kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-07, 02:58   #1
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981

kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??


to jeszcze raz ja, 100 pytan naraz
a wiec jak juz wiecie bardzo lubie robic zaproszenia slubne, mam conajmniej z 30 wzorow i chcialabym umiescic je na stronce
wiecie moze jak to wyglada?czy musze miec wlasny biznes?
dzis chcialam umiescic je na ebay ale jakos sie wycofalam...cos mi tam nie pasuje, nie wydaje mi sie ze to dobre miejsce na zaproszenia
bede wdzieczna za kazda podpowiedz
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 04:05   #2
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

ja niestety nie wiem.. ale faktycznie, na ebayu trzeba niezle kasy wkladac.. bo i za umieszczenie rzeczy i za ilosc zdjec i w zaleznosci od ceny wyjsciowej ustalone sa stawki.. no i jak sie sprzeda to tez trzeba jakis procent zaplacic. Ciekawi mnie, jak niektorzy zarabiaja na ebay'u sprzedajac bardzo tanie rzeczy.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 05:10   #3
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

nie mam pojecia jak to dziala, moja pierwsza mysl to tez byl ebay. a moze znajdz jakas strone, ktora sie taka sprzedarza zajmuje i zaproponuj im swoje "wytwory"?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 05:20   #4
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

to ja ci odpowiem,poniewaz mozna powiedziec,ze jestem w temacie na biezaco))Uwaga bedzie wyklad:PPPPP Otoz stronke najlepiej zalozyc na platnym serwerze yahoo,kosztuje 8 z kawalkiem za miesiac.Wykupujesz domene jaka tylko chcesz pod warunkiem,ze jest dostepna.Platnos karta kredytowa najlepiej jest zalozyc przez PayPal.Oni maja juz gotowy schemat koszykaz zakupami,wszystkie transakcje przechodza przez nich i oczywiscie tez jakas tam prowizje pobieraja.Najtgorsze w tym wszystkim jest zrobienie strony no i oczywiscie wszystkich przyciskow w stylu "wrzuc do koszyka","pokaz zblizenie"czyli te wszystkie opcje zwiazane z zakupem przedmiotu.Straaaasznie duzo czasu na to schodzi (pisze jako amator a nie spec")))) Na ebayu jest duzo prosciej.Wystawiasz przedmiot za dosc niska cene.Wiadomo jest to aukcja,wiec zeby zachecic kupujacych trzeba poniesc ryzyko sprzedazy przedmiotu po nizszej cenie.Im nizsza cena poczatkowa tym mniejsza prowizja.Pozniej jeszcze placi sie prowizje od wartosci ceny koncowej oraz za transakcje PayPal.Wiem wiem to brzmi strasznie,same prowizje,ale w realu jest duzo latwiej.Prowizje zawsze mozna sobie sprytnie odzyskac))Skoro chcesz sprzedawac zaproszenia najlepiej jest zrobic e-bay store.Placisz 15 dolcow miesiecznie ,umieszczasz ile chcesz przedmiotow,a wtedy prowizja od wystawienia pojedynczego to juz kwestia centow.Kurcze mam nadzieje ze dosc jasno opisalam,jak nie to pytaj o szczegoly,ktore dokladnie Cie interesuja))Tez chcialam otworzyc sklep netowy,mam wykupiona domene,ale wlasnie z niej rezygnuje i przestawiam sie na ebay store.Dlaczego??? otoz jest on co prawda 2 razy drozszy miesiecznie ale reklama jest za darmo.Otworzyc sklep to nie sztuka ale jak sciagniesz ludzi do niego???? Zeby w googlach wyskakiwal Twoj adres na pierwszej stronie trzeba wybulic im niezla kase,a ebay codziennie odwiedzaja miliony ludzi.Moj jankes czytal nawet specjalne ksiazki o handlowaniu na ebayu wiec jakby co to sluze informacja)))
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 05:24   #5
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

acha wlasnie mi do glowy przyszlo,ze jesli na serio jestes zainteresowana to moze sie jakos dogadamy i razem sklep otworzymy))) wiem ze mnie nie znasz,na forum jestem zupelnie nowa ale jakos tak mnie natchnelo) w kazdym bardz razie propozycje skladambo ja zamierzam otworzyc sklep za jakies 1,5 tygodnia)) oj mam troche rzeczy do sprzedania itworze nowe a miejsca w domu nie przybywa))
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 05:32   #6
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

sun, a co sprzedajesz jesli moge zapytac?

