Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie.. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-14, 17:54   #331
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Ja w sumie jestem ciekawa, bo z jednej strony to powinno przynieść efekt, z drugiej - potrafi mnie ten sam dźwięk u jednej osoby wkurzać, a u drugiej nie...

Mnie się odkąd napisałam temat mocno poprawiło bardzo wpłynęła na to zmiana partnera, który od początku w prawie 100% to akceptuje i teraz nawet sam zwraca ludziom uwagę, żeby nie mlaskali jak ja siedzę obok, sam się pilnuje, odwraca jak np. pije z butelki i przeprasza, jak mu się zdarzy coś siorbnąć. To sprawia, że się uspokoiłam, nie napinam tak strasznie jak siadamy do posiłku i nie mam aż tak krótkiego lontu, jak już coś się zdarzy. Bo mam komfort powiedzenia "A., chrupiesz" i on od razu przestaje, bez żadnych dziwnych min i dokuczania mi, że jestem nienormalna.

Dodałam ten link do pierwszego posta, dzięki!


Edytowane przez cholernarejestracja
Czas edycji: 2016-06-14 o 17:58
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:10   #332
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ja w sumie jestem ciekawa, bo z jednej strony to powinno przynieść efekt, z drugiej - potrafi mnie ten sam dźwięk u jednej osoby wkurzać, a u drugiej nie...

Mnie się odkąd napisałam temat mocno poprawiło bardzo wpłynęła na to zmiana partnera, który od początku w prawie 100% to akceptuje i teraz nawet sam zwraca ludziom uwagę, żeby nie mlaskali jak ja siedzę obok, sam się pilnuje, odwraca jak np. pije z butelki i przeprasza, jak mu się zdarzy coś siorbnąć. To sprawia, że się uspokoiłam, nie napinam tak strasznie jak siadamy do posiłku i nie mam aż tak krótkiego lontu, jak już coś się zdarzy. Bo mam komfort powiedzenia "A., chrupiesz" i on od razu przestaje, bez żadnych dziwnych min i dokuczania mi, że jestem nienormalna.

Dodałam ten link do pierwszego posta, dzięki!

Mój też raz na jakiś czas jak mu się zdarzy zrobić coś za głośno to przeprosi, że niechcąco mu się tak zrobiło, ale czasami jest tak, ze jak mu zwrócę uwagę to słyszę "no przecież nie robię tego specjalnie", "nic na to nie poradzę" albo w najgorszym wypadku "M. przestań!"
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:19   #333
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Mój też raz na jakiś czas jak mu się zdarzy zrobić coś za głośno to przeprosi, że niechcąco mu się tak zrobiło, ale czasami jest tak, ze jak mu zwrócę uwagę to słyszę "no przecież nie robię tego specjalnie", "nic na to nie poradzę" albo w najgorszym wypadku "M. przestań!"
To u mnie wywołuje wściek. Tak samo jak "znów zaczynasz" albo "przesadzasz"
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:15   #334
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
To u mnie wywołuje wściek. Tak samo jak "znów zaczynasz" albo "przesadzasz"
No dokładnie ! aż
Niby rozumie, stara się a potem takie teksty i się dziwi, że znowu jestem na niego zła
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:52   #335
Yakarta
Zadomowienie
 
Avatar Yakarta
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina z mleka i miodu wyssana.
Wiadomości: 1 600
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Mam wrażenie, że siedzę w tym za głęboko... Mnie irytuje nawet jak ktoś się stara nie mlaskać, jak widzę, że ktoś specjalnie zaciska usta żeby nie mlaskać, to powoduje tylko u mnie podwójną irytację, niż jakby jadł i mlasnął przy tym dwa razy.

Ja śpię w stoperach, nie wychodzę z domu bez słuchawek i naładowanego telefonu, unikam miejsc publicznych. Podróż pociągiem czy komunikacją miejską to jest podróż przez mękę. Nawet jak mam słuchawki w uszach i głośno nastawioną muzykę to i tak wyłapię irytujące dźwięki pomiędzy piosenkami.

