makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 23:16   #2641
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

możliwe, że używasz błyszczyka powiększajacego usta - ?? po nim kolor źle się przyjmuje, po zmyciu go

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2011-09-20 o 23:33
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 16:07   #2642
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[QUOTE=muscat;29529396]
Cytat:
Napisane przez liluna Pokaż wiadomość
sorki to zmęczenie
nie piłam wcale przez rurkę ani razu a jak pisałam miałam cztery poprawki myślisz że to może być powód ? dwa razy brałam heviran ale potem było mi szkoda wątroby i go mie łyknęłam opryszczki nie miałam, przed zabiegiem miałam nakładaną maść zmiękczającą taką do "trudnych ust" a potem emla pod folię i po pierwszym przetarciu jeszcze jakieś znieczulenie .A jak myślisz kiedy zrobić jeszcze jedno podejście? a i dwa razy miałam robione podwójną igłą podobno to lepiej ,dzisiaj już nie mam prawie strupków no i koloru też a strupków nie zrywałam jeśli to brak rurki to normalnie cię ozłocę

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------



Hmmm... jest duża szansa, że brak rurki zrobił swoje Spróbuj zrobić tak, do końca tygodnia smaruj maścią, którą stosujesz w tej chwili a od przyszłego tygodnia przejdź na maść z arniką, smaruj tak żeby usta były cały czas nawilżone, natomiast nie "zalewaj" ich tonami tej maści :P
I po 5 tygodniach umów się na jeszcze jedną korektę, po której obowiązkowo pokochaj rurkę na około 5,6 dni :P

Jeszcze jedno? Czym zmywasz twarz?
Dwufazowy płyn do oczu i tonik z clareny do twarzy wody niet
a ten krem z arniką to obojętnie jaki ? Przywróciłaś mi nadzieję dzięki
liluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 18:34   #2643
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[QUOTE=liluna;29542211]
Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Dwufazowy płyn do oczu i tonik z clareny do twarzy wody niet
a ten krem z arniką to obojętnie jaki ? Przywróciłaś mi nadzieję dzięki
No właśnie o tę wodę mi chodziło
Maść z arniką do kupienia w aptece
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 19:38   #2644
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

j a bardzo rzadko zmywam twarz wodą no i kosmetyczka mnie o tym uprzedziła , a miałaś kiedyś taką klientkę co by jej tak kolor złaził ? Już się umówiłam na poprawkę za 3 tygodnie to dam znać jak wyszło mam tylko nadzieję że to wina rurki a nie mojego pysia a co myślisz o podwójnej igle ?
liluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 21:05   #2645
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jak do tej pory to nie spotkałam się z takim przypadkiem
Takie problemy z wnikaniem barwnika mogą być spowodowane różnymi czynnikami... może tak się dziać na wskutek zbyt dużego kropelkowania w czasie zabiegu, nieodpowiedniej pielęgnacji po zabiegu a więc np. picie bez rurki, może to byc kwestia grupy krwi, przy grupie O barwnik gorzej się wchłania i krócej utrzymuje.
Igła jest ok.

Rozumiem, że kwestie zdrowotne wcześniej omówiłyście i wszystko jest w porządku?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 11:28   #2646
rj66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam dziewczyny,
tygrysku czy byłaś już w salonie Djamilla na makijażu.
Powiedz jak wrażenia.
teraz jest nowa oferta na gruponie w innym salonie.
Ciekawa jestem jak wyszło Tobie. Czy warto ryzykować.

http://www.groupon.pl/deals/lublin/h..._0_0_265&a=413
rj66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 14:32   #2647
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A może któraś z was robiła sobie kreski na górnej powiece i chce się pochwalic, bo od dłuższego czasu się nad nimi zastanawiam.
Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 19:32   #2648
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Jak do tej pory to nie spotkałam się z takim przypadkiem
Takie problemy z wnikaniem barwnika mogą być spowodowane różnymi czynnikami... może tak się dziać na wskutek zbyt dużego kropelkowania w czasie zabiegu, nieodpowiedniej pielęgnacji po zabiegu a więc np. picie bez rurki, może to byc kwestia grupy krwi, przy grupie O barwnik gorzej się wchłania i krócej utrzymuje.
Igła jest ok.

