tansze zele ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 14:34   #1
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613

tansze zele ?


Witam

Mam prosbe do wizazanek odnosnie zeli

Otorz dwa lata temu zrobilam kurs spn, i jakies pol roku cwiczylam na tych zelch, ylam zadowolona, pozniej zaszlam w ciaze i przygode odlozylam z paznokciami ( wiadomo male dziecko itp) minelo sporo czasu, i juz corcia podrosla i mysle by znow zaczac sie troszkie w to bawic.

Niestety co nieco zapomnialam przez ten czas, a produkty spn do tanic nie naleza, niestety albo i stety...

mysle sobie czy sa inne firmy troszkie tansze ktore sa rownie albo podobnie dobre ( nie znam innych firm ) nie chce od rau robic klientkom bo troche mam za malo doswiadczenia, glownie zalezy mi by pocwiczyc na sobie czy raczce do cwiczen, i do tego mysle ze szkoda zeli spn za taka cene.

Czy mozecie polecic mi cos co bedzie do cwiczen w domu odpowiadnie?

p.s widziaalm firme naildesing ale czytalam tu komenatrze ze podobno straszny badziew i szkoda to w ogole kupowac hmmm sama nie wiem co zrobic..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2009-07-26 o 14:35
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 14:42   #2
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: tansze zele ?

NailDesign to badziew jakich mało. Pieniądze wyrzucone w błoto, kochana, nie warto. W podobnej cenie są żele od Dobrejrady. Wpisz w google.pl "Dobrarada sklep", albo na allegro zjadź uzytkownika o nicku "Dekorynka". To ta sama osoba.
Ja ich nie używałam, ale wiem, że cieszą się bardzo dobrą opinią.
Z tych, które uzywałam bardzo fajne i niedrogie są RaNails. Kolorówki nie miałam, ale ponoć ma mało pigmentu, a ich builder lubi piec w lampie. Poza tymi małymi minusami te żele są naprawde bardzo fajne.
A może wolisz zainwestować w coś droższego? Ja pracuję na IBD i dla mnie to jest marzenie <3
I jeszcze jedno - odpuść sobie takie allegrowe wynalazki, jak NailDesign, NeoNail, Allepaznokcie - o kant d... potłuc.

Edytowane przez Veela1
Czas edycji: 2009-07-26 o 14:48
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 14:52   #3
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: tansze zele ?

dziekuje za odpowiedz

no wlasnie tak sie narazie zastanawiam co tu wybrac, bo pisze wlasnie jesli bym miala robic klientokom to na pewno zainwestuje w spn bo na pawde sie sprawdzaly..

a poki co potrzeba mi cos w miare dobregoa troche tanszgo, bo wiadomo na kiczowatych zelach to tez za duzo nie nacwicze bo bede sie tylkow kurzac ze mi sie kupy nic nie trzyma albo nie utwardza sie...

przejrze te nazwy ktore podalas moze cos z tego wybiore do cwiczen

ja musze glownie sobie przypomniec wszystko od podstaw, glownie pocwiczyc tunel i usmiech bo z tym wtedy mialam najwecej problemow chyba jak akzdy poczatkujacy

z czasem mysle wybiore sie na kurs innej firmy ale poki co i siedze w domu to z samych nudow bym pocwiczyla
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 18:10   #4
ooagnesoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: tansze zele ?

Ja używam żeli z jeszcze innej firmy , ale mam pytanie ile kosztuja tzw. 'dobre żele' , jaka firme byście polecili ? 60zl za 30g to duzo ??? bo zaczełam od niedawna i w sumie jesz\cze sie zbytnio nie zorientowalam . ; )
ooagnesoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 18:25   #5
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: tansze zele ?