Wiadomo, ze ebay odwiedza miliony ludzi ale tez jest sie jednym z milionow.. Ja czesto przegladam strony na ebay i zauzylam, ze np niekotre aukcje powtarzaja sie co dwie strony.. chodzi mi o to, ze np ktos wystawia rzecz A.. przegladam, i za dwie strony jest ta sama rzecz A.. tylko, ze dzieje sie tak tylko u niektorych sprzedajacych. I moje pytanie brzmi, dlaczego? Czy oni za to specjalnie placa a jesli tak, to co to za funkcja? No i drugie pytanko, dlaczego jesli wybierze sie funkcje zeby pokazywali aukacje, ktore wlasnie sie koncza czy koncza tego dnia, to pojawia sie np z 10 rzeczy.. a potem przegladajac strony, na np. 5, 7 czy 10 stronie widze rzeczy, ktore koncza sie za minuty. Tego nie rozumiem, bo skoro jest funkcja, zeby wyswietlal mi konczace sie aukcje, to dlaczego nie pokazuje ich wszystkich, tylko jakies wybrane?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 05:34   #7
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

sun.. jeszcze jedno pytanko- choc ja to nie monis ..jak oni reklamuje na ebay Twoj sklep?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 05:50   #8
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

Cytat:
Napisane przez nineczka
sun, a co sprzedajesz jesli moge zapytac?

Wiadomo, ze ebay odwiedza miliony ludzi ale tez jest sie jednym z milionow.. Ja czesto przegladam strony na ebay i zauzylam, ze np niekotre aukcje powtarzaja sie co dwie strony.. chodzi mi o to, ze np ktos wystawia rzecz A.. przegladam, i za dwie strony jest ta sama rzecz A.. tylko, ze dzieje sie tak tylko u niektorych sprzedajacych. I moje pytanie brzmi, dlaczego? Czy oni za to specjalnie placa a jesli tak, to co to za funkcja? No i drugie pytanko, dlaczego jesli wybierze sie funkcje zeby pokazywali aukacje, ktore wlasnie sie koncza czy koncza tego dnia, to pojawia sie np z 10 rzeczy.. a potem przegladajac strony, na np. 5, 7 czy 10 stronie widze rzeczy, ktore koncza sie za minuty. Tego nie rozumiem, bo skoro jest funkcja, zeby wyswietlal mi konczace sie aukcje, to dlaczego nie pokazuje ich wszystkich, tylko jakies wybrane?

juz odpowiadam)) jesli chodzi o powtarzana aukcje to jesli masz swoj sklep ebayowy,to sprzedajesz w nim po cenach ustaloych,czyli nie ma aukcji.Cena jest tylko w opcji "buy it now".Natomiast jesli rzecz z tego sklepu chcesz wystawic na aukcje to placisz doslownie pare centow prowizji.Wiec jesli sprzedajesz przedmiot z apowiedzmy 10 dolcow to 20 czy 50 centow prowizji to wlasciwie jest nic,pluc zawsze mozesz to odzyskac doliczajac do kosztow przesylki,ktora placi kupujacy)) Zauwazylas moze czasem jakie koszty przesylki sa wysokie za dosc lekki przedmiot???? no wlasniejest dlatego ze Ty jak wystawiasz przedmiot to w opcji shipping mozesz dorzucic kilka dolcow na tzw opakowanie,ktore pokaza sie kupujacemu jako cena koncowa.On nie bedzie widzial rozroznienia co jest dla ciebie a co jest faktyczna cena przesylki pobierana dla poczty.Tak wiec oplaca sie wystawiac ten sam przedmiot za co kilka dni placac naprawde male pieniadze,niz czekac 7 dni do konca aukcji i jak sie nie sprzeda to wystawiac znow)
pytanie drugie co do pokazywania aukcji,ktore sie koncza.Mysle ze to wynika ze stref czasowych.Szczerze to ja sie na nich nie znam .tzn na ich nazewnictwie,ale kiedys namieszalam i wystawilam w innej strefie czaowej niz moja i poznije wogole nie moglam odnalezc swojej aukcji.Jak mi jankes do domu wroci to go podpytam czy mozesz sobie ustawienia na ebayu zmienic czy to zalezy od wystawiajacych,bo on bardziej sie na tym zna niz ja))
taki kruczkow i haczykow jest cale mnostwo,wszystko oczywiscie zalezy od tego co sie sprzedaje,bo czasem to jest takie badziewie ze sama sie dziwie jak ludzie wogole moga miec nadzieje ze to sie sprzeda......ale coz mieszkamy w jueseju to wszystko jest mozliwe...hyhyhyhy
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 05:52   #9
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

