Kosmetyki M.A.C. cz. 11 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-04, 19:38   #721
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Rozumiem, że u was w MACach nowe kolekcje już są? Bo u mnie niby 6.10, ale zastanawiam się czy są szanse, że będą mieć już jutro i sprzedadzą
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 19:45   #722
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Rozumiem, że u was w MACach nowe kolekcje już są? Bo u mnie niby 6.10, ale zastanawiam się czy są szanse, że będą mieć już jutro i sprzedadzą
Sa od soboty.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:31   #723
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sa od soboty.
No właśnie, a u mnie nie :/
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:41   #724
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No właśnie, a u mnie nie :/
Dziwni sa, powinno od 1 byc wszedzie ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:11   #725
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ten "chłodny nudziak" z Liptensity to pewnie Driftwood - od razu mówię, że jest mega podobna do Really Me Ja mam odwrotne uczucia do tutaj zebranych - mnie się obie te szminki mega podobają i bardzo mi w nich do twarzy. I wzięłam obie Tylko trzeba troszkę więcej różu na policzki nałożyć, żeby trochę ożywić twarz dla równowagi i żeby nie wyszło za smutno, ale sam kolor jest cudny. Dla większości typów urody pewnie faktycznie będzie trupio, natomiast jeśli ktoś jest typem "softowym", zgaszonym, takim jak ja, całość wygląda świetnie i tak "inaczej", w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ale to trzeba być typem urody, któremu twarz promienieje w szminkach typu Faux
Ja polazłam wczoraj sobie przetestować i oczywiście tylko jeden kolor wchodził w grę, czyli Eros. Piękny jest, ale nie wiem, czy chcę, bo nie widzę w tych pomadkach nic super innowacyjnego, ot, pomadki zwyczajne, a jednak cenę podnieśli. Wolę chyba kupić jakiś kolor ze standardowej kolekcji albo kupić coś z mojej ukochanej serii ever, czyli Huggable
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:16   #726
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aj tam, po prostu MB jest intersująca, chociaż za granica z tych frostowych to największym zainteresowaniem cieszy się On and On.

Ja testuje bez konturówek, bardzo rzadko z - tak jak dzisiaj On and On. Bo ja juz testowałam wczesniej jak z chuopem byłam, ale przy nim sie nie da, jak wiesz wiec wtedy bez konturówki było i niezbyt efekt mnei zachwycił. A ona wymaga kredki
Ano, bardzo ładna

On and On sama nie wygląda zbyt ciekawie, z konturówką na pewno lepiej. Ja chyba będę mojego wysyłać do saturna albo obok do kuchni świata, żeby nie przeszkadzał
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Rozumiem, że u was w MACach nowe kolekcje już są? Bo u mnie niby 6.10, ale zastanawiam się czy są szanse, że będą mieć już jutro i sprzedadzą
Macówka mówiła mi dziś, że nie mogą jeszcze sprzedawać Liptensity, ale BB są.

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja polazłam wczoraj sobie przetestować i oczywiście tylko jeden kolor wchodził w grę, czyli Eros. Piękny jest, ale nie wiem, czy chcę, bo nie widzę w tych pomadkach nic super innowacyjnego, ot, pomadki zwyczajne, a jednak cenę podnieśli. Wolę chyba kupić jakiś kolor ze standardowej kolekcji albo kupić coś z mojej ukochanej serii ever, czyli Huggable
Też lubię Huggable
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:23   #727
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
On and On sama nie wygląda zbyt ciekawie, z konturówką na pewno lepiej. Ja chyba będę mojego wysyłać do saturna albo obok do kuchni świata, żeby nie przeszkadzał

Macówka mówiła mi dziś, że nie mogą jeszcze sprzedawać Liptensity, ale BB są.
:
Sama wlasnie nie,bo z pierwszym razem mi nie podeszła, dopiero dzisiaj na ustach z konturówką ja i była aczkolwiek najpierw sie przeszłam z umalowanymi ustami po galerii dla sprawdzenia czy podoba mi sie i spodobała i wróciłam po nia.
Generalnie ona mi sie podobała od samego poczatku jako w sztyfcie.