+Tez polecam dobra rade. Sama nie uzywam (jeszcze) ale pani przemila i ci napewno poradzi. *Pozatym nie ma nic przeciw temu by troche pomoc kiedy maz pytanina. Ona jest na Wizazu i ma link do sklepu. Mozna tez napisac prywatna wiadomosc i szybko dostaniesz odpowiedz

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Ja uwazam ze te najlepsze kosztuja okolo 100,- Pzl za 15ml. (Christrio, Akzentz, Entity)
Wedlug mie warto, (przynajmniej jesli robisz sobie), bo dlugo trzymaja i stosunkowo latwo sie nimi pracuje. Ja robie naprawde malo tipsowych paznokci (tylko czasami sobie i kolezance) i nie mam problemu ani z lamaniem, zapowietrzaniem, odpadaniem itp.
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no

Edytowane przez Anulca
Czas edycji: 2009-07-27 o 11:29
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 18:36   #6
ooagnesoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: tansze zele ?

achaa.. dzieki ) ja obecnie korzystam z żeli Silcare - ale jestem średnio zadowolona bo mimo iż kupuje 'bardzo gęsty' to po kilku dniach jest on strasznie rzadki i niewygodnie sie nim pracuje. nie wiem od czego tak sie robie ; o

____________________

Taniec jest subtelnym balansem pomiędzy ideałem, a pięknem..
ooagnesoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 18:53   #7
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: tansze zele ?

dziekuje za odpowiedzi, ja za spn placilam za 15 ml 65 zl wiec tanie nie sa...

a obecnie na taki wydatek to mnie nie stac no i szkoda mi troszkie takich zeli jedynie do cwiczen , tak mysle chyba..

skusze sie chyba na te ranails, policzylam sobie i wychodzi mi polowe taniej niz to co musialabym zplacic tam.

sama nie wiem czy ebde sobie w ogole robic a raczej jedynie moze na raczce cwiczyc bo jak zaczelam zabawe z paznokciami robilam sobie zele, i pozniej o zgrozo pol roku doprowadzalam paznokcie do ladu teraz mam swoja ladna plytke i nie wiem czy mi jej nie szkoda hehe.. ale to pewnie sie zastanowie jeszcze bo w koncu co innego sztuczna reka a prawdziwa
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 21:11   #8
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: tansze zele ?

Anulca gdzie mogę ENITY za 100 zł dostać 30 ml? Bo kupuję od razu w litrach!!

Ray, polecam Perfect Beauty oraz niedawno przeze mnie wypróbowaną firmę Pepoonails Świetne żele!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 23:07   #9
moniquesnails
Raczkowanie
 
Avatar moniquesnails
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 154
Wyślij wiadomość przez ICQ do moniquesnails GG do moniquesnails
Dot.: tansze zele ?

hehe wyżej wspomniany Ra Nails jest super jeżeliby przemilczeć fakt tego jak super bardzpo mpiecze w lampie... kolezanka pisala ze builder piecze... z tego co wiem to jednofazowka clear piecze jak cholera:LD o builderze slyszalam ze mniej piecze... trzymaja sie super, nic nie podchodzi powietrzem, nie żółkna i ładnie sie błyszcza
moniquesnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 07:12   #10
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: tansze zele ?

hmm 15 ml za 65 zł? to nie aż tak dużo ja w nail selection płaciłam 90 zł za 14 ml ;/
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 08:01   #11
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: tansze zele ?

paula uuuu to sa i w takich cenach ... fakt 90 zl to wydaje mi sie baardzo duzo.

Ja chyba pierw skusze sie na tego ra nails juz przejrzalam ich oferte, a ze pieka hehe no to prawie kazde pieka przezyje bo pewnie glownie na sobie bede robic

Bp hmmm jeszcze zobacze te firme
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 09:33   #12
moniquesnails
Raczkowanie
 
Avatar moniquesnails
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 154
Wyślij wiadomość przez ICQ do moniquesnails GG do moniquesnails
Dot.: tansze zele ?

a jak wrócisz do SPN to daj znac ciekawa jestem jak wrazenia i czy pieką:p
moniquesnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 10:40   #13
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: tansze zele ?

A ja daję 90 zł za 15 ml NSI. Im więcej jest w pudełeczku tym taniej wychodzi, bo za 60 ml płacisz 180 chyba lub 190 zł a nie 360 zł (15 ml razy 4 sztuki po 90 zł). I nie wydaje mi się to za dużo.
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 11:31   #14
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: tansze zele ?

