Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 10:36   #3931
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda - no właśnie, a MyBlue ma iść z potencjalnym kolegą na studniówkę, a nie zaręczać się z nim i planować dzieci . Zresztą - będę wredna - to jest jego studniówka i jeśli MyBlue ma wrażenie, że przez swoje uprzedzenia może mu sprawić przykrość lub popsuć zabawę to moim zdaniem powinien iść z kims innym.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 10:42   #3932
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

loli - dziękuję za obiektywną ocenę, nawet nie wiesz jakie to dla mnie ważne. Jednocześnie podświadomość mówi mi, że przecież ja to wiem, i tak bym postąpiła. Nie wiem co w ogóle się ze mną dzieje, pewnie macie teraz niezłe zdanie o mnie ... O decyzji napiszę za chwilkę
Tymczasem czytam loli Twój wpis na klubie - piszesz o mnie ... ?

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

a to zdanie : "Zastanawiałam się, czy to opisać. A niech tam. Ufam wam." to już w ogóle, jakbyś żywcem wyciągnęła ze mnie ...
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:13   #3933
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - no właśnie, a MyBlue ma iść z potencjalnym kolegą na studniówkę, a nie zaręczać się z nim i planować dzieci . Zresztą - będę wredna - to jest jego studniówka i jeśli MyBlue ma wrażenie, że przez swoje uprzedzenia może mu sprawić przykrość lub popsuć zabawę to moim zdaniem powinien iść z kims innym.
No dobra, dobra, łapię
Z kolegą, to nie ma problemu
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:46   #3934
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

czym lepiej pomalować? Essence tym takim duochrome wheres the party jakoś tak czy alice opi?
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:53   #3935
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Pilar - maluj OPI, bądź burżujem
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:01   #3936
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilar - maluj OPI, bądź burżujem
jak Mgiełka tylko to jest brokat i nie będzie mi się chciało zmywać tego w tygodniu, a ostatnio tak się zaniedbałam,że jak w niedzielę zeszłą malowałam pumpsami to do dziś są ! co prawda nie ma żadnych odprysków,ale tak dziwnie mi z tym.. więc chyba pomaluję teraz essence, w śr zmyję i opi dam..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:08   #3937
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

hahaa dylematy jakież my plytkie
ja zaraz tez sie pochwale, bo cos rzadko sie pokazuje z pazurami tutaj
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 12:08   #3938
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilar - maluj OPI, bądź burżujem
: oklaski: dokladnie!
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:22   #3939
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Czy znajdzie się miła duszyczka, która wrzuci link do bloga Malinki? Chyba u niej widziałam ciasteczka z ciasta francuskiego z musem jabłkowym. Ktoś już tutaj wrzucał, ale chyba mi umknęło, bo nie znalazłam. Chciałam zrobić skoro już straciłam tyle paznokci buszując w piwnicy za wiśniami

Tak się rozpisujecie, że nie nadążam z czytaniem

Jeśli chodzi o dylemat blue, to ja miałam bardzo podobną sytuację. Praktycznie identyczną Też chodziło o studniówkę. Niestety baardzo źle to wspominam, ale nie żałuję, że dałam mu szansę mimo, że wszystkie znaki na niebie i ziemi krzyczały "zmykaj, gdzie pieprz rośnie!" Mimo, że zniszczył mi studniówkę, zszargał nerwy... ehh
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl

Edytowane przez BabaZMiasta
Czas edycji: 2012-01-08 o 12:24
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:23   #3940
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

u mnie hean nr 488 lawenda ze srebrnym pyłkiem, którego nie widac

edit: Babo z miasta: bajzelkosmetyczny.blogspo t.com
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hean+lawenda.jpg (31,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lawendaa.jpg (164,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hean+lawenda2+.jpg (153,9 KB, 38 załadowań)
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:26   #3941
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
u mnie hean nr 488 lawenda ze srebrnym pyłkiem, którego nie widac

edit: Babo z miasta: bajzelkosmetyczny.blogspo t.com

Dzięki
Swoją drogą, bardzo ładny kolor. Szkoda, że u mnie Hean jest trudno dostępny.
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 12:28   #3942
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