nineczkas regularnie nie sprzedaje jeszcze nic,dopiero zamierzam.Podobnie jak monis,rekodzielo) a dokladnie decoupage.Zarazilam sie od dziewczyn z "gazety" i tyle przedmiotow natworzylam,ze zaczely mi zawadzac)
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 05:58   #10
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

Cytat:
Napisane przez nineczka
sun.. jeszcze jedno pytanko- choc ja to nie monis ..jak oni reklamuje na ebay Twoj sklep?
to nie ebay reklamuje Twoj sklep,ale Ty sama reklamujesz u nich.Poprzez mozliwosc wystawiania przedmiotow i link "my ebay store" przyciagasz ludzi do odwiedzania strony.Ja sama czesto jak przegladam aukcje to zagladam tez do sklepu (o ile taki istnieje) albo ogladam inne przedmioty sprzedajacego.W przypadku posiadania wlasnej domeny musisz ja jakos rozreklamowac,tzn przyciagnac ludzi do odwiedznia.Owszem bez reklamy strona pokaze sie w googlach gdzies na 50 stronie a chyba malo jest takich wytrwancow ktorzy przegladaja tyle googlowskich stron) Tez kiedys wydawalo mi sie ze ebay zdziera kase,ale brat (branza reklamowa od ponad 10 lat) wytlumaczyl mi ze w przypadku takim jak moj jesli nie jest to biznes a dodatkowe pieniadze to e-bay jednak bardzije sie oplaca))
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 05:59   #11
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

dzieki sun za odpowiedz! Ja tez probuje cos sprzedawac na ebay..ale to nie jest takie proste. Tak jak mowilam, czlowiek znika gdzies w tym wielkim tlumie.

zastanawiam sie, czy jak nie otwiera sie sklepu na ebay, to czy nie musisz tego zarejestrowac jako biznes i placic podatki?

No i jeszcze jedno pytanko, ktore umknelo Ci pewnie w tym potoku pytan ode mnie.. Jesli masz sklep na ebay, to w jaki sposob oni cie reklamuja? bo przeciez duzo ebay'owcow ma sklepy..i czy w takim razie nie robi sie z tego znowu to samo co na normalnych aukacjach, ze czlowiek ginie w tym tlumie
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 06:00   #12
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

no widze, ze wlasnie mi odpowiedzialas na pytanie sklepu.. dzieki
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 06:02   #13
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

no tak, ale jesli masz swoja strone ma yahoo to tez na aukacjach na ebay mozesz ja podac...wiec wychodziloby na to samo, tylko, ze taniej bo jak sama napisalas 8 a nie 15 na miesiac
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 06:14   #14
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