Dziwne, ze w Dougu moga sprzedawać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 21:40   #728
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Też lubię Huggable
Ja dzisiaj znowu poszłam sobie potestować co nieco do Maca (wszystko dlatego, że niebawem lecę do PL i będzie strefa bezcłowa, gdzie jest Mac, a wiadomo, że części rzeczy nie będą mieć na stanie, więc muszę coś powybierać "w razie czego", żeby czasami nie kupić niczego), oczywiście pomadusie zmacałam i wpadło mi w oko 11 kolorów Chcę je wszystkie
Mam jeszcze takie pytanko odnoście Mineralize Skinfinishów. Czy któraś z Was ma może Lightscapade i Warm Rose i mogłaby je porównać?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:02   #729
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Dorobiłam się pierwszej szminki z b2m Jechałam po Plumful lub Hung Up albo Divę. Wyszłam z Model Behaviour Spodobał mi się jeszcze odcień On and On <3
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2016-10-05 o 20:05
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:13   #730
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dorobiłam się pierwszej szminki z b2m Jechałam po Plumful lub Hung Up albo Divę. Wyszłam z Model Behaviour Spodobał mi się jeszcze odcień On and On <3
Mam i Model Behaviour i Pick Me! Pick Me! A On and On dołaczyła wczoraj do mojego zbioru
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:23   #731
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam i Model Behaviour i Pick Me! Pick Me! A On and On dołaczyła wczoraj do mojego zbioru
Ha, widzę, że obydwie lubimy odważne kolory (Choćby po Insta) Na pewno dokupię kiedyś Divę i Plumful, moje osobiste "muszmiecie"


Testowałam też Snob i Hue, bo chciałam chłodnego, różowego "cielaka". Okazało się, że mam tak ciemny pigment warg, że w tych odcieniach wyglądałam jakby mnie ktoś jasnoróżowym tynkiem wysmarował Jeśli macie jakieś typy na ciemniejszego, chłodnoróżowego "nudziaka" to będę wdzięczna


Muszę też przyznać (nie pamiętam, czy już o tym pisałam), że pod względem efektu na moim typie kolorystycznym rozczarowała mnie Russian Red. Wszędzie w opisach stoi jak byk, że to czerwień z niebieskimi podtonami, chłodna. Na mnie niestety wygląda ciepło, wpada w odcień brązowo-czerowny. Zużywam, ale bez przekonania
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2016-10-05 o 20:26
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 20:30   #732
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ha, widzę, że obydwie lubimy odważne kolory (Choćby po Insta) Na pewno dokupię kiedyś Divę i Plumful, moje osobiste "muszmiecie"


Testowałam też Snob i Hue, bo chciałam chłodnego, różowego "cielaka". Okazało się, że mam tak ciemny pigment warg, że w tych odcieniach wyglądałam jakby mnie ktoś jasnoróżowym tynkiem wysmarował Jeśli macie jakieś typy na ciemniejszego, chłodnoróżowego "nudziaka" to będę wdzięczna
O tak, mnie pasuja zreszta takie, w mdłych jestem nijaka Ty masz chyba tak samo

Dive miałam już raz (jest boska) i nie wiem, czy nie mam czasem znowu, sie juz gubie w tym co mam, miałam, znowu mam
Plumful miałam