Do tej pory wszyscy się ze mnie śmiali, bo nikt nie wierzył że to choroba. Teraz na szczęście jest o tym coraz głośniej, i nawet taki reportaż w DD TVN daje do myślenia tym, którzy na to nie cierpią. Chwała im za to

Pierwszego posta w tym wątku napisałam 2 lata temu. Wspomniałam, że od 4 lat jestem sama bo z nikim nie mogę wytrzymać. Wypada uaktualnić informacje: 6 lat i ani jednego poważnego związku. Brawo ja!
__________________

I zawieszę na ścianach wszystkie nasze zdjęcia, żeby
żadna chwila nie uleciała z mojej pamięci.

Edytowane przez Yakarta
Czas edycji: 2016-06-15 o 11:57
Yakarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 16:33   #336
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Miałam to jako wczesna nastolatka, w stosunku do kilku osób i wyrosłam chyba już w całości

Nikt nie rozumiał moich żali, aż sama o nich zapomniałam
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 20:12   #337
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Ja mam to nadal, ale na szczęście w otoczeniu raczej nie mam osób, które jedzą i piją w ten charakterystyczny sposób. Mnie właśnie dźwięki jedzenia i picia najbardziej irytują. Wyciszylam się odkąd nie musze juz przebywać z koleżanka z pracy, która jadła i piła w okropny sposób. Potrafiła mnie doprowadzić do wściekłości pomieszanej z rozpaczą.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 10:26   #338
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Wczoraj koleżanka z pracy wyleciała z hukiem z socjalnego gdy usłyszała jak inna konsumuje
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 07:47   #339
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Jak ja jestem wdzięczna losowi, że ćlumkary już ze mną nie współpracują

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
To u mnie wywołuje wściek. Tak samo jak "znów zaczynasz" albo "przesadzasz"
o to to - zaczyna to się druga połowa meczu, a przesadza to moja mama kwiatki w ogródku
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 16:42   #340
tessa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 235
Nie umiem wytrzymać w domu przez dźwięki

Mam od pewnego czasu pewną schizę. Nie znoszę gdy ktoś chrząka, pokasłuje, głośno mówi, wprost tego nienawidzę. Wpędza mnie to we wściekłość, której oczywiście nie mogę pokazać bo ktoś powie, że jestem niewdzięczną gówniarą. W tym samym czasie mam się uczyć i po prostu nie mogę. Nie radzę sobie z tymi emocjami negatywnymi, a nie mogę ze słuchawkami na uszach uczyć się 5 godzin. Co robić? czy ja jestem nienormalna? Matura idzie, a ja mam taki problem ze skupieniem. Nie umiem przebywać w jednym pokoju z drugą osobą z rodziny bo tak mnie wkurzają. Mam z tego powodu też wyrzuty sumienia. Wolę siedzieć sama i unikam ich.
tessa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 16:44   #341
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Nie umiem wytrzymać w domu przez dźwięki

Cytat:
Napisane przez tessa16 Pokaż wiadomość
Mam od pewnego czasu pewną schizę. Nie znoszę gdy ktoś chrząka, pokasłuje, głośno mówi, wprost tego nienawidzę. Wpędza mnie to we wściekłość, której oczywiście nie mogę pokazać bo ktoś powie, że jestem niewdzięczną gówniarą. W tym samym czasie mam się uczyć i po prostu nie mogę. Nie radzę sobie z tymi emocjami negatywnymi, a nie mogę ze słuchawkami na uszach uczyć się 5 godzin. Co robić? czy ja jestem nienormalna? Matura idzie, a ja mam taki problem ze skupieniem. Nie umiem przebywać w jednym pokoju z drugą osobą z rodziny bo tak mnie wkurzają. Mam z tego powodu też wyrzuty sumienia. Wolę siedzieć sama i unikam ich.
Nerwica natręctw, tak to się nazywa?
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 16:45   #342
softness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 80
Dot.: Nie umiem wytrzymać w domu przez dźwięki

Masz mizofonię. Nie ma lekarstwa na to i niewiele się słyszy o lekarzach zajmujących się tym. Ale poszperaj w necie, może znajdziesz jakieś rady jak inni sobie z tym radzą, ewentualnie nie będziesz się czuła osamotniona w tym.
softness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 16:53   #343
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Nie umiem wytrzymać w domu przez dźwięki

Ja tez to mam, ale w mniejszym stopniu. Staram się wtedy myśleć o czymś innym lub się zająć.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 17:42   #344
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Nie umiem wytrzymać w domu przez dźwięki

Cytat:
Napisane przez tessa16 Pokaż wiadomość
Wpędza mnie to we wściekłość, której oczywiście nie mogę pokazać bo ktoś powie, że jestem niewdzięczną gówniarą.
A może to jakaś Twoja reakcja na stres? Co się dzieje w domu, że na Twój komunikat o problemie nazwaliby Cię "niewdzięczną gówniarą"?

