..?
Nie wiem czy na zdjęciach to odpowiednio widać (jest mocne światło, więc wygląda to 100 razy lepiej niz na żywo, ale widać chyba o co chodzi), tu jestem bez make -upu, niestety widzę nawet na np. zdjęciach z imprez, jak zrobię mocny i ładny makijaż to te "linie" pod oczami się rzucają w oczy i przez to moja twarz wygląda na chorą,zmęczoną,niewyspaną i smutną...
Macie jakieś pomysły (najchętniej te,które miały podobny problem i sobie poradziły) - kosmetyki, kremy, żele, maseczki, okłady, płatki, zabiegi, cokolwiek...
Wiem, że takich tematów było sporo, ale ja nawet nie wiem pod czym dokładnie szukać rad. Sińców jako takich nie mam, worki może trochę? choć to pod samą powieką to jak dla mnie bardziej zmarszczki, ale też nie takie typowe...A głównie mi chodzi o te "podpuchnięcie" niżej, zaznaczone strzałką..
Z góry b dziękuję za pomoc
Ja niestety mam to samo. Mam 22 lata a te wory dodają mi lat z tym, że u mnie są najgorsze po wstaniu z łóżka. Dodam, że się wysypiam. Pomaga żel flos-leku. Ale to doraźne rozwiązanie.
Czy ktoś wie, czy można zrobić zabieg, który da stały efekt?
aisha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 13:13   #1738
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś może miała podobny problem jak ja i coś poradziła? [...]
Poczytaj kilka ostatnich stron. Któraś z dziewczyn pisała jak skutecznie poradziła sobie z workami pod oczami. Nie zreferuję, gdyż się nie wczytywałam, bo mój problem to cienie.
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 15:51   #1739
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

kocicawbutach dzięki Nie wykupiłam tego zabiegu, i dobrze, tak myslałam, że to nic nie warte Ale widze, że mocno siedzisz w temacie, znalazlas jakis specyfik chociaz troche rozjaśniający cienie?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 20:02   #1740
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
kocicawbutach dzięki Nie wykupiłam tego zabiegu, i dobrze, tak myslałam, że to nic nie warte Ale widze, że mocno siedzisz w temacie, znalazlas jakis specyfik chociaz troche rozjaśniający cienie?
Nie, nie siedzę w temacie. Trochę poczytałam o tym, bo ja mam duże problemy z cieniami
Niestety żaden specyfik mi nie pomagał, żadne kremy, żele czy inne cuda. Więc przestałam to nawet oglądać i kupować. Nie stać mnie na zabieg, o którym pisałam wyżej (jakieś 2000 zł), więc tylko i wyłącznie korektory mi zostają. To jedyne co zaradza w temacie cienie pod oczami. Ale idealnego niestety jeszcze nie znalazłam. A co jakiś pasujący mi kupię to wycofują ze sprzedaży

Ileś tam ich już przetestowałam i w sumie mogłabym zrobić jakieś podsumowanie Z tego co pamiętam: Maybelline SuperStay 24 to nieporozumienie. Baaaardzo słabe krycie. Lepszy był Everfresh, ale wycofany ze sprzedaży :/
Fajny jest My Secret, taki w kredce do temperowania. Gęsty, dobrze kryjący. I tani!

Edytowane przez 8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Czas edycji: 2012-11-18 o 20:09
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.