Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 22:43   #3121
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

biedny fryz... atak pytań z każdej strony
jak tak dalej pójdzie to nam uciekniesz z forum

teraz ja zaatakuje
naturalne ciemny brąz/ brąz
farbowane garnierem czerwona płomienna czerwień
kolor szybko się spłukuje, teraz wygląda to jak coś pomiędzy brązem a zgaszoną czerwienią

planuje dekolor, ale co potem
chciałabym uzyskać coś takiego http://www.aaawigs.us/images/113-3-wig.jpg
ale nie wiem czy to możliwe na moich włosach...
jakieś rady?
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 07:59   #3122
majka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 59
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jaki odcień? przepraszam Cię musiałem zgubić Twoją wypowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg max_05_PNT_CE_Brazy_modelka_43eb0c7e1bce4_b42b4e45.jpg (59,0 KB, 9 załadowań)
majka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 09:45   #3123
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
biedny fryz... atak pytań z każdej strony
jak tak dalej pójdzie to nam uciekniesz z forum

teraz ja zaatakuje
naturalne ciemny brąz/ brąz
farbowane garnierem czerwona płomienna czerwień
kolor szybko się spłukuje, teraz wygląda to jak coś pomiędzy brązem a zgaszoną czerwienią

planuje dekolor, ale co potem
chciałabym uzyskać coś takiego http://www.aaawigs.us/images/113-3-wig.jpg
ale nie wiem czy to możliwe na moich włosach...
jakieś rady?

i masz teraz w sumie jaśniejsze od naturalnego? odrost jest ciemniejszy?

kolod docelowy, jaki chcesz osiągnąc, jest jaśniejszy od naturalnego Twojego, więc będzie trzeba rozjasnic i połozyc farbę. najbardziej by mi pomogło, gdybyś pokazała mi obecny kolor, jak i kolor odrostow

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez majka24 Pokaż wiadomość
pamiętam, że odpisywałem juz jak uzyskac ten kolor
bodajże dekoloryzacja, i średni blond ta to, ale nie wiem jakie masz obecnie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 14:40   #3124
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Co myslicie o uzyciu po dekoloryzacji tego szamponu
cena jest dosc przystepna, a nigdzie nie moge znalezc tego polecanego szamponu o neutralnym ph z Chantala, zalezy mi zeby wlosy nie sciemnialy po zabiegu.
http://ktpi.pl/p/pl/chap05/chantal+s...y+1000+ml.html
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2012-01-21 o 14:43
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 15:49   #3125
moiko
Zakorzenienie
 
Avatar moiko
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rz.
Wiadomości: 4 561
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

witam wszystkich przepraszam ze tak sie wyrywam.. w pazdzierniku robilam dekoloryzacje u fryzjera z ciemnego brązu, a chcialam jasny braz. Efekt po dekoloryzatorze to jasny blond po czym fryzjerka zafarbowala mi tak, ze wyszedl prawie wyjsciowy , taki ciemny mahon. Jak dlugo musze czekac zeby zrobic druga dekoloryzje?
moiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 17:22   #3126
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Jesli bedziesz robic dekoloryzacje dekoloryzatorem a nie rozjasniaczem, to mozesz w kazdej chwili. Zreszta pewnie wloski masz w dobrej formie skoro dekoloryzacja byla w pazdzierniku wiec nie widze przeszkod. Bedziesz ja przeprowadzac sama czy u fryzjera? Jesli sama, to wklej fotki swoich wlosow, opisz ich kondycje i oczekiwany efekt a na pewno Ci ktos doradzi co zrobic, aby bylo dobrze
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 20:03   #3127
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

o właśnie! maska zakwaszająca... co to takiego? Znacie jakieś? Fryzjerka mi polecała kłaść takowe na malowane włosy, by kolor nie schodził (ta moja nieszczęsna pseudo szarość) i nie ocieplał się w rudość. Powiedziała, że dostanę je w każdej większej drogerii, rossmannie, naturze, tam mi doradzą. Tylko, że babeczki mi dawały zwykłe do farbowanych.... Możecie polecic coś konkretnego?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 20:07   #3128
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

tu jest takie cos https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-wlosow.html
ale ciekawe czy nie przesusza
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2012-01-21 o 20:09
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 20:14   #3129
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ooo dzięki, tylko gdzie ją zdobyć?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 20:36   #3130
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Albo sklep z artykulami fryzjerskimi (musisz poszukac w sieci, czy masz gdzies w poblizu), albo allegro, albo fryzjerski sklep internetowy
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 09:56   #3131
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