Rozumiem, że kwestie zdrowotne wcześniej omówiłyście i wszystko jest w porządku?
czy ja zawsze muszę być pierwsza
a co do zdrowia to wiem że przeciwskazaniem jest cukrzyca,ciąża, problemy z krzepnięciem krwi i wirusy zakaźne, czy coś jeszcze nie wim a grupa A . W czasie zabiegu kosmetyczka mówiła że pigment zasycha mi na wargach takie są suche , a właściwie po co dwa rodzaje znieczulenia może z emli można zrezygnować bo jakoś nie mam do niej zaufania mnie wysusza i mało co działa
liluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 20:37   #2649
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No ja dopiero zamierzam - jak skończę brwi. A z bliska widziałam tylko u kosmetyczki, ktora mi brwi robila i wygladalo super. Zreszta na pewno u niej zrobię jak już. Zdjęcie oczywiście zamieszcze, ale to nie będzie wcześniej niż w listopadzie...
A moje brewki nadal tak samo dobrze, nic nie złazi, wyglądają tak jak na ostatnich zdjęciach, nawet lepiej, bo nie wyrywam juz włosów na ich linii od 2 tyg., więc nawet tych miejsc, gdzie nie wszedł pigment tak bardzo nie widać

Pisalam oczywcie o kreskach gornych... pozno bylo i jakos zapomnialam cytatu zamiescic...

Edytowane przez pussszek
Czas edycji: 2011-09-23 o 09:37
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 09:21   #2650
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rj66 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
tygrysku czy byłaś już w salonie Djamilla na makijażu.
Powiedz jak wrażenia.
teraz jest nowa oferta na gruponie w innym salonie.
Ciekawa jestem jak wyszło Tobie. Czy warto ryzykować.

http://www.groupon.pl/deals/lublin/h..._0_0_265&a=413
Hej,
Nie robiłam jeszcze tych brwi z gruponu w Djamila. Jestem umówiona na przyszły tydzień na obejrzenie.
Jak na razie mam mieszane uczucia, co do tej Pani linergistki, choć wydaje się osobą kompetentną i odpowiedzialną. Grupon jest o wartości 900 zł za 250 zł + 50 korekta, a już słyszę, że dotyczy on tylko użycia jednego typowego barwnika, i że w moim przypadku prawdopodobnie trzeba będzie dopłacić 250 zł, a jeśli będą potrzebne kolejne 2 wizyty to będą kosztowały kolejne 250 zł.
Zaznaczę, że w moim przypadku chodzi o rozjaśnienie brwi, które już są, innym barwnikiem, i ich kształt jest ok., troszkę minimalnie je poszerzę.
Pani z Koncertowej, Natura i Szyk, wyceniła mi tę korektę na 500 zł bez żadnych już dopłat za uzupełnianie… i bez żadnej łaski promocji gruponowej. Makijażem permanentnym zajmuje się już 15 lat…
Nie mówię ostatniego słowa o Djamila. Pani poświęciła mi trochę czasu na mój przypadek. Nie znoszę tylko nabijana w butelkę niby „promocjami”.
Może będzie dobrze i bez dodatkowych kosztów. Zdam relację na pewno jak już zrobię. Najważniejsze, żeby wyszły takie jakbym chciała.
Tą ostatnią ofertę na brewki w Happy Sun tez widziałam. Ja bym Ci metodę piórkową odradzała. Jest sporo o niej na kafeterii.
Pozdrowionka J
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 10:24   #2651
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 1tygrysek Pokaż wiadomość
Hej,
Nie robiłam jeszcze tych brwi z gruponu w Djamila. Jestem umówiona na przyszły tydzień na obejrzenie.
Jak na razie mam mieszane uczucia, co do tej Pani linergistki, choć wydaje się osobą kompetentną i odpowiedzialną. Grupon jest o wartości 900 zł za 250 zł + 50 korekta, a już słyszę, że dotyczy on tylko użycia jednego typowego barwnika, i że w moim przypadku prawdopodobnie trzeba będzie dopłacić 250 zł, a jeśli będą potrzebne kolejne 2 wizyty to będą kosztowały kolejne 250 zł.
Zaznaczę, że w moim przypadku chodzi o rozjaśnienie brwi, które już są, innym barwnikiem, i ich kształt jest ok., troszkę minimalnie je poszerzę.
Pani z Koncertowej, Natura i Szyk, wyceniła mi tę korektę na 500 zł bez żadnych już dopłat za uzupełnianie… i bez żadnej łaski promocji gruponowej. Makijażem permanentnym zajmuje się już 15 lat…
Ta kobieta tylko potrafi oszpecać i nie ma zielonego pojęcia o makijażu permanetnym. Robiłam u niej usta, bo niby ma konkurencyjne ceny, ale co z tego jak musiałam robić poprawkę w innym gabinecie. Odradzam ją.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 22:12   #2652
rj66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Ta kobieta tylko potrafi oszpecać i nie ma zielonego pojęcia o makijażu permanetnym. Robiłam u niej usta, bo niby ma konkurencyjne ceny, ale co z tego jak musiałam robić poprawkę w innym gabinecie. Odradzam ją.