BabaZMiasta ale jak zniszczył ? to była Twoja studniówka czy jego ?
Nic już nie wiem... mam tyle myśli w głowie, te Wasze rady wiele mi dały, skłonily do tego, żeby zostać przy tym, co mu obiecałam (jak się powiedziało a to trzeba powiedzieć b...) ale nie jestem pewna. W domu też nie chcą nic mi porawdzić, żebym sama podjęła decyzje... Dałam sobie czas do wczoraj, a decyzja dalej nie podjęta..
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:30   #3943
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
u mnie hean nr 488 lawenda ze srebrnym pyłkiem, którego nie widac

edit: Babo z miasta: bajzelkosmetyczny.blogspo t.com
świetne!
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:37   #3944
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Orchd mam go! U luuubie jest sliczny, podobny do essence z bloosoms
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:26   #3945
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Zatem... Koleżanka ze szkolnej ławki szła na naszą studniówkę z kolegą. Ten kolega bardzo nalegał, żebym ja zaprosiła jego kolegę, który taki biedny i smutny siedzi w domu, nigdzie nie wychodzi i chętnie by mnie poznał. Sceptycznie do tego podchodziłam. Nie jestem zwolenniczką spotkań w ciemno. Ani tym bardziej swatania, bo wiedziałam do czego zmierza. Ale obydwoje bardzo prosili, więc w końcu zgodziłam się go poznać i pewnego razu w czwórkę udaliśmy się na miasto w celach poznawczych

Nie przypadł mi do gustu. Nie chodziło tylko o wygląd, ale przede wszystkim o charakter, o to jaki był, jak się zachowywał. Powiedziałam, że bardzo mi przykro, ale nie chcę iść na studniówkę z jego kolegą. Zaproszę kogoś innego. Ale koleżanka i kolega tak mnie prosili, tak za mną chodzili, że dla świętego spokoju zgodziłam się. Było mi tamtego żal, bo przedstawili go jak chodzącą katastrofę. Z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej żałowałam. Powiedziałam a, to musiałam powiedzieć b

Jak się okazało, przeczucia mnie nie myliły. Okazał się jeszcze gorszy niż myślałam. Był totalnym dup*iem, cha*em, prostakiem i mogłabym wymieniać w nieskończoność kim jeszcze Zresztą obydwoje tacy byli. Ja i koleżanka bawiłyśmy się same. Tyle co przyszliśmy od razu się zmyli. Nawet nie wiedziałyśmy czy poszli do domu, czy wciąż są gdzieś w budynku. Byli... pili a potem chodzili po budynku i urządzali awantury z każdą napotkaną osobą, z ochroną. Każdy nas wytykał palcami. Wszyscy mieli do nas pretensje. Każdy chciał, żebyśmy coś z nimi zrobiły. W końcu chyba ich wyrzucili albo sami się zmyli... Tego już nie wiem, bo koleżanka zerwała z nimi kontakt. Jeszcze potem w szkole wszyscy się śmiali i mieli pretensje, ze nie mogli się spokojnie bawić.

Jedyny plus tej sytuacji, to jej obietnica, ze już nie będzie mnie na nic namawiać w ciemno. Słowa dotrzymuje


Reasumując: spotkaj się z nim, zobacz czy go polubisz. Jeżeli coś nie będzie Ci pasowało w jego zachowaniu, to nie rób nic na siłę. Jeżeli okaże się w porządku to idź i baw się dobrze Ja tamtego nie polubiłam, nie przypadł mi do gustu, ale nie posłuchałam siebie i dałam się namówić. I tego żałuję, że nie zaufałam sobie.



