Kolagen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 21:00   #1
olivka15
Przyczajenie
 
Avatar olivka15
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Smile

Kolagen


Witam wizażystki? Czy któraś z was pije kolagen by mieć zdrowsze, piękniejsze włosy??
olivka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 00:23   #2
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Kolagen

Jak to pije?!
A co to za kolagen do picia?
Pierwsze słyszę
chodzi Ci o picie żelatyny?
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:39   #3
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kolagen

Kurcze! Ostatnio widzialam tabletki 'Kolagen aktiv' chyba i bylo na nich napisane ze pomagaja wlosom.... ale nie umialam sie zdecydowac, bo nie bylo zadnych opinii na ten temat. Sa zaliczane do odzywek dla sportowcow, a ja panicznie boje sie takich rzeczy :/

Co do picia, to pierwsze slysze :P


Moze znajdzie sie ktos kto to stosuje/stosowal i cos nam o tym powie?
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 18:01   #4
olivka15
Przyczajenie
 
Avatar olivka15
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Kolagen

Dalatego pytam bo ja piję. Tak nie mylicie się- piję, mozna kolagen kupic w tabletakch ale trzeba je często łykac a płyn pije sie dwa razy dziennie. Jest to proszek do rozpuszczenia w wodzie o smaku poziomkowym. Ja stosuje z firmy olimp dokladnie nazywa sie kolagen powder activ
KOLAGEN ACTIV jest suplementem diety zawierającym łatwo przyswajalny kolagen - najpowszechniej występujące białko w organizmie człowieka. Kolagen pełni rolę specyficznej substancji kleistej spajającej elementy komórkowe, ułatwiając tym samym formowanie się z nich tkanek i narządów. Dzięki temu zapewnia utrzymanie w zdrowiu i doskonałej kondycji wielu ważnych struktur naszego organizmu, jak ścięgna, kości, skóra, włosy i paznokcie.
Polecam bo widzę poprawę kondycji moich wlosów a poza tym znika mój cellulitis pod tyleczkiem Kolagen to zwykla żelatyna tylko zwierzęca takze jest to bezbieczny suplement diety jak inne tabletki na włosy.
olivka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 22:15   #5
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kolagen

Aaaaaaaaaa a jak dlugo pijesz?? Widac juz znaczna poprawe?

Bo bylabym w stanie to kupic.... Z reszta ja kupuje wszystko na czym jest napisane ze ''wz´macnia kondycje wlsoow, hamuje wypadanie itd' .....
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 09:48   #6
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480
Dot.: Kolagen

Jak długo to stosujesz?
__________________
Dukan od 30.08.


diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:01   #7
olivka15
Przyczajenie
 
Avatar olivka15
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
W internecie pisze że produkt należy stosować od 2-7 miesięcy. Jedno opakowanie starczyło mi na miesiąc i pare dni. Po wypiciu jednego opakowania mialam przerwe a teraz zaczełam pić od nowa. Ale tak jak pisalam to po pierwszym opakowaniu widziałam efekty

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaa a jak dlugo pijesz?? Widac juz znaczna poprawe?

Bo bylabym w stanie to kupic.... Z reszta ja kupuje wszystko na czym jest napisane ze ''wz´macnia kondycje wlsoow, hamuje wypadanie itd' .....
Jednym minusem produktu to cena od 30-45zł
__________________
  • Dieta
  • Aerobik
  • Długie włosy

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-01-28 o 11:57 Powód: Post pod postem, prosze korzystać z opcji edytowania.
olivka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 12:58   #8
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kolagen

Cytat:
Napisane przez olivka15 Pokaż wiadomość
Jednym minusem produktu to cena od 30-45zł

Ja zamowilam sobie ten http://www.domzdrowia.pl/41755,olimp...-kapsulek.html... Nie wiem czy to to samo.
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:17   #9
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kolagen

cena takeigo kolagenu jest o wiele nizsza od tego do smarowania. nie pilam kolagenu, wiec na ten temat sie nie wypowiem. ale ogolnie kolagen rewelacyjnie wplywa na skore. mojemu kuzynowi po nim znikaly pryszcze, ktore leczyl dermatologicznie i to za wiele nie pomagalo. ja sama widzialam efekty w posmarownaiu podraznionej buzi.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:13   #10
olivka15
Przyczajenie
 