Która kobieta nie ma pojęcia o makijażu z Djamilii czy z Natury i Szyk z koncertowej.
A słyszałyście o Happy Sun z Koncertowej?
Jak robią makijaż permanentny?
Pozdro Renata

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------


Edytowane przez rj66
Czas edycji: 2011-09-23 o 22:14
rj66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:30   #2653
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

gasolina mówi o tej z Natura i Szyk. Wysyłała mi zdjęcia jej ust po zabiegu i 3 tygodnie po, to faktycznie coś strasznego jej zrobiła.
Ja bym chyba nigdy z domu nie wyszła...
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:35   #2654
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 1tygrysek Pokaż wiadomość
gasolina mówi o tej z Natura i Szyk. Wysyłała mi zdjęcia jej ust po zabiegu i 3 tygodnie po, to faktycznie coś strasznego jej zrobiła.
Ja bym chyba nigdy z domu nie wyszła...

Pocieszyłaś ;P
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:02   #2655
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Papillon_ Pokaż wiadomość
Pocieszyłaś ;P
nie musze pocieszać, bo gasolina była na poprawce w Slim line i po korekcie ma śliczne usta :p
a co do źle zrobionego makijażu, to wiem coś o tym, bo sama to przechodziłam i chciałam się wtedy zapaść pod ziemię...

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2011-09-24 o 16:03
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 21:34   #2656
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez liluna Pokaż wiadomość
czy ja zawsze muszę być pierwsza
a co do zdrowia to wiem że przeciwskazaniem jest cukrzyca,ciąża, problemy z krzepnięciem krwi i wirusy zakaźne, czy coś jeszcze nie wim a grupa A . W czasie zabiegu kosmetyczka mówiła że pigment zasycha mi na wargach takie są suche , a właściwie po co dwa rodzaje znieczulenia może z emli można zrezygnować bo jakoś nie mam do niej zaufania mnie wysusza i mało co działa
Hmmm... skąd przekonanie, że emla wysusza? Emla działa przy nienaruszonej tkance, natomiast to drugie znieczulenie to żel obkurczający naczynia i on działa mocniej, ale nie zadziała dopóki nie naruszy się tkanki, tak więc jedno i drugie jest wskazane.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 20:14   #2657
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Hmmm... skąd przekonanie, że emla wysusza? Emla działa przy nienaruszonej tkance, natomiast to drugie znieczulenie to żel obkurczający naczynia i on działa mocniej, ale nie zadziała dopóki nie naruszy się tkanki, tak więc jedno i drugie jest wskazane.
Bo po emli od razu mam wysuszone usta i dematolog mówiła że wszystkie znieczulające wysuszają
ale dzięki za wyjaśnienie już kupiłam rurki i czekam na poprawkę liczę że to przez ich brak
dam znać czy podziałało
liluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 21:13   #2658
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez liluna Pokaż wiadomość
Bo po emli od razu mam wysuszone usta i dematolog mówiła że wszystkie znieczulające wysuszają
ale dzięki za wyjaśnienie już kupiłam rurki i czekam na poprawkę liczę że to przez ich brak
dam znać czy podziałało