Tym, którzy przez to przebrnęli, szczerze gratuluję
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:44   #3946
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda - obiecałam Ci zdjęcia wymiankowe
Mgiełko - Tobie zdjęcia cieni, których używam do brwi

Przepraszam was, padła mi komórka, w której mam dobry aparat (posługuję się dwiema, ta, której używam na co dzień robi bardzo kiepskie zdjęcia i fotografowanie w ogóle nie ma sensu). Nie wiem, ze względów finansowych, kiedy naprawię ten telefon. Przepraszam jeszcze raz, mam nadzieję, że to zrozumiecie (sama jestem zła, dopiero wróciłam do blogowania ).
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:54   #3947
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Ja to już sobie wyobrażam co to będzie jak zacznę się malować, tu źle pomaluję, tu kreska krzywo, a to nie paznokcie że wziu za zmywacz i korekta jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić, te zmywanie tego wszystkiego i malowanie się od a do z...
oj kochana pokochasz to tak jak Lolli powiedziała. To wciąga ogromnie. Praktycznie jak lakiery


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ha ha Mój narzeczony też nie przypomina wymarzonego przeze mnie w dzieciństwie wysokiego bruneta z wielkimi, brązowymi oczami Blondyn niebieskooki Ale jest ode mnie wyższy i ma takie cudowne loczki (oby je dzieci odziedziczyły )
eeee tam z dzieciństwa... mój w momencie poznania nie przypominał ideału jaki miałam w głowie (długie włosy, tatuaż opcjonalnie kolczyki - taki koleś z kapeli rokowej coś w ten deseń )

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilar - maluj OPI, bądź burżujem
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
jak Mgiełka tylko to jest brokat i nie będzie mi się chciało zmywać tego w tygodniu, a ostatnio tak się zaniedbałam,że jak w niedzielę zeszłą malowałam pumpsami to do dziś są ! co prawda nie ma żadnych odprysków,ale tak dziwnie mi z tym.. więc chyba pomaluję teraz essence, w śr zmyję i opi dam..
hehehehehehh ooooo dokładnie to miałam mówić i brokatu też moją domeną chyba

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Zatem...
no to nieźle... kurde szkoda ze zepsuli ci studniówkę. Mój chłopak ze studniówki zachował się spoko. Ze mnie się śmieją, że nie dotrwałam do końca. Pamiętam tort i to że trzeba było sobie go odpuścić do wódki... i potem poprosiłam go żebyśmy jechali wcześniej i tyla. W domu byłam pewnie koło 1-2 w nocy i grzecznie przespałam resztę studniówki (do 6 ponoc była)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:08   #3948
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

ja mojego TZ wypatrzyłam po wyglądzie<o ja okropna i powierzchowna> i wysłałam mu walentynke w 1 klasie liceum ale się nie podpisałam znalismy sie z przedszkola ale później nie mielismy kontaktu. Póxniej zapomnialam o wszystkim i on napisał do nie na nk(dlatego mam sentyment do tego portalu) i jestesmy razem już prawie(od walentynek) trzy lata kiedys przypadkiem znalazłam u niego tą walentynkę masakra i powiedziałam mu ze to ja ale się usmielismy przy tym widocznie tak mialo być Kocham jego wnętrze i kocham jego wyglad I zacytuje wam co mu na niej zapisałam


"Nike ma ogromną ochotę
podejść
pocałować go w czoło
ale boi się
że on który nie zaznał
słodyczy pieszczot
poznawszy ją
mógłby uciekać jak inni
w czasie tej bitwy
więc Nike waha się
i w końcu postanawia
pozostać w pozycji
której nauczyli ją rzeźbiarze
wstydząc się bardzo tej chwili wzruszenia "

soo romantic

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Pilar napisałam w klubie do Ciebie
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:10   #3949
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ja mojego TZ wypatrzyłam po wyglądzie<o ja okropna i powierzchowna> i wysłałam mu walentynke w 1 klasie liceum ale się nie podpisałam znalismy sie z przedszkola ale później nie mielismy kontaktu. Póxniej zapomnialam o wszystkim i on napisał do nie na nk(dlatego mam sentyment do tego portalu) i jestesmy razem już prawie(od walentynek) trzy lata kiedys przypadkiem znalazłam u niego tą walentynkę masakra i powiedziałam mu ze to ja ale się usmielismy przy tym widocznie tak mialo być Kocham jego wnętrze i kocham jego wyglad I zacytuje wam co mu na niej zapisałam


"Nike ma ogromną ochotę
podejść
pocałować go w czoło
ale boi się
że on który nie zaznał
słodyczy pieszczot
poznawszy ją
mógłby uciekać jak inni
w czasie tej bitwy
więc Nike waha się
i w końcu postanawia
pozostać w pozycji
której nauczyli ją rzeźbiarze
wstydząc się bardzo tej chwili wzruszenia "

soo romantic
Jaka romantyczna historia A wiersz jest śliczny
Może i ja komuś wyśle Walentynkę z tym wierszem?
Eee nie.