Cytat:
Napisane przez nineczka
no tak, ale jesli masz swoja strone ma yahoo to tez na aukacjach na ebay mozesz ja podac...wiec wychodziloby na to samo, tylko, ze taniej bo jak sama napisalas 8 a nie 15 na miesiac

nom z tym linkiem do swojego sklepu,innego niz ebay to trzeba ostroznie.Wiem,ze kiedys bylo to zabronione wlasnie ze wzgledu,ze ludzie za darmo robili sobie na ebayu reklame swoich sklepow,blokowali nawet konta,a wtedy klapa)) to wiem z opowiesci,bo wtedy to ja nawet nie wiedzialam co to jest ten ebay))Moj maz ostatnio szukal na ten temat informacjo bo tez chcialam tak zrobic i jest opcja podlinkowania prywatnej strony,ale trzeba za ta opcje placic.Wogole trzeba troszke pogrzebac w ebayu i dokladnie czytac szczegoly.Na poczatek najlepiej wystawiac w najbardziej uproszczonej formie,czyli jedno zdjecie przedmiotu (bo za wiecej niz jedno juz trzeba placic),nie korzystac z ich grafiki ani zadnych galerii bo za to wszystko sciagaja kase.Jak ustalisz sobie cene minimalna to tez trzeba placic))
A zeby nie zginac w tlumie sprzedajacych,trzeba dokladnie dobrac kategorie w jakiej chcesz umiescic przedmiot,wybrac sobie jedno slowo,ktore najlepiej charakteryzuje Twoj przedmiot i starac sie jak najczesciej w opisie tego slowa uzywac.Ebay ma to do siebie,ze jak ktos wpisze slowo kluczowe,to sposrod wszystkich stron wyszukuje wlasnie te,na ktorych to slowo jest uzyte iles tam razy.Sprawdzilam na sobie))
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 06:17   #15
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

Cytat:
Napisane przez nineczka
dzieki sun za odpowiedz! Ja tez probuje cos sprzedawac na ebay..ale to nie jest takie proste. Tak jak mowilam, czlowiek znika gdzies w tym wielkim tlumie.

zastanawiam sie, czy jak nie otwiera sie sklepu na ebay, to czy nie musisz tego zarejestrowac jako biznes i placic podatki?

No i jeszcze jedno pytanko, ktore umknelo Ci pewnie w tym potoku pytan ode mnie.. Jesli masz sklep na ebay, to w jaki sposob oni cie reklamuja? bo przeciez duzo ebay'owcow ma sklepy..i czy w takim razie nie robi sie z tego znowu to samo co na normalnych aukacjach, ze czlowiek ginie w tym tlumie

z tego co wiem to prawo tutejsze jest dosc elastyczne jesli chodzi o ebay slyszalam,ze zeby IRS Ci po pietach zaczal deptac to trzeba miec dochod okolo 50 000USD rocznie,a wtedy to chyba musialabyc handlowac antykami...hyhyhyhy
zgadzam sie z Toba,ze sprzedawanie nie jest latwe.Jest straaasznie duzo kruczkow,ale wszystkiego mozna sie nauczyc i na prawde mozna na tym zarobic niezle pieniadze,tylko na wszystko trzeba czasu i cierpliwosci))
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 06:23   #16
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

to prawda, ze na wszystko potrzeba czasu..tylko czasem cierpliwosci juz brak ..
dzieki sun..masz naprawde duza wiedze jesli chodzi o ebay.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 15:47   #17
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

Cytat:
Napisane przez sunapee
acha wlasnie mi do glowy przyszlo,ze jesli na serio jestes zainteresowana to moze sie jakos dogadamy i razem sklep otworzymy))) wiem ze mnie nie znasz,na forum jestem zupelnie nowa ale jakos tak mnie natchnelo) w kazdym bardz razie propozycje skladambo ja zamierzam otworzyc sklep za jakies 1,5 tygodnia)) oj mam troche rzeczy do sprzedania itworze nowe a miejsca w domu nie przybywa))
Czesc ja nie Monis, ale bylabym zainteresowana tym sklepem tzn wspolnym otwarciem sklepu. Robie korale - i mysle nad sprzedaza. Czy moglabys napisac jak wygladalaby wspolpraca?
Dziekuje i pozdrawiam - Gosia
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 15:58   #18
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

widze, ze tu duzo zdolnych dziewczyn! Czy na zrob to sama..sa moze Twoje prace?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 16:02   #19
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

