ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 20:54   #3361
BigGrove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 142
GG do BigGrove
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Witam. Stosuję Acne Derm tylko na twarz i mam pytanie, czy mogę opalać podczas tej kuracji plecy ? Oczywiście twarz w tym czasie nie zostanie wystawiona na promienie słoneczne, więc chyba nie nastąpi nasilenie przebarwień ? Bo mam problem z małymi syfkami na plecach, a chciałbym je opalić, żeby nie były widoczne...
BigGrove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 08:45   #3362
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez BigGrove Pokaż wiadomość
Witam. Stosuję Acne Derm tylko na twarz i mam pytanie, czy mogę opalać podczas tej kuracji plecy ? Oczywiście twarz w tym czasie nie zostanie wystawiona na promienie słoneczne, więc chyba nie nastąpi nasilenie przebarwień ? Bo mam problem z małymi syfkami na plecach, a chciałbym je opalić, żeby nie były widoczne...
A jaki w tym wypadku jest związek z twarzą i plecami?
Nie rozumiem pytania, skoro pleców nie smarujesz to możesz się śmiało opalać. Zresztą twarz także możesz wystawiać na promienie słoneczne, ale oczywiście po użyciu kremu z filtrem.

U mnie po okresie, gdy miałam wrażenie, że AD już na mnie w ogóle nie działa, nastąpił jakiś przełom... Już 5 miesięcy stosuję ten krem i ostatnio zauważyłam, że jest o wiele lepiej niż jeszcze miesiąc temu. Zobaczymy co dalej, AD mam zamiar stosować do października
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 09:50   #3363
Oder
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam. Mam pytanko pewnie była odpowiedz lub nie, a więc czytałem i jesli chodzi o ACNE to nalezy stosowac krem z filtrem UVA i UVB
czy wy jakis stosujecie ? Jakie polececie wiem ze sa ponowne przebarwienia jak sie go nie uzywa Licze na odp
__________________
Życie to droga ku nieskończonośći
Oder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:02   #3364
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Istnieje wątek o filtrach, tam szukaj odpowiedzi
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 12:28   #3365
kasia19921111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

acne derm stosuje juz od 4 dni i smaruje go punktowo ale jedna rzecz mne niepokoi bo na brodzie pojawil mi sie taki 'wysyp' białych grudek a to wszystko czułam jak miałam pod skórą i nie wiem czy to db ze taki wysyp mam... ja czytalam ze wlasnie ten krem 'oczyszcza' tak skore, ale sama nei wiem co to tym mam myslec....

Edytowane przez kasia19921111
Czas edycji: 2010-08-14 o 13:32 Powód: .......
kasia19921111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 12:34   #3366
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

AD może powodować chwilowy wysyp, ale nie ma się co zniechęcać, bo jego działanie jest widoczne po około 3 miesiącach stosowania. Ja stosuję go już 5 miesięcy i bywalo z nim różnie, ale teraz jest z dnia na dzień lepiej niż wcześniej
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 07:31   #3367
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, pomóżcie, szukam informacji Czytam ostatnio sporo o kwasach i natknęłam się na wzmianki o kwasie azelainowym, niestety nigdzie nie mogę poczytac o nim więcej (poza tym w jakich preparatach występuje, stąd piszę w tym wątku). Czy jest to kwas z grupy AHA albo BHA, czy w ogóle cos innego? Macie jakies przydatne linki traktujące o kwasie azelainowym?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 08:43   #3368
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Chyba ani AHA ani BHA. A wiele cennych informacji masz tutaj: http://www.laboratoriumurody.pl/foru...za,t11200.html
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:00   #3369
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Podrażnienie mi przeszło, miałam 3 dni super buźke. Niestety teraz mam wysyp (kolejny, pierwszy mialam po epiduo- szczegolnie policzki, mialam totalna załamkę:<) w okolicach nosa, mnóstwo czerwonych kropeczek..bleh. Już się tak cieszyłam xF. Mam wrażenie, ze AD w ogole nie działa na te ropne bulki, od paru dni smaruje je, a wogole sie nie zmniejszaja... Ile taki wysyp trwa?
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:13   #3370
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Konna Pokaż wiadomość
Ile taki wysyp trwa?
Nie ma reguły. Każda skóra inaczej reaguje.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:18   #3371
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Konna Pokaż wiadomość
Podrażnienie mi przeszło, miałam 3 dni super buźke. Niestety teraz mam wysyp (kolejny, pierwszy mialam po epiduo- szczegolnie policzki, mialam totalna załamkę:<) w okolicach nosa, mnóstwo czerwonych kropeczek..bleh. Już się tak cieszyłam xF. Mam wrażenie, ze AD w ogole nie działa na te ropne bulki, od paru dni smaruje je, a wogole sie nie zmniejszaja... Ile taki wysyp trwa?

