Chlamidia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-20, 20:39   #1
dianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2

Chlamidia


Witam wszystkich Chcialam sie podzielic swoim doswiadczeniem z chlamidia Duzo sie oczytalam o tym na forach i wszyscy pisza o dlugiej walce z tym paskudstwem i kuracjach antybiotykowych a moje doswiadczenie jest inne.
Zaczelo sie od tego ze odczuwalam straszne bule identyczne jak podczas miesiaczki bylam pewna ze to okres ale nie krwawilam bule byly strasznie silne nie spalam po nocach codziennie londowalam na pogotowiu (mieszkam w Londynie i to bylo pol roku temu nie bylam jeszcze zarejstrowana u zadnego lekarza wiec tylko pogotowie moglo mi pomoc) Rano szlam do pracy po godzinie wracalam bo bylam jak pijana jak nieprzytomna Mialam te bole 2 tyg kazdy lekarz na pog. stawial inna diagnoze kazdy sprawdzal czy to nie ciaza po tygodniu prawdziwej mordengi wyslano mnie do kliniki ginekologicznej gdzie zrobili mi dokladne badania. Dwa dni pozniej do mnie zadzwoniono ze musze przyjsc z partnerem (mam stalego partnera, ostatni raz mialam stosunek sexualny 4 lata przed nim) Powiedziano mi ze test na chlamidie wyszedl pozytywny. Ja i moj partner dostalismy Po 4 tabletki ktore kazano nam zarzyc tam na miejscu. Pozniej juz nie odczuwalam tych boli polecialam do polski dzwonili do mnie pytali czy mam objawy czy wymiotuje i takie rzeczy ale wszystko bylo w porzadku zapomnialam o problemie. Bylo to pol roku temu, teraz jestem juz zareczona Od 2 miesiecy sie nie zabespieczamy i nie moge zajsc w ciaze dostalam pierwszy okres w tym wczoraj drugi miem ze to wczesnie zeby myslec o problemach z plodnoscia ale wrocilam do problemu chlamidi na forach wszyscy pisza ze to taka ciezka do usuniecia choroba i woguleboje sie ze dalej jestem chora za 2 dni mam wizyte w tej samej klinice w ktorej mi wykryto chlamidie mam nadzieje ze wyniki beda negatywne
PS. Czy lekarz sie moze wypowiedziec na forum na temat mojego przypadku .
Prosze
dianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.