Bielizna Konrad - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 18:24   #1
Kajteczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 26

Bielizna Konrad


Macie doświadczenia z tą firmą? Jakie wrażenia?
Ja zakochałam się w takim staniczku ale, że można go zamówić jedynie przez internet to bardzo się waham. Jest całkiem miekki wię nie wiem jak się będzie układał.
Czy któraś z was ma moze taki staniczek (jeśli tak to proooooszę ślicznie o realne zdjątka ), albo w ogole staniki firmy Konrad?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stanik tez.jpg (58,8 KB, 122 załadowań)
Kajteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 18:37   #2
justkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Bielizna Konrad

ja mam czarno- biały komplecik bielizny tej firmy w rzeczywistosci jest taki sam jak na zdjeciach, przynajmniej mój jestem z niego bardzo zadowolona
justkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 20:51   #3
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Bielizna Konrad

O, ja też jestem zainteresowana opiniami na temat tej bielizny. Mam nietypowy rozmiar (w Polsce ) - 60E (ew. 65D), a bielizna tej firmy jest tańsza niż np. Freya czy Panache... Warto pchać się w Konrada?
No i jak się ma przelicznik rozmiarowy, czy Konradowskie 65D będzie odpowiadało brytyjskiemu...?
Czy któraś z Was może coś więcej napisać...?
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:10   #4
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Bielizna Konrad

Mam ten komplecik - jest absolutnie cudowny, dokładnie taki, jak na zdjęciu

Myślę, że można kierować się tableką, obwody nie są bardzo rozciągliwe.
W zasadzie ja Konrada uwielbiałam, mam całą kolekcję ich bielizny, ale... Oczywiście kupowałam będąc jeszcze nieuświadomiona - czyli rozmiary 80B/C
Podczas gdy powinnam 70/75 F/FF

Ale jeśli chodzi o samą bieliznę - szczerze polecam. Nie rozciąga się tak, jak triumphy, materiał jest bardzo dobry, wszystkie kokardki i koronki trzymają się dzielnie, nic nie bleknie, nie odbarwia się
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:47   #5
Kajteczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 26
Dot.: Bielizna Konrad

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Mam ten komplecik - jest absolutnie cudowny

Insane a mogłabyś powiedzieć coś o kształcie miseczek tego modelu? Wiadomo, że każdej z dziewczyn chodzi by stanik formował upragnione "jabłuszka"
A może zamieścisz zdjątko jak naprawdę wygląda ten model
Kajteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 22:08   #6
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Bielizna Konrad

Cytat:
Napisane przez Kajteczka Pokaż wiadomość
Insane a mogłabyś powiedzieć coś o kształcie miseczek tego modelu? Wiadomo, że każdej z dziewczyn chodzi by stanik formował upragnione "jabłuszka"
A może zamieścisz zdjątko jak naprawdę wygląda ten model
O kaczych dziobkach nie ma mowy, robi ładne jabłuszka
Stanik jest hmm jakby miękki, ale jakby z cieniutkiej gąbeczki. Nie wiem, czy wiesz, co mam na myśli
Noi jest to push-up, tylko, że ja na zdjęciu mam wyjęte miseczki. Stanik jest mi za mały, to jest 80B, a po uświadomieniu wiem, że powinnam nosić 70/75 F/FF
Zdjęcia raczej nie oddają jego uroku, przed uświadomieniem to był jeden z moich ulubionych staników (obok koronkowego triumpha i Fire Konrada )

No i zdjęcia z telefonu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04661.jpg (36,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04662.jpg (22,7 KB, 72 załadowań)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 22:14   #7
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Bielizna Konrad

także dołączam się do pochwał : bielizna Knrada jest zawsze identyczna jak na zdjęciu chociaż fotki są piękne to naprawdę to co przyjdzie nie odbiega nic a nic od tego co na zdjęciu
dodatkowo - bardzo trwała i dobra jakościwo bielizna, tak jak zestawy innych firm zaczynają się pruć/niszczyć często po pół roku używania ( na zmianę z innymi oczywiście) tak bielizna firmy Konrad, najstarsza którą ma ( zestaw kupiony 3 lata temu) dalej wygląda jak nowy, żadnych wyłążących, puszczających nitek, materiał sie nie rozciąga

no polecam generalnie bo świetna stylistyka i naprawdę super jakość za niezbyt znowu wygórowaną cenę
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 22:22   #8
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Bielizna Konrad