A AD stosujesz na te wieksze krostki punktowo czy cała buzie ?
Bo mnie to zadziałał tak porzadnie dopiero po dłuższym stosowaniu... tak jak visionAM napisała wcześniej AD może powodowac chwilowy wysyp no i faktycznie bywa z nim różnie...
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 06:47   #3372
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja jak używałam go w ubiegłym roku to działał na ropne pryszcze w ciągu jednej nocy.
Teraz jak wróciłam- długo nie widziałam efektu.
Teraz jednak zaczynają reagować
Może nie usuwa w jedną noc, ale po jednej nocy na pewno stan zapalny jest mniejszy a na następny dzień...znika
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 08:20   #3373
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Stosuje na cale czolo+ nos, i punktowo policzki. Ja smaruje te krostki już jakieś 5 dni i ciagle takie same są O.o. Chciałabym, zeby coś zaczelo reagowac, bo juz sie ostro zniechecilam do AD...
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 09:12   #3374
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Konna Pokaż wiadomość
Stosuje na cale czolo+ nos, i punktowo policzki. Ja smaruje te krostki już jakieś 5 dni i ciagle takie same są O.o. Chciałabym, zeby coś zaczelo reagowac, bo juz sie ostro zniechecilam do AD...
5 dni i już się zniechęciłaś?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 09:42   #3375
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Niczka- miałam właśnie spytać o to samo No cóż...ja leczyłam ostre przebarwienia ponad pół roku zanim zobaczyłam pierwsze efekty A myślałam, że jestem neicierpliwa

Konna- Acne-Derm nie jest czarodziejskim środkiem Potrzeba troszkę czasu aby efekty były zauważalne. Szczególnie, iż nie jest to produkt inwazyjny- działa raczej delikatnie i przez to czeka sie trochę dłużej (ale cera dzieki temu nie jest zbyt "maltretowana" ).
Takie podjecie i łątwość zniechęcania się na pewno nie przyda Ci się w życiu
Trochę cierpliwości
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 09:57   #3376
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Popieram wiecej cierpliwości.
Ja po dłuższym czasie dopiero zauważyłam efekty. Gorzej było jak podrapałam albo coś wycisnelam to cała kuracja od poczatku... to radze nie dotykac buzi.
Bo tak jak Indios Bravos napisała on działa bardzo delikatnie i trzeba mu dać troche czasu.
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:26   #3377
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Stosuje AD już prawie 3 tygodnie ( z 1 przerwą na pare dni) :P, chodziło mi, ze te krosteczki smaruje od 5 dni i nie nikną (i jeszcze dzis wycisnełam 2 gulki xF). ja już terapie antytrądzikową mam od marca, niedawno pozbyłam się stanów zapalnych dzięki antybiotykowi, a tu kolejny wysyp...Nie chce powtarzać tego wysypu jaki miałam przy Epiduo, bo naprawde z dnia nadzien wyglądałam coraz gorzej- wielki bule, w skupiskach, nie do wycisniecia, okropnie czerwone i jeszcze te slady po nich. Okropienstwo. Myslalam, ze to cale swinsto wylazlo, a tu znowu jakas maskara się robi.
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !

Edytowane przez Konna
Czas edycji: 2010-07-27 o 10:31
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:36   #3378
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

U AD to normalne. Trzeba go długo stosować żeby stan skóry sie poprawił. W 3 tygodnie z przerwami to stanowczo za mało.... Z reszta nie chce Cie straszyć ale watpie zebys szybko sie tego świństwa pozbyła z twarzy. Ta paskudna choroba nauczy Cie cierpliwości Ja sie z tym zmagam 7 lat już...
A i nie wyciskaj bo wtedy nabawisz sie przebarwień, blizn i śladów i żadne leki Ci nie pomoga.
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:45   #3379
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Konna - 3 tygodnie to mało tak, jak dziewczyny już pisały. Potrzeba dużo cierpliwości. Ja też męczę się już z 8 lat z różnymi efektami. Jak długo stosowałaś epiduo i dlaczego zmieniłaś na ad? Przy ad wysyp jest bardzo często, bo zawiera kwas, który ma za zadanie oczyścić pory, więc cały syf wychodzi na zewnątrz. Uważam, że lepiej się przemęczyć, skóra się oczyści i będziesz miała tego zdecydowanie mniej, rzadziej będą Ci krosty wyskakiwać - tak na chłopski rozum. Pamiętaj o nawilżaniu skóry.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 10:48   #3380
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Lanet Pokaż wiadomość
U AD to normalne. Trzeba go długo stosować żeby stan skóry sie poprawił. W 3 tygodnie z przerwami to stanowczo za mało.... Z reszta nie chce Cie straszyć ale watpie zebys szybko sie tego świństwa pozbyła z twarzy. Ta paskudna choroba nauczy Cie cierpliwości Ja sie z tym zmagam 7 lat już...
A i nie wyciskaj bo wtedy nabawisz sie przebarwień, blizn i śladów i żadne leki Ci nie pomoga.
A było już tak dobrze , juz się zdąrzyłam przyzwyczaić do ładnej buźki. Staram się nie wyciskać, ale te krostki byly już na wierzchu, wiec nawet przy myciu bym je ruszyła i dlatego sie powstrzymać nie mogłam.
Mam doła przez ten trądzik, jeszcze niedawno anemie u mnie wykryli, a teraz cos mnie przeziebienie bierze...Chciałabym, zeby cos sie zaczelo poprawiac, a nie ciagle jakies porazki .

Epi stosuje 2 razy w tygodniu, juz myslalam, ze mnie porzadnie oczyscilo.
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !

Edytowane przez Konna
Czas edycji: 2010-07-27 o 10:49
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:02   #3381
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A i tak mi sie jeszcze przypomniało
Przemywaj sobie buzie rumiankiem. Łagodzi podraznienia. Jest stosowany do stanów zapalnych. Mnie ładnie wysusza jak sie coś wielkiego pojawi ale ogólnie buzi nie. I nie zaszkodzi Ci przy stosowanych lekach.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Konna Pokaż wiadomość
A było już tak dobrze , juz się zdąrzyłam przyzwyczaić do ładnej buźki. Staram się nie wyciskać, ale te krostki byly już na wierzchu, wiec nawet przy myciu bym je ruszyła i dlatego sie powstrzymać nie mogłam.
Mam doła przez ten trądzik, jeszcze niedawno anemie u mnie wykryli, a teraz cos mnie przeziebienie bierze...Chciałabym, zeby cos sie zaczelo poprawiac, a nie ciagle jakies porazki .

Epi stosuje 2 razy w tygodniu, juz myslalam, ze mnie porzadnie oczyscilo.
A jak tak to nic sie nie dzieje. Bylebyś tylko całej buzi nie rozdrapywała.
I nie martw sie ja miałam doła przez kilka lat o to paskudztwo... Ale mu sie nie dam i już Dużo lepiej sie czuje jak o to dbam mimo ze cera i tak zniszczona.... A i nie przejmuj sie ja też jeszcze 3 miesiące temu miałam anemie
Konna najważniejsze zeby dbać o swoje zdrówko i wlczyć z tym co nas dopada !
A i jeszcze Ci moge polecić herbate zielona. Ja pije już jakiś tydzień ? Ona oczyszcza - tyle że od środka. Troche mnie wysypało ale już jest lepiej. Możesz sobie spróbować powalczyć 'od środka'
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:40   #3382
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dzięki za wsparcie . Dobrze jest wiedzieć, ze nie tylko ja się z tym męczę. Mam nadzieje, ze za pare lat to przejdzie (mojemu bratu przeszło dopiero po 20 roku zycia ) wiec jeszcze jakieś 3 lata walki mnie czeka. Oby warto było przeżyć te wszystkie wysypy i podrażnienia, zeby sie pozniej cieszyc ładną i zdrową buzią.
Hmm zastanawiam się też czy nie zrobić sobie wymazu, miałam kiedyś gronkowca złocistego w nosie i moze przeniosł mi się na twarz?
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:44   #3383
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Warto ! I warto o to dbać.
A z gronkowcem Ci nie pomoge bo nie mam o tym zielonego pojecia
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:46   #3384
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Konna Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie . Dobrze jest wiedzieć, ze nie tylko ja się z tym męczę. Mam nadzieje, ze za pare lat to przejdzie (mojemu bratu przeszło dopiero po 20 roku zycia ) wiec jeszcze jakieś 3 lata walki mnie czeka. Oby warto było przeżyć te wszystkie wysypy i podrażnienia, zeby sie pozniej cieszyc ładną i zdrową buzią.
Hmm zastanawiam się też czy nie zrobić sobie wymazu, miałam kiedyś gronkowca złocistego w nosie i moze przeniosł mi się na twarz?
To żadna reguła kiedy przejdzie. Trądzik ma nie tylko młodzież, mają go nawet dorośli, występuje bez względu na wiek.

Możesz zrobić wymaz w laboratorium. Wykluczą ewentualne bakterie.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:49   #3385
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja mam 20 lat i się kurczę męczę dalej
Ale już chyba zbliżam się ku końcowi

Konna- nie wyciskaj nawet tych, które sie rozdrapią w trakcie mycia buźki. Uwierz mi, że ja miałam takie samo podejście...rozdrapywały się a ja je "poprawiałam"
Jakieś 2 tyg. temu postanowiłam nie wyciskać nic...
Rozdrapywały się, po czym znowu zarastały...nie ruszałam choć nie weim jak to wytrzymywałam
I przeszło
Dziś mam jednego takiego tylko na brodzie co widac, że się rozdrapie w trakcie mycia Ale też nei wycisnę
W ogóle łapki z daleka od buzi najlepiej

Co do AD- stosujesz za krótko żeby był widoczny efekt Daj mu podziałac- niech się chłopak ma okazję wykazać
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:06   #3386
cdll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 44
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jak myślicie, będzie skuteczne na rozjaśnienie przebarwień po słońcu? Dodam że to duże przebarwienia, praktycznie cała łydka ;p
cdll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:08   #3387
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie spróbujesz to się nie dowiesz

Ja używam go do przebarwień potrądzik a jak wiadomo te są trudniejsze do "wytępienia"
Radzi sobie świetnie, więc myślę, że z przebarwieniami posłonecznymi nie powinien miec większych problemów
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:32   #3388
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nałożyłam AD na prawie cała twarz (omijałam te wrażliwsze miejsca), a nie punktowo. Mam nadzieje, ze mi twarzy nie wypali , jak na razie dobrze, bo szczypania nie bylo, tylko lekkie mrownienie.

W wieku jakiś 14 lat leczyłam się już na trądzik, z początku miałam Unidox, Zineryt, Duac, Brecvoxyl i kilka innych masci. Generalnie miałam spokój na jakieś poł roku. Nawet Brevoxyl mi skóry nie podrażniał, tylko lekko skóra schodziła przez 2 dni. Moja mama sie pytala sie mnie wtedy jakiego pudru używam, bo skóra była tak gładka . Niestety byłam głupia i myslalam, ze tradzik mi calkowicie przeszedl i przestalam dbac o buzie. Używałam tlustych kremow, opalalam sie itp. Pojawialo sie coraz wiecej zaskornikow i dostalam wysypu na jesieni. Zaleczyłam to metronidazolem i znow mialam spokoj. Na wiosne jednak postanowialam pozbyc sie tego na dluższą mete i do tej pory walcze .
Zastanawiam sie dlaczego teraz tak wiele lekow mnie podrażnia, choć wczesniej nie mialam takich problemow (jak juz wspominalam, nawet po Brevoxylu, ktory slynie z podraznien). Czy zmienil mi sie profil cery?
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:04   #3389
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez cdll Pokaż wiadomość
Jak myślicie, będzie skuteczne na rozjaśnienie przebarwień po słońcu? Dodam że to duże przebarwienia, praktycznie cała łydka ;p
Może i skuteczny, ale na efekty będziesz musiała długo poczekać.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:24   #3390
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Konna Pokaż wiadomość
Nałożyłam AD na prawie cała twarz (omijałam te wrażliwsze miejsca), a nie punktowo. Mam nadzieje, ze mi twarzy nie wypali , jak na razie dobrze, bo szczypania nie bylo, tylko lekkie mrownienie.

W wieku jakiś 14 lat leczyłam się już na trądzik, z początku miałam Unidox, Zineryt, Duac, Brecvoxyl i kilka innych masci. Generalnie miałam spokój na jakieś poł roku. Nawet Brevoxyl mi skóry nie podrażniał, tylko lekko skóra schodziła przez 2 dni. Moja mama sie pytala sie mnie wtedy jakiego pudru używam, bo skóra była tak gładka . Niestety byłam głupia i myslalam, ze tradzik mi calkowicie przeszedl i przestalam dbac o buzie. Używałam tlustych kremow, opalalam sie itp. Pojawialo sie coraz wiecej zaskornikow i dostalam wysypu na jesieni. Zaleczyłam to metronidazolem i znow mialam spokoj. Na wiosne jednak postanowialam pozbyc sie tego na dluższą mete i do tej pory walcze .
Zastanawiam sie dlaczego teraz tak wiele lekow mnie podrażnia, choć wczesniej nie mialam takich problemow (jak juz wspominalam, nawet po Brevoxylu, ktory slynie z podraznien). Czy zmienil mi sie profil cery?
Napewno w jakimś stopniu sie zmienił. I bedzie zmieniał nadal. Mnie też sie zmienił i pewnie miało na to włpyw wiele leków które używałam. Jedne sa silniejsze drugie łagodniejsze....
I dlatego wczesniej Ci radziłam zebys nie stosowała tylu leków naraz
To nie zbyt zdrowe dla skóry... czasem trzeba jej dac odpoczac. Pozwolic zeby sie troche sama broniła.
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.