" Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 09:22   #1
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270

" Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.


Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, więc postanowiłam to tutaj opisać. Byłam z chłopakiem prawie rok, oboje wiedzieliśmy, że to jest to, niestety życie go zmusiło by wyjechać do Warszawy do pracy, ale i tak nic między nami się nie zmieniło. Ale nagle pod koniec listopada zniknął bez słowa, dopiero po jakimś czasie pisał, że już nie możemy być razem. Przedwczoraj stał pod moim blokiem, ale jak mnie zobaczył, to uciekał jak tylko mógł. Wczoraj dowiedziałam się, że zostanie tatusiem z.. dziewczyną swojego najlepszego przyjaciela, z którym mieszkał w Warszawie. Nie wiem jak bardzo musiał być pijany by to zrobić, nigdy nawet nie lubił tej dziewczyny a o wyglądzie nie wspomnę. Cały czas tłumaczę sobie, że to może i lepiej, ale nie to nie jest lepiej, bo i tak nadal go kocham, mimo iż wiem jaki z niego męski ****....onik. Nie rozumiem też, po co te czatowania pod moimi oknami. Ja już nie daję rady, nie spałam całą noc, non stop płaczę. Niech ktoś mi pomoże
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:25   #2
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Olej go i zapomnij, chyba nie będziesz go błagać o powrót?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:28   #3
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Zapomnij. Poboli, poboli i przestanie, będziesz mogła sobie życie ułozyć na nowo z kimś innym, nie bzykającym po pijaku dziewczyn swoich najlepszych przyjaciół.

O nim nie myśl, bo nie warto. Natomiast warci są siebie on i przyszła mamusia.

Powodzenia.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:31   #4
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Jasne, że go olej. Nie ma co...
A z tym "nie lubię jej, nawet mi się nie podoba, brzydka jest" to bardzo często jest taka ściema na potrzeby dziewczyny... Już ja to znam.
Mój były niemiłosiernie wyśmiewał się z wyglądu dziewczyny, z którą potem mnie zdradzał przez półtora roku...
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:41   #5
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

W życiu go nie będę o nic prosić. Na dodatek on chodzi i płaczę, że nadal mnie kocha. A co do wyglądu tej dziewczyny to akurat ściema nie była, nienawidzi brunetek, uwielbia blondynki, a ona jest typowa brunetka, jak to moja mama mówi " końska twarz", no i ogólnie wygląda na 40 lat. Ciężko mi, bo mieliśmy się zaręczać, nigdy wcześniej mnie jakoś nie zawiódł a tu taki numer..
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:46   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Ja uwielbiam blondynów a mój partner jest mega brunetem ,takie gadanie ,że się nie lubi brunetek i nie będzie się nigdy z nimi zadawało-no bez jaj co on ma lat 8 ?

Trudno,poszedł w tango i tyle .
Nie ma co rozpaczać byc może i tak byście sie rozstali ,nie byliscie razem lat 20 .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-02-05 o 09:47
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:48   #7
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, więc postanowiłam to tutaj opisać. Byłam z chłopakiem prawie rok, oboje wiedzieliśmy, że to jest to, niestety życie go zmusiło by wyjechać do Warszawy do pracy, ale i tak nic między nami się nie zmieniło. Ale nagle pod koniec listopada zniknął bez słowa, dopiero po jakimś czasie pisał, że już nie możemy być razem. Przedwczoraj stał pod moim blokiem, ale jak mnie zobaczył, to uciekał jak tylko mógł. Wczoraj dowiedziałam się, że zostanie tatusiem z.. dziewczyną swojego najlepszego przyjaciela, z którym mieszkał w Warszawie. Nie wiem jak bardzo musiał być pijany by to zrobić, nigdy nawet nie lubił tej dziewczyny a o wyglądzie nie wspomnę. Cały czas tłumaczę sobie, że to może i lepiej, ale nie to nie jest lepiej, bo i tak nadal go kocham, mimo iż wiem jaki z niego męski ****....onik. Nie rozumiem też, po co te czatowania pod moimi oknami. Ja już nie daję rady, nie spałam całą noc, non stop płaczę. Niech ktoś mi pomoże
Daj sobie z nim spokój, po co ci taki facet jak ledwo znikniesz z pola widzenia a on już na boku kręci z drugą panną. Całe życie przed Tobą i nie warto je marnować na spotkania z takim burakiem. I na dodatek będzie miał dzidzię z inną. Po co ci alimenciarz
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 09:49   #8
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
W życiu go nie będę o nic prosić. Na dodatek on chodzi i płaczę, że nadal mnie kocha. A co do wyglądu tej dziewczyny to akurat ściema nie była, nienawidzi brunetek, uwielbia blondynki, a ona jest typowa brunetka, jak to moja mama mówi " końska twarz", no i ogólnie wygląda na 40 lat. Ciężko mi, bo mieliśmy się zaręczać, nigdy wcześniej mnie jakoś nie zawiódł a tu taki numer..
to ze bedzie ojcem to nie koniec swiata,
duzo facetow ma dzieci pozamałzenskie.
ale pytanie co on zamierza, chce byc z nia?
wychowywac dziecko?
moze porozmawiaj z nim.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:52   #9
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Właśnie i mnie to zastanawia. Czy będzie jej płacił alimenty, czy weźmie z nią ślub pod presją jej rodziców a potem się rozstaną, jak to zwykle bywa w związkach na siłę. Z nim to ja rozmawiać nie będę, mam kontakt z jego przyjacielem, on na pewno wie coś więcej.
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:53   #10
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16973669]to ze bedzie ojcem to nie koniec swiata,
duzo facetow ma dzieci pozamałzenskie.
ale pytanie co on zamierza, chce byc z nia?
wychowywac dziecko?
moze porozmawiaj z nim.[/QUOTE]