A od tamtego kolesia ze studniówki odpychało mnie już samo imię i nazwisko


P.S. Ewalucja, jak piłujesz pazurki, że maja taki ładny kwadratowy kształt? Mnie nigdy tak nie wychodzi
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 14:17   #3950
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

No romantyczna a wiersz uwielbiam i chciałam żeby nie był banalny

Wiesz biorę szklany pilnik i macham nim równolegle bez większej filozofi na koniec przeciągam trzy razy w tą samą stronę żeby paznokieć się nie strzępił czy coś takiego Kiedyś mi nie szlo ale już mam wprawę
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 15:45   #3951
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - obiecałam Ci zdjęcia wymiankowe
Mgiełko - Tobie zdjęcia cieni, których używam do brwi

Przepraszam was, padła mi komórka, w której mam dobry aparat (posługuję się dwiema, ta, której używam na co dzień robi bardzo kiepskie zdjęcia i fotografowanie w ogóle nie ma sensu). Nie wiem, ze względów finansowych, kiedy naprawię ten telefon. Przepraszam jeszcze raz, mam nadzieję, że to zrozumiecie (sama jestem zła, dopiero wróciłam do blogowania ).
W porządku Ewentualnie, jeśli to kwestia lakieru, możesz rzucić propozycję, a ja obeznam za pomocą wujka google

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
eeee tam z dzieciństwa... mój w momencie poznania nie przypominał ideału jaki miałam w głowie (długie włosy, tatuaż opcjonalnie kolczyki - taki koleś z kapeli rokowej coś w ten deseń )
Się nie smiej, bo ten ideał z dzieciństwa, to całe dotychczasowe życie za mną chodził
Co do Kuby - tylko gra na gitarze pasuje
Ale nie oddałabym goz a żadnego brązowookiego bruneta

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ja mojego TZ wypatrzyłam po wyglądzie<o ja okropna i powierzchowna> i wysłałam mu walentynke w 1 klasie liceum ale się nie podpisałam znalismy sie z przedszkola ale później nie mielismy kontaktu. Póxniej zapomnialam o wszystkim i on napisał do nie na nk(dlatego mam sentyment do tego portalu) i jestesmy razem już prawie(od walentynek) trzy lata kiedys przypadkiem znalazłam u niego tą walentynkę masakra i powiedziałam mu ze to ja ale się usmielismy przy tym widocznie tak mialo być Kocham jego wnętrze i kocham jego wyglad I zacytuje wam co mu na niej zapisałam


"Nike ma ogromną ochotę
podejść
pocałować go w czoło
ale boi się
że on który nie zaznał
słodyczy pieszczot
poznawszy ją
mógłby uciekać jak inni
w czasie tej bitwy
więc Nike waha się
i w końcu postanawia
pozostać w pozycji
której nauczyli ją rzeźbiarze
wstydząc się bardzo tej chwili wzruszenia "

soo romantic
Pełen romantyzm
Nike która się waha! <3
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 17:20   #3952
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

