podniesienie włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-08, 11:58   #31
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: podniesienie włosów

Może styling podnoszący włosy u nasady moja mama coś takiego robi żeby nie były przyklapniete Popytaj w firmowych salonach, bo są zabiegi, które "odbijają" włosy od nasady Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 20:01   #32
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: podniesienie włosów

Hmmm...interesujące, ponieważ ja codziennie radze sobie w ten sposób, że nawijam włosy od nasady na grube wałki i susze. Taki styling by był bardziej wygodnym wyjściem z takiej sytuacji "przyklapniętych włosów"
A orientujesz sie ile taki styling kosztuje?? Z góry dzięki
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 08:08   #33
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: podniesienie włosów

hej To zależy od salonu, im bardziej profesjonalny tym droższy Mama na krótkie włosy płaci ok, 50-60 zł. Ale myślę, że lepiej zainwestować w dobrego fryzjera w profesjonalnym salonie. Wyda się troszkę wiecej pieniędzy, ale przynajmniej jest pewność,że nie spotka nas przykra niespodziankaPozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 08:25   #34
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: podniesienie włosów

Ninedin, kilka pytanek mam:
Jak długo utrzymuje się efekt takiego zabiegu?
Czy włoski po zabiegu wymagają stosowania jakichś dodatkowych środkw lub specjalnej stylizacji?
Czy można robić zabieg na włoskach farbowanych?
Jaka jest "profesjonalna" nazwa zabiegu - tzn co powiedziec fryzjerowi?
Twoja mama robi to w salonach Welli? Tam mogę szukać takiej usługi?

Skrobnij słówko, będę wdzięczka
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 10:09   #35
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: podniesienie włosów

szukałam troche w internecie, widzę,że są salony, które oferują "zabieg poniesienia włosów" , napewno takie salony jak Wella czy L'oreal mają swoją nazwę na tego typu zabieg Moja mama robi u fryzjerki, która ma kosmetyki Matrix, zwyczajny zakład fryzjerski Mama ma krótkie proste jak druty i do tego ciężkie włosy, które przyklapują się do głowy chce żeby były uniesione, więc fryzjerka robi jej coś co nazywa"stylingiem" pewnie to nie jest jakaś profesjonalna nazwa zabiegu Nakręca włosy na grubsze wałki, tak jak do trwałej tylko,że używa innego płynu. Dziś idę do mojej fryzjerki kiedyś powiedziała,że może zrobić mi ten zabieg bo mam takie włosy jak mama, tylko,że moje sie "falują" , wypytam ją dokładnie jak to wygląda i napiszę jak wrócę. Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 10:31   #36
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: podniesienie włosów

Moja nauczycielka-fryzjerka mówiła,że zabiegi "podnoszące włosy u nasady" to tylko taki chwyt reklamowy,a naprawde to zwykła trwała na grubszych wałkach!To taka "trwała" dla eleganckich pań;-)którym zwykłej trwałej się nie proponuje.Chyba nie miała powodów żeby kłamać,braku kompetencji też nie bo fryzjerką jest od ośmiu lat,pracowała w najlepszych(najbardziej znanych) salonach fryzjerskich
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 12:33   #37
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: podniesienie włosów

Ninedin, Mycho dzięki Ja też sie popytam, chociaż na razie to marzenie ściętej głowy bo z kasą krucho Ale może za miesiąc
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 15:11   #38
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: podniesienie włosów

ank@ więc pytałam się Robi się to podobnie jak trwałą, ale jest INNY płyn można uzyskać fale, albo tylko podnieść włosy, wtedy takie grube wałki Mycho być może nie dokładnie słuchałaś nauczycielki Ja narazie zrobiłam pasemka a jak jeszcze trochę mi włosy podrosną to zrobie ten "styling" na takich wałkach żeby mieć fale Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 15:53   #39
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: podniesienie włosów

No własnie bardzo słuchałam,bo mnie to bardzo interesuje,poza tym nie tylko mnie ten temat tak zainteresował i trochę o tym dyskutowałyśmy.Wiesz w końcu też by się chciało mieć włosy jak Rosati hehe.Napisałam to bo byłam ciekawa czy może wypowie się jakaś fryzjerka na ten temat(w końcu ja się dopiero uczę i jeszcze długa droga przede mną).Swoją drogą ciekawa jestem jaki to płyn o którym mówisz,co jest na nim napisane...Bo wiesz ta moja nauczycielka pracowała w Gabrielu czy Camille Albane i wyraźnie mówiła,że to tylko taki chwyt reklamowy.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:54   #40
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: podniesienie włosów

Nie zaglądałam fryzjerce do opakowań To była rozmowa o tym,że takie coś chcę sobie zafundować Poczekam aż mi trochę włosy podrosną i zrobię, wtedy dokładnie będę wiedziała jakie to ma opakowanie i co jest na nim napisane Pozdrawiam serdecznie
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:35   #41
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: podniesienie włosów

Dziękuję za te cenne informacje, ale muszę przyznać, ze po haśle: "to tylko taki chwyt reklamowy" troszkę się zniechęciłam Poza tym mówisz, droga Ninedin, że Twoja mama i Ty macie cięzkie włosy, moje są wręcz przeciwnie - cienkie i niezbyt gęste. Czy na takich włosach efekt będzie równie zadowalający??
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 19:50   #42
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: podniesienie włosów

Z tego co mi z kolei mówiła fryzjerka, to taka trwała działa na włosy conajwyżej półdługie - takie za ramiona są już po prostu zbyt ciężkie, żeby ten zabieg coś dał, niestety.
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 06:34   #43
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: podniesienie włosów

Avrilka widzę, że dziewczyny mają różne zdanie na ten temat Najlepiej będzie jak wybierzesz sie do salonu np. L'oreala Welli, czy Jean Lousi David
( tam na pewno robią takie zabiegi) i zwyczajnie powiesz o co chodzi doradzą fachowo co będzie najlepsze Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 10:22   #44
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: podniesienie włosów

W poniedziałek przychodzi do mnie znajoma fryzierka, zapytam się ją jaką ona ma opinię na ten temat. Zastanawiam się, jakie cięcie sprawia, że włosy wyglądają na bardziej puszyste? Mam długie, proste włosy, cieniowane na końcówkach, nie na całej długości. Może któraś z Was ma jakieś propozycje??
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.