Avatar olivka15
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja zamowilam sobie ten http://www.domzdrowia.pl/41755,olimp...-kapsulek.html... Nie wiem czy to to samo.
To samo tylko tabletki Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
cena takeigo kolagenu jest o wiele nizsza od tego do smarowania. nie pilam kolagenu, wiec na ten temat sie nie wypowiem. ale ogolnie kolagen rewelacyjnie wplywa na skore. mojemu kuzynowi po nim znikaly pryszcze, ktore leczyl dermatologicznie i to za wiele nie pomagalo. ja sama widzialam efekty w posmarownaiu podraznionej buzi.
Ostatnio czytalam artykuł pewnego Doktora który pisał że kolagen to preparat młodości Zresztą sama uczyłam sie o kolagenie bo studiuję farmację także popieram słowa pana Doktora
__________________
  • Dieta
  • Aerobik
  • Długie włosy

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2009-02-01 o 19:30 Powód: post pod postem
olivka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 11:03   #11
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kolagen

szkoda tylko, ze ten naturalny, w zelu jest taki drogi.. hmm, moze zamiast pokrzywy zaczne niebawem pic kolagen? ale moze lepiej poczekam na wasze doswaidczenia :P

Olivko na forum jets taka funkcja jak wielocytuj, wtedy nie trzeba pisac kilku postow pod rzad, a forum jest bardziej przejrzyste, a i watki maja dluzsza zywotnosc
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 15:26   #12
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kolagen

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
na forum jets taka funkcja jak wielocytuj, wtedy nie trzeba pisac kilku postow pod rzad, a forum jest bardziej przejrzyste, a i watki maja dluzsza zywotnosc

Hm nie moge jej znalezc :/

A nie juz mam to ta ikonka ktorej niezauwazalam po prostu
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 22:45   #13
Inka558
Raczkowanie
 
Avatar Inka558
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 85
Dot.: Kolagen

Hej dziewczyny o jak dobrze że założyłaś ten wątek, bo ja właśnie zauważyłam że po chwilowej poprawie znowu zaczęły mi wypadać włosy... Można taki kolagen kupić w aptece? Bo własnie jutro się wybieram po coś na włoski, może dostanę...
Inka558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 13:00   #14
olivka15
Przyczajenie
 
Avatar olivka15
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Kolagen

Cytat:
Napisane przez Inka558 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny o jak dobrze że założyłaś ten wątek, bo ja właśnie zauważyłam że po chwilowej poprawie znowu zaczęły mi wypadać włosy... Można taki kolagen kupić w aptece? Bo własnie jutro się wybieram po coś na włoski, może dostanę...
Tak w aptece
__________________
  • Dieta
  • Aerobik
  • Długie włosy
olivka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:48   #15
kolagen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Kolagen

Colagen w zelu czy tabletkach działa równie dobrze

Edytowane przez kolagen
Czas edycji: 2009-02-10 o 12:53 Powód: :)
kolagen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:56   #16
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kolagen

Heh kolagen to kolagen Moze sie roznic zawartoscia kolagenu w jednej dawce, ja np mam tabletki do ssania i musze 8 dziennie wyssac a moja mama miala Kolagen z niemiec, w tabletkach do lykania i musiala dwa razy dziennie tylko brac... Chyba sie przerzuce zostalo jej pewnie jakies opakowanie

Tylko ze te tabletyyyy sa ogromne po prostu Ale wiem ze pomagaja.... Jej pomogly przyhamowac wloknienie pluc.....
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:20   #17
Vahina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 102
Dot.: Kolagen

Ja przymierzam sie do kupna Kolagenu,trzeba probowac co sie da,a nuz moze akurat sie poszczesci))
Vahina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:21   #18
Vahina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 102
Dot.: Kolagen

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Heh kolagen to kolagen Moze sie roznic zawartoscia kolagenu w jednej dawce, ja np mam tabletki do ssania i musze 8 dziennie wyssac a moja mama miala Kolagen z niemiec, w tabletkach do lykania i musiala dwa razy dziennie tylko brac... Chyba sie przerzuce zostalo jej pewnie jakies opakowanie

Tylko ze te tabletyyyy sa ogromne po prostu Ale wiem ze pomagaja.... Jej pomogly przyhamowac wloknienie pluc.....