W takim razie zgaduję, że nie będę umiała bez tego żyć ale na chwilę obecną do makijażu mnie nie ciągnie, jeszcze 3-4 lata Teraz to zdecydowanie za wcześnie
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 18:49   #3953
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Dobry wieczór

ale dawno mnie nie było
niestety mojego postanowienia noworocznego aby zaglądać do Was częściej już na samym początku nie udaje się zrealizować

na ten Nowy Rok chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego

i co by tak na pusto nie pisać, wklejam moje pazury
zdjęć mam dużo więcej, jednak brak czasu na ich przetworzenie

miłego wieczoru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0262.jpg (45,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0312.jpg (50,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0316.jpg (48,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0340.jpg (52,0 KB, 21 załadowań)
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 19:30   #3954
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ja mojego TZ wypatrzyłam po wyglądzie<o ja okropna i powierzchowna> i wysłałam mu walentynke w 1 klasie liceum ale się nie podpisałam znalismy sie z przedszkola ale później nie mielismy kontaktu. Póxniej zapomnialam o wszystkim i on napisał do nie na nk(dlatego mam sentyment do tego portalu) i jestesmy razem już prawie(od walentynek) trzy lata kiedys przypadkiem znalazłam u niego tą walentynkę masakra i powiedziałam mu ze to ja ale się usmielismy przy tym widocznie tak mialo być Kocham jego wnętrze i kocham jego wyglad I zacytuje wam co mu na niej zapisałam


"Nike ma ogromną ochotę
podejść
pocałować go w czoło
ale boi się
że on który nie zaznał
słodyczy pieszczot
poznawszy ją
mógłby uciekać jak inni
w czasie tej bitwy
więc Nike waha się
i w końcu postanawia
pozostać w pozycji
której nauczyli ją rzeźbiarze
wstydząc się bardzo tej chwili wzruszenia "

soo romantic

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Pilar napisałam w klubie do Ciebie
jeee jaki historia jak z filmu normalnie

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
W takim razie zgaduję, że nie będę umiała bez tego żyć ale na chwilę obecną do makijażu mnie nie ciągnie, jeszcze 3-4 lata Teraz to zdecydowanie za wcześnie
A ja właśnie ostatnio moge się nie malowac w ogóle
W liceum i na początku studiów non stop się malowałam. Byłam uzalezniona od cieni do oczu i tworzyłam na nich cuda wianki
A teraz jedynie tusz do rzęs i to nie zawsze jakoś juz mi sie nie podobaja mocne makijaże.. oczywiście na mnie I mam koleżankę która sie w ogóle nie maluje, moja bratanica ma 18 lat i tez tego nie lubi więc każdy ma inne podejście i potrzeby względem makijażu
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 19:53   #3955
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - obiecałam Ci zdjęcia wymiankowe
Mgiełko - Tobie zdjęcia cieni, których używam do brwi
Przepraszam was, padła mi komórka,
nic się nie martw jakoś sobie poradzę myslę i tak dziękuję ślicznie za pomoc.
Po prostu odłożę może ten cień do brwi albo wezmę w ciemno... zobaczę.
(dzisiejsze wiadomosci z frontu: cień 65 z inglota i nieeeeestety nie utrzymał się - nie zbił się w wałek ale przejaśnił w załamaniu.... szkoda... myslałam, że będzie tak pięknie...)

Ewalucja śliczna historia a pochwalę się, że ja poznałam Tża przez neta, ale jak sie spotkaliśmy i rozmawialiśmy to przypadkiem wyszło, że jak byłam na koncercie IRY i moja kumpela złapała pałeczkę perkusisty to odezwał się koleś obok, który stał też z kolegą, że on też chciał złapać i chwilę gadaliśmy. No i kolega kolesia to był mój Tż i w ogóle siebie nawzajem nie pamiętamy - tylko samo wydarzenie
no przeznaczenie!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Co do Kuby - tylko gra na gitarze pasuje
Ale nie oddałabym goz a żadnego brązowookiego bruneta
no ba tego co do Natury z rana lata po rozświetlacz! nie oddawaj za nic!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 19:57   #3956
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Osobiście nie mam zamiaru zacząć się malować w ogóle, dopóki 17 przynajmniej nie skończę Mam ładną cerę tak naprawdę i nie chcę jej psuć a wiadomo jaki wpływ mają kosmetyki na skórę Ale jak jakieś większe wyjście się trafi to jak najbardziej
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:07   #3957
lady catherine
Zadomowienie
 