Denerwują Cię takie dźwięki tylko w domu? Czy np. jak siedzisz w bibliotece, to też?

Może spróbuj się uczyć w zatyczkach do uszu?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 18:22   #345
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Nie umiem wytrzymać w domu przez dźwięki

Cytat:
Napisane przez tessa16 Pokaż wiadomość
Mam od pewnego czasu pewną schizę. Nie znoszę gdy ktoś chrząka, pokasłuje, głośno mówi, wprost tego nienawidzę. Wpędza mnie to we wściekłość, której oczywiście nie mogę pokazać bo ktoś powie, że jestem niewdzięczną gówniarą. W tym samym czasie mam się uczyć i po prostu nie mogę. Nie radzę sobie z tymi emocjami negatywnymi, a nie mogę ze słuchawkami na uszach uczyć się 5 godzin. Co robić? czy ja jestem nienormalna? Matura idzie, a ja mam taki problem ze skupieniem. Nie umiem przebywać w jednym pokoju z drugą osobą z rodziny bo tak mnie wkurzają. Mam z tego powodu też wyrzuty sumienia. Wolę siedzieć sama i unikam ich.
Możesz korzystać z słuchawek wyciszających lub stopperów (polecam te pierwsze).
Jesli nie to, to możesz np. próbować uczyc się poza domem (w czytelni, bibliotece).
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 19:39   #346
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Nie umiem wytrzymać w domu przez dźwięki

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Możesz korzystać z słuchawek wyciszających lub stopperów (polecam te pierwsze).
Jesli nie to, to możesz np. próbować uczyc się poza domem (w czytelni, bibliotece).


a tak swoją drogę - mnie potrafi drażnić nawet cudzy oddech także z tym wkurzaniem się na chrząkanie czy mówienie to jeszcze nie jest tak źle
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 21:38   #347
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Nie umiem wytrzymać w domu przez dźwięki

Też ostatnio wyszperałam w necie, że to się nazywa mizogonia. Najgorzej było, jak pracowałam w systemie 3-zmianowym. Po nockach, mimo ogromnego zmęczenia, potrafiło mnie byle co obudzić, jakieś jedno stuknięcie, więc spałam po 2-3 godziny. A nocek było zawsze 5 pod rząd, więc przez tydzień byłam zombie . Ciśnienie podnosi mi też, jak zasypiam i ktoś np. w tym momencie zacznie głośno rozmawiać przez telefon, nie do końca potrafię zrozumieć to zjawisko, ale rzadko mnie coś tak denerwuje.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 15:42   #348
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nie umiem wytrzymać w domu przez dźwięki

Mnie do nerwicy doprowadzają sąsiedzi. Jak mają gości i słyszę, jak rozmawiają. Już nie denerwuje mnie tak skakanie wnuczka sąsiadki nad głową. Sufit prawie spada. Ale jak słyszę rozmowy wieczorne i nocne sąsiadów z dołu, to szał mnie ogarnia. Nie słyszę dokładnie słów, jakie wypowiadają, tylko ten dźwięk rozmów i śmiechów. Nerwowo nie wytrzymuję. Psuje mi to cały spokojny wieczór, a o zaśnięciu już mowy nie ma. I co przychodzi weekend ja się modlę, żebym miała święty spokój.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 17:19   #349
kocham_lato
Raczkowanie
 
Avatar kocham_lato
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 190
Dot.: Nie umiem wytrzymać w domu przez dźwięki

Mam to samo od zawsze. Będę szukać mieszkania na ostatnim piętrze, teraz jestem na drugim i to jest straszne. Mieszkałam rok na czwartym. Cudowna cisza z góry. Niestety sąsiadka zs ściana o mega piskliwym głosie. Codzienne słuchanie jej relacji z całego dnia. Codziennie śpię w zatyczkach. Często chodziłam w nich w dzień. Lubię głośne koncerty, ale takie codzienne odgłosy innych za ściana doprowadzają mnie do rozpaczy. Dosłownie.
kocham_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 19:18   #350
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nie umiem wytrzymać w domu przez dźwięki

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość


a tak swoją drogę - mnie potrafi drażnić nawet cudzy oddech także z tym wkurzaniem się na chrząkanie czy mówienie to jeszcze nie jest tak źle
Czasem nie mogę zasnąć, bo drażni mnie oddech TZta. nie brzmi to zbyt dobrze
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 00:04   #351
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
o matko, a myślałam, że walnięta jestem, że tak się wkurzam o ciamkanie, chrząkanie i inne dźwięki wydawane przez TŻ ...