Hue u mnie nienoszalna Widze, ze z pigmentacją ust tez masz jak ja
Dlatego jak chce nudziaki, to musze szukac nie w typowych, ale w takich ciemniejszych, jak Cherish, Creme In Your Coffee, Whirl, Mehr, KInda Sexy, Hug Me, Midimauve, etc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:33   #733
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Dzięki za typy Posprawdzam sobie swatche Tylko moje "nudziaki" muszą być w chłodnych, różowawych kolorach. Żadnych beżo-brązów, bo wyglądam jak chora. Z takich nudziaków mam sprawdzone właśnie Plumful i Syrup.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:38   #734
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dzięki za typy Posprawdzam sobie swatche Tylko moje "nudziaki" muszą być w chłodnych, różowawych kolorach. Żadnych beżo-brązów, bo wyglądam jak chora. Z takich nudziaków mam sprawdzone właśnie Plumful i Syrup.
A rozumiem, to Pink Plaid, Angel, Brave, Plum Dandy, Twig, Lovelorn,Politely Pink
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:42   #735
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A rozumiem, to Pink Plaid, Angel, Brave, Plum Dandy, Twig, Lovelorn,Politely Pink
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:53   #736
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj znowu poszłam sobie potestować co nieco do Maca (wszystko dlatego, że niebawem lecę do PL i będzie strefa bezcłowa, gdzie jest Mac, a wiadomo, że części rzeczy nie będą mieć na stanie, więc muszę coś powybierać "w razie czego", żeby czasami nie kupić niczego), oczywiście pomadusie zmacałam i wpadło mi w oko 11 kolorów Chcę je wszystkie
Mam jeszcze takie pytanko odnoście Mineralize Skinfinishów. Czy któraś z Was ma może Lightscapade i Warm Rose i mogłaby je porównać?
Szalejesz Jakie kolory Ci się spodobały?
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dorobiłam się pierwszej szminki z b2m Jechałam po Plumful lub Hung Up albo Divę. Wyszłam z Model Behaviour Spodobał mi się jeszcze odcień On and On <3

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dzięki za typy Posprawdzam sobie swatche Tylko moje "nudziaki" muszą być w chłodnych, różowawych kolorach. Żadnych beżo-brązów, bo wyglądam jak chora. Z takich nudziaków mam sprawdzone właśnie Plumful i Syrup.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A rozumiem, to Pink Plaid, Angel, Brave, Plum Dandy, Twig, Lovelorn,Politely Pink
Pink Plaid polecam szczególnie

Byłam dziś potestować płynny mat To Matte With Love i całkiem ładny jest. Przyjemnie się go nosi Czuję się skuszona Nie wiem czy na ten kolor akurat, ale na jakiś na pewno.

Złota frostowa szmina mi się też spodobała Tylko z czym ją nosić hmm...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 21:26   #737
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Byłam dziś potestować płynny mat To Matte With Love i całkiem ładny jest. Przyjemnie się go nosi Czuję się skuszona Nie wiem czy na ten kolor akurat, ale na jakiś na pewno.

Złota frostowa szmina mi się też spodobała Tylko z czym ją nosić hmm...
A ja sie cieszę, bo ta szminka w płynie z zestawu świątecznego co chce brać, to dokładnie ta, co chciałam - Oh, Lady

Jeszcze tak dumam nad mini szminkami w kolorach czerwieni, w zestawie ma byc Lady Danger, Mac Red, Diva i Rebel, akurat nie mam tych 3 pierwszych, a takie miniaturowe to fajna sprawa

Miałam kiedys złota Frostowa z jakiejś limitki i dawałam ja na czerwone maty i było
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-10-05 o 21:36
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 21:31   #738
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja sie cieszę, bo ta szminka w płynie z zestawu świątecznego co chce cofnąć, to dokładnie ta, co chciałam - Oh, Lady

Jeszcze tak dumam nad mini szminkami w kolorach czerwieni, w zestawie ma byc Lady Danger, Mac Red, Diva i Rebel, akurat nie mam tych 3 pierwszych, a takie miniaturowe to fajna sprawa

Miałam kiedys złota Frostowa z jakiejś limitki i dawałam ja na czerwone maty i było
Super, bo też mi się podoba Co tam jeszcze będzie?