Zawsze mozna je rozgrysc,ja wszystkie swoje witaminy rozgryzam,po tym jak prawie jedna malo co sie nie zadlawilam.
Vahina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 23:27   #19
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kolagen

Bleeeee jak sobie tylko pomysle o rozgryzaniu tabletek to mnie az mdli :P ale czego sie nie robi dla wlosow i w ogole dla zdrowia... Moja mama nie miala problemu z lykaniem tabletek. Brala wszystkie naraz, do buzi i heja..

zazywajac kolagen mam jeszcze nadzieje na zwalczenie mojego, niewielkiego aczkolwiek widocznego cellulitu zobaczymy czy na tylko tez podziala jednak wlosy to priorytet!!

Edytowane przez Cosmaaaaaaa
Czas edycji: 2009-02-10 o 23:28
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 15:30   #20
Gosiak542
Raczkowanie
 
Avatar Gosiak542
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Gosiak542
Smile Dot.: Kolagen

hej;o)
ja stosuje kolagen naturalny z firmy colvita i po umyciu wlosów wcieram żel we włosy jak maskę i po 15-20 min spłukuje a pare razy w m-c robie sobie taka kuracje ze wcieram i nie spłukuje.Po miesiecznej kuracji zauwazyłam ze moje włosy nie wypadaja oraz sa lsniace.produkt jest drogi ale jestem zadowolona poniewaz można go stosować nie tylko na włosy ale również radzi sobie dobrze z innymi ubytkami ciała.
Cosmaaaaaaa
jesli chodzi o cellulit to używam silwera i po 2 miesiecznym stosowaniu jest mniej widoczny , mam nadzieje ze jeszcze mi pomoże na rozstepy he.bo cos mi sie tyje ale napisze wam po 9 m-c czy warto narazie twardo smaruje 2 razy dziennie
Jeżeli ktoras z was ma jakies pytanka chetnię odpowiem.

Edytowane przez Gosiak542
Czas edycji: 2010-11-13 o 15:33 Powód: pomylka
Gosiak542 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 07:46   #21
hipo_litka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Kolagen

Ja też piję kolagen, co prawda na wzmocnienie stawów (trochę zaczęło 'chrupać' mi kolano). Faktycznie po kolagenie zauważyłam wzmocnienie włosów i paznokci. W aptece jako najskuteczniejszą terapie kolagenową (na regenerację stawów) polecili mi 4flex (osttanio bardzo reklamują się w TV). Szkoda tylko że pudełko kosztuje 90pln..., no ale cóż zrobić.
hipo_litka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:49   #22
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Kolagen

Ja od pewnego czasu( z miesiąc) z kolei jem galaretki- zawierają one kolagen, chociaż nie jest go tak dużo. Jem je głównie na stawy( mniej mi chrupie w nich, nie wiem czy to chwilowo czy zasługa żelatyny). Wiem jednak, że poprawiają też kondycję włosów i skóry. Swoją drogą w ciągu ostatnich ok. 8 dni włosy urosły mi o 7 mm. Wydaje mi się to sporo, bo nie używam żadnych przyspieszaczy. Jednak nie mierzyłam wcześniej włosów więc nie jestem w stanie powiedzieć czy to moja osobnicza cecha, czy może pomógł kolagen.
A jak tam u Was?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 20:30   #23
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Kolagen

Najlepszym źródłem kolagenu (oprócz różnego rodzaju galaretek - w tym mięsnych) są kurze łapki. Wyglądają tak sobie, ale smakują całkiem całkiem... Warto dodać kilka do zupy czy rosołu...
Jem je z powodu stawów a nie włosów, ale działają, i na jedno, i na drugie.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 15:40   #24
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Kolagen

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Ja od pewnego czasu( z miesiąc) z kolei jem galaretki- zawierają one kolagen, chociaż nie jest go tak dużo. Jem je głównie na stawy( mniej mi chrupie w nich, nie wiem czy to chwilowo czy zasługa żelatyny). Wiem jednak, że poprawiają też kondycję włosów i skóry. Swoją drogą w ciągu ostatnich ok. 8 dni włosy urosły mi o 7 mm. Wydaje mi się to sporo, bo nie używam żadnych przyspieszaczy. Jednak nie mierzyłam wcześniej włosów więc nie jestem w stanie powiedzieć czy to moja osobnicza cecha, czy może pomógł kolagen.
A jak tam u Was?
Ja już nie mam pomysłu na pozyskiwanie żelatyny bo kurze łapki mi się nudzą, więc potulnie wracam do owocowych galaretek, z tym, że wzbogacam je dodatkowo żelatyną w proszku, którą kupuję osobno i mieszam. Spożywam na ciepło jak jeszcze jest w płynie
Do tej pory stosowałam żelatynę w diecie nieregularnie, ale rozważam w ramach testu picie tej mikstury przez np dwa miesiące dzień w dzień....ciekawe czy efekty byłyby jeszcze bardziej widoczne.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 22:30   #25
mala1213
Raczkowanie
 