To może i ja podzielę się swoimi doświadczeniami związanymi z dekoloryzacją: odkąd pamiętam farbowałam się farbami drogeryjnymi z przedziału brązów, co po latach przyniosło efekt niemal czerni na włosach, aż zachciało mi się zejść o 2-3 poziomy, a że byłam niecierpliwa poszłam do swojego fryzjera i poddałam się dekoloryzacji. Fryzjer pracuje na farbach L'oreal, więc przypuszczam, że dekoloryzacja też była na produktach tej firmy, a cały proces polegał na tym, że trzy Panie polewały czymś pasma włosów i następnie pocierały je gąbeczkami. Nie mam zbyt mocnych włosów, a wręcz przeciwnie, więc ich stan był opłakany, nie pomagały balsamy, odżywki czy maski. Dodatkowo po uzyskaniu "niechcianego" koloru zaraz po dekoloryzacji, mój wybór padł na profesjonalną farbę Wella Koleston 7.07, przed którą nota bene fryzjerka mnie ostrzegała twierdząc, iż Kolestony z "7" po przecinku wychodzą z zieloną poświatą, ale mimo wszystko zaryzykowałam....no i na własne życzenie dostałam włosy znów niemal czarne, z zielono-gloniastą poświatą, na dodatek farba chwyciła bardzo nierówno. Nie byłam w stanie znieść tego obrzydlistwa na swojej głowie, więc zakupiłam Elgon - użyłam go tylko raz, trzymałam tyle co podaje producent; bardzo ładnie i równomiernie ściągnął kolor, a przy tym nie zniszczył włosów, prawdę mówiąc były w lepszym stanie niż "przed". Biorąc pod uwagę koszt dekoloryzacji+farbowanie (260zł) i Elgona (ok.40zł z wysyłką), a przede wszystkim stan włosów po dekoloryzacji i po Elgonie, chcąc zmienić kolor już nigdy więcej nie zdecyduję się na żadną "profesjonalną" dekoloryzację.