Cytat:
Napisane przez nineczka
widze, ze tu duzo zdolnych dziewczyn! Czy na zrob to sama..sa moze Twoje prace?
Sa Nineczka, sa Nic takiego, ale mozesz zobaczyc w watku pt "moje korale"
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 19:11   #20
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Czesc ja nie Monis, ale bylabym zainteresowana tym sklepem tzn wspolnym otwarciem sklepu. Robie korale - i mysle nad sprzedaza. Czy moglabys napisac jak wygladalaby wspolpraca?
Dziekuje i pozdrawiam - Gosia

hej gosiu)))
fajnie ze sie odezwalas)) przyznam szczerze,ze pomysl galerii rekodzielniczej chodzi za mna od jakiegos czasu,a to dlatego ze coraz wiecej dziewczyn w Polsce sprzedaje swe dziela,wiec pomyslalam dlaczego nie sprobowac tutaj))
co do wspolpracy to mysle ze sie dogadamy bez problemu.Ogolny pomysl to otworzenie sklepu pod jakas fajna nazwa (zrobimy burze mozgow,hyhyhy) zeby zasugerowac ludziom,ze sprzedajemy unikatowe prezenty recznie wykonane.Ja moge zajac sie strona organizacyjna calej galerii i transakcjami z tego wzgledu ze nie pracuje i mam duzo wolnego czasu.Mam tez konto ebayowe z kilkoma opiniami co tez jest wazne.Oczywiscie wszystko jest do przedyskotowania na priv mysle))Najwazniejsze wedlug mnie to podkreslenie ze wspolpraca opiera sie na wzajemnym zaufaniu, konsekwencji i komunikacji)) moze wymienimy sie mailami lub gg (jesli masz),napisz czy masz doswiadczenie z ebayem,ja przedstawie moja wizje Ty swoja i bedziemy wtedy sie dogadywac)
pozdrowki
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 04:22   #21
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

Cytat:
Napisane przez sunapee
hej gosiu)))
fajnie ze sie odezwalas)) przyznam szczerze,ze pomysl galerii rekodzielniczej chodzi za mna od jakiegos czasu,a to dlatego ze coraz wiecej dziewczyn w Polsce sprzedaje swe dziela,wiec pomyslalam dlaczego nie sprobowac tutaj))
co do wspolpracy to mysle ze sie dogadamy bez problemu.Ogolny pomysl to otworzenie sklepu pod jakas fajna nazwa (zrobimy burze mozgow,hyhyhy) zeby zasugerowac ludziom,ze sprzedajemy unikatowe prezenty recznie wykonane.Ja moge zajac sie strona organizacyjna calej galerii i transakcjami z tego wzgledu ze nie pracuje i mam duzo wolnego czasu.Mam tez konto ebayowe z kilkoma opiniami co tez jest wazne.Oczywiscie wszystko jest do przedyskotowania na priv mysle))Najwazniejsze wedlug mnie to podkreslenie ze wspolpraca opiera sie na wzajemnym zaufaniu, konsekwencji i komunikacji)) moze wymienimy sie mailami lub gg (jesli masz),napisz czy masz doswiadczenie z ebayem,ja przedstawie moja wizje Ty swoja i bedziemy wtedy sie dogadywac)
pozdrowki
Sunapee z nieba mi spadlas Od jakiegos czasu mialam niesmiale mysli zwiazane ze sprzedaza moich "dziel" Mysle, ze teraz cos sie ruszy w tej sprawie
Niestety nie bede zbyt pomocna w organizowaniu sklepu i w ogole, bo nie mam o tym zielonego pojecia, o ebayu tez nic nie wiem Kiepski ze mnie wspolnik Bez zadnego doswiadczenia
Chyba, ze czegos bym sie nauczyla, bardzo chetnie zreszta
Moze lepiej dogadujmy sie przez gg - moj numer 4205576 i maila - czarownicagosia@yahoo.com
Pozdrawiam - CzarownicaGosia

__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 05:42   #22
kasiek_usa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: kochane emigrantki jak zalozyc wlasna stronke z mozliwoscia sprzedazy??

A nie lepiej sprzedawać tutaj?
http://www.etsy.com/
kasiek_usa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.