Kup sobie koniecznie tę maść z arniką i smaruj często żeby usta przygotować i zobaczymy co z tego wyniknie W każdym razie dawaj znać co tam wyszło
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:24   #2659
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Kup sobie koniecznie tę maść z arniką i smaruj często żeby usta przygotować i zobaczymy co z tego wyniknie W każdym razie dawaj znać co tam wyszło
dzięki za pomoc 21 pażdziernika mam poprawkę to dam cynk trzymaj kciuki a tak na marginesie widziałam twoje rysunki i są niezłemasz fajną kreskę myślę że z takim wyczuciem linii maijaże robisz świetne , znam się plastyk jestem
narazie dzięki pa
liluna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 18:53   #2660
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez liluna Pokaż wiadomość
dzięki za pomoc 21 pażdziernika mam poprawkę to dam cynk trzymaj kciuki a tak na marginesie widziałam twoje rysunki i są niezłemasz fajną kreskę myślę że z takim wyczuciem linii maijaże robisz świetne , znam się plastyk jestem
narazie dzięki pa

Dziękuję Liluna Może kiedyś coś się urodzi z tych rysunków, na emeryturze Trzymam kciuki, niech tym razem będzie wszystko super
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:23   #2661
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Dziękuję Liluna Może kiedyś coś się urodzi z tych rysunków, na emeryturze Trzymam kciuki, niech tym razem będzie wszystko super
no z tą emeryturą to pojechałaś kuj puki gorące mam nadzieję że twoje miejsce pracy jest obwieszone twoimi pracami i to w duźym formacie , to najlepsza reklama i energia
boziaki
liluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:09   #2662
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a gdzie można zobaczyć te prace?? :p
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 22:07   #2663
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

kto robil pernamentny w HAPPY SUN NA KONCERTOWEJ ???? prosze o opinie i najlepiej zdjecia !!!!1 za tydzien jestem umowiona na brwi z grouponu
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 08:47   #2664
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez liluna Pokaż wiadomość
no z tą emeryturą to pojechałaś kuj puki gorące mam nadzieję że twoje miejsce pracy jest obwieszone twoimi pracami i to w duźym formacie , to najlepsza reklama i energia
boziaki
Hmmm... lubię swoje rysunki, ale żeby je wieszać na ścianie? to chyba jeszcze nie ta chwila
Ale zgadzam się, że jest to reklama a przede wszystkim energia i jeśli je w końcu powieszę to przede wszystkim dla energii

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez 1tygrysek Pokaż wiadomość
a gdzie można zobaczyć te prace?? :p

