Jaki zespół muzyczny na wesele pol-ang? (śląsk-okolice Gliwic) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-06, 11:41   #1
AggyVi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7

Jaki zespół muzyczny na wesele pol-ang? (śląsk-okolice Gliwic)


Szukam sprawdzonego dobrego zespołu muzycznego na ślub polsko-angielski.
Zależy mi na dobrej muzyce, głównie w stylu rocka, ale nie tylko; zabawy z umiarem; nie gustuje w disco - polo, no chybaże coś krótkiego od tak, do żartów
Ślub będzie na śląsku, okolice Gliwic, Mikołowa.

Jeśli znacie coś godnego polecenia, prosze piszcie. Będę bardzo wdzięczna
Jakby co, uwagi w stylu "czego unikać" również będą bardzo cenne
AggyVi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 11:50   #2
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Jaki zespół muzyczny na wesele pol-ang? (śląsk-okolice Gliwic)

Ja polecam zespół, który będzie u nas.

Skład 6 osobowy - gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, saksofony, klawisze - świetni muzycy po szkołach i akademiach muzycznych. Lead singerką jest dziewczyna - bardzo dobry wokal. Taki skład i takie umiejętności pozwalają im na zagranie również rockowych czy popoworockowych hitów nieosiągalnych dla zespołów typu "pan na keybordzie udaje, ze gra i pani Hania na wokalu".
Na ich stronie możesz sobie posłuchać demo - zapewniam (bo słyszałam ich na weselu) , że na żywo grają równie dobrze i energetycznie a śpiew jest równie mocny i czysty Do tego bawią się dobrze przy graniu, wygłupiają a to przenosi się na humory i dobrą zabawę wśród gości. Prowadzą też imprezy w języku angielskim.

www. zespolmerkury.pl
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 23:50   #3
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Jaki zespół muzyczny na wesele pol-ang? (śląsk-okolice Gliwic)

Cytat:
Napisane przez Isia83 Pokaż wiadomość
Ja polecam zespół, który będzie u nas.

Skład 6 osobowy - gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, saksofony, klawisze - świetni muzycy po szkołach i akademiach muzycznych. Lead singerką jest dziewczyna - bardzo dobry wokal. Taki skład i takie umiejętności pozwalają im na zagranie również rockowych czy popoworockowych hitów nieosiągalnych dla zespołów typu "pan na keybordzie udaje, ze gra i pani Hania na wokalu".
Na ich stronie możesz sobie posłuchać demo - zapewniam (bo słyszałam ich na weselu) , że na żywo grają równie dobrze i energetycznie a śpiew jest równie mocny i czysty Do tego bawią się dobrze przy graniu, wygłupiają a to przenosi się na humory i dobrą zabawę wśród gości. Prowadzą też imprezy w języku angielskim.

www. zespolmerkury.pl
Z czystej ciekawości zapytam. Ile bierze zespół 6-osobowy? Pamiętajcie że 6-osobowy zespół to 6 dodatkowych osób na weselu a co za tym idzie spory koszt.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 09:43   #4
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Jaki zespół muzyczny na wesele pol-ang? (śląsk-okolice Gliwic)

Ja polecam Shine Band z Krakowa z dodatkowym saksofonem.
Grali u mnie na weselu i byłam w 100% zadowolona (a jestem studentką 5 roku wydziału instrumentalnego akademii muzycznej, więc wymagania co do poziomu artystycznego miałam niemałe).
Zgodnie z tym jak się umawialiśmy, na weselu nie było ani jednego kawałka disco-polo, jakichś wiązanek biesiadnych walczyków czy innych weselnych hitów w stylu "faj duli faj", "wszystkie rybki" itp. Nie było także "a teraz idziemy na jednego" i "słodzenia wódki" przez zespół, bo takiej słomki też nie chcieliśmy.
Zespół grał głownie lata 60-te i 70-te, polski pop-rock i zagraniczne standardy. Ze wszystkiego co ustaliliśmy wywiązali się w 100%, a goście bawili się świetnie, my tym bardziej
Prowadzą imprezy także w języku rosyjskim i angielskim.
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.