Ja mam jeden biustonosz, potrzebowałam swego czasu cielistego na studniówkę. Po 1. praniu miseczki się zdeformowały - suszyłam go przez nieuwagę z miseczkami wygiętymi w drugą stronę i tak już im 'zostało'
Mają takie jakby wężowe koliste rowki i nie mogę się tego pozbyć i wygładzić ich jakoś,żeby wyglądały normalnie. Nie używam go już, zwłaszcza pod gładkimi bluzkami, bo głupio wygląda
Może to taki pojedynczy przypadek, ale wolę kupić coś w Intimissimi albo H&M - dużo lepsza jakość
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 22:42   #9
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Bielizna Konrad

ja ma kilka staników tej firmy kiedyś kupowałam tylko Konrada, ale teraz przerzuciłam się na La Senze, co moge powiedzieć:
1. Staniczki są śliczne - wyglądają jak na zdjęciu
2. Wszystkie które mam (chyba 6) mają wyciągane wkładki i odpinane ramiączka, wszystkie push-upy
3. Majtki są różne niestety, więc najlepiej przymierzyć, bo mam jedne S które są za małe i jedne M które są dużo za duże (zwykle nosze S), 90 proc modeli to stringi
4. Kurczą się trochę w praniu (2 modele mi się skurczyły b. szybko), ale moja wina bo piorę w pralce, a prawda jest taka, że staników szczególnie usztywnianych w pralce prać się nie powinno
5. Praktycznie wyszstkie modele mają jakieś hafty, kokardki, koronki itp. więc nie nadają się pod obcisłe bluzki
6. No i rozmiarówka jak to w Polsce niestety ograniczona zaczyna się od 70, miska kończy się na D, a to 70D niestety czasem jest jak C

Ale ogólnie polecam, szczególnie że jakościowo są lepsze od np. Triumpha, a są trochę tańsze i na prawde śliczne
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 12:15   #10
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Bielizna Konrad

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
także dołączam się do pochwał : bielizna Knrada jest zawsze identyczna jak na zdjęciu chociaż fotki są piękne to naprawdę to co przyjdzie nie odbiega nic a nic od tego co na zdjęciu
dodatkowo - bardzo trwała i dobra jakościwo bielizna, tak jak zestawy innych firm zaczynają się pruć/niszczyć często po pół roku używania ( na zmianę z innymi oczywiście) tak bielizna firmy Konrad, najstarsza którą ma ( zestaw kupiony 3 lata temu) dalej wygląda jak nowy, żadnych wyłążących, puszczających nitek, materiał sie nie rozciąga

no polecam generalnie bo świetna stylistyka i naprawdę super jakość za niezbyt znowu wygórowaną cenę
Podpisuję się pod eyo

Mam stanik chyba 2 albo może nawet 3 lata i wygląda nadal świetnie. Miseczki się nie odkształcają, nic się nie pruje.
Kiedyś bielizna Konrada była dostępna w niektórych Triumphah, ale teraz już nie mogę jej znaleźć :/ Pozostaje jedynie zamówienie przez internet.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 16:19   #11
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Bielizna Konrad

Jak wczoraj patrzyłam na stronie to widziałam w jakimś modelu 65D, które urządza mnie połowicznie... ale z tego wynika, ze rozszerzają rozmiarówkę a to dobra informacja.
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 12:20   #12
Ogoniasta
Przyczajenie
 
Avatar Ogoniasta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: pod W-wą
Wiadomości: 12
Dot.: Bielizna Konrad

Jak zwykle noszę rozmiar 34 tak majty Konrada dla mnie to M.
Biustonosze zbierające 70D, od paru lat je kupuję, niestety w tych starszych zaczęły wyłazić druty. Jak znam ulubione modele, to zamierzam teraz kupować na swój rozmiar na Allegro. W sklepie stacjonarnym za komplet dałam wczoraj 150 zł, niestety na Allegro podobnie. Może jednak trafię duplikat dawnego stanika taniej.
Ogoniasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 07:54   #13
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Bielizna Konrad

Ja mam 2 staniczki z ich firmy, akurat likwidowali u mnie w galerii stoisko z bielizną i było -30% nosze rozmiar 65D i bardzo polecam ta firme, nie rozciagaja sie, no i sa identyczne jak na zdjeciach w internecie
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.