Avatar mala1213
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dzierzoniow,UK Barnsley
Wiadomości: 31
GG do mala1213 Send a message via Skype™ to mala1213
Dot.: Kolagen

Ja od ponad roku urzywam zelu o nazwie SBC collagen i kurze lapki , opuchniete worki pod oczami jak i cienie oraz kilka blizn po wypryskach zniknely ,prosukt jest niesamowity!! POLECAM wiecej o tym opisalam na moim blogu serdecznie zapraszam tutaj http://pocket-full-of-sunshine84.blo...kiej-cery.html
__________________
http://pocket-full-of-sunshine84.blogspot.co.uk/


Kiedyś Cię znajdę...znajdę Cię
W końcu znajdę
Jestem coraz bliżej wiem...
mala1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:19   #26
Aneta 07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kolagen

Kolagen morski w kapsułkach stosuję od 3 miesięcy . Wygląd skóry bardzo się poprawił. Drobne zmarszczki mimiczne znikły. Paznokcie które miałam bardzo słabe i czesto się łamały stały się mocne i w końcu mogę pozwolić sobie na mocne kolory do malowania. Bardzo polecam
Aneta 07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 11:43   #27
ctn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kolagen

Dziewczyny sama używałam kolagen i efekt był rewelacyjny np. na zmarszczki i taką obwisłą skórę.
Moja koleżanka używała na rozstępy i bliznę po operacyjną i po 3 tygodniach jej rozstępy były bledsze, sama nie wierzyłam.
Zanim kupiłam kolagen to zrobiłam wywiad jaki jest najlepszy i sama też różne wypróbowałam. Okazało się że najszybsze efekty daje Nanotropocollagen, który jak się później dowiedziałam jest przebadany i zalecany przez lekarzy.
Najtaniej znalazłam Nanotropocollagen na tablicy 50 ml za 145 zł

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-04-19 o 12:32
ctn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 12:00   #28
madonna2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Kolagen

Polecam wam kolagen firmy Noble Health. Ma bardzo ciekawy skład i w sumie dlatego go kupiłam. Nie żałuje, bo ja efekty widzę i jestem z nich bardzo zadowolona. Mam miłą i gładką w dotyku skórę, wszelkie niedoskonałości znikają, wzmocniły mi się włosy, a co za tym idzie rzęsy są długie i gęste! Tyle mi wystarczy żeby dalej go stosować
madonna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 19:00   #29
witekboz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kolagen

Witam wszystkich. Mam pytanko dotyczące kolagenu do picia. Ostatnio natrafiłam na kolagen firmy abeco w postaci hydrolizatu "łatwo przyswajalnego" czy ktoś miał z nim styczność? czy to naprawdę działa. Wiem, że kolagen jest trudno przyswajalny przez organizm, ale dzięki dodatkowi witaminy c przyswajalność wzrasta.( oczywiście tylko w formie płynnej) na stronie jest info, że nie jest to w formie granulaty do rozpuszczenia tylko gotowy produkt z dodatkiem witamin c,e , cynku i kwasu hialuronowego. czy ktoś mógłby się na ten temat wypowiedzieć, najlepiej ktoś kto miał już styczność z tym preparatem. Jestem zainteresowana i chciała bym spróbować. Cena jest spora, ale jeżeli naprawdę działa. Pozdrawiam i czekam na jakieś informacje Bożena
witekboz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 11:48   #30
Aga921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kolagen

Ja stosuję kolagen, od jakiegoś czasu już kolagen w proszku firmy Noble Health. Na początku nie mogłam się przyzywczaić do smaku, ale teraz już w ogóle mi nie zawadza. Zaczęłam w 25 urodziny
Aga921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:31:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.