Wyrwany ząb. Proszę o pomoc... Witam. We wtorek miałam wyrywaną zdrową dolną czwórkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 10:01   #1
erta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 70
Unhappy

Wyrwany ząb. Proszę o pomoc... Witam. We wtorek miałam wyrywaną zdrową dolną czwórkę


Witam. We wtorek miałam wyrywaną zdrową dolną czwórkę ze wskazań ortodontycznych. Problem w tym, że mam wrażenie, że nie schodzą mi się dziąsła w tym miejscu. To znaczy po odsączeniu śliny widać, że mam po prostu dziurę na dnie
której znajduje się biało-żółte "coś" o bardzo nieprzyjemnym zapachu . W czwartek miałam wyrywanego drugiego zęba, również zdrowego gdzie
również gromadzi się to "coś" z tym, że ma neutralny zapach
no i z dziąsłami nie ma problemu

Zastanawiam się czy to po prostu moje wydziwianie czy naprawdę coś się z tym dzieje dodam, że nie odczuwam jakichś silnych dolegliwości bólowych- od początku nie brałam żadnych środków przeciwbólowych
__________________
aparatka
góra: 24.03.2010
dół: 12.04.2010
+wyciągi międzyszczękowe
+łuk podniebienny (już zdjęty )
+headgear

koszt: 3310 zł

erta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 15:42   #2
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Wyrwany ząb. Proszę o pomoc... Witam. We wtorek miałam wyrywaną zdrową dolną c

Cytat:
Napisane przez erta10 Pokaż wiadomość
Witam. We wtorek miałam wyrywaną zdrową dolną czwórkę ze wskazań ortodontycznych. Problem w tym, że mam wrażenie, że nie schodzą mi się dziąsła w tym miejscu. To znaczy po odsączeniu śliny widać, że mam po prostu dziurę na dnie
której znajduje się biało-żółte "coś" o bardzo nieprzyjemnym zapachu . W czwartek miałam wyrywanego drugiego zęba, również zdrowego gdzie
również gromadzi się to "coś" z tym, że ma neutralny zapach
no i z dziąsłami nie ma problemu

Zastanawiam się czy to po prostu moje wydziwianie czy naprawdę coś się z tym dzieje dodam, że nie odczuwam jakichś silnych dolegliwości bólowych- od początku nie brałam żadnych środków przeciwbólowych

w zebodole ziarninuje najpradopodobniej zdrowa tkanka i to własnie tak wyglada ,dodatkowo jesz i resztki rowniez sie zgromadza w zebodole.od czwartku to bardzo krotko takze trzeba poczekac przynajmniej pelny tydzień zeby zebodól sie zagoił a pełne zagojenie nastapi po około 4 tygodniahc od ekstrakcji,najwazniejsze zeby nie bolały brzego rany,bo jesli bola to wtedy powinno sie udac do dentysty na opatrunek i po antybiotyk
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 12:04   #3
erta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 70
Dot.: Wyrwany ząb. Proszę o pomoc... Witam. We wtorek miałam wyrywaną zdrową dolną c

bardzo dziękuję za odpowiedź tylko proszę zauważyć, że napisałam, że martwi mnie rana po zębie, który był wyrwany we wtorek, więc już trochę czasu mineło
__________________
aparatka
góra: 24.03.2010
dół: 12.04.2010
+wyciągi międzyszczękowe
+łuk podniebienny (już zdjęty )
+headgear

koszt: 3310 zł

erta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.