Avatar lady catherine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 573
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Mam bardzo duże problemy ze zmywaniem Essence 07 blair...
Z reguły kończy się na dużej ilości zmywacza i porządnym pilniczku / polerce...
Jak wy zmywacie ten lakier? :/
__________________
Jest: 83,2kg


Cel I: 80kg
lady catherine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:23   #3958
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Nikki - nie zgodzę się, że kosmetyki niszczą cerę. Chyba, że źle dobrane lub źle używane (vide chusteczki dla dzieci do demakijażu np.). Niszczy cerę również brak odpowiedniego demakijażu. Natomiast kosmetyki są tworzone w taki sposób, żeby cerę wręcz pielęgnować
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:24   #3959
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

Wlasnie wrocilam do domu, ogladalam super film - In time, naprawde polecam
I tez chce sie pochwalic moimi warkoczami, jak wspomnialam, modelka jest moja siostra, ale na sobie tez robie, tylko nikt mi zdjec nie chce pykac
super

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A ja mam dla was Virtual Red-hot na paznokciach jest bardziej krwisto czerwony niz malinowo czerwony - i cudowny.
.
Fajowy

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

no ja właśnie nie wiem czym się ratować
Ja ogólnie mam taką cerę że nie mogę jej za bardzo nawilżać bo wtedy to zachowaj Panie ile mam różnych "gości" na twarzy
Używam przeważnie kosmetyków na bazie spirytusu salicylowego i krem przeciw wypryskom delikatnie nawilża i matuje!
A na noc obecnie Brevoxyl ale nie polecam każdemu gdyż dla cery wrażliwej i delikatnej może być zdecydowanie za mocny
Ogólnie godny polecenia jest żel punktowy z Flosleku ideał ale coś go ostatnio ciężko dostać
Oczywiście nie wspominając o różnego typu maskach i peelingach bo bez tego ani rusz

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
O jezu o jezu zbankrutuje,zobaczcie te cuda!
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...-2012.html?m=1

http://zakupowebestie.blogspot.com/2...-2012.html?m=1
mam nadzieję że dacie radę zobaczyć bo na mobilnym siedzę


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

i dziękuję wszystkim, a mam bonus do czerwoniaków - sensique fantasy glitter frozen berries
p.s wskazujący nie jest aż taki długi - to cień pada tak.
WoW

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
u mnie hean nr 488 lawenda ze srebrnym pyłkiem, którego nie widac

edit: Babo z miasta: bajzelkosmetyczny.blogspo t.com
śliczny delikates

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

ale dawno mnie nie było
niestety mojego postanowienia noworocznego aby zaglądać do Was częściej już na samym początku nie udaje się zrealizować

na ten Nowy Rok chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego

i co by tak na pusto nie pisać, wklejam moje pazury
zdjęć mam dużo więcej, jednak brak czasu na ich przetworzenie

miłego wieczoru
Alaaaa ale nie zapominaj o nas Kochana!!!
pazuraski śliczne

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Osobiście nie mam zamiaru zacząć się malować w ogóle, dopóki 17 przynajmniej nie skończę Mam ładną cerę tak naprawdę i nie chcę jej psuć a wiadomo jaki wpływ mają kosmetyki na skórę Ale jak jakieś większe wyjście się trafi to jak najbardziej
I trzymaj się tego jak najdłużej ja zaczęłam się bardzo wcześnie malować i czasem tego żałuję choć nie powiem bez tej przyjemności żyć bym nie mogła


Helloł

mam pazurki nowe i nowe lakiery, byłam w końcu w naturze
ale pokażę tumoroł
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:47   #3960
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
i co by tak na pusto nie pisać, wklejam moje pazury
zdjęć mam dużo więcej, jednak brak czasu na ich przetworzenie

miłego wieczoru
Zielony

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no ba tego co do Natury z rana lata po rozświetlacz! nie oddawaj za nic!

Nie oddam


A ja byłam w Naturze i nie kupiłam ani jednego lakieru <dumna z siebie>
Za to kupiłam szampon, suchy szampon i top coat, ale to się nie liczy jako lakier, prawda?

Dziewczyny, gdzie kupujecie olejki z Altery i wodę brzozową?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.