Dla zobrazowania kolejnych etapów wklejam zdjęcia:
1. efekt farbowania Kolestonem 7.07 + 3% oxy
2. mokre włosy po Elgonie
3. suche włosy po Elgonie
4. efekt farbowania zaraz po Elgonie - Alfaparf 9NI +3% oxy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Koleston 7.07.jpg (28,7 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0511p.jpg (53,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0513p.jpg (46,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0520p.jpg (39,9 KB, 143 załadowań)
Izane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 10:28   #3132
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Izane - bardzo fajnie sciagnelo Ci ten kolor i jak widze nie sciemnial. Ale to, co Ci zrobila fryzjerka, to prawdziwa tragedia te laty. Dobrze, ze tak fajnie sie rozjasnily
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 15:56   #3133
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Hej, chciałam was prosić o opinię. Mam włosy farbowane na kolor miedziany i chciałabym zmienić na blond. Według fryzjerów podobno to niemożliwe bez dekoloryzacji. Słyszałam że ten zabieg bardzo niszczy włosy i zastanawiam się ile w tym prawdy, czy fryzjerzy po prostu nie chcą ryzykować?
Chodzi o to że farbuję od wielu lat na ten miedziany, ale jak byłam nastolatką to często eksperymentowałam w domu i dosłownie co kilka tygodni zmieniałam kolor włosów - najzwyklejszymi farbami z drogerii, henną itp- i nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek mi nie wyszedł taki kolor jaki chciałam a przecież teraz są o wiele lepsze farby, poza tym farby blond są bardzo mocne więc dlaczego wszyscy twierdzą że nie przebiją się przez rudą farbę?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 16:53   #3134
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
dlaczego wszyscy twierdzą że nie przebiją się przez rudą farbę?
bo farba nie rozjasnia farby.
caly watek masz na temat dekoloryzacji, wystarczy poczytac, jest wiele przykladow i opisow jak to zrobic
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 19:08   #3135
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Hej, chciałam was prosić o opinię. Mam włosy farbowane na kolor miedziany i chciałabym zmienić na blond. Według fryzjerów podobno to niemożliwe bez dekoloryzacji. Słyszałam że ten zabieg bardzo niszczy włosy i zastanawiam się ile w tym prawdy, czy fryzjerzy po prostu nie chcą ryzykować?
Chodzi o to że farbuję od wielu lat na ten miedziany, ale jak byłam nastolatką to często eksperymentowałam w domu i dosłownie co kilka tygodni zmieniałam kolor włosów - najzwyklejszymi farbami z drogerii, henną itp- i nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek mi nie wyszedł taki kolor jaki chciałam a przecież teraz są o wiele lepsze farby, poza tym farby blond są bardzo mocne więc dlaczego wszyscy twierdzą że nie przebiją się przez rudą farbę?
Hej z dekoloryzacją jest tak jak z każdym innym zabiegiem jakim traktujemy włosy, nie można wrzucić go do jednego wora dla wszystkich i stwierdzić, iż zawsze będzie to zabieg bardzo niszczący włosy. Owszem, jest to chyba najbardziej inwazyjny zabieg, ale jego efekty zależą od rodzaju włosa, jego grubości, od stanu w jakim jest tuż przed dekoloryzacją, od rodzaju farb jakich się używało, od częstotliwości farbowania, a nawet od rodzaju stosowanych kosmetyków do włosów. U mnie dał opłakane efekty, ale ja zawsze miałam liche włosy, cienkie i ogólnie mało ich mam.
A skoro piszesz, że co jakiś czas udawało Ci się z powodzeniem zmieniać kolory włosów, to nie za bardzo rozumiem w czym miałybyśmy Ci pomóc Niemniej ze swojej strony mogę potwierdzić to co pewnie usłyszałaś i jeszcze usłyszysz, że nie będzie łatwo przejść z miedzianego na blond, zwłaszcza, że farbowałaś się na ten kolor przez lata. Jest taki wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542516 , na którym wypowiada się Wizażanka Melina - Jej udało się przejść z rudego na popielaty blond, jest skarbnicą wiedzy na ten temat, zresztą nie tylko Ona, inne Wizażanki na tym wątku też mają ogromną wiedzę o wszelkich zmianach kolorów. Warto Ich zapytać
Izane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:35   #3136
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Robie wlasnie probe na pasemku. Kolor wyjsciowy to ciemny braz, choc farbuje ciemnym blondem, ale z natury jestem szatynka. Ostatnio farbowalam 7stycznia.
Dekolor przeprowadzam preparatem Color Peel Chantal. Smierdzi toto niesamowicie, ale da sie zniesc dla dobra sprawy
Po dwoch pierwszych dekoloryzacjach tego pasma efekt taki jak na 1 i 2 foto. Aktualnie siedze z trzecia dekoloryzacja.
PS. Bardzo sie zdziwialam podczas zmywania pierwszej aplikacji, bo wlosy byly ciemne i jak zaczelam je myc, to jasnialy Druga moja uwaga _ wlosy tak jakos dziwnie "puchna" gdy to jest na nich, ale wracaja do normy pozniej. Rzeczywiscie nie niszczy- wielki plus.
Wkleje pozniej foty z efektem finalnym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01528 kopia.jpg (44,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01530 kopia.jpg (57,5 KB, 33 załadowań)
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:43   #3137
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
Robie wlasnie probe na pasemku. Kolor wyjsciowy to ciemny braz, choc farbuje ciemnym blondem, ale z natury jestem szatynka. Ostatnio farbowalam 7stycznia.
Dekolor przeprowadzam preparatem Color Peel Chantal. Smierdzi toto niesamowicie, ale da sie zniesc dla dobra sprawy
Po dwoch pierwszych dekoloryzacjach tego pasma efekt taki jak na 1 i 2 foto. Aktualnie siedze z trzecia dekoloryzacja.
PS. Bardzo sie zdziwialam podczas zmywania pierwszej aplikacji, bo wlosy byly ciemne i jak zaczelam je myc, to jasnialy Druga moja uwaga _ wlosy tak jakos dziwnie "puchna" gdy to jest na nich, ale wracaja do normy pozniej. Rzeczywiscie nie niszczy- wielki plus.
Wkleje pozniej foty z efektem finalnym.
zrób tak jak ja po zabiegu, umyj babydream 2 razy porządnie włosy i polej sokiem z cytryny i wysusz. ja tak zrobiłem i mi nie ściemnialy
życzę powodzenia