;*Przepraszam napisalam blad 15ml 100zl. (a nie 30ml) Sprawdzilam. Kupilam Christrio 30ml på plazanet.pl za 120zl, ale to jakas promocja.
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no

Edytowane przez Anulca
Czas edycji: 2009-07-27 o 11:33
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 14:05   #15
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: tansze zele ?

wow ladne ceny, tzn jak sie zarabia na sytlizacji paznokci to w sumie jaka cena by nie byla to sie zwroci ale tak do cwiczen to troszkie szkoda mi pieniazkow..

bo tak bylo u mnie z spn, polowe sloiczkow wykorzystalam i niestety sie poprzeterminowaly i do kosza wiec tym razem nie chce by tak bylo i do cwiczen kupie sobie cos tanszego a jak juz bede pewna tego co robie i zaczne robic klietkom to wtedy zainwestuje w sprawdzony spn
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:36   #16
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: tansze zele ?

Ja jestem swiezo po kursie
I moge powiedziec tyle......na kursie cwiczylam na SPN...w domu do cwiczen na pierwszy rzut kupilam RA NAILS......i nie ma porownania.....SPN byly o niebo lepsze
Zdaje sobie sprawe, ze jeszcze duzo wody uplynie zanim nabiore wprawy....ale poki co jestem troche sfrustrowana.....Ra niby ok, moge zbudowac ladna krzywa c....przestaja byc ladne po wyjeciu z lampy....bo okazuje sie ze w lampie normalnie sciekaja na skorki......
Pewnie robie cos zle...ale z Spn takiego problemu nie bylo....
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:51   #17
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: tansze zele ?

poppy hmm... no z tego co pamietam z spn nigdy mi nic nie sciekalo ale one byly geste....? moze te ra nails nie sa takie geste? nie wiem sama musze tez wyprobowac...

albo za duzo kladziesz? no nie wiem... ja zawsze robilam tam ze na srodek bralam zel i go rozprowadzalam cienko na boki nie tak do skorek tylko troche od nich bo wiadomo troche i tak tam splynal sam... i bylo ok

ja wam w ogole powiem poza tematem, ze ostatnio bylam w jednym z lepszych salonow naprawic paznokcia, tzn mialam pekniety i potrzebowalam go zazelowac by nie odpadla ta czesc..

wiec poszlam i tak przyjrzalam sie naczym pracuja takie salony i poczatkowo nie wiedzialam wlasnie co to zapamietalam tylko naildesing.... pomyslalam skoro na tym robia to zerkne a tu czytam ze to taki badziew , a ceny za paznokcie biora hu hu.... nie wiem jak to im sie tam trzyma bo ja tylko mialam ciut zelu.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2009-07-27 o 15:54
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:11   #18
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: tansze zele ?

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja wam w ogole powiem poza tematem, ze ostatnio bylam w jednym z lepszych salonow naprawic paznokcia, tzn mialam pekniety i potrzebowalam go zazelowac by nie odpadla ta czesc..

wiec poszlam i tak przyjrzalam sie naczym pracuja takie salony i poczatkowo nie wiedzialam wlasnie co to zapamietalam tylko naildesing.... pomyslalam skoro na tym robia to zerkne a tu czytam ze to taki badziew , a ceny za paznokcie biora hu hu.... nie wiem jak to im sie tam trzyma bo ja tylko mialam ciut zelu.
Szczerze mówiąc nie dziwię się, bo ja sama używam lepszych firm niż część salonów u mnie w mieście .
Biorą za usługę gigantyczne pieniądze, bo jakieś 100 nawet do 200 zł. A efekt nie zawsze jest zadowalający. Więc dziewczynki uczcie się i dążcie do celu nawet po trupach
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:40   #19
poweredbyangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
GG do poweredbyangel Send a message via Skype™ to poweredbyangel
Dot.: tansze zele ?

[QUOTE]"
Cytat:
Napisane przez Anulca Pokaż wiadomość
+Tez polecam dobra rade. Sama nie uzywam (jeszcze) ale pani przemila i ci napewno poradzi. *Pozatym nie ma nic przeciw temu by troche pomoc kiedy maz pytanina. Ona jest na Wizazu i ma link do sklepu. Mozna tez napisac prywatna wiadomosc i szybko dostaniesz odpowiedz"

Dziewczyny, dużo z Was pisze własnie o produktach dobrej rady, sprawdziłam na allegro i ma produkty firmy inails, powiedzcie mi co to jest? wiadomo nie chce kupować g...a

Edytowane przez poweredbyangel
Czas edycji: 2009-07-27 o 18:46
poweredbyangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 20:38   #20
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: tansze zele ?

