Prośba o poradę co do koloru włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 16:43   #1
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Chciałabym Was prosić o pomoc w doborze koloru włosów. Farbowałam włosy wiele lat na jasne blondy ale zawsze wychodziły żółte. W tamtym roku zainspirowałam się wątkiem o powrocie do naturalnego koloru włosów i ostatni raz koloryzowałąm włosy na jasny blond ostaniego paździenika roku 2008. 1 kwietnia (żeby było śmieszniej) chciałam wyrównać kolor włosów i zastosowałam ciemny blond z Castinga Loreala. Na jasnym włosach spłukał się całkowicie na naturalnych została zółta poświata no i mam sporo swojego odrostu.
Nie potrafię ocenić w czym mi lepiej czy we włosach ciemnych czy jasnych.
Proszę o opinię i porady co mogę zrobić z moimi włosami żeby wyglądać lepiej (fajnie będzie jeśli ktoś jest wstanei podać konkretne środki z numerami odcieni). Nie czuje się dobrze w tych 3 kolorowych włosach. Licżę na Was

Załączam moje zdjęcia
2 pierwsze zdjęcia przedstawiaja moj obocny stan na głowie...
3 zdjęcie jest z tametego roku
(przerpaszam ze edycje nie załadowało sie 3 zdjecie)

ehh to teraz 3 zdjecie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-09-08 o 17:41 Powód: post pod postem
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 18:42   #2
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

jakis ciepły brąz by ci pasował bo masz ciemne brwi lub rudy
jajun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:21   #3
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

przyznaje ze brwi i rzesy wspomagam sobie henna z natury sa bardzo jasne
w rudym nie czułabym się akurat za dobrze bo mam piegi i nie chce wzmacniac ich kolorytu
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:22   #4
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 184
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Jak dla mnie świetnie wyglądałabyś w jakimś odcieniu rudości, może w bursztynie. Masz jasną cere, ciemne brwi, duże jasne oczy.... fajnie w jakimś ciepłym ciemniejszym odcieniu złota, będzie wyraziśćie. Polecam 'miodowy burszty' L'Oreal Casting, Safira 'tygrysie oko', Safira 'mistyczne złoto' i coś ciemniejszego aczkolwiek w gamie rudości Safira 'złocisty cynamon' Wszystkie są piękne
Eferelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:39   #5
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

W obydwu kolorach nie wyglądasz korzystnie, w blondzie rzekłabym fatalnie.
Widziałabym ciebie w odcieniu karmelowego, bursztynowego średniego blondu. Casting ma w ofercie takie kolory
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:49   #6
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Dziękuje za opinie, proszę o dalsze wypowiedzi
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:55   #7
edytta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Mnie się bardziej podobasz w blond wlosach.wygladasz swiezo i rysy twarzy sa delikatniejsze ,ale to rzecz gustu.Pozdrawiam
edytta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 13:20   #8
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Wizażanki ! czekam na waszą opinię krytykę and so on....
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:08   #9
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Moim skromnym zdaniem w obu kolorach Ci do twarzy. W blond wygladsz slodko... Fajnie byloby takze, gdybys obecny odcien rozjasnila jakimis cieplymi, zlotymi lub karmelkowymi refleksami. I jesli moge cos wtracic to z dluzsza grzywka byloby chyba lepiej...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 12:34   #10
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Cytat:
Napisane przez platyna1 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja też od jakiegoś czasu myślę nad zmianą koloru włosów. Moim naturalnym kolorem jest szatyn, oczy w kolorze szaro-zielone, czasem nawet niebieskie. Od jakichś 5 lat farbuję włosy na kolor bardzo jasny blond ale są już w nie najlepszej kondycji, jak się uda to dodam zdjęcie. Bardzo prosze o rade, nawet mój fryzjer nie potrafił mi doradzić.

OT: po co podczepiasz isę do czyiś wątków? Przeczytaj sobie regulamin i załóż swój wątek, a nie w kilku piszesz jedno i to samo
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 12:57   #11
platyna1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 93
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
OT: po co podczepiasz isę do czyiś wątków? Przeczytaj sobie regulamin i załóż swój wątek, a nie w kilku piszesz jedno i to samo

chyba regulamin mówi o tym że jeżeli jest kilka wątków na ten temat to nie ma sensu zakładać kolejnego wątku
Nie wiedziałam o tym że jeden wątek=jedna osoba=jeden post
platyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 13:40   #12
Asia911217
Raczkowanie
 
Avatar Asia911217
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

ja proponuję ten kolor :
Asia911217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:46   #13
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
jakis ciepły brąz by ci pasował bo masz ciemne brwi lub rudy
Zgadzam się,że w rudym byłoby Ci bardzo dobrze,a piegi tylko podkreślają Twoją urodę i bardzo pasują do rudości
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:33   #14
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Cytat:
Napisane przez platyna1 Pokaż wiadomość
chyba regulamin mówi o tym że jeżeli jest kilka wątków na ten temat to nie ma sensu zakładać kolejnego wątku
Nie wiedziałam o tym że jeden wątek=jedna osoba=jeden post

Kazde forum ma swöj Regulamin-tak jak forum Metamorfozy na tym forum nie mozna podpinac sie do cudzych...
Na forumie fryzjerskim mozesz bo dotyczy podobne tematy.A ty czytalas Regulamin ogölny
Jesli chcesz zalozyc swöj osobny wätek o Twojej zmianie na Metamorfozach uczyn to.
A jesli tylko na zmianie koloru wlosöw, uzyj wyszukiwarki na forumie fryzjerskim i podepnij sie wätka.
Twoje posty usöwam zgodnie z Regulaminem.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:39   #15
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Cytat:
Napisane przez platyna1 Pokaż wiadomość
chyba regulamin mówi o tym że jeżeli jest kilka wątków na ten temat to nie ma sensu zakładać kolejnego wątku
Nie wiedziałam o tym że jeden wątek=jedna osoba=jeden post
to podczep się jeszcze to wszystkich innych wątków, w których dziewczyny proszą o poradę dotyczącą koloru włosów życze powodzenia

do autorki - mi się podobasz w blondzie, masz śliczne oczy które jasny kolor podkresla. Ale właśnie skoro wychodzi Ci żółty blond to może po prostu warto pofarbować włosy na jakiś popielaty blond albo używać płukanki lub szamponu niwelującego rudość włosów? Próbowałaś kiedyś?
Poza tym na Twoim miejscu zapuściłabym grzywkę i czesała ją na bok albo jeśli chcesz mieć prostą to do linii brwi
No i widzę że masz falowane włoski - chyba warto zainwestować w jakiś dobry kosmetyk podkreślający fale. Albo całkiem inaczej - prostować bo w obu przypadkach będziesz dobrze wyglądać

Dołączam moje propozycje dla Ciebie - zarówno kolor jak i fryzurka
Kręconych fajnych nie mogłam znaleźć, może ktoś inny Ci podpowie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:53   #16
bionda6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Miałyscie doradzic, a nie sprzeczać się o regulamin :/

Moim zdaniem slicznie wyglądasz w jasnym blondzie. Podkreśla Twoją buzię i dodaje uroku. Ja jest bardzo zadowolona z farby Wellaton Bardzo Jasny Popielaty Blond. Niestety myślę, że skoro włosy wychodzą ci żółte, to będziesz musiała skorzystać z usług fryzjera, aby rozjasnił włosy rozjaśniaczem... Potem już będziesz mogła sama farbować, chociaż ja odrosty robię też rozjaśniaczem, gdyż nie chwytają jak inne włosy. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

A i z tego co widzę, ,masz rzadkie włosy szczególnie przy głowie. Weź pod uwgę, że im ciemniejsze włosy tym bardziej będzie to widać, bo na 3 zdjęciu widać to o wiele mniej niż niż na 1
bionda6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 00:32   #17
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Na ostatnim zdjęciu widać, że masz czerwonawy odcień cery. Rudości i czerwienie niestety nie są więc niestety dla Ciebie, podobnie jak bardzo jasne blondy czy platyna. Pokusiłabym się o chłodny ciemny blond, a brwi ufarbowała na odcień mniej rudawy. Myślę, że dobrze prezentowałabyś się w długiej, ukośnej grzywce.
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:36   #18
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

wyprodukowałam megaposta po południu ale mi zaginął w sieci... hehe wiec raz jeszcze

z moimi żółtymi włosami to jest tak: zawsze farbowałam odcieniami popielatymi lub naturalnymi, ostatnim razem tzn. X.2008 użyłam odcienia Viking Preference Loreal, ten wyjątkowo wyszedł ślicznie naturalnie, nawet profesjolna fryzjerka myślała że to naturalny odcień, ale jego blask utrzymał się tylko tydzień a potem wypłukał się do żółtego koloru, używałam szamponów tzw. "fioletowych" oraz płukankę fioletową ale u mnie nie dawało to efektu, niektóre pasma przybierały taki wręcz brudnawy odcień
włosy mam cienkie z natury, sądziłam że gdy powstrzymam się od farnowania i będę stosowała cuda niewidy w postaci różnych wcierek i maseczek to ich stan się poprawi, ale i tak są delkatne i rzadkie niezależnie od koloryzacji, jedynie to mniej wypadają, na końcach i tak są suche i puszące się, stąd prostowanie codziennie odpada
jakim kosmetykiem można podkreślić skręt włosów: pianką? płynem jakimś?
grzywkę za waszymi radami zapuszczę (zawsze proszę o podcięcie grzywki a i tak wychodzę z 3 razy krótszą więc troszkę poczekam na dłuższą)
raz w życiu miałam robione pasemka rozjaśniaczem około 4 lata temu ale to była katastrofa: włosy wypaday garściami myślałam że wszystkie stracę
visionAM: zdjęcia któe zapodałaś są śliczne ale czy są szanse abym uzyskała taki odcień bez użycia rozjasniacza i jakim środkiem?
GretchenSp: jeżeli zdecydowałąbym się na ciemny blond to jakiego środka użyć aby nie wypłukiwał się do koloru rudo-żółtegoi pokrył w miarę równiomiernie te moje 3 kolorowe włosy?
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 12:16   #19
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Prośba o poradę co do koloru włosów

Cytat:
Napisane przez Ginger24 Pokaż wiadomość
wyprodukowałam megaposta po południu ale mi zaginął w sieci... hehe wiec raz jeszcze

z moimi żółtymi włosami to jest tak: zawsze farbowałam odcieniami popielatymi lub naturalnymi, ostatnim razem tzn. X.2008 użyłam odcienia Viking Preference Loreal, ten wyjątkowo wyszedł ślicznie naturalnie, nawet profesjolna fryzjerka myślała że to naturalny odcień, ale jego blask utrzymał się tylko tydzień a potem wypłukał się do żółtego koloru, używałam szamponów tzw. "fioletowych" oraz płukankę fioletową ale u mnie nie dawało to efektu, niektóre pasma przybierały taki wręcz brudnawy odcień
włosy mam cienkie z natury, sądziłam że gdy powstrzymam się od farnowania i będę stosowała cuda niewidy w postaci różnych wcierek i maseczek to ich stan się poprawi, ale i tak są delkatne i rzadkie niezależnie od koloryzacji, jedynie to mniej wypadają, na końcach i tak są suche i puszące się, stąd prostowanie codziennie odpada
jakim kosmetykiem można podkreślić skręt włosów: pianką? płynem jakimś?
grzywkę za waszymi radami zapuszczę (zawsze proszę o podcięcie grzywki a i tak wychodzę z 3 razy krótszą więc troszkę poczekam na dłuższą)
raz w życiu miałam robione pasemka rozjaśniaczem około 4 lata temu ale to była katastrofa: włosy wypaday garściami myślałam że wszystkie stracę
visionAM: zdjęcia któe zapodałaś są śliczne ale czy są szanse abym uzyskała taki odcień bez użycia rozjasniacza i jakim środkiem?
GretchenSp: jeżeli zdecydowałąbym się na ciemny blond to jakiego środka użyć aby nie wypłukiwał się do koloru rudo-żółtegoi pokrył w miarę równiomiernie te moje 3 kolorowe włosy?

Jak dla mnie wygladasz bardzo ladnie w jasnym blondzie, moze rzeczywiscie cos bursztynowego jasnego? Jesli chodzi o te suche konce to musze powiedziec, ze mam bardzo podobny problem. Z racji basenu chlor zrobil mi lekko rewolucje na glowie. Moge Ci polecic maske na wlosy, ktora dostaniesz w sklepie z art. fryzjerskimi albo jakiejs hurtowni. W tej chwili nie pamietam nazwy bo siostra ma oryginalne pudelko, wiec jak bedziesz zainteresowana to nie ma problemu. Na prawde dziaola, mialam takie druty na koncach, ze szkoda gadac
A co do skretu wlosow to pewnie najbardziej efektowne bedzien stosowane zarowno szamponu, odzywki jak i jakis kosmetykow do stylizacji specjalnie do podkreslenia lokow. Sama pianka czy lakiery to sama sklejka na wlosach
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.