Divę i Rebel mam, LD mi nie pasuje - dla jednej szminy nie będę brała uff

Muszę tak spróbować Macówka mi ją też pokazywała na Whirl i też pięknie to wyglądało chociaż nadal nie lubię się z brązami.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 21:43   #739
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Super, bo też mi się podoba Co tam jeszcze będzie?

Divę i Rebel mam, LD mi nie pasuje - dla jednej szminy nie będę brała uff

Muszę tak spróbować Macówka mi ją też pokazywała na Whirl i też pięknie to wyglądało chociaż nadal nie lubię się z brązami.
To co wstawiałam na zdjęciach - pigmenty, szminki, etc - wsio w sumie ze stałej, albo repro.


Aż mi sie przypomniało o Liptensity, ze te różowe i czerwone mega barwią skore, Macowek swatchowal je na rece a potem mi pokazywał ile zostaje koloru po zmazaniu sucha chusteczka i jak ciezko schodzą. Ciężej niz te zwykle szminy. To mnie zniechęciło do nich ostatecznie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 22:06   #740
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Byłam dziś potestować płynny mat To Matte With Love i całkiem ładny jest. Przyjemnie się go nosi Czuję się skuszona Nie wiem czy na ten kolor akurat, ale na jakiś na pewno.
No come on, razem ponosimy
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 22:40   #741
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To co wstawiałam na zdjęciach - pigmenty, szminki, etc - wsio w sumie ze stałej, albo repro.


Aż mi sie przypomniało o Liptensity, ze te różowe i czerwone mega barwią skore, Macowek swatchowal je na rece a potem mi pokazywał ile zostaje koloru po zmazaniu sucha chusteczka i jak ciezko schodzą. Ciężej niz te zwykle szminy. To mnie zniechęciło do nich ostatecznie.
Chodziło mi o pełny skład tego zestawu, znasz może?

Nie zawsze lubię jak szminki tak barwią, ale przetestuję Erosa dla sprawdzenia
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No come on, razem ponosimy
No nie wiem, nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:46   #742
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Chciałam kiedyś kliknąć Angel - dobrze, że wcześniej przetestowałam, bo wyglądałam w niej strasznie W Creme Cup też nie wyglądam super

AFU mam, ale to nie to co REV 05, a RR wyjątkowo mi nie pasowała - za ciepła.
Może jesteś DW , bo RR jako szminka w stronę wiosny może na DW wyglądać okropnie. Na mnie RR wygląda nieźle, widać, że ma ciepły ton, bo idzie w neon, ale jest ok. Lady Danger próbowałaś w końcu?

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dzięki za typy Posprawdzam sobie swatche Tylko moje "nudziaki" muszą być w chłodnych, różowawych kolorach. Żadnych beżo-brązów, bo wyglądam jak chora. Z takich nudziaków mam sprawdzone właśnie Plumful i Syrup.
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ha, widzę, że obydwie lubimy odważne kolory (Choćby po Insta) Na pewno dokupię kiedyś Divę i Plumful, moje osobiste "muszmiecie"


Muszę też przyznać (nie pamiętam, czy już o tym pisałam), że pod względem efektu na moim typie kolorystycznym rozczarowała mnie Russian Red. Wszędzie w opisach stoi jak byk, że to czerwień z niebieskimi podtonami, chłodna. Na mnie niestety wygląda ciepło, wpada w odcień brązowo-czerowny. Zużywam, ale bez przekonania
Może jesteś latem Chłodnym latem.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Chodziło mi o pełny skład tego zestawu, znasz może?

Nie zawsze lubię jak szminki tak barwią, ale przetestuję Erosa dla sprawdzenia

No nie wiem, nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kliknęłam Claretcast (raz kozie death), nie mam takiego koloru w domu a co do Erosa nie umiem się zdecydować czy to chłodny róż, bo w opisie "Warm pink" i na niektórych swatchach coś może w tym być..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 08:16   #743
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Mam tak jak Madziczka z Russian Red - u mnie też wygląda ciepło i poprostu brzydko. RR to moje duże szminkowe rozczarowanie
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 08:56   #744
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Może jesteś DW , bo RR jako szminka w stronę wiosny może na DW wyglądać okropnie. Na mnie RR wygląda nieźle, widać, że ma ciepły ton, bo idzie w neon, ale jest ok. Lady Danger próbowałaś w końcu?

