Impreza osiemnastkowa, Kraków. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 16:57   #1
Unintended_
Raczkowanie
 
Avatar Unintended_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 152

Impreza osiemnastkowa, Kraków.


Witajcie, społeczności wizażowa
mam do Was pytanie, konkretnie do tych, którzy są z Krakowa lub po prostu w nim zamieszkują.
Chcę z dwoma koleżankami zorganizować osiemnastkę jakoś w maju, a poza ślepym szukaniem odpowiednich klubów wpadło mi do głowy, że może Wy coś polecicie. Chodzi mi o to, żeby było sporo miejsca, odpowiednia muzyka przy której można potańczyć (chyba że można muzykę uzgodnić z DJem ) i w miarę nowoczesny wystrój; ważna jest też cena, choć jak wiadomo - na trzy osoby wychodzi taniej
Liczę na Waszą pomoc
__________________
powrót do pasji i samorozwoju, nauka to nie wszystko!
Cel to marzenie z datą realizacji
167 cm, 66 kg... na razie.
Unintended_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 18:35   #2
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Impreza osiemnastkowa, Kraków.

ja z poza krakowa, ale napisze takie raczej teoretyczne wiadomości.
muzykę zwykle można uzgodnić z dj. tzn przynieść na swojej płycie, ale zróbcie to na dwa-trzy dni przed imprezą, aby można było sprawdzić czy to działa i żeby dj odsłuchał. ale zawsze wcześniej zapytaj bo nie wszędzie tak jest.
a co do lokalu to poznać fajne miejsca można chodząc wcześniej na 18 do znajomych lub nawet w dniu normlanej imprezy (piątek, sobota) idziecie w miare szybko jak lokal otwierają i powiedziecie ochraniarzowi, że chce zobaczyć lokal bo chce zrobić 18, podejdzcie do baru i się zapytajcie jakie są warunki, jaka cena, ile osób może wejść.
warto też zapytać się czy możecie wnieśc swojego szampana o ile chcecie. ja na swojej 18 miałam własnego. (ruski szampan królował ) tylko zapytajcie również czy lokal ma wystrczającą ilość szkła i czy wam na szampana udostępni czy musiscie kupić kubeczki jednorazowe. przychodzicie w dniu imprezy, dajecie szampana, oni chowają do lodówek a przed 12 rozlewają i podajcie gościom.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 19:31   #3
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Impreza osiemnastkowa, Kraków.

Cytat:
Napisane przez Unintended_ Pokaż wiadomość
Witajcie, społeczności wizażowa
mam do Was pytanie, konkretnie do tych, którzy są z Krakowa lub po prostu w nim zamieszkują.
Chcę z dwoma koleżankami zorganizować osiemnastkę jakoś w maju, a poza ślepym szukaniem odpowiednich klubów wpadło mi do głowy, że może Wy coś polecicie. Chodzi mi o to, żeby było sporo miejsca, odpowiednia muzyka przy której można potańczyć (chyba że można muzykę uzgodnić z DJem ) i w miarę nowoczesny wystrój; ważna jest też cena, choć jak wiadomo - na trzy osoby wychodzi taniej
Liczę na Waszą pomoc

Hej ja robiłam 18stkę w maju zeszłego roku w klubie Imbir na św. Tomasza. Ale on nie jest duży - nie wiem, ile chcecie zaprosić osób, u nas nie było ich wiele
Powiem Ci, jak to wtedy wyglądało:
koszt wynajmu + "DJa" (czyli generalnie wszystko co musicie ponieść) to 400 zł - klub jest wasz, dopóki impreza się kręci. Ja organizowałam w czwartek (też z dwiema koleżankami ) i kiedy już zostałyśmy praktycznie same i pakowałyśmy prezenty to obsługa się zaczęła bawić, więc nikogo nie wyrzucają Do tego kaucja 200 zł, zwracana jeśli jest wszystko okej - bezpośrednio po imprezie, albo dzień później (zależy, kiedy Wam się chce sprawdzać).
Szampana miałyśmy własnego, do tego załatwiłyśmy różne hawajskie gadżety i sobie zorganizowałyśmy wystrój. Kupiłyśmy żelki itp. w carrefourze :P Chipsy musiałyśmy kupić w klubie, to były jakieś laysy średnie i przy >10 paczkach nam sprzedali po 3,5 za sztukę (normalnie 4,5). Talerzyki i kubeczki też same przyniosłyśmy.
DJ był w cudzysłowie, bo muzyka leci po prostu z kompa warto się zatroszczyć o CD albo pogadać z osobą, która się tym będzie zajmować.
Nie ma żadnych warunków dot. utargu na barze itd. 18stki robią od niedzieli do czwartku i są to imprezy zamknięte, ew. wpuszczani są jacyś znajomi właściciela. Trzeba zaklepać sobie termin trochę wcześniej, żeby nie było w tym dniu koncertów czy coś.

na razie tyle mi się przypomina, jak coś, to pytaj

a jeśli chodzi o doświadczenie z perspektywy gościa to podobało mi się w Clu i w Masada ... Masada cośtam oba kluby na Kazimierzu, dość nowoczesne i większe niż Imbir
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 23:29   #4
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Impreza osiemnastkowa, Kraków.

ja też mialam w Imbirze najlepsza impreza na jakiej byłam w życiu, nie tylko moja opinia ale całej paczki
jeden z tańszych klubów w centrum
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 14:25   #5
Unintended_
Raczkowanie
 
Avatar Unintended_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 152
Dot.: Impreza osiemnastkowa, Kraków.