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Hej, chciałam was prosić o opinię. Mam włosy farbowane na kolor miedziany i chciałabym zmienić na blond. Według fryzjerów podobno to niemożliwe bez dekoloryzacji. Słyszałam że ten zabieg bardzo niszczy włosy i zastanawiam się ile w tym prawdy, czy fryzjerzy po prostu nie chcą ryzykować?
Chodzi o to że farbuję od wielu lat na ten miedziany, ale jak byłam nastolatką to często eksperymentowałam w domu i dosłownie co kilka tygodni zmieniałam kolor włosów - najzwyklejszymi farbami z drogerii, henną itp- i nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek mi nie wyszedł taki kolor jaki chciałam a przecież teraz są o wiele lepsze farby, poza tym farby blond są bardzo mocne więc dlaczego wszyscy twierdzą że nie przebiją się przez rudą farbę?
bo farba farby nie rozjaśni.
masz dwie opcje, dekoloryzacja albo rozjaśniacz.
fryzjerzy nie chca ryzykować, a jak juz sie podejmą to jadą z rozjasniaczem co niszczy. ja osobiście preferuje dekoloryzacje zamiast rozjaśniania i głównie o tym jest ten wątek
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:43   #3138
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a ja jestem wsciekla bo odebralam dzis paczke z dekoloryzatorem, z zewnatrz w stanie nienaruszonym byla a jak ja otwaorzylam to okazalo sie ze jedna buteleczka jest peknieta i wszysko sie rozlalo
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:05   #3139
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Umylam, wyszorowalam wlosy i wyglada to tak. Mysle, ze bedzie sie dalo jakos stonowac, tym bardziej ze nie chce jasnego blondu, ale rudego nie zniose, bo wygladam fatalnie. Musze pogadac z Pania z fryzjerskiego, zeby mi jakas farbe doradzila do stonowania takiego koloru. Dodam tylko, ze na zywo jest mniej rudy.
No i ciekawa jestem, czy nie sciemnieje. Umylam babydreamem z dodatkiem sody i zakwasilam woda z octem.
Mysle tez, ze ten srodek jest dobry do robienia ombre na farbowanych wlosach, bo jest duzo subtelniejszy po 1 uzyciu i nie daje takiego przejscia jak rozjasniacz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01535 kopia.jpg (46,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01536 kopia.jpg (34,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01537 kopia.jpg (99,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01540 kopia.jpg (40,2 KB, 39 załadowań)
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2012-01-23 o 16:10
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 16:09   #3140
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
Umylam, wyszorowalam wlosy i wyglada to tak. Mysle, ze bedzie sie dalo jakos stonowac, tym bardziej ze nie chce jasnego blondu, ale rudego nie zniose, bo wygladam fatalnie. Musze pogadac z Pania z fryzjerskiego, zeby mi jakas farbe doradzila do stonowania takiego koloru. Dodam tylko, ze na zywo jest mniej rudy.
No i ciekawa jestem, czy nie sciemnieje. Umylam babydreamem z dodatkiem sody i zakwasilam woda z octem.
genialnie to wyglada!
kurcze... gdyby moj deko przyszedl caly to juz bym dzis pozbywala sie ciemnych wlosow
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:15   #3141
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Wyglada to na razie tak sobie, ale wlosy po dekolorze sie dosc dobrze tonuje, wiec mysle ze da sie z tego cos zrobic. Przejrzyj sobie watek o elgonie, tam dziewczyna miala masakre po nim na glowie z kolorami, a po polozeniu farby zrobil sie stonowany blond.
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:04   #3142
sandi922
Przyczajenie
 
Avatar sandi922
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 10
GG do sandi922
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam!
Kobietki mam bardzo ważną i niecierpliwą sprawę! Mianowicie moj kolor włosów jak widac na awatarze jest jakby ciemny/czekoladowy brąc z odrostami. Chcialabym przejśc do takiego jasnego brązu.
Kupiłam dziisaj rozjaśniacz z syoss'a 10-0 i fabe wella, wellaton jasny brąz.
zalezy mi tylko na tym aby rozjasniacz lekko rozjasnił końcówki włosów a farba w miare pokryła te włosy. żeby na sam koniec efekt był chociaz podobny. Niewiem czy opłaca mi sie to robic, bo chciałbym jednego dnia to zrobic bo niestety jutro jade do chłopaka i chciałabym jakoś wyglądać.
BARDZO prosze o pomoc!!
Jeżeli takie odpowiedzi juz padały to najmocniej przsepraszam ale przeleciałam forum pokrótce i nic nie znalazłam takiego.