Najgorzej było, jak mu jakiś paproch czy inny włos w gardle stanął i chyba przez 3 tygodnie charczał, świstał, pluł i sama nie wiem, co jeszcze, dopóki mu to nie wyleciało, mimo próśb i gróźb z mojej strony...



Dziewczyny, a jest jakaś "wzrokowa nadwrażliwość" ? Bo jak widzę, jak TŻ się ubrudzi jedzeniem albo za szybko je, to mam ochotę i to jest tak potężne uczucie, że nie mogę go opanować

Chcialam tylko napisac, ze rzucilam idiote I mi przeszlo


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 06:49   #352
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
Chcialam tylko napisac, ze rzucilam idiote I mi przeszlo


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
Serio? 😂
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 11:59   #353
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Tak moj obecny TZ chrapie, co mnie irytuje, bo spac nie moge, ale to, czy glosne oddychanie nie powoduje u mnie checi mordu do tej pory jak sobie przypomne, jak eks jadl to mam ochote cos uderzyc


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 13:12   #354
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Cytat:
Napisane przez kocham_lato Pokaż wiadomość
Mam to samo od zawsze. Będę szukać mieszkania na ostatnim piętrze, teraz jestem na drugim i to jest straszne. Mieszkałam rok na czwartym. Cudowna cisza z góry. Niestety sąsiadka zs ściana o mega piskliwym głosie. Codzienne słuchanie jej relacji z całego dnia. Codziennie śpię w zatyczkach. Często chodziłam w nich w dzień. Lubię głośne koncerty, ale takie codzienne odgłosy innych za ściana doprowadzają mnie do rozpaczy. Dosłownie.
Rozpacz. Idealnie to nazwałaś.
Ale nie wiem czy mieszkanie na 4 piętrze coś ci da. Są sąsiedzi na dole i przynajmniej z jednego boku, jeżeli byłoby to mieszkanie narożne. Ja jestem na rogu drugiego pietra. Ale mi najbardziej przeszkadzają ci na dole, jak w sobotę mają gości i jazgoczą.

Edytowane przez Charlotte York
Czas edycji: 2016-12-08 o 13:46
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 10:42   #355
herbatkauemilki
Przyczajenie
 
Avatar herbatkauemilki
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Faworytami w doprowadzaniu mnie do szału jest głośne mlaskanie i stukanie sztucznymi paznokciami w klawiaturę. Po prostu nienawidzę, a ten dźwięk niesie się wszędzie, ucięłabym piłą takie pazury
herbatkauemilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 18:53   #356
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Mlaskanie jest najgorsze, w ogóle wszelkie odgłosy jedzenia.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 08:13   #357
rudylisek56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 37
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Dołączam się do was!!! Boże kochany, jednak nie jestem jedyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rudylisek56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 08:17   #358
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Czasem w tramwaju człowiek siada, a za plecami ktoś okropnie zuje gumę lub coś je mlaskajac, bleh. Wiele razy zmienialam miejsce z tego powodu.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 08:21   #359
rudylisek56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 37
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Ja mam koleżankę, która jak żuje gumę to robi to bardzo głośno... Często walczę żeby jej nie zamordować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rudylisek56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 12:55   #360
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Mlaskanie, ciamkanie, siorbanie, chrapanie, cmokanie, ćlumkanie..

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Czasem w tramwaju człowiek siada, a za plecami ktoś okropnie zuje gumę lub coś je mlaskajac, bleh. Wiele razy zmienialam miejsce z tego powodu.
Ja też albo dlatego, że pociąga nosem i łyka te gile, zamiast się jak człowiek wysmarkać.

Na imprezach też zmieniam miejsce, jak ktoś je chipsy jak krowa, chrupiąc z otwartą paszczą.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-29 17:54:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.