pokrowiec na komórkę :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-13, 22:36   #31
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: pokrowiec na komórkę :)

hmmm, ja moje robilam eksperymentalnie - najpierw łańcuszek o długości takiej troszkę mniej niż podstawa telefonu, potem dookola tego lańcuszka robiłam oczkami ścusłymi lub półsłupkami (tzn najpierw normalnie wzdluż łańcuszka, a potem jakby z powrotem, na końcach przerabiając więcej półslupkow z jednego oczka - chodzilo o to żeby powstało takie denko...) Później już tylko naokolo bez dodawania oczek, a w miejscu gdzie zaczynala się klapka tylko tam i z powrotem. Teraz wiem że mogłam robić w kółko ale zakańczając każdy rząd a tak to mi wyszło spiralnie nieco... mimo to nie widać tego jakoś więc jest OK. No i kwiatuszek jeszcze
robilam tez pokrowiec na drutach a nawet metodą kombinowaną (pasek na przód ,tył i klapkę na drutach i boczki szydelkiem, ale najladniejszy wyszedł ten, no i nie trzeba bylo go zszywać
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 10:48   #32
mroczna_panna
Zadomowienie
 
Avatar mroczna_panna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wieś Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: pokrowiec na komórkę :)

I teraz przez Was muszęsienauczyćrobic na szydelku..bo wszystko takie ładne!!
mroczna_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 11:13   #33
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: pokrowiec na komórkę :)

mroczna panno, alez to wcale nie jest męczące, szybciutko leci... podobno wśrod gwiazd (Hollywood???) jest moda na szydełkowanie jako forma relaksu i swoistej psychoterapii. antystresowo )) masz stres - łap za szydelko innymi slowy - poznasz czyjś stres po tym jak się ubiera i jakie ma gadżety... , hehe ) chociaż jeszcze lepiej pewnie dzialą obdarowywanie swoimi dzielami
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.