Dzięki za info, ale faktycznie ten Imbir wydaje się trochę mały, biorąc pod uwagę fakt, że każda z nas chce zaprosić trochę swoich znajomych xD
Obejrzałam Clu na fotkach i stwierdzam, że jest wypasiony ale pewnie strasznie drogi. Masady zdjęć nie mogę namierzyć, bo mi komunikat o wirusie wyskakuje :P anyway, jeśli się orientujecie cenowo, to byłabym wdzięczna a jeśli nie, to czekam jeszcze na jakieś inne głosy
__________________
powrót do pasji i samorozwoju, nauka to nie wszystko!
Cel to marzenie z datą realizacji
167 cm, 66 kg... na razie.
Unintended_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 15:30   #6
moloko123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Impreza osiemnastkowa, Kraków.

witam ja mialam 18 4 lata temu ale robilam w boom bar rush bardzo fajnie bylo jesli codzi o muzyke i wielkosc cenowo tyez niezle,
moloko123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 09:30   #7
Unintended_
Raczkowanie
 
Avatar Unintended_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 152
Dot.: Impreza osiemnastkowa, Kraków.

dzięki za pomoc po świętach ruszę na poszukiwania i będę wypytywać w tych przez Was wymienionych klubach.
Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?
__________________
powrót do pasji i samorozwoju, nauka to nie wszystko!
Cel to marzenie z datą realizacji
167 cm, 66 kg... na razie.
Unintended_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 16:34   #8
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Impreza osiemnastkowa, Kraków.

ja robiłam w klubie el Fuego na Kazimierzu ,ludzi zmieściło się sporo bo robiłysmy w dwie z koleżanką,klub w porównaniu z innymi był dużo tańszy tyle że mi go kolega załatwiał to może też dlatego i muzyka też spoko można bylo uzgodnić co się chce i wogóle tyle że to juz ponad 2 lata temu było i nie wiem jak jest teraz;p
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 22:06   #9
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Impreza osiemnastkowa, Kraków.

ja miałam 18nastke w Clu razem z 2 kumpelami, koszt wynajmu to było coś koło 600zł.. nie pamiętam dokładnie, było to dwa lata temu więc może coś się zmieniło. ogólnie z djem nie było problemu się dogadać, wszyscy byli w porządku, w ogóle polecili nam też fotografa znajomego, który okazał się być świetny - robił ekstra foty klub spory, było dużo wolnego miejsca, bo nie miałyśmy jakiejś monstrualnej ilości ludzi, wszyscy się świetnie bawili - minus taki że alkohol jedynie można było kupić u nich - szampana też, tort. Ale szamanko własne mogłyśmy przynieść tak więc ok. Polecam, aczkolwiek naprawde jak jest teraz nie wiem - wiem że dodzwonić się do nich było ciężko więc radzę raczej w tygodniu (śr, czw) wpaść tam koło 19 zwykle drzwi są już otwarte, nieraz widziałam że się ktoś kręcił i podpytać.
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 16:40   #10
Unintended_
Raczkowanie
 
Avatar Unintended_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 152
Dot.: Impreza osiemnastkowa, Kraków.

Dzięki
__________________
powrót do pasji i samorozwoju, nauka to nie wszystko!
Cel to marzenie z datą realizacji
167 cm, 66 kg... na razie.
Unintended_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 19:42   #11
Enticing92
Wtajemniczenie
 
Avatar Enticing92
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 443
Dot.: Impreza osiemnastkowa, Kraków.

Ja tez sie podpinam ,bo szukam klubuuu

Robimy w 3 z dziewczynami,chcemy nie drogi klub na okolo 150 miejsc siedzacych.co mozecie polecic?
Enticing92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 13:41   #12
Lisaveta_
Przyczajenie
 
Avatar Lisaveta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Głogów, woj.dolnośląskie
Wiadomości: 7
GG do Lisaveta_
Dot.: Impreza osiemnastkowa, Kraków.

Ja w kwietniu organizuje impreze 18 i robie na ok.50 osob w barze, gdzie za osobe płace 80 zł. Alkohol i napoje przynosze swoje tam tylko jedzenie mi robią.
Lisaveta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.