A w jakim celu?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:55   #11
karinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 124
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
W życiu go nie będę o nic prosić. Na dodatek on chodzi i płaczę, że nadal mnie kocha. A co do wyglądu tej dziewczyny to akurat ściema nie była, nienawidzi brunetek, uwielbia blondynki, a ona jest typowa brunetka, jak to moja mama mówi " końska twarz", no i ogólnie wygląda na 40 lat. Ciężko mi, bo mieliśmy się zaręczać, nigdy wcześniej mnie jakoś nie zawiódł a tu taki numer..
A cóż to za dziwne tłumaczenie? Ty to tak na poważnie piszesz? Ta "nienawiść" jak widać silna nie była skoro się z nią przespał i będą mieli dziecko. Niech sobie płaczę - jak sobie pościelił tak się wyśpi. A Ty zacznij żyć swoim życiem, zapomnij o nim i bądź szczęśliwa.
karinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 09:55   #12
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
W życiu go nie będę o nic prosić. Na dodatek on chodzi i płaczę, że nadal mnie kocha. A co do wyglądu tej dziewczyny to akurat ściema nie była, nienawidzi brunetek, uwielbia blondynki, a ona jest typowa brunetka, jak to moja mama mówi " końska twarz", no i ogólnie wygląda na 40 lat. Ciężko mi, bo mieliśmy się zaręczać, nigdy wcześniej mnie jakoś nie zawiódł a tu taki numer..
Co to za facet, który najpierw się puszcza z pierwszą lepszą (zakładając, że tamta taka była - nie mam nic do kobiety, żeby nie było...w końcu nie wiadomo czy jej np. nie okłamał i czy jej nie wykorzystał), a potem łazi i skomle do tej, którą puścił w trąbę ? Ty jeszcze w ogóle patrzysz na niego jak na mężczyznę ? Większej kompromitacji w oczach kobiety chyba już nie można osiągnąć...Żenada. To jakiś mięczak jest, frajer i pajac.

A co do wyglądu tamtej...to po co w ogóle się na tym skupiasz ? Wygląda jak wygląda, widać mu nie przeszkadzało jak z nią odbywał stosunek

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-02-05 o 09:57
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:57   #13
summerka
Raczkowanie
 
Avatar summerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 58
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

strasznie przykre...;/ ciężko tak "olac" jak większość radzi... przecież mieli swoje plany i marzenia.... ale byc z nim nie powinnaś.. mimo wszystko... w końcu Cie zdradził.. (z poważną konsekwencją).. moze gdyby nie była w ciąży to nawet byś o tym nie wiedziała... wiec zachował sie poprostu fatalnie.. napewno Cie kocha... gdyby tak nie było to juz byś go nie zobaczyła.. ale za wszystko w życiu się płaci.. i to słono... więc otwórz się na świat.. faza płaczu na szczeście w końcu przechodzi.. a wtedy wyjdz gdzieś.. odstreasuj się.. i powoli zapominaj... nie ma rady.. POzdrawiam
__________________
.. budzimy się i odkrywamy.. że mimo wszystko jest nadzieja..
summerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:02   #14
karinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 124
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez summerka Pokaż wiadomość
strasznie przykre...;/ ciężko tak "olac" jak większość radzi... przecież mieli swoje plany i marzenia.... ale byc z nim nie powinnaś.. mimo wszystko... w końcu Cie zdradził.. (z poważną konsekwencją).. moze gdyby nie była w ciąży to nawet byś o tym nie wiedziała... wiec zachował sie poprostu fatalnie.. napewno Cie kocha... gdyby tak nie było to juz byś go nie zobaczyła.. ale za wszystko w życiu się płaci.. i to słono... więc otwórz się na świat.. faza płaczu na szczeście w końcu przechodzi.. a wtedy wyjdz gdzieś.. odstreasuj się.. i powoli zapominaj... nie ma rady.. POzdrawiam
Zdębiałam... Aż tak daleko idących wniosków bym nie wysuwała. Facet po prostu jest tchórzem, boi się konsekwencji swoich działań, nie dorósł do odpowiedzialności, dlatego chce się schronić pod skrzydełkami stałej dziewczyny w nadziei że może jednak da się "odkręcić" to co zrobił. Osiągnął według mnie szczyt kompromitacji.
Jakby kochał to by się nie puścił, proste.
karinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:03   #15
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A w jakim celu?
np po co wystaje pod jej oknami
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:07   #16
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