Ja kliknęłam Claretcast (raz kozie death), nie mam takiego koloru w domu a co do Erosa nie umiem się zdecydować czy to chłodny róż, bo w opisie "Warm pink" i na niektórych swatchach coś może w tym być..
Może hmm...Relentlesly Red strasznie się odcinała i nawet Macówki były na nie.
Za to w Ruby Woo mi dobrze i w AFU też.
Lady Danger nie próbowałam, ale Miley 2 była podobna i nie podobałam się sobie, zbyt pomarańczowa jest.

Z Liptensity testowałam tylko Driftwood i Medium Rare, więc nie wiem czy mi się spodobają, ale spróbować nie zaszkodzi

Chciałam ostatnio zamówić w ciemno Intoxicę, ale sama nie wiem... Skusił się ktoś?
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mam tak jak Madziczka z Russian Red - u mnie też wygląda ciepło i poprostu brzydko. RR to moje duże szminkowe rozczarowanie
Miałam ją mieć, ale poczta mnie uchroniła przed rozczarowaniem i nadal mogę myśleć, że mi pasuje
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 09:38   #745
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Może hmm...Relentlesly Red strasznie się odcinała i nawet Macówki były na nie.
Za to w Ruby Woo mi dobrze i w AFU też.
Lady Danger nie próbowałam, ale Miley 2 była podobna i nie podobałam się sobie, zbyt pomarańczowa jest.

Z Liptensity testowałam tylko Driftwood i Medium Rare, więc nie wiem czy mi się spodobają, ale spróbować nie zaszkodzi

Chciałam ostatnio zamówić w ciemno Intoxicę, ale sama nie wiem... Skusił się ktoś?

Miałam ją mieć, ale poczta mnie uchroniła przed rozczarowaniem i nadal mogę myśleć, że mi pasuje
AFU jest chłodniejsza, może dlatego? Nie mam AFU, ale może kiedyś ją kupię, bo kolor wydaje się fajny. Intoxica fajna Hmm po co ja tu weszłam znowu
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 10:58   #746
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Chodziło mi o pełny skład tego zestawu, znasz może?
Tego zestawu z eszminką? To ma byc tusz, ta szminka i zwykła w szminka w jakimś nowym kolorze.

Ja dzisiaj na ustach On and On
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 12:10   #747
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
AFU jest chłodniejsza, może dlatego? Nie mam AFU, ale może kiedyś ją kupię, bo kolor wydaje się fajny. Intoxica fajna Hmm po co ja tu weszłam znowu
Chłodniejsza jest

Fajna, ale boję się, bo na żywo jej nie widziałam. Klikasz?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tego zestawu z eszminką? To ma byc tusz, ta szminka i zwykła w szminka w jakimś nowym kolorze.

Ja dzisiaj na ustach On and On

Myślałam, że gdzieś się już swatche pojawiły, a ja jestem do tyłu
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 12:13   #748
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Myślałam, że gdzieś się już swatche pojawiły, a ja jestem do tyłu
Ja nie widziałam Swatche tylko rozpiski co ma byc dokładnie w zestawach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 12:15   #749
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cuda jednak się zdarzają, dorwałam nowiutką Nouvelle Vogue żadne inne kolekcje mnie tak nie cieszą jak fakt posiadnia tej szminy
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 12:18   #750
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Cuda jednak się zdarzają, dorwałam nowiutką Nouvelle Vogue żadne inne kolekcje mnie tak nie cieszą jak fakt posiadnia tej szminy
moja leży wieki nieużywana juz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 20:01:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.