Problem z pasemkami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-10, 12:22   #1
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82

Problem z pasemkami


Hejka!
Mam pewien problem z pasemkami - otoz zafarbowalam sobie wloski na kolor czekoladowy braz i jest spoko ale juz widze ze niedlugo ten kolor mi sie zmyje z pasemek i znowu beda widoczne. Niby mi to nie przeszkadza ale chcialabym miec ciemne wloski teraz. Czy jest jakis sposob zeby te pasemka nie wychodzily???
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 13:25   #2
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Unhappy Dot.: Problem z pasemkami

szczerze ci powiem., ze na wychodzenie pasemek raczej nic nie poradzisz, ja mam obecnie ten sam problem, ale bede sie musiala pogodzic z tym ze farba sie spiera
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 13:44   #3
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Problem z pasemkami

A probowałyście szamponu do włosów brązowych np.Timotei. Moja mama używała tego szamponu i nadawał ładny kolor jej włosom.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:20   #4
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Problem z pasemkami

niestety farbowane włosy mają to do siebie, że płowieją. miałam piękny brązowo-miedziano-miodowy balejaż, ale niestety po miesiącu zostały jakieś dziwne spłowiałe kolory i podobnie jak Wy nie wiem co z nimi począć...znów farbować?
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 20:11   #5
KASIAAO
Raczkowanie
 
Avatar KASIAAO
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 335
GG do KASIAAO
Wink Dot.: Problem z pasemkami

ja mam juz od 1,5 pasemka i cały czas je farbuje raczej nigdy nie doprowadziłam włosów do" stanu " wypłowiałych zawsze odnawiam moje pasemka i to na inny kolor tylko blond zostaje ( a miałam juz czarne ,brazowe, fioletowe , rozowe, siwe po płukance,rozne odcienie bladu) a teraz mam ochote je zmienic wiadomo znudziły sie , ide do mojej fryzjerki a ona mi robi inny kolor na włosach i jestem zadowolona, a co do wychodzacyh pasemek to nie ma na nie rady , tak mi sie wydaje , pozdrawiam!!!
KASIAAO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 23:20   #6
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Problem z pasemkami

mam ten sam problem z płowieniem kolorku ,pozostaje ponowne farbowanie ,te cudowne szampony przedluzajace kolor włosow farbowanych nic nie daja klupilam niby najlepszy i tez nic
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 16:09   #7
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
problem z pasemkami.

hey dziewczyny!mam takie male zmartwienie.2 dni temu zrobilam sobie blond pasemka-na rudych wlosach.robilam je sobie jakos juz moze od dwoch lat chociaz niezbyt regularnie.i zawsze bylo ok...ale teraz jakos mi sie nie podoba!chyba po prostu na rudych wlosach niezbyt ciekawie wygladaja blond pasemka.co o tym myslicie?i czy jesli zrobilabym teraz sobie jakies brazowe pasemka to byloby lepiej?bo wydaje mi sie ze ten blond jest po prostu za jasny...
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 19:42   #8
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: problem z pasemkami.

Cytat:
Napisane przez Aangelek
hey dziewczyny!mam takie male zmartwienie.2 dni temu zrobilam sobie blond pasemka-na rudych wlosach.robilam je sobie jakos juz moze od dwoch lat chociaz niezbyt regularnie.i zawsze bylo ok...ale teraz jakos mi sie nie podoba!chyba po prostu na rudych wlosach niezbyt ciekawie wygladaja blond pasemka.co o tym myslicie?i czy jesli zrobilabym teraz sobie jakies brazowe pasemka to byloby lepiej?bo wydaje mi sie ze ten blond jest po prostu za jasny...
ja uwielbiam na rudosci takie SUUUUPERRRR jasne ale REFLEKSIKI cieniutkie a nie grube pasma mmmmmmmmm.......fajne to wygląda wklej zdjecie to sie zobaczy
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.