" Nie wiem jak bardzo musiał być pijany by to zrobić, nigdy nawet nie lubił tej dziewczyny a o wyglądzie nie wspomnę. "-

a wiesz, że tylko po pijaku ją miał i zapłodnił???? Może mieli pod waszym nosem romans?
A po co wystaje pod oknami? Bo widzi, że pogmatwał sobie życie, nie potrafią trzymać ptaka w spodniach. Dziewczyna popłacze, pocierpi i będzie żyć dalej, bo w życiu nie wróciłabym do faceta, ktory zmajstrował dzieciaka dziewczynie kumpla.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:10   #17
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16973988]np po co wystaje pod jej oknami[/QUOTE]

A do czego ma byc jej niby ta informacja potrzebna? Pewnie i tak nie powie jej prawdy, tylko wymysli jakas bajke Olac go. Milosci z jego strony nie widze. I stanie pod oknami nie jest jej okazywaniem, ani tym bardziej dowodem. Moim zdaniem facet wtopil, wystraszyl sie i teraz kombinuje, jakby sie tu ustawic, zeby znowu bylo (jemu) dobrze. Ale oczywiscie moge sie mylic
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:15   #18
zamszowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Daj spokój. FACET CIĘ ZDRADZIŁ. Po za tym piszesz, że po przeprowadzce do Warszawy zniknął na jakiś czas a później napisał,że nie możecie już być razem. Czemu nie zdobył się na szczerą rozmowę w cztery oczy?

A co do tego, że mu sie niepodobała. Myślisz ,że podczas seksu zasłaniał sobie oczy żeby niewidzieć jej koloru włosów? POSZEDŁ Z NIĄ DO ŁÓŻKA. ALBO LECIAŁ NA NIĄ, ALBO PRZESPAŁ SIĘ Z PIERWSZĄ LEPSZĄ JAKA MU SIĘ NAWINEŁA. ALE TAK CZY INACZEJ ZDRADZIŁ CIĘ I NIE MIAŁ ODWAGI BY Z TOBĄ SZCZERZE POROZMAWIAĆ.
zamszowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:51   #19
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Facet Cię zdradził i porzucił, a teraz wyczynia jakieś cyrki pod Twoim domem. Nie chciałoby mi się słuchać jego żałosnych wytłumaczeń.

Wyobrażam sobie, że jest Ci teraz bardzo ciężko, ale z czasem zapomnisz i znajdziesz kogoś lepszego.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 11:37   #20
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, więc postanowiłam to tutaj opisać. Byłam z chłopakiem prawie rok, oboje wiedzieliśmy, że to jest to, niestety życie go zmusiło by wyjechać do Warszawy do pracy, ale i tak nic między nami się nie zmieniło. Ale nagle pod koniec listopada zniknął bez słowa, dopiero po jakimś czasie pisał, że już nie możemy być razem. Przedwczoraj stał pod moim blokiem, ale jak mnie zobaczył, to uciekał jak tylko mógł. Wczoraj dowiedziałam się, że zostanie tatusiem z.. dziewczyną swojego najlepszego przyjaciela, z którym mieszkał w Warszawie. Nie wiem jak bardzo musiał być pijany by to zrobić, nigdy nawet nie lubił tej dziewczyny a o wyglądzie nie wspomnę. Cały czas tłumaczę sobie, że to może i lepiej, ale nie to nie jest lepiej, bo i tak nadal go kocham, mimo iż wiem jaki z niego męski ****....onik. Nie rozumiem też, po co te czatowania pod moimi oknami. Ja już nie daję rady, nie spałam całą noc, non stop płaczę. Niech ktoś mi pomoże
Moim zdaniem masz baaardzo naiwne podejście. BARDZO.