[QUOTE=poweredbyangel;1345 9243]
Cytat:
"


Dziewczyny, dużo z Was pisze własnie o produktach dobrej rady, sprawdziłam na allegro i ma produkty firmy inails, powiedzcie mi co to jest? wiadomo nie chce kupować g...a
produkty dobrejrady i -nails-są bardzo dobre i godne polecenia, no i mają rewelacyjną cene
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 07:09   #21
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: tansze zele ?

hmmmm to moze i ja sie skusze na dobrą rade juz teraz mam metlik hehe
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 08:20   #22
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: tansze zele ?

ja ostatnio zamówiłam od dobrej rady żelik budujący klarowny róż i jest super bo przede wszystkim bardzo dobrze się poziomuje w porównaniu do nail selection którego używałam wcześniej to nie ma porównania. Tamten niby był samopoziomujący się ale jakoś tego nie zauważałam natomiast ten jest rewelacja no i różnica w cenie Nail Selection 90 zł za 14 ml a DR 30,99 zł za 15 ml także różnica jest spora a jestem zdecydowanie bardziej zadowolona z tego drugiego
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:03   #23
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: tansze zele ?

tak budujacy od dobrej rady -jest super- mozna go porównać do sunflawera, żaden inny budujacy mi tak nie podpasował, były albo za gęste albo za rzadkie. a budujacy od dobrej rady wyjątkowo mnie słucha, i krzywa c jest tam gdzie powinna
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 16:55   #24
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: tansze zele ?

Co do pieczenia w lampie te drogie tez piecza. Zalezy od grubosci. Ostatnio mi pani robila zelami Akzentz i strasznie piekly. Jest na to sposob; wlozyc na pare sek do lamy, wyjac i powtornie do lampy i juz nie pieka.
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 19:40   #25
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: tansze zele ?

Ja mam od dobrej rady jednofazówkę i kamuflaż. Są po prostu świetne a cena niska więc naprawdę warto
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:00   #26
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: tansze zele ?

dziewczyny a o ktorym budujacym piszecie ( dobrarada) bo przegladalam i sa dwa chyba??? taki klarowny i taki roz mleczny cos takiego..juz sama nie wiem ktory zamowic, potrzebuje taki do frencha i taki chyba przezroczysty na tips do dekoracji. juz sobie mniej wiecej liste sporzadzilam u tej pani
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:06   #27
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: tansze zele ?

ray -ja używam budującego róż klarowny, bo do frencza mam maskeda ( który też jest rewelacyjny ), a buduje przeżroczystym
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:42   #28
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: tansze zele ?

hmm to ja tez zamowie roz klarowny i jeszcze jakis inny, ja generalnie bede cwiczyc pierw na tipsie wiadomo najlatwiej..


aaaaa i tak poza tematem was zapytam zeby nie zakladac nowego watku..

mam pedzelek jeden, taki nie za maly nie za duzy sredni i sie tak zastanawiam teraz, bo zawsze mialam problem by zrobic ladny usmiech czy do usmiechu leposzy bedzie dajmy mniejszy pedzelek? czy to nie robi roznicy?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 06:22   #29
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: tansze zele ?

aaaaa i tak poza tematem was zapytam zeby nie zakladac nowego watku..

mam pedzelek jeden, taki nie za maly nie za duzy sredni i sie tak zastanawiam teraz, bo zawsze mialam problem by zrobic ladny usmiech czy do usmiechu leposzy bedzie dajmy mniejszy pedzelek? czy to nie robi roznicy?[/QUOTE]

a to jak komu pasuje, ja mam dwa pędzelki, jeden większy do nakładania białego, a drugim mniejszym przecieram.
czasami też nakładam żel dłutkiem jak robię cieńszą białą końcówke, ale też przecieram czystym pędzelkiem.
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 07:22   #30
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: tansze zele ?

ja używam też klarowny róż budujący od DR zamówiłam jeszcze ten nowy biały do frencha ale nie miałam jeszcze okazji wypróbować.
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.