Póki co jest kilka w moim profilu na wizażu
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 09:58   #2665
rj66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alexa2010 Pokaż wiadomość
kto robil pernamentny w HAPPY SUN NA KONCERTOWEJ ???? prosze o opinie i najlepiej zdjecia !!!!1 za tydzien jestem umowiona na brwi z grouponu
Witam,
Ja mam zamiar wykupić Kreski na gruponie z Happy Sun. Zastanawiam się czy barwniki z firmy Black Tiger, bo na takich tam pracują, są dobre.
W necie nic nie mogę znaleźć oprócz tego , służą one do tatuażu.
Może ktoś tam robił niech napisze swoją opinię !!
Pozdrawiam Renata
rj66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:31   #2666
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

na kiedy jestes do happy sun umowiona ? ja na poniedzialek ale nie maja zadnych zdjec do wgladu ani zadnej strony i sie troche boje a chce brwi , wgraj zdjecia jak zrobisz kreski prosze!, najlepiej jakby pracowali na long timerze lub swissie bo to sa chyba najbardziej powszechne do pernamenta, a ten black tiger nie znam, dopiero teraz w sieci znalazlam , ze w gdyni studio tatuazu, Moze maja jakis swoje barwniki ktore sami wyrabiaja?
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 08:22   #2667
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rj66 Pokaż wiadomość
Witam,
Ja mam zamiar wykupić Kreski na gruponie z Happy Sun. Zastanawiam się czy barwniki z firmy Black Tiger, bo na takich tam pracują, są dobre.
W necie nic nie mogę znaleźć oprócz tego , służą one do tatuażu.
Może ktoś tam robił niech napisze swoją opinię !!
Pozdrawiam Renata
Szkoła Black Tiger ma też barwniki do makijażu permanentnego i myślę, że ktoś je dla nich produkuje tak jak w przypadku np. Szwedo. A w tym Happy Sun, skoro takich barwników używają to pewnie ktoś tam jest po szkoleniu właśnie w Gdyni, tak więc ja bym się chyba nie martwiła tymi barwnikami, natomiast bardziej bym się skupiła na tym kiedy ten ktoś się wyszkolił i ile klientek ma na koncie, bo bardzo prawdopodobne jest, że dopiero zaczęli i stąd oferta na grouponie. Najlepiej gdybyś się z nimi najpierw skontaktowała i poprosiła o jakieś portfolio.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:11   #2668
lwu
Przyczajenie
 
Avatar lwu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A ja mialam robione niemieckimi pigmentami GOLDENEYE. Czy ktoras z was je zna? Nie zauwazylam zeby ktoras z was o nich pisala
lwu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:34   #2669
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja tam dzwonilam i mi powiedzieli ze nie maja zadnych zdjec do wgladu ( !!! dziwne bardzo bo powinni), i najpierw mi laska powiedziala ze robi 2 lata, a zadzwonilam innego dnia z innego numeru i mi poiwedzieli, ze robia 4 lata i to mnie zastanowilo !!! ja cyba tam nie pojde na szczescie nie zaplcilam tylko umowilam sie na zaplate na miejscu ale to jest twarz i nie bede ryzykowac ide do inskpiracji najwyzej zaplace wiecej ale wiem ze bedzie ok pozdr

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

ps zrobilas juz moze te kreski ? bo jestem ciekawa jak wyszly?
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:24   #2670
rj66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alexa2010 Pokaż wiadomość
ja tam dzwonilam i mi powiedzieli ze nie maja zadnych zdjec do wgladu ( !!! dziwne bardzo bo powinni), i najpierw mi laska powiedziala ze robi 2 lata, a zadzwonilam innego dnia z innego numeru i mi poiwedzieli, ze robia 4 lata i to mnie zastanowilo !!! ja cyba tam nie pojde na szczescie nie zaplcilam tylko umowilam sie na zaplate na miejscu ale to jest twarz i nie bede ryzykowac ide do inskpiracji najwyzej zaplace wiecej ale wiem ze bedzie ok pozdr

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

ps zrobilas juz moze te kreski ? bo jestem ciekawa jak wyszly?
Jeszcze nie robiłam kresek, też jeszcze nie zapłaciłam.
Miałam zamiar jutro pojechać i wykupić na miejscu grupon.
Ty mówisz że rezygnujesz.
Nikt tam nie robił????
Proszę o więcej opinii
Renata
rj66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.