Ledwo rok razem i już wiesz, że to "to"?
Nie pisz, że oboje wiedzieliście, bo najwyraźniej on jednak miał inne zdanie.

W sumie to całe szczęście, że zrobił dziecko innej a nie Tobie, bo dziecko by Cię już na zawsze w jakiś sposób wiązało z takim palantem. Ten facet to jakieś moralne dno i totalna świnia - nie dość, że zdradził swoją dziewczynę, to jeszcze z dziewczyną swojego najlepszego przyjaciela Ja bym go nie chciała już nawet kijem od szczotki dotknąć. Brrr.

Poboli i przejdzie, taka prawda. Teraz kochasz, ale przestaniesz i pokochasz kogoś innego, oby lepszego. A w przyszłości rozważniej podchodź do związków, ostrożniej jakoś...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 11:51   #21
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, więc postanowiłam to tutaj opisać. Byłam z chłopakiem prawie rok, oboje wiedzieliśmy, że to jest to, niestety życie go zmusiło by wyjechać do Warszawy do pracy, ale i tak nic między nami się nie zmieniło. Ale nagle pod koniec listopada zniknął bez słowa, dopiero po jakimś czasie pisał, że już nie możemy być razem. Przedwczoraj stał pod moim blokiem, ale jak mnie zobaczył, to uciekał jak tylko mógł. Wczoraj dowiedziałam się, że zostanie tatusiem z.. dziewczyną swojego najlepszego przyjaciela, z którym mieszkał w Warszawie. Nie wiem jak bardzo musiał być pijany by to zrobić, nigdy nawet nie lubił tej dziewczyny a o wyglądzie nie wspomnę. Cały czas tłumaczę sobie, że to może i lepiej, ale nie to nie jest lepiej, bo i tak nadal go kocham, mimo iż wiem jaki z niego męski ****....onik. Nie rozumiem też, po co te czatowania pod moimi oknami. Ja już nie daję rady, nie spałam całą noc, non stop płaczę. Niech ktoś mi pomoże
Ten facet nawet nie miał odwagi, żeby zdobyć się na szczerą rozmowę z Tobą, zamiast tego z dnia na dzień po prostu urwał kontakt. Tak się nie postepuje wobec osoby, którą podobno się kocha i która zasługuej na jakieś wyjaśnienia. Pomijam już fakt brzemiennej w skutkach (dosłownie ) zdrady z dziewczyną najlepszego kumpla, co samo w sobie dyskredytuje go jako partnera i jako przyjaciela (bez znaczenia czy po pijaku czy na trzeźwo) Ale jakim tchórzem trzeba być, żeby ukrywać się i uciekać przed swoją dziewczyną, zamiast po prostu przyznać się, że sie nawaliło. Co za tchórz bez charakteru.

Wiem, że to spadło na Ciebie jak grom z jasnego z nieba i czujesz się oszukana, ale uwierz, że zapomnisz o tym palancie. To nie koniec świata. On naprawdę nie zasługuje nie Twoje łzy. Spójrz na pozytywy tej sytuacji. Przynajmniej nie zmarnujesz sobie życia z takim tchórzem, który boi się przyjać konsekwencji swoich czynów i ucieka. Kiedyś sie obudzisz a on będzie tylko odległym wspomnieniem. na pewno jeszcze spotkasz kogoś wartościowego. A na razie staraj się o wszystkim zapmnieć, wyjdź gdzieś z przyjaciółmi, zajmij się, czymśco lubisz.

Edytowane przez tacyta
Czas edycji: 2010-02-05 o 11:52
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 11:51   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Moim zdaniem masz baaardzo naiwne podejście. BARDZO.

Ledwo rok razem i już wiesz, że to "to"?
Nie pisz, że oboje wiedzieliście, bo najwyraźniej on jednak miał inne zdanie.

W sumie to całe szczęście, że zrobił dziecko innej a nie Tobie, bo dziecko by Cię już na zawsze w jakiś sposób wiązało z takim palantem. Ten facet to jakieś moralne dno i totalna świnia - nie dość, że zdradził swoją dziewczynę, to jeszcze z dziewczyną swojego najlepszego przyjaciela Ja bym go nie chciała już nawet kijem od szczotki dotknąć. Brrr.

Poboli i przejdzie, taka prawda. Teraz kochasz, ale przestaniesz i pokochasz kogoś innego, oby lepszego. A w przyszłości rozważniej podchodź do związków, ostrożniej jakoś...
Jak wyżej.