Jeszcze jedno czy do tego rozjasniacza moge oddac jakiegos szamponu zeby te wlosy nie byly potem baaardzo zniszczone, bo one z natury sa dosc suche.
sandi922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:35   #3143
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
bo farba nie rozjasnia farby.
caly watek masz na temat dekoloryzacji, wystarczy poczytac, jest wiele przykladow i opisow jak to zrobic
Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Hej z dekoloryzacją jest tak jak z każdym innym zabiegiem jakim traktujemy włosy, nie można wrzucić go do jednego wora dla wszystkich i stwierdzić, iż zawsze będzie to zabieg bardzo niszczący włosy. Owszem, jest to chyba najbardziej inwazyjny zabieg, ale jego efekty zależą od rodzaju włosa, jego grubości, od stanu w jakim jest tuż przed dekoloryzacją, od rodzaju farb jakich się używało, od częstotliwości farbowania, a nawet od rodzaju stosowanych kosmetyków do włosów. U mnie dał opłakane efekty, ale ja zawsze miałam liche włosy, cienkie i ogólnie mało ich mam.
A skoro piszesz, że co jakiś czas udawało Ci się z powodzeniem zmieniać kolory włosów, to nie za bardzo rozumiem w czym miałybyśmy Ci pomóc Niemniej ze swojej strony mogę potwierdzić to co pewnie usłyszałaś i jeszcze usłyszysz, że nie będzie łatwo przejść z miedzianego na blond, zwłaszcza, że farbowałaś się na ten kolor przez lata. Jest taki wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542516 , na którym wypowiada się Wizażanka Melina - Jej udało się przejść z rudego na popielaty blond, jest skarbnicą wiedzy na ten temat, zresztą nie tylko Ona, inne Wizażanki na tym wątku też mają ogromną wiedzę o wszelkich zmianach kolorów. Warto Ich zapytać
Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
zrób tak jak ja po zabiegu, umyj babydream 2 razy porządnie włosy i polej sokiem z cytryny i wysusz. ja tak zrobiłem i mi nie ściemnialy
życzę powodzenia

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------



bo farba farby nie rozjaśni.
masz dwie opcje, dekoloryzacja albo rozjaśniacz.
fryzjerzy nie chca ryzykować, a jak juz sie podejmą to jadą z rozjasniaczem co niszczy. ja osobiście preferuje dekoloryzacje zamiast rozjaśniania i głównie o tym jest ten wątek
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, trochę czytałam co tu piszecie ale nie znalazłam nikogo w podobnej sytuacji.

Po prostu zastanawiam się czy ta dekoloryzacja mi jest potrzebna. Tak jak mówiłam, farbowałam często włosy w domu na różne kolory ( wiem, nie jest to powód do dumy) i nawet jak miałam już rude to zdarzało mi się zmieniać kilka razy na ciemny blond- no i bez żadnej dekoloryzacji wychodził mi po farbie ciemny blond, a przy następnym farbowaniu znowu rudy więc za bardzo nie rozumiem jeszcze o co kaman z dekoloryzacją.
Tak więc pomyślałam sobie że zrobiłabym sobie w domu na tym rudym ciemny blond a podczas wizyty u fryzjerki poprosiłabym o jasny blond. Co myślicie o takim pomyśle?
No chyba w takiej sytuacji nie przebije mi się podczas farbowania na jasny blond rudy? Czy któraś może robiła coś takiego?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:43   #3144
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

sandi922:
Moim zdaniem syoss 10 będzie za słaby. Powinnaś wziąć 12.
Mi praktycznie nie zniszczył włosów. Ale możesz dodać trochę szamponu i odżywki, tak na oko, aby konsystencja była dobra do nakładania.
Rozjaśniłoby ci do bardzo jasno rudego, wręcz jasno pomarańczowego. I uważam, że spokojnie mogłabyś położyć na to brązową farbę.
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 21:01   #3145
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Tak więc pomyślałam sobie że zrobiłabym sobie w domu na tym rudym ciemny blond a podczas wizyty u fryzjerki poprosiłabym o jasny blond. Co myślicie o takim pomyśle?
No chyba w takiej sytuacji nie przebije mi się podczas farbowania na jasny blond rudy? Czy któraś może robiła coś takiego?
Widze, ze Ci nie przegadamy, wiec rob jak uwazasz.
Wszyscy Ci mowia, ze nie wyjdzie i uwierz, ze maja racje. Zreszta jak chcesz to naloz blond farbe i sie przekonaj.
Ja bym Ci radzila uzyc srodka, ktory dzis opisywalam, aby sciagnac kolor (kilka postow wyzej).
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 22:12   #3146
sandi922
Przyczajenie
 
