ryanair-bagaż pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 16:05   #1
sylwiak20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 24

ryanair-bagaż pomocy


dziewczyny za ponad tydzien prawdopodobnie wybieram sie do norwegii..na jakis tydzien..no ale jak to jest z tymi kosmetykami, płynami itd..np głupie maszynki do golenia moge wziasc do bagazu głównego? są jakies ograniczenia co do ilosci lub jakos trzeba specjalnie zapakowac?? a co do żeli pod prysznic czy np szamponów ktore maja przynajmniej ponad 200 ml sztuka to co , nie moge wziasc całosci ? jak to z tym jest? mówie o bagazu głównym cały czas. a takie rzeczy jak kredka do oczu, cienie,tusz do rzes to sa co do tego jakies rystrykcje?w czyms to tez musi byc zapakowane, niech mi ktos to od a do z wytłumaczy to bo ja tego nie rozumiem....:prosi :
sylwiak20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:24   #2
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: ryanair-bagaż pomocy

Cytat:
Napisane przez sylwiak20 Pokaż wiadomość
dziewczyny za ponad tydzien prawdopodobnie wybieram sie do norwegii..na jakis tydzien..no ale jak to jest z tymi kosmetykami, płynami itd..np głupie maszynki do golenia moge wziasc do bagazu głównego? są jakies ograniczenia co do ilosci lub jakos trzeba specjalnie zapakowac?? a co do żeli pod prysznic czy np szamponów ktore maja przynajmniej ponad 200 ml sztuka to co , nie moge wziasc całosci ? jak to z tym jest? mówie o bagazu głównym cały czas. a takie rzeczy jak kredka do oczu, cienie,tusz do rzes to sa co do tego jakies rystrykcje?w czyms to tez musi byc zapakowane, niech mi ktos to od a do z wytłumaczy to bo ja tego nie rozumiem....:prosi :
http://www.ulc.gov.pl/index.php?opti...997&Itemid=539 - tutaj jest masa przydatnych informacji

http://www.ulc.gov.pl/index.php?opti...9&Itemid=377#1 a tutaj lista rzeczy dozwolonych i zabronionych do przewozu
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:32   #3
sylwiak20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 24
Dot.: ryanair-bagaż pomocy

dzięki, o ile sie zorientowałam z listy rzeczy to do tego bagazu kabinowego(czyli wnoszonego na pokład) są ograniczenia do litra w tym woreczku a do bagazu głownego czyli tego drugiego moge tego zabrac ile chce , tak dziewczyny ? to bedzie moj pierwszy lot wiec oświećcie mnie
sylwiak20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:33   #4
kasia7kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 117
GG do kasia7kasia
Dot.: ryanair-bagaż pomocy

Takie ograniczenia są do bagażu podręcznego, więc lepiej nie pakuj tam płynów. Chyba że jakoś specjalnie zapakowane w woreczkach itp. ale to podręczny.
Do głównego można pakować płyny, żele, kredki.. Wszystko raczej z małymi wyjątkami :P
Wszystko jest opisane fajnie na stronie ryanair'a )
__________________
Wakacje! UK!

STUDENTKA!


< 3 I Can't Stop Feeling This Feeling I've Got- Razorlight
kasia7kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:34   #5
napoli
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 729
Dot.: ryanair-bagaż pomocy

Kochana, wszystko dokladnie jest napisane na stronie przewoznika- wiem, bo niedawno lecialam i wszystko jest tak dokladnie napisane i wytlumaczone, sa nawet rysunki, dokladne wymiary- wystarczy poczytac.
__________________
"Nie obchodzi mnie, co o mnie myślicie.
Czy mnie lubicie czy nienawidzicie.
Czy dla was jestem inna czy może trochę dziwna.
Czy jestem naiwna, a może dziecinna.
Czy jestem zwykłą lalą czy może myszką szarą.
Lecz prawda jest inna, jestem taka jaka według siebie być powinnam..."
napoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:47   #6
sylwiak20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 24
Dot.: ryanair-bagaż pomocy

dzięki już przeglądam
sylwiak20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:17   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: ryanair-bagaż pomocy

Takie informacje zawsze są podane na stronie przewoźnika.
Poza tym jest wątek:pierwszy raz samolotem, tam jest wszystko wałkowane po 100 razy.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 13:18   #8
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: ryanair-bagaż pomocy

a ile mozna papierosow przewiezc bo jestem slepa?


kuzynka mowila z jak juz za odprawa kupie w bezclowej to moge kupic i jak bedzie nawet za duzo kg to spoko to prawda? bom tępa a na str ryana nic nie widze
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 18:03   #9
april 20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: ryanair-bagaż pomocy

Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że mi pomożecie :P właśnie przyszła do mnie torba zamówiona z internetu i ona jest wielka! Mieści się co prawda w normie obowiązującej w Ryanair, no tak jakby bo jest 3 cm za szeroka a reszta wymiarów jest maksymalna. Zastanawiam sie nad tym czy inni pasażerowie też biorą tak duży bagaż podręczny, bo nie chce wyjść na idiotkę, że wszyscy będą mieli torebki na ramieniu albo plecaczki a ja wielka torbę na kółkach :P To mój pierwszy lot, a jeszcze mam czas kupić jbc nową torbę, chociaż średnio mam na to ochotę :P
Co o tym myslicie? Czy mój duzy bagaz podręczny nie będzie denerwował innych pasażerów?
Pozdrawiam ;-)
april 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 18:46   #10
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: ryanair-bagaż pomocy

mysle ze denerwowal nie bedzie ale nieraz obsluga jak widzi dosc spry bagaz podreczny kaze go wlozyc do takiej jakby miarki ktora pokaze czy bagaz miesci sie w normach.

Ja mam inne pytanie. Wybieram sie do Polski na 4 dni i w zwiazku z tym nie kupowalam bagazu glownego, biore tylko podreczny. Lecialam wiele razy ale i tak nie mam pewnosci,czy moge wziasc do podrecznego np kubek, magnes na lodowke ip? bylam niedawno na wycieczce i mam kilka pamiatek dla rodzicow a nie chcialabym stracic ich na lotnisku:/
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.