Wiesz z kim często faceci zdradzają swoje żony / partnerki? Z ich koleżankami, czy znajomymi, o których oficjalnie mają jak najgorsze zdanie, których bardzo nie lubią i o których żona / partnerka sobie myśli "tej to by palcem nie ruszył". Naiwne jest myślenie, że musiał być mega pijany (a tłumaczenie kogoś alkoholem jest w ogóle...) - bardzooo pijanemu nie staje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:03   #23
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość

bardzooo pijanemu nie staje.
O, ! Tys prowda.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:09   #24
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O, ! Tys prowda.
Bardzo prawda.

Autorko, trafiłas na palanta niestety. Wspolczuje sytuacji, ale zgadzam sie z Lexie, ten facet to kompletne dno.Zle ulokowałas uczucia i predzej czy pozniej bys sie o tym przeknała. Chyba lepiej predzej.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:16   #25
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Stoi pod blokiem,moze temu,ze zaluje tego co zrobil i chcialby wrocic,ale uwazam,ze jest troche za pozno.Mysle,ze jakbys wrocila do niego to twoje mysli krążylyby tylko wokol zdrady i tej innej dzieczyny,nie ufalabys mu. Zwiazek pewnie i tak by sie rozpadl bo bys tego nie wytrzymala.I tak by sie z tamta kobieta spotykal ze wzgledu na dziecko i napewno przeszkadzaloby Ci to.A jak go olejesz to bedzie Ci ciezko napewno,ale nie mozesz zostac z tym sama!Musisz spotykac sie z przyjaciolmi,chodzic na imprezy,robic wszystko by nie myslec,potem przejdzie... Wybor nalezy do Ciebie...
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:19   #26
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Właśnie i mnie to zastanawia. Czy będzie jej płacił alimenty, czy weźmie z nią ślub pod presją jej rodziców a potem się rozstaną, jak to zwykle bywa w związkach na siłę. Z nim to ja rozmawiać nie będę, mam kontakt z jego przyjacielem, on na pewno wie coś więcej.

skoro rozmawiac z nim nie będziesz to w ogole czego oczekujesz?

on zrobił dziecko innej, chce do ciebie wrócić, ale nawet nie stara sie z tobą porozmawiac tylko wystaje pod blokiem jakby miał 12 lat i ucieka na Twój widok .

TY tez go kochasz,ale zarzekasz sie ze z nim nie porozmawiasz, wiec sama sobie dajesz odpowiedż co zrobić- Zapomnieć o jego istnieniu, skoro nawet nie macie zamiaru wyjaśnić sobie tej sytuacji. Wybacz, ale zachowujecie się jak gówniarze. Ja rozumiem ze istnieją różne tragiczne sytuacje w życiu i czasem da sie je rozwiązać,ale trzeba do tego być dojrzałym.

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2010-02-05 o 12:22
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:28   #27
TeeQuilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

olej go ciepłym moczem a tak powaznie to nie ma co się martwić, jesteś młoda, całe życie przed Tobą, znajdziesz se innego chłopaka, który będzie wart Twoich uczuć wiem, ze łatwo sobie mówic, ale myśle, ze sobie poradzisz powodzenia!
TeeQuilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:36   #28
zakochana w sloncu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 247
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Nie jest Ciebie wart. Pomyśl, czy chciałabyś spędzić resztę życia z facetem, który nagle znika, a gdy wraca, okazuje się, że będzie tatusiem.
__________________
my heart is beating like a jungle drum



51.5 (9.06.)
cel 1.: 49
cel 2.: 47
cel 3.: 45
zakochana w sloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 13:18   #29
Kocham_Luline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 342
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

w swoim czasie dosyc duzo imprezowalam w gronie znajomych (wsrod ktorych byli zarowno faceci jak i dziewczyny) i czesto bylam narabana "w 3 du**", a NIGDY nawet nie pocalowalam (bedac w takim stanie) zadnego faceta, ktory mi sie nie podobal. a jesli mi sie podobal to rowniez nie, bo zachowywalam swoj dystans do plci przeciwnej (nic na szybko). wiec mysle, ze nawet jesli koles byl pijany to go to nie tlumaczy. chyba ze byl tak naprany, ze pomylil sobie tamta dziewczyne z Toba (??!:/)
Kocham_Luline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:27   #30
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: " Mój " chłopak będzie miał dziecko z inną.

Jak widac, zycie zweryfikowalo, ze to jednak nie jest "to".

Autorko, nie bardzo rozumiem, czym sie masz przejmowac? Koniec, kropka i zyjesz dalej.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.