co radzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 15:48   #1
aannniiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Exclamation

co radzicie?


W załącznikach pokazana jest blizna która pozostała mi po pryszczu który wyciskałam.. nie jest ona dobrze widoczna na tych zdjęciach.. jeżeli któraś z was miała tego typu bliznę lub wie jak ją usunąć bardzo proszę o odpowiedź ! blizna jest bardzo widoczna bo znajduje się na nosie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 100.gif (2,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 200.gif (2,0 KB, 54 załadowań)
aannniiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 16:04   #2
aannniiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Exclamation Dot.: co radzicie?

jeśli chodzi o rysunek to blizna wygląda mniejwięcej tak.. w środku widac miejsce z którego powstał pryszcz a dookoła są takie czerwone cienkie kreseczki odchodzące.. całość jest czerwona.. pomóżcie !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 300.gif (1,2 KB, 49 załadowań)
aannniiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 16:20   #3
Wieja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
GG do Wieja
Dot.: co radzicie?

po 1 proponuję skorzystać z wyszukiwarki i poczytać - jest wiele wątków na temat trądziku i jego skutkach oraz jak z nimi walczyć !
po 2 może najlepiej będzie jak dermatolog się przyjrzy tej bliźnie !
a po 3 podejrzewam że ona z czasem sama zejdzie, jak wszystkie, pewnie wyciskając tego syfka naruszyłaś naczynie krwionośne i nastąpił wylew ! kup sobie dobry korektor
Wieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 22:10   #4
aannniiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Exclamation Dot.: co radzicie?

Cytat:
Napisane przez Wieja
po 1 proponuję skorzystać z wyszukiwarki i poczytać - jest wiele wątków na temat trądziku i jego skutkach oraz jak z nimi walczyć !
po 2 może najlepiej będzie jak dermatolog się przyjrzy tej bliźnie !
a po 3 podejrzewam że ona z czasem sama zejdzie, jak wszystkie, pewnie wyciskając tego syfka naruszyłaś naczynie krwionośne i nastąpił wylew ! kup sobie dobry korektor
Punkt 3 to strzał w 10 jeśli chodzi o ten wylew.. zastanawiałam się czy te dookoła to czesem nie popękane naczynka krwion. ale mówili mi niektórzy że wyglądają one ciut inaczej... do tego po lekkim naciągnięciu skóry nic nie widać tylko tą ciemniejszą plamkę w środku-nie widać bo najprawdopodobniej krew odpływa...i myślę że masz rację- to wylew przez naruszenie naczynek.. i co teraz robić.. czy można coś takiego usunąć we własnym zakresie czy pozostaje mi tylko dermatolog lub kosmetyczka ?? Poradźcie !! Jeżeli ktoś miał podobny problem to szczególnie proszę o wypowiedź !!
aannniiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.