Avatar sandi922
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 10
GG do sandi922
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez devil inside Pokaż wiadomość
sandi922:
Moim zdaniem syoss 10 będzie za słaby. Powinnaś wziąć 12.
Mi praktycznie nie zniszczył włosów. Ale możesz dodać trochę szamponu i odżywki, tak na oko, aby konsystencja była dobra do nakładania.
Rozjaśniłoby ci do bardzo jasno rudego, wręcz jasno pomarańczowego. I uważam, że spokojnie mogłabyś położyć na to brązową farbę.
Własnie nałozyłam tą 10.... I HMM niby odcień jest jasniejszy... ale to jeszcze nie to czego ovczekiwałam. Jutro rano nałoze na To brązową farbę i zobaczymy co z tego będzie. ewenetualnie za jakiś miesiac ponowie wszytsko ale z syossem 12
dzięki
sandi922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 22:34   #3147
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sandi922 Pokaż wiadomość
Własnie nałozyłam tą 10.... I HMM niby odcień jest jasniejszy... ale to jeszcze nie to czego ovczekiwałam. Jutro rano nałoze na To brązową farbę i zobaczymy co z tego będzie. ewenetualnie za jakiś miesiac ponowie wszytsko ale z syossem 12
dzięki
Uważaj aby ci nie przyciemniło do takiego jaki miałaś przed rozjaśnianiem.
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 00:19   #3148
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

syossy nie nadają sie do dekoloryzacji... za słabo rozjasniają farbowane na ciemno wlosy.

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
Umylam, wyszorowalam wlosy i wyglada to tak. Mysle, ze bedzie sie dalo jakos stonowac, tym bardziej ze nie chce jasnego blondu, ale rudego nie zniose, bo wygladam fatalnie. Musze pogadac z Pania z fryzjerskiego, zeby mi jakas farbe doradzila do stonowania takiego koloru. Dodam tylko, ze na zywo jest mniej rudy.
No i ciekawa jestem, czy nie sciemnieje. Umylam babydreamem z dodatkiem sody i zakwasilam woda z octem.
Mysle tez, ze ten srodek jest dobry do robienia ombre na farbowanych wlosach, bo jest duzo subtelniejszy po 1 uzyciu i nie daje takiego przejscia jak rozjasniacz.
i tylko to jedno pasmo dekoloryzowałas? moim zdaniem kolor jest świetny jak po deko, teraz zrób całe wlosy , poczekaj 1-2 dni czy nie ściemnieje i kładź farbkę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 07:23   #3149
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Tak, jedno, bo jak nie jestem czegos pewna, to tak robie. Zreszta na razie sesja, wiec nie mam czasu sie bawic z wlosami, ale jestem zdecydowana
Dzisiaj wyglada to tak: nic nie sciemnialo, potwierdzam, ze babydream jest ok do zmywania, tak jak pisalam ja zakwasilam woda z octem (spirytusowym niestety bo nie mialam jablkowego, ale co tam )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01546 kopia.jpg (38,9 KB, 38 załadowań)
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2012-01-24 o 09:10
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 08:40   #3150
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ale jaja!!!! No to polożyłam mixton londy 0/11 w celu redukcji ciepłożółtego odcienia. Trzymałam 20 min. Na głowie mam zgniliznę, ciemne jakby ciemnobrązowoczarne, w świetle dziennym zielone, zgniłe z jakimś takim dziwnym blaskiem żółci. Tyle po ciepłym blondzie
Co ja mam zrobić, bo tak to nawet wyjść nie można, jeszcze czegoś tak ohydnego nie miałam?????
Kąpiel rozjaśniającą? Wymywac szamponem i olejami? Mam proszek rozjaśniający zielony, rozjaśniacz joanny, szanowną londę (profesjonalną) intensywny popiel 0/11, londę ciemny popielaty blond 25 i londę 18, gołebi popiel joanny i ze 2 cm szlachetnej perły. Ratuuunkuuuuu
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.