moje zmiany-co teraz?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 15:45   #1
morell
Rozeznanie
 
Avatar morell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 873

moje zmiany-co teraz?:)


Witam! Zupełnie nie wiem jaką mam wybrać dla siebie fryzurkę... Zamieszczam moje fotki z przestrzeni ostatnich dwóch-trzech lat... Właściwie to niewiele z włosami się działo oprócz zmiany koloru(naturalnie jestem blondynką)
więc po kolei: najpierw mój naturalny blond, potem ciemny brąz, później czarny a teraz znowu ciemny brąz, który chcę o kilka tonów rozjaśnić.
Jaka fryzura najbardziej by mi pasowała? a także jaki kolor?myślałam o podcięciu i wycieniowaniu swoich , a następnie o przedłużeniu za pomocą pasemek clip-in. Co o tym myślicie? zależy mi jednak też na ładnej średniej długości fryzurce, żeby móc nosić czasem krócej, czasem dłuższe włosy
ostatnie zdjęcie przedstawia mój aktualny kolorek.

Włoski mam bardzo na końcach zniszczone ale w tym tygodniu mam zamiar właśnie wybrać się do fryzjera i podciąć końcówki, oraz może dobrać jakas fryzurkę mam nadzieję że jakoś mi doradzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0786.jpg (80,0 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0685.jpg (49,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (82,2 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (62,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010222.jpg (44,7 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA130449.jpg (48,8 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0119.jpg (75,1 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor2.jpg (47,7 KB, 80 załadowań)
__________________
wymiana ciuszków
morell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:04   #2
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

Co do koloru to najbardziej podobasz mi się w blond wersji.
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:28   #3
morell
Rozeznanie
 
Avatar morell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 873
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

kiedyś go nienawidziłam teraz chętnie bym do blondu wróciła, choćby ciemnego...i próbowałam miałam niecały miesiąc temu dekoloryzację z czarnych (miał być ciemny blond lub ewentualnie jasny brąz a wyszło co wyszło + przesuszone włoski) teraz włoski odpoczywają, kolor się już sprał mocno, ale na razie czekam jeszcze zanim coś na to położę, żeby bardziej ich nie męczyć....
__________________
wymiana ciuszków
morell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:48   #4
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

Mnie się najbardziej podobasz w wersji naturalnej (czyli nr1) oraz w wersji nr4. Zarówno ten naturalny blond jak i stonowana rudość pięknie podkreślają Twoje ładne i delikatne rysy twarzy. Ciemniejsze kolory bardzo Cię przytłaczają i wyglądają nienaturalnie,gryzą się z kolorytem cery i sztucznie wyglądają przy jaśniutkich brwiach...Co do obcięcia, bardzo ładnie wyglądałaś na zdj.1,3i4.
PS.i nie rób sobie włosów przedłużanych - taki angielski typ urody jak Twój najlepiej się prezentuje w naturalnej stylizacji
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:33   #5
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

Naprawdę świetnie Ci w blondzie. Najbardziej podoba mi się pierwsze zdjęcie, wyglądasz na nim bardzo naturalnie i do takiego efektu powinnaś moim zdaniem dążyć. Póki co, radziłabym podkreślać brwi, bo są bardzo jasne i nie komponują się z ciemnymi włosami.
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:50   #6
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

oj a ja się wyłamię - mi podobasz się tylko w tych naj naj ciemniejszyc. dla mnie blondy i brązy wyglądają na tobie jakoś nijako (zwłaszcza 2 fotka) i mdło.
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:09   #7
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

A ja mam pytanie - jakim typem kolorystycznym jest autorka watku? Wiosna czy lato? Cieplym czy zimnym?

Moim zdaniem Twoj naturalny blond byl najladniejszy A tak poza tym masz sliczna buzie.
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 09:11   #8
morell
Rozeznanie
 
Avatar morell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 873
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

właśnie w tym leży problem że nie potrafie określić jakim typem jestem
a nie uważacie że mój blond był taki hmmm żółty? ja zawsze tak go widziałam... i nie za bardzo lubiłam siebie jako blondynkę. gdy zafarbowałam włosy na ciemniejsze większość osób powiedziała że tak mi lepiej jedyny mój wielki błąd to czarny. Jednak nie ja go sobie wybrałam tylko kolejny raz niekompetentna fryzjerka, słysząc "proszę na brąz" zrobiła czarny... a po wszystkim powiedziała mi że po kilku myciach wyjdzie ciemny brąz a jednak...nie wyszedł i zastanawiam się teraz może o rozjaśnieniu włosków pasemkami...ale czekam aż zregenerują siły po tej bezsensownej dekoloryzacji(podczas której p.fryzjerka z czarnych włosów z dużyyyyyymi odrostami blond oraz miejscami wypłukanych do czerwieni zrobiła mi jakiś prawie czarny z brązowymi prześwitami^^i to w jeden dzień przeżyłam dokoloryzację, po czym dwie koloryzacje... a między tymi zabiegami nie nałożyła mi odżywki więc czesanie.... wyobraźcie to sobie)

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

z forum o typach urody dowiedziałam się że moim typem najpewniej jest summer (soft lub light)
__________________
wymiana ciuszków
morell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 11:09   #9
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

Ja sie tez sie wylamie bo mi rowniez podobasz sie w czerni nie jestes taka mdla grzywka na bok i jakies fajne cieniowanie i po sprawie TYlko jeszcze brwi trza przyciemnic
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 17:20   #10
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

Ja od siebie mogę dodać że powinnaś przyciemnić i podregulować brwi bo to one nadają twarzy charakteru a Twoje są tak jasne że ich nie widać.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 18:54   #11
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

Mam dwa typy: albo ten blondzik z drugiej fotki, albo ta najczarniejsza czerń. Z tym, że czerń lepsza No i nie zniszczy tak włosów, jak odbarwianie do blondu.
Jedynie taką małą uwagę mam, że jeśli przyciemniasz włoski, to rób to samo z brwiami. Jane brwi przy ciemnych włosach wyglądają nienaturalnie.
Co do pasemek to jestem na nie! Mało jest fryzjerów, którzy potrafią zrobić to tak, żeby klientka nie wyglądała tandetnie. Zresztą jak dla mnie jednolity kolor jest bardziej szlachetny. No chyba że wybierzesz koloryzację w kilku zbliżonych do siebie tonach, tak żeby nie było znaczącej różnicy między odcieniami, a kolor był bardziej "trójwymiarowy". Wiele salonów oferuje coś takiego.
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 18:31   #12
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1252248155
tutaj mi się najbardziej podobasz taka wyrazista, z charakterem
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 18:55   #13
lwipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar lwipyszczek
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

Moim zdaniem, najładniej Ci w czarnych, ale w naturalnym blondzie też wyglądasz bardzo ładnie. Na Twoim miejscu wybierałabym pomiędzy tymi dwoma odcieniami.
__________________
"Wszelkie wspomnienia są złudne,
bo teraźniejszość nadaje im inne barwy."

(A. Einstein)
lwipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 19:37   #14
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: moje zmiany-co teraz?:)

najlepiej Ci w ciemnych, wg mnie pasowalyby Ci takie mocno ciemno brązowe, jakas czekolada czy cos takiego, ALE nie calkiem czarne ktore wygladaja nienaturalnie. Wloski mozesz podciac troche zeby odzyly, bardzo fajna masz grzyweczke na tych dalszych